Якщо не здав один предмет ЗНО 2021

У статті описаний банальний випадок, коли не вистачило балів на тестах, і як раз на тій дисципліні, яка погано піддавалася вивченню або грубо кажучи “не пішла”.

Наведено практичні поради фахівців, отримані з практики учнів.

Як бути, якщо провалив один предмет по ЗНО 2021?

Міністерство освіти і науки ЗНО 2021Для того, щоб вирішити цю ситуацію і прийти в норму, не варто падати в паніку і приймати якісь поспішні рішення. Вихід із ситуації завжди є. Для початку спробуйте скористатися радом нехитрих порад:

  • Спробувати переоцінити, наскільки важливо здати саме цю дисципліну. У спокійній обстановці пройтися по своїх пріоритетів і планам і ще раз зважити всі “за” і “проти”.
  • Якщо прийдете до висновку, що тільки така дисципліна Вам до душі, яку Ви провалили, як варіант, спробувати здати її в наступному році, як можна краще підготувавшись за цей рік.
  • Можна вступити до навчального закладу, яке буде нижче статусом, наприклад, училище або технікум, але зате в тому напрямку, який Ви для себе обрали
  • Спробувати влаштуватися на роботу в заповітному напрямку без освіти. Такий хід провернути буде дуже нелегко, але немає нічого неможливого. Для початку можна попроситися на практику, влаштуватися помічником або погодитися працювати навіть без заробітної плати – тільки заради набуття досвіду.

Заспокоїться і зважити всі «за» і «проти».

Припустимо сталося, що Ви не здали ЗНО з якогось предмета. І можливо не просто предмета, а дисципліни, яка Вам сильно подобатися або Ви вважали на неї великі надії. Якщо навпаки, предмет був не настільки важливий, ну тоді вже точно не варто сильно засмучуватися. Але якщо цей предмет був ключовим, потрібно постарайтеся для початку переключитися.

Не радимо звичайно “напитися вщент” – це не варіант, оскільки, по-перше, мозок краще тримати в тонусі, оскільки він нам ще стати в нагоді і, по-друге, якщо уникати якоїсь проблеми в такий спосіб, вона просто, коли настане час протверезіти, повернеться з подвійною силою.
Спробуйте піти з друзями в обстановку, яка допоможе забути про те, що відбувається. Якесь цікаве кіно, або колективну гру. Прогулянку на проплавити або можливо просо захопливу прогулянку. Головне, щоб була динаміка і не було часу на самотність. Головне не залишайтеся одні, щоб погані думки про невдачу з ЗНО Вас не відвідували. Будьте в колі улюблених і приємних Вам людей, в динаміці, танцях, захопливі грі, конкурсах і т.д. На скільки вистачить фантазії та ентузіазму.
Коли Ви відчуєте, що вже як би Вам менш більш все одно: ну не здали той предмет, значить не здали. Тоді як раз саме воно подумати про плюси і мінуси того, що Ви зараз перебуваєте на лаві тих, які не склали тест ЗНО по одному з предметів або може більше. Це допоможе Вам ще краще утвердитися в тому, що немає ніякої катастрофи в тому, що трапилося.
Однозначним плюсом в будь-якій ситуації може бути думка про те, що могло б бути і гірше. І можливо в цей момент у Вас народитися якась думка про новий план з приводу отримання освіти. Це може бути інший профільний предмет, кардинально інший напрямок, або просто план “Б” про який Ви призабули або забули його скласти, і зараз якраз настав час його придумати.
У кожній ситуації є свої позитивні і негативні моменти. Невдала здача тесту – це завжди отриманий досвід, нехай і негативний. Але у всякому випадки у Вас інформації стало більше: про те як все відбувається, які моменти Вам потрібно підтягнути для того, щоб наступна спроба, якщо Ви на неї зважитеся, вже була вдалою.

Полілінгвальна школа Е-Ленд Скул Соломенскго району Києва – найкраще рішення для підготовки до ЗНО з іноземної мови

Якщо не здав один предмет ЗНО 2021Наші фахівці завжди готові допомогти всім, хто бажає пройти підготовку для здачі ЗНО з іноземної мови. Професійний підхід викладачів, новітня методика підготовки, використання сучасних матеріалів і головне – багаторічний досвід – дадуть можливість кожному відчути найкращу сприятливу атмосферу для отримання відповідних знань.

Полілінгвальна школа Е-Ленд – це Ваш шанс здати ЗНО з іноземної мови на 200 балів без особливих зусиль.

Для того щоб записатися на пробний урок по ЗНО, Вам потрібно всього лише связться з нами за номерами телефонів, які Ви знайдете на головній сторінці сайту, або заповнити анкету (розділ “Підготовка до ЗНО” в головному меню).

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

22.09.2021

 

Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎Скільки треба часу, щоб підгодовувалися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

5/5 - (8 votes)