Хороші курси з англійської мови Київ – для початківців та досвідчених 2022

Хороші курси з англійської мови Київ, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, Космонавтів, Чоколівка, Севастопольська площа, Солом’янка, Антонова, Єреванська, Караваєві Дачі, Лобановського, Шулявка, Повітрофлотський проспект, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, курси з французької, української, німецької, польської та англійської, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО.

Запит “Хороші курси з англійської мови Київ” закономірно веде на сайт репетиторської школи Е‑Ленд Скул. І це не дивно. Адже наша школа – одна з передових полімовних шкіл інтенсивної підготовки для початківців та досвідчених на всіх етапах та рівнях навчаннях.

В статті описані передумови виникнення школи з поглибленим вивченням іноземних мов, переваги інтенсивного навчання в умовах сучасності, особливості репетиторських курсів англійської мови в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Стосовно навчання, терміни “інтенсивне” та “швидке поглиблене” вжиті в якості синонімів.

Почнемо з розгляду особливостей та передумов виникнення школи з інтенсивним вивченням.

Передумови виникнення школи з поглибленим вивченням іноземних мов

Хороші курси з англійської мови Київкурси англійської французької німецької польської українськоїПотреба вільного володіння іноземними мовами, зокрема англійською,  існувала завжди. Але для чого інтенсивне вивчення? Чи недостатньо просто добре знати мову?

Під поглибленим вивченням мається на увазі не просто глибоке вникання в специфіку мови, але також і обмежені терміни, зазвичай досить короткі, за які необхідно отримати високий, стосовно наявного у студента, рівень знань.

Простими словами, студенту необхідно здійснити значний стрибок уперед. Потратити час та зусилля можна. Але для того, щоб цей стрибок відбувся дійсно вперед і якомога далі, необхідна допомога спеціалістів. Для цього якраз і створюється школа із програмою “інтенсив”.

Часто виникають випадки, коли необхідно за досить короткий термін “вставити” до нашої пам’яті та розуміння певну інформацію. Якщо ми схопимо підручник і будемо зубрити, результат буде. Але чи той, на який Ви сподіваєтеся?

Для швидкого та ефективного вивчення англійської мови потрібен спеціальний структурований підхід з урахування всіх особливостей студента, а також добре підібраний сучасний тематичний навчальний матеріал, за яким студент буде проходити курс навчання.

Одне з основних завдань викладачів стежити за просуванням студента впродовж навчання. Це робиться для того, щоб виключити моменти, на яких буде відбуватися хоча б незначна затримка. Уникнення простоїв у вивченні, так званого “топтання” на одному місці – важливе завдання, яке досягається тільки ззовні. Побачити себе зі сторони і зауважити зупинку, рух по колу, перебування в циклі тощо, фактично не реально при самостійному підході.

Те, на що студенту-самоучці можуть знадобитися роки, за допомогою грамотного, обізнаного та досвідченого викладача можна освоїти не просто за місяці, а іноді навіть за тижні. Звичайно тут немалу роль грають зусилля, які будуть прикладені студентом.

Потреба знань іноземних мов з кожним днем зростає. Пересічному студенту не потрібно пояснювати, де саме він отримає переваги від знання іноземної мови. Починаючи від працевлаштування та розширених можливостей при виїзді закордон, цей список може бути дуже довгий.

І якщо є бажання заробляти солідні кошти, податися в науку, виглядати достойно на міжнародній арені, без поглибленого вивчення англійської, чи інших поширених іноземних мов, не обійтися.

Отже, хороші курси з англійської мови Київ у інтенсив-школі є дуже необхідні, і ця потреба зростає з кожним днем дедалі більше.

На початку статті зазначалося, що терміни “інтенсивне” та “швидке поглиблене” вивчення вжиті в якості синонімів. Здавалося б, це дещо різні терміни. Швидко – не завжди якісно. Але хочемо наголосити, що в даному випадку поглиблення має містити в собі також стислі терміни. Чому це так, зможете зрозуміти з наступного розділу “Переваги інтенсивного навчання”.

Шість основних переваг інтенсивного навчання іноземних мов

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі ми розглянули передумови виникнення школи з поглибленим вивченням іноземних мов та змогли впевнитися у важливості та необхідності таких програм.

Що ж можна отримати за допомогою підготовки на репетиторських курсах англійської та інших іноземних мов за допомогою швидкого поглибленого вивчення? Переваги чималі:

 • отримання високого рівня грамотності та знань
 • виграш у часі
 • зекономлені зусилля
 • зекономлені кошти
 • подолання демотиваційних факторів
 • можливість комплексного застосування джерел інформації

Чи можна отримати високий рівень грамотності без швидкої поглибленої підготовки? Повільне вивчення іноземних мов також дає ефект. Але надмірне затягування може стати причиною відсталості, вживання застарілої лексичної практики тощо.

