Курси англійської мови в групах (англійська та інші мови онлайн та очно) 2022

Курси англійської мови в групах, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, Вокзальна, Лобановського, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект, Шулявка, Космонавтів, Єреванська, Чоколівка, Солом’янка, Караваєві Дачі, Антонова та в інших мікрорайонах Києва, курси з польської, німецької, англійської, української та французької, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих.

В репетиторській школі Е‑Ленд Скул представлені курси англійської мови в групах, а також групове вивчення німецької, польської, французької та інших популярних мов. Доступна очна та онлайн форми навчання.

В статті обговорюється можливість потрапити на групові курси англійської та інших іноземних мов в репетиторській школі Е‑Ленд Скул для початківців та досвідчених, а також практична користь вивчення англійської мови в репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського та інших районів Києва

Групові курси англійської мови в репетиторській школі Е‑Ленд Скул

Курси англійської мови в групах курси англійської французької німецької польської українськоїРепетиторська школа Е‑Ленд Скул представляє курси англійської мови в групах методом онлайн та очно. На  групових заняттях Ви можете отримати наступні переваги:

 • колективний дух (мотивація до навчання, обмін навчальними матеріалами, обмін практикою щодо складання іспитів тощо);
 • живе спілкування (можливість отримання порад та допомоги однокурсників, тренування фонетичних навиків за допомогою живих діалогів, влаштовування рольових ігор тощо);
 • економія коштів.

Тепер по кожній перевазі більш детально.

Колективний дух передусім надихає до навчання. Ви отримуєте не тільки чудову мотивацію щодо присутності на уроках. Групові курси дуже добре мотивують і до самого процесу навчання як в групі, так і вдома.

Справа в тому, що між студентами створюється здорова конкуренція. Часто стає соромно перед однокурсниками за невиконе домашнє завдання, чи якійсь інший неуспіх.

Можливість живого спілкування – завжди приємний бонус для тих, хто бажає вивчати англійську мову. Ви можете радитися з Вашими однокурсниками, отримувати від них поради, поправляти помилки один у одного.

Якість живого спілкування має ще один важливий бонус. Це тренування фонетичних навиків під час живих діалогів. Викладач влаштовує різноманітні вікторини, рольові ігри, практичні діалоги. Студенти мають можливість спілкуватися, створюючи реалістичні життєві випадки, у присутності досвідченого педагога, який завжди може виправити допущені помилки, дати пораду про те, які звороти краще вжити в тій чи іншій ситуації тощо.

Економія коштів – здавалося б дрібний, але часто також дуже суттєвий момент. В репетиторській школі Е‑Ленд Скул, як і в інших школах вивчення іноземних мов, курси англійської мови в групах завжди значно дешевші. Тому не гайте часу, а чимдуж поспішіть потрапити на навчання в Е‑Ленд Скул на групові заняття.

Отже, виходячи з зазначеного, очевидними є переваги групових занять, які Ви можете отримати, навчаючись в репетиторській школі Е‑Ленд Скул, зокрема: колективний дух, можливість живого спілкування та економія грошей.

Звернімо увагу на ще один важливий момент. Групові курси можуть проходити не тільки в шкільних класах, але і за допомогою методу онлайн занять, про переваги яких – в наступному розділі.

Курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мов для початківців та досвідчених

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗаймаючись на групових курсах англійської мови, Ви маєте можливість отримати ще один бонус – онлайн заняття в групі. Що це таке?

Групові онлайн курси – це одна з найзручніших та найефективніших практик вивчення англійської мови. Справа в тому, що окрім переваг, які дає група (ми розглядали в попередньому розділі) Ви отримуєте також переваги занять онлайн. А саме:

 • застосування програм Zoom, Skype, MS Teams тощо з перевагами, які вони надають;
 • збереження комфортних домашніх умов з доступними засобами для уроку (навчальні та підручні засоби та матеріали);
 • заощадження коштів, часу та зусиль на поїздки.

