Додатки, які допоможуть вивчити англійську (5 переваг)

Додатки з англійської, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, Повітрофлотський проспект, Севастопольська площа, Солом’янка, Єреванська, Караваєві Дачі, Лобановського, Космонавтів, Вокзальна, Чоколівка, Шулявка, Антонова та в інших мікрорайонах Києва, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, курси з французької, англійської, німецької, польської та української, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

У статті описані кращі додатки які допоможуть вивчити англійську. Наведено 5 супер-переваг, використовуючи які, ви зможете дуже швидко і якісно підтягнути Ваш англійська, використовуючи гаджети.

Поступивши на навчання в репетиторську школу за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, викладачі обов’язково будуть радити застосовувати додатки з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе для вивчення англійської мови та інших популярних мов, які також представлені для вивчення в даній школі.

Додатки на Андроїд на Ваші гаджети – вивчай англійську краще 2022

Додатки на Андроїд курси англійської французької німецької польської українськоїДля того, щоб ефективно вивчати англійську мову, Вам необхідно застосувати максимально можливу кількість різних методів її вивчення, які можуть діяти одночасно. Одним із таких методів, який відкриває для Вас широкі можливості для вивчення англійської мови – це Ваші особисті гаджети, будь то мобільний телефон, смартфон, чи планшет.

Магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе – це чудове джерело, з якого Ви абсолютно безкоштовно можете отримувати корисні для вас додатки на Андроїд на Вашому мобільному телефоні, смартфоні чи планшеті у вигляді різноманітних пристосунків. Перелік даних пристосунків настільки великий, що якби захотіти переглянути увесь, то напевно б потрібно було багато десятків років. А якщо врахувати той факт, що з кожним місяцем кількість додатків дуже стрімко зростає, то не було б змоги за життя передивитися усі додатки, які є у вільному доступі в магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Одними з найбільш корисніших додатків в Плей Маркет і Ап Сторе, вважаємо, є додатки для вивчення англійської мови. Додатки як безпосередньо для загального вивчення англійської так і її похідних: лексика, граматика, фонетика тощо.

Насамперед додатки на Андроїд є корисні тому, що доступні з Ваших гаджетів, які завжди при Вас. Це дає змогу у будь-який час завантажити додаток та розпочати вивчення англійської. Для цього вам буде необхідним тільки доступ до Інтернету та добре заряджений пристрій. Хоча і з зарядом не проблема, бо можна мати в кишені додатковий павербанк, з якого можна буде підзарядитися.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОДодатки на мобільному пристрої дають можливість безкоштовно і швидко розпочати вивчення англійської в таких умовах, де без них вивчення було б неможливим. Звичайно приємно використовувати додатки на Андроїд у вільному доступі, але також корисно і потрібно використовувати платні програми для вивчення англійської, оскільки те, що є якісним, також коштує.

Отож, використовуйте Ваші гаджети з толком, вивчаючи за допомогою них англійську мову через додатки на Андроїд. Ви можете робити це навіть абсолютно безкоштовно.

П’ять переваг для вивчення англійської, застосовуючи гаджети та додатки на Андроїд з магазинів додатків Плей Маркет і Ап Сторе

Як ми бачимо, застосовувати додатки дуже корисно і зручно. Поговоримо детальніше про переваги, які дають мобільні пристосунки з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Перевага 1. Доступність. Як ми вже говорили, найбільш доступним для кожного є його мобільні гаджети: смартфони, телефони, планшети. Вони часто, або і завжди при Вас і Ви в будь-який час маєте можливість скористатися нами, зокрема для вивчення англійської мови.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиПеревага 2. Швидкість. Для того щоб отримати можливість вивчати англійську мову, Вам необхідно лише завантажити додаток і встановити його на Ваш мобільний пристрій. І Ви вже навчаєтеся. Не потрібно тратити час на якісь додаткові опції для того, щоб розпочати навчання.

Перевага 3. Маневреність. Якщо вам не сподобалися ті чи інші додатки, ви можете видалити їх і підшукати собі якісь інші, зручніші, або ті які відповідають Вашим вимогам, щодо вивчення англійської.

Перевага 4. Ціна. Багато додатків для вивчення англійської є у вільному доступі. Проте, навіть якщо Ви придбаєте платний додаток, ціна на його використання буде значно нижча від тієї, яку б Ви заплатили на підготовчих курсах, витрачаючи час викладача не на індивідуальну роботу, а на прості тренування, які просто вимагають часу і їх може замінити інтелектуальний додаток, наприклад, вивчення слів, тренування вимови тощо.

Перевага 5. Зручність. Про зручність можна говорити дуже багато і довго. Адже застововуючи додатки Ви маєте можливість вивчати англійську мову не тільки не виходячи з Вашої квартири, але навіть не встаючи з ліжка.

Додатки на Андроїд на quot;Плей Маркетquot; і quot;Ап Стореquot; – Англійська моваДодатки на Андроїд на quot;Плей Маркетquot; і quot;Ап Стореquot; – Англійська моваВ даній статті ми розглянули основні переваги, які надають додатки на Андроїд з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе використовуючи ваші гаджети.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля Лобановського, Чоколівки, Єреванської, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Independent.co.uk – новини. – Останні останні новини, коментарі та функції від The Independent.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)