Якщо не здав один предмет ЗНО 2022

Якщо не здав один предмет ЗНО, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, курси з польської, французької, української, німецької та англійської, Повітрофлотський проспект, Шулявка, Чоколівка, Солом’янка, Єреванська, Караваєві Дачі, Космонавтів, Вокзальна, Антонова, Лобановського, Севастопольська площа та в інших мікрорайонах Києва.

У статті описаний банальний випадок, коли не вистачило балів на тестах, і як раз на тій дисципліні, яка погано піддавалася вивченню або грубо кажучи “не пішла”.

Наведено практичні поради фахівців, отримані з практики учнів.

Як бути, якщо провалив один предмет по ЗНО 2022?

Якщо не здав один предмет ЗНО курси англійської французької німецької польської українськоїДля того, щоб вирішити цю ситуацію і прийти в норму, не варто падати в паніку і приймати якісь поспішні рішення. Вихід із ситуації завжди є. Для початку спробуйте скористатися радом нехитрих порад:

 • Спробувати переоцінити, наскільки важливо здати саме цю дисципліну. У спокійній обстановці пройтися по своїх пріоритетів і планам і ще раз зважити всі “за” і “проти”.
 • Якщо прийдете до висновку, що тільки така дисципліна Вам до душі, яку Ви провалили, як варіант, спробувати здати її в наступному році, як можна краще підготувавшись за цей рік.
 • Можна вступити до навчального закладу, яке буде нижче статусом, наприклад, училище або технікум, але зате в тому напрямку, який Ви для себе обрали
 • Спробувати влаштуватися на роботу в заповітному напрямку без освіти. Такий хід провернути буде дуже нелегко, але немає нічого неможливого. Для початку можна попроситися на практику, влаштуватися помічником або погодитися працювати навіть без заробітної плати – тільки заради набуття досвіду.

Заспокоїться і зважити всі «за» і «проти».

Припустимо сталося, що Ви не здали ЗНО з якогось предмета. І можливо не просто предмета, а дисципліни, яка Вам сильно подобатися або Ви вважали на неї великі надії. Якщо навпаки, предмет був не настільки важливий, ну тоді вже точно не варто сильно засмучуватися. Але якщо цей предмет був ключовим, потрібно постарайтеся для початку переключитися.

Не радимо звичайно “напитися вщент” – це не варіант, оскільки, по-перше, мозок краще тримати в тонусі, оскільки він нам ще стати в нагоді і, по-друге, якщо уникати якоїсь проблеми в такий спосіб, вона просто, коли настане час протверезіти, повернеться з подвійною силою.
Спробуйте піти з друзями в обстановку, яка допоможе забути про те, що відбувається. Якесь цікаве кіно, або колективну гру. Прогулянку на проплавити або можливо просо захопливу прогулянку. Головне, щоб була динаміка і не було часу на самотність. Головне не залишайтеся одні, щоб погані думки про невдачу з ЗНО Вас не відвідували. Будьте в колі улюблених і приємних Вам людей, в динаміці, танцях, захопливі грі, конкурсах і т.д. На скільки вистачить фантазії та ентузіазму.
Коли Ви відчуєте, що вже як би Вам менш більш все одно: ну не здали той предмет, значить не здали. Тоді як раз саме воно подумати про плюси і мінуси того, що Ви зараз перебуваєте на лаві тих, які не склали тест ЗНО по одному з предметів або може більше. Це допоможе Вам ще краще утвердитися в тому, що немає ніякої катастрофи в тому, що трапилося.
Однозначним плюсом в будь-якій ситуації може бути думка про те, що могло б бути і гірше. І можливо в цей момент у Вас народитися якась думка про новий план з приводу отримання освіти. Це може бути інший профільний предмет, кардинально інший напрямок, або просто план “Б” про який Ви призабули або забули його скласти, і зараз якраз настав час його придумати.
У кожній ситуації є свої позитивні і негативні моменти. Невдала здача тесту – це завжди отриманий досвід, нехай і негативний. Але у всякому випадки у Вас інформації стало більше: про те як все відбувається, які моменти Вам потрібно підтягнути для того, щоб наступна спроба, якщо Ви на неї зважитеся, вже була вдалою.

Полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул Соломенскго району Києва – найкраще рішення для підготовки до ЗНО з іноземної мови

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОНаші фахівці завжди готові допомогти всім, хто бажає пройти підготовку для здачі ЗНО з іноземної мови. Професійний підхід викладачів, новітня методика підготовки, використання сучасних матеріалів і головне – багаторічний досвід – дадуть можливість кожному відчути найкращу сприятливу атмосферу для отримання відповідних знань.

Полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул – це Ваш шанс здати ЗНО з іноземної мови на 200 балів без особливих зусиль.

Для того щоб записатися на пробний урок по ЗНО, Вам потрібно всього лише связться з нами за номерами телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці сайту, або заповнити анкету (розділ “Підготовка до ЗНО” в головному меню).

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля вулиці Антонова, Єреванської, Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дорослих та дітей, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Msnbc.com – новини. – Останні новини MSNBC та останні новини на сьогодні. Отримуйте щоденні новини від місцевих репортерів та оновлення світових новин за допомогою живого аудіо відео від нашої команди.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (8 votes)