Застосування програм Zoom, Skype, MS Teams тощо дає цілий ріяд переваг, зокрема:

 • можливість демонстрації екрану та застосування електронної дошки (як студентові так і викладачу);
 • застосування віртуальних класів та залів (можливість об’єднуватися в невеликі групи);
 • можливість використовувати електронні матеріали для навчання та підручні засоби: електронний журнал, електронний щоденник, електронний робочий зошит.

Демонстрація екрану дуже важлива і корисна функція. Викладач та кожен зі студентів мають можливість наочно демонструвати те, що вимагається в процесі навчання. Електронна дошка є надзвичайно зручною для графічних демонстрацій та відміток на уже готових картинках.

Можливість об’єднувати студентів у віртуальні класи та зали – це просто прорив у організації навчання. Уявіть собі, скільки потрібно зусиль, часу та різних засобів для того, щоб проводити такі розподіли вживу. А віртуальний зал організовується у зазначених програмах всього за кілька кліків.

І останньою з озвучених переваг є можливість використовувати онлайн матеріали. Викладачі репетиторської школи Е‑Ленд Скул уже подбали про всі матеріали, які будуть надаватися студентам як під час навчання, так і для підготовки вдома.

До цього також відноситься електронна платформа: : електронний журнал, електронний щоденник, електронний робочий зошит – також надзвичайно корисні і необхідні засоби, без яких сьогодні не уявляється навчальний процес.

Переваги щодо збереження комфортних домашніх умов та заощаджень на поїздках не потребують коментарів.

Як бачимо, поєднавши дві потужні якості групових занять та уроків онлайн, Ви отримуєте вдвічі більше переваг, вбиваючи двох зайців одночасно.

Для того, щоб отримати повну картину переваг, які Ви можете отримати на групових онлайн заняттях в репетиторській школі Е‑Ленд Скул, розглянемо наступний розділ, в якому розкриємо зазначене питання.

Практична користь вивчення англійської мови в репетиторській школі Е‑Ленд Скул Солом’янського та інших районів Києва для всієї родини

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиРепетиторська  школа Е‑Ленд Скул Солом’янського та інших районів Києва в процесі вивчення іноземних мов пропонує ряд переваг. А саме:

 • професійний підхід та кваліфіковані викладачі;
 • невимушена атмосфера та застосування малих груп – не більше 10 осіб;
 • граматика та лексика на практиці та розвиток навичок розмовної мови;
 • стимул для саморозвитку та повернення коштів за пропущені заняття;
 • викладання для дітей в ігровому форматі.

Підсумовуючи вищезазначені переваги репетиторської школи Е‑Ленд Скул а також застосування їх у комплексі з груповими та онлайн заняттями дає кожному з Вас максимальні бонуси для найшвидшого та найефективнішого досягнення поставлених Вами цілей у вивченні іноземних мов.

В статті ми розглянули тему “Курси англійської мови в групах (англійська та інші мови онлайн та очно)” на прикладі репетиторської школи Е‑Ленд Скул представивши найкращі переваги та бонуси.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями, методом занять в школах та онлайн, біля вулиці Антонова, Лобановського, Чоколівки, Караваєвих Дач, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, на площі Космонавтів та Севастопольській, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дитини однозначно краще буде очне заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Я хотів би вивчати англійську мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову методом онлайн?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Які переваги має метод вивчення англійської дистанційним методом?

Онлайн метод вивчення англійської мови, як і будь-якої іншої, славиться своєю зручністю, економією часу та коштів. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул онлайн заняття проводяться з застосуванням найсучасніших технологій, що дає можливість для студентів сприймати звук та зображення з якістю максимально наближеною до реальної. Однією з суттєвих переваг також є можливість оперативної демонстрації екрану, поєднання в віртуальні зали, контролю знань і багато іншого.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Last.fm – погода. – AccuWeather має місцеві та міжнародні прогнози погоди з найточнішою технологією прогнозування погоди, що містить звіти про погоду з точністю до хвилини.
 • Voanews.com – новини. – Англійські новини від «Голосу Америки». VOA забезпечує повне висвітлення подій у США, Азії, Африки та Близького Сходу.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.
 • Theguardian.com – газета. – Новини, спорт та думки від світового видання.
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.

    Відкрити повний список

Rate this page