Як вивчити всі місяці англійською мовою по порядку (6 порад)

Як вивчити всі місяці англійською, полілінгвальна школа, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах, курси з німецької, англійської, української, польської та французької, підготовка до ЄВІ, ЗНО, IELTS та TOEFL, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, Космонавтів, Солом’янка, Шулявка, Севастопольська площа, Антонова, Караваєві Дачі, Повітрофлотський проспект, Чоколівка, Єреванська, Лобановського, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Продовжуючи тему “Вправи з англійської мови” як і обіцяли, представимо досить популярну тему для початківців “Як вивчити всі місяці англійською мовою по порядку”. Сайти для вивчення англійської не дуже часто пропонують її з огляду на елементарність. Але для тих, хто тільки починає вивчення англійської, вона може бути зовсім не елементарна і насправді є дуже важливою.

Поради, як вивчити місяці англійською мовою

Як вивчити місяці англійською мовою курси англійської французької німецької польської українськоїЯкщо Ви задаєтеся питанням “З чого почати вчити англійську” спробуйте спочатку вивчити місяці англійською мовою.

Для дітей, щоб вивчити місяці англійською мовою застосовується спеціальні вправи з застосуванням ігор, пісень та іншого.

Щоб вивчити місяці англійською мовою, потрібно не так багато часу. Це просто 12 нових слів, тим паче назви місяців мають схожі закінчення. Вивчити місяці англійською мовою під силу навіть за день, і ви в цьому переконаєтеся.

Проте щоб ще краще і швидше вивчити місяці англійською мовою приведемо спеціальні методики в якості порад:

Порада 1. Вивчити місяці англійською мовою буде досить нескладно, оскільки назви місяців подібні до російських.

Порада 2. Ви можете вивчити місяці англійською мовою дуже просто, запам’ятавши тільки послідовність перших букв: JFMAMJJASOND. Досить складна абревіатура, але її можна озвучити наприклад так: “Яфма мяя асонд”

Порада 3. Вивчити місяці англійською мовою дуже просто, якщо написати їх над робочим столом і час від часу перечитувати

Порада 4. Ви зможете вивчити місяці англійською мовою досить просто, якщо перемкнете календар на телефоні на англійську і кілька разів на день будете поглядати на нього.

Порада 5. Швидко вивчити місяці англійською мовою можна, якщо асоціювати по одній даті в кожному місяці з чиїмось днем народження. Для прикладу, у Юлі свято в липні, а він називається на англійській “July”

Порада 6. Досить швидко можна вивчити місяці англійською мовою, застосувавши спеціальний метод. Спочатку спробуйте запам’ятати назви протягом 15 хв. Потім повторіть протягом дня: 12 разів по 30 секунд. І останній повтор – перед сном.

Сайти з темою “Як вивчити місяці англійською мовою”:

 1. Місяці англійською мовою – Вивчити місяці англійською мовою легко!
 2. English ESL months of the year worksheets – Most downloaded – Як вивчити місяці англійською мовою?
 3. Months of the Year Song | Learn English Kids – Як можна легко вивчити місяці англійською мовою?
 4. Seasons song – вивчити місяці англійською мовою
 5. Months of the Year Song – Як вивчити місяці англійською мовою?
 6. Happy English – Як вивчити місяці англійською мовою?

Розкриваючи тему “Вправи з англійської мови”, варто зауважити, що вивчити місяці англійською мовою буде завжди корисно як для загального розвитку так і для практичної користі.

Може здаватися, що, для прикладу, фільми та музика на англійській мові для початківців будуть інформативнішими. Але навіть під час перегляду фільмів Вам уже може знадобитися знання місяців на англійській.

Тому варто чим швидше вивчити місяці англійською мовою.

І не треба безкінечно шукати сайти для вивчення англійської щоб вивчити місяці англійською мовою. Все геніальне в простому.

В цій статті ми розглянули питання “З чого почати вчити англійську?” На прикладі теми “Відео уроки з англійської” розглянуто практичні поради, зокрема “Вправи з англійської мови”, “Мультики англійською мовою”, “Фільми та музика на англійській мові для початківців”, як вивчити місяці англійською мовою, а також відповідні сайти для вивчення англійської.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Лобановського, Єреванської, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської ?

Розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.

    Відкрити повний список

Rate this page