ЄВІ 2022 англійська мова. ЄФВВ

Підготовка до ЄВІ та ЄФВВ, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, уроки іноземних мов з нуля, будь-якого рівня та для початківців, Чоколівка, Антонова, Караваєві Дачі, Солом’янка, Шулявка, Лобановського, Єреванська, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Вокзальна, Севастопольська площа та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до IELTS та TOEFL, ЗНО, курси з англійської, французької, української, німецької та польської, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

Розглянуто поняття Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), зокема ЄВІ 2022 англійська мова та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ),  питання застосовання ЄВІ/ЄФВВ, а також у чому полягає основна різниця іспитів ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Також до Вашої уваги представлена можливість підготовки до ЄВІ (англійська, німецька, французька) в полілінгвальній школі іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Що таке ЄВІ? Для тих, хто навчається на “ін’язі” – це не новина.

ЄВІ 2022 англійська мова. Курси англійської французької німецької польської українськоїБагато хто чув про незалежне державне тестування, а певні вікові категорії не просто чули, а уже встигли чимало пострахатися, попітніти, постаратися, попрацювати, щоб скласти ці іспити. Для багатьох не новина, що таке зовнішнє незалежне оцінювання (широко увійшла у лексичний вжиток абревіатура ЗНО (російською ВНО). А от хто знає, що таке ЄВІ?

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, ЄФВВ — єдине фахове вступне випробування — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

ЄВІ — єдиний вступний іспит — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

ЄВІ, ЄФВВ та ЗНО – в чому різниця?

Школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЯк ми знаємо, ЗНО – Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО, раніше також Зовнішнє тестування, ЗТ) — іспити для вступу до вишів в Україні.

ЄВІ – це наступний рівень – екзамен для вступу до магістратури з іноземних мов (англійської, німецької, французької чи іспанської). Іншими словами можна сказати, що ЄВІ – це “ЗНО в магістратуру з іноземної мови”.

Для того, щоб поступити в магістратуру, необхідно скласти іспит, який іменують ЄВІ.

Також подібний іспит, але не з іноземних мов, а з з права та загальних навчальних правничих компетентностей, йменується як ЄФВВ – Єдине фахове вступне випробування.

Іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити

Про це та інше по темі можна також прочитати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі ЄВІ/ЄФВВ 2022 року.

Єдиний вступний іспит – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це іспит, який містить два блоки і передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

І тут також можна зробити схоже порівняння. ЄФВВ – це “ЗНО в магістратуру по праву”.

Іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити

Отже ми бачимо, що на початку для вступу в ВУЗ необхідна здача ЗНО. Далі, закінчивши 4 роки навчання та отримавши диплом бакалавра кожен має можливість піднятися на наступний щабель освіти та стати магістром. Для цього необхідно здати іспит ЄВІ/ЄФВВ.

Підготовка до ЄВІ в репетиторській школі англійської (німецької, французької та інших іноземних мов) Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

ЄВІ 2022 англійська мова. ЄФВВУ репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району кваліфіковані викладачі готові допомогти у підготовці до здачі цих іспитів!

Не хочемо обіцяти якісь ефектні короткі строки підготовки, щоб просто привабити більше учнів, а скажемо по правді – кількість уроків для готовності здати успішно ЄВІ дуже індивідуальна і залежить від початкового рівня підготовки, готовності вчитися, наполегливості, старанності у виконанні домашніх завдань і, звісно, особливостей пам’яті кожного учня.

Щоб визначити рівень у нас існує тестування і пробний урок. На першому уроці, який у нас безкоштовний (!) викладач поспілкувавшись і провівши невелике тестування визначить ваш рівень володіння мовою і напрямки, за якими з вами слід працювати, щоб успішно здати необхідний екзамен ЄВІ

А далі вас чекає захопливе  навчання на ваш вибір – у групі чи з репетитором

Ваш особистий викладач підбиратиме для вас відповідні теми та завдання, тренувати вас і по лексиці, і по граматиці, і по всіх необхідних напрямках, які включає вивчення англійської та інших іноземних мов, зокрема для підготовки до успішної здачі ЄВІ

У нас не передбачена суворо кількість уроків. Залежно від ваших старань, ви можете освоїти курс швидше і бути готовим всього за кілька занять, або навпаки – повільно і впевнено просуватися до мети, не навантажуючись більше можливостей – для тих наших студентів, які одночасно продовжують працювати і паралельно готуються до здачі ЄВІ, при чому не мають зайвого часу на виконання домашніх завдань у позаурочний час, а хочуть більше попрацювати з викладачем

Ми відкриті до співпраці і готові кожному підібрати зручний темп і відповідний напрямок підготовки

Завдяки можливості занять онлайн, наші викладачі зможуть займатися з вами у будь – який зручний час для вас, в межах робочих днів, без витрачання часу на добирання до школи та зберігаючи захист від хвороби, уникаючи додаткових зустрічей у закритих приміщеннях. Можливості zoom та інших зручних систем дозволяють працювати дистанційно навіть із групами, коли студенти з різних точок можуть водночас перебувати на занятті

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Чоколівки, вулиці Лобановського, Антонова, Єреванської, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна в Солом’янському та в інших районах Києва.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Nytimes.com – газета. – Живі новини, розслідування, думки, фотографії та відео журналістів The New York Times з більш ніж 150 країн світу.
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
 • Accuweather.com – журнал. – “Останні історії” Повний доступ до статей National Geographic.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.

    Відкрити повний список

5/5 - (16 votes)