6 порад, як вивчити місяці англійською мовою

як вивчити місяці англійською мовоюПродовжуючи тему “Вправи з англійської мови” як і обіцяли, представимо досить популярну тему для початківців “Як вивчити місяці англійською мовою”. Сайти для вивчення англійської не дуже часто пропонують її з огляду на елементарність. Але для тих, хто тільки починає вивчення англійської, вона може бути зовсім не елементарна і насправді є дуже важливою.

Якщо Ви задаєтеся питанням ” З чого почати вчити англійську” спробуйте спочатку вивчити місяці англійською мовою.

Для дітей, щоб вивчити місяці англійською мовою застосовується спеціальні вправи з застосуванням ігор, пісень та іншого.

Щоб вивчити місяці англійською мовою, потрібно не так багато часу. Це просто 12 нових слів, тим паче назви місяців мають схожі закінчення. Вивчити місяці англійською мовою під силу навіть за день, і ви в цьому переконаєтеся.

Проте щоб ще краще і швидше вивчити місяці англійською мовою приведемо спеціальні методики в якості порад:

Порада 1. Вивчити місяці англійською мовою буде досить нескладно, оскільки назви місяців подібні до російських.

Порада 2. Ви можете вивчити місяці англійською мовою дуже просто, запам’ятавши тільки послідовність перших букв: JFMAMJJASOND. Досить складна абревіатура, але її можна озвучити наприклад так: “Яфма мяя асонд”

Порада 3. Вивчити місяці англійською мовою дуже просто, якщо написати їх над робочим столом і час від часу перечитувати

Порада 4. Ви зможете вивчити місяці англійською мовою досить просто, якщо перемкнете календар на телефоні на англійську і кілька разів на день будете поглядати на нього.

Порада 5. Швидко вивчити місяці англійською мовою можна, якщо асоціювати по одній даті в кожному місяці з чиїмось днем народження. Для прикладу, у Юлі свято в липні, а він називається на англійській “July”

Порада 6. Досить швидко можна вивчити місяці англійською мовою, застосувавши спеціальний метод. Спочатку спробуйте запам’ятати назви протягом 15 хв. Потім повторіть протягом дня: 12 разів по 30 секунд. І останній повтор – перед сном.

Подамо кілька посилань на сайти для вивчення англійської, де представлена тема “Як вивчити місяці англійською мовою”:

  1. Місяці англійською мовою – Вивчити місяці англійською мовою легко!
  2. English ESL months of the year worksheets – Most downloaded – Як вивчити місяці англійською мовою?
  3. Months of the Year Song | Learn English Kids – Як можна легко вивчити місяці англійською мовою?
  4. Seasons song – вивчити місяці англійською мовою
  5. Months of the Year Song – Як вивчити місяці англійською мовою?
  6. Happy English – Як вивчити місяці англійською мовою?

Розкриваючи тему “Вправи з англійської мови”, варто зауважити, що вивчити місяці англійською мовою буде завжди корисно як для загального розвитку так і для практичної користі.

Може здаватися, що, для прикладу, фільми та музика на англійській мові для початківців будуть інформативнішими. Але навіть під час перегляду фільмів Вам уже може знадобитися знання місяців на англійській.

Тому варто чим швидше вивчити місяці англійською мовою.

І не треба безкінечно шукати сайти для вивчення англійської щоб вивчити місяці англійською мовою. Все геніальне в простому.

В цій статті ми розглянули питання “З чого почати вчити англійську?” На прикладі теми “Відео уроки з англійської” розглянуто практичні поради, зокрема “Вправи з англійської мови”, “Мультики англійською мовою”, “Фільми та музика на англійській мові для початківців”, як вивчити місяці англійською мовою, а також відповідні сайти для вивчення англійської.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

04.10.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

Rate this page