Українська

Українській мові часто приділяють мало часу. Але незважаючи на те, що українська – рідна мова, бути грамотною людиною надзвичайно важливо. Якщо Ви вирішили вдосконалювати українську, не відкладайте на завтра, почніть прямо зараз!

  Демонструйте високий рівень знання мови і тим самим справляйте враження скрізь, де Вам це знадобиться!
  Поставте міцну базу знання мови, застосовуйте її на практиці і будьте впвнені в собі!
  Отримайте додатковий стимул, вивчаючи мову і бачачи хороший результат!

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди готові допомогти Вам. Щоб приступити до навчання, зв’яжіться з нами або перейдіть на піктограму з назвою “Розпочати навчання” і натисніть “Записатися на пробний урок”:

 

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, із репетиторськими курсами та уроками, для дорослих та дітей, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Чоколівки, вулиці Антонова, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, Лобановського, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

Часті запитання:

✎ Мене цікавлять заняття з ділової української мови. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

Rate this page