✓ Українська мова

✓ Українська моваПопулярність української мови зростає з кожним днем ​​дедалі більше. На це відповідним чином відреагувала влада України, прийнявши в квітні 2019 році Закон України щодо української мови.

Нагадаємо, що за Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 5 квітня 2019 № 2704-VIII діє зобов’язання застосовувати українську мову на території України в різних сферах, освіти, науки, культури, засобів масової інформації, державної сфери і т.д.

English-Lend не підпадає під обов’язок викладати українську мову відповідно до цього Закону, але зате багато потенційних клієнтів школи дуже навіть підпадають.

І хоча українська мова не відноситься до категорії іноземних, в English-Lend на прохання клієнтів відкрита нова програма вивчення української мови.

Запишіться на пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е-Ленд займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

Rate this post