Додатки які допоможуть вивчити англійську (5 переваг)

У статті описані кращі додатки які допоможуть вивчити англійську. Наведено 5 супер-переваг, використовуючи які, ви зможете дуже швидко і якісно підтягнути Ваш англійська, використовуючи гаджети.

Поступивши на навчання в репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, викладачі обов’язково будуть радити застосовувати додатки з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе для вивчення англійської мови та інших популярних мов, які також представлені для вивчення в даній школі.

Додатки на Андроїд на Ваші гаджети – вивчай англійську краще 2021

Додатки на Андроїд на "Плей Маркет" і "Ап Сторе" – Англійська моваДля того, щоб ефективно вивчати англійську мову, Вам необхідно застосувати максимально можливу кількість різних методів її вивчення, які можуть діяти одночасно. Одним із таких методів, який відкриває для Вас широкі можливості для вивчення англійської мови – це Ваші особисті гаджети, будь то мобільний телефон, смартфон, чи планшет.

Магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе – це чудове джерело, з якого Ви абсолютно безкоштовно можете отримувати корисні для вас додатки на Андроїд на Вашому мобільному телефоні, смартфоні чи планшеті у вигляді різноманітних пристосунків. Перелік даних пристосунків настільки великий, що якби захотіти переглянути увесь, то напевно б потрібно було багато десятків років. А якщо врахувати той факт, що з кожним місяцем кількість додатків дуже стрімко зростає, то не було б змоги за життя передивитися усі додатки, які є у вільному доступі в магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Одними з найбільш корисніших додатків в Плей Маркет і Ап Сторе, вважаємо, є додатки для вивчення англійської мови. Додатки як безпосередньо для загального вивчення англійської так і її похідних: лексика, граматика, фонетика тощо.

Насамперед додатки на Андроїд є корисні тому, що доступні з Ваших гаджетів, які завжди при Вас. Це дає змогу у будь-який час завантажити додаток та розпочати вивчення англійської. Для цього вам буде необхідним тільки доступ до Інтернету та добре заряджений пристрій. Хоча і з зарядом не проблема, бо можна мати в кишені додатковий павербанк, з якого можна буде підзарядитися.

Додатки на Андроїд на "Плей Маркет" і "Ап Сторе" – Англійська моваДодатки на мобільному пристрої дають можливість безкоштовно і швидко розпочати вивчення англійської в таких умовах, де без них вивчення було б неможливим. Звичайно приємно використовувати додатки на Андроїд у вільному доступі, але також корисно і потрібно використовувати платні програми для вивчення англійської, оскільки те, що є якісним, також коштує.

Отож, використовуйте Ваші гаджети з толком, вивчаючи за допомогою них англійську мову через додатки на Андроїд. Ви можете робити це навіть абсолютно безкоштовно.

П’ять переваг для вивчення англійської, застосовуючи гаджети та додатки на Андроїд з магазинів додатків Плей Маркет і Ап Сторе

Як ми бачимо, застосовувати додатки дуже корисно і зручно. Поговоримо детальніше про переваги, які дають мобільні пристосунки з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Перевага 1. Доступність. Як ми вже говорили, найбільш доступним для кожного є його мобільні гаджети: смартфони, телефони, планшети. Вони часто, або і завжди при Вас і Ви в будь-який час маєте можливість скористатися нами, зокрема для вивчення англійської мови.

Додатки на Андроїд на "Плей Маркет" і "Ап Сторе" – Англійська моваПеревага 2. Швидкість. Для того щоб отримати можливість вивчати англійську мову, Вам необхідно лише завантажити додаток і встановити його на Ваш мобільний пристрій. І Ви вже навчаєтеся. Не потрібно тратити час на якісь додаткові опції для того, щоб розпочати навчання.

Перевага 3. Маневреність. Якщо вам не сподобалися ті чи інші додатки, ви можете видалити їх і підшукати собі якісь інші, зручніші, або ті які відповідають Вашим вимогам, щодо вивчення англійської.

Перевага 4. Ціна. Багато додатків для вивчення англійської є у вільному доступі. Проте, навіть якщо Ви придбаєте платний додаток, ціна на його використання буде значно нижча від тієї, яку б Ви заплатили на підготовчих курсах, витрачаючи час викладача не на індивідуальну роботу, а на прості тренування, які просто вимагають часу і їх може замінити інтелектуальний додаток, наприклад, вивчення слів, тренування вимови тощо.

Перевага 5. Зручність. Про зручність можна говорити дуже багато і довго. Адже застововуючи додатки Ви маєте можливість вивчати англійську мову не тільки не виходячи з Вашої квартири, але навіть не встаючи з ліжка.

Додатки на Андроїд на "Плей Маркет" і "Ап Сторе" – Англійська моваДодатки на Андроїд на "Плей Маркет" і "Ап Сторе" – Англійська моваВ даній статті ми розглянули основні переваги, які надають додатки на Андроїд з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе використовуючи ваші гаджети.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

06.05.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (3 votes)