Найкращий, найефективніший підхід – швидко та поглиблено освоїти матеріал з найновішими мовними тенденціями і надалі удосконалювати його, оновлюючи в ногу з прогресом.

Відома фраза Бенджаміна Франкліна “Час – це гроші” має подвійне дно. Час – найцінніший для кожного, зважаючи на можливість використання його на приємні справи. Гроші теж у якомусь сенсі приємні, бо можуть стати джерелом приємного.

Вивчення англійської за методом “інтенсив” дає колосальний виграш у часі. Штурмуючи мозок, Ви немов би розганяєте його, робите продуктивнішим, розширюєте свою “корзину” пам’яті.

Звичайно необхідно вділяти певний час для відпочинку. Це необхідно робити не лише для запобігання перевтоми, яка може завдати Вам шкоди, але і також для самої якості вивчення матеріалу.

Вчені провели дослідження. Працювало дві групи людей. Одна відпочивала кожні 15 хв., інша – кожні 2 години. Перша група показала результат на 70% кращий за другу!

Як можна зекономити зусилля при інтенсивному навантаженні, запитаєте Ви? Тут вся таємниця полягає на тому, що швидке поглиблене вивчення ефективно проходить при правильному, структурованому підході та дійсно дає чималу економію зусиль.

Це можна порівняти з інтенсивним миттям засохлої каструлі. Хтось використовує скребок, втрачаючи при цьому багато енергії та часу, а хтось ставить на плиту, засинає соду та займається своїми справами, поки кипить.

Хоча в обох випадках відбувається інтенсивне миття, справжній ефект виходить лише за умови правильних впорядкованих дій.

Стосовно економії коштів мова передусім полягає на тому, що при вивченні матеріалу у стиснуті проміжки часу дає можливість у загальній кількості менше проводити занять з репетитором: “оптовий” підхід дешевший.

Інший критерій заощадження грошей – економія на застосуванні навчальних матеріалів. Ви можете без кінця витрачати кошти на навчальні посібники, різну літературу і в результаті нічого не отримати.

В приватних школах, зазвичай, забезпечують необхідним матеріалом для вивчення іноземної мови, що дає одночасно і економію коштів і ефект.

Подолання демтотиваційних факторів на перший погляд може здаватися не настільки важливим. Але хто пробував вивчати англійську мову тоді, коли не хочеться це робити, той легко зрозуміє, про що йде мова.

Прокрастанація згадується на сайті Прикарпацького народного університету як добровільне відкладення справ на потім – одна з досить серйозних завад у вивченні іноземних мов.

Перебуваючи у навчальній фортуні, яка крутиться дуже швидко – немов білка в колесі – навчання вирує, наче гірська річка, тече саме по собі. Особливо це відбувається дуже яскраво і наглядно, коли праця ведеться в колі однодумців. Змагання та конкуренція додають ще більшого азарту. І в такий спосіб години навчання пролітають як хвилини а ефект від вивчення вражає.

І останнє, що ми зазначили з переваг інтенсивної підготовки – можливість комплексного застосування джерел інформації. Мова йде про занурення в середовище вивчення. Перебуваючи в “інтенсиві” (теорія плюс практика) є можливість додатково накачувати себе іноземною музикою, фільмами, читанням книг тощо. В такий спосіб відбувається дуже ефективне закріплення пройденого навчального матеріалу, яке надалі заставляє інформацію відкладатися в постійну пам’ять.

Як бачимо, переваг від інтенсивного методу навчання більше ніж досить. Окрім гарантованої можливості отримання високого рівня знань та грамотності, подолання демотиваційних факторів, можливості комплексного застосування джерел інформації, студенти мають цілий ряд додаткових бонусів.

Ви можете скористатися розділом “Найкраща практика”, приведеним вкінці статті для швидкого доступу до вищезгаданих ресурсів.

Давайте тепер розглянемо особливості репетиторських курсів англійської мови в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Репетитор англійської для дітей Київ у школі Е Ленд Солом’янського та інших районів

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередньому розділі було описано переваги, які дає швидке поглиблене навчання.

Репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул пропонує програму інтесив, у якій Ви знайдете:

 • кваліфікованих викладачів;
 • індивідуальний підхід
 • роботу в невеликих групах (до 10 осіб);
 • граматику та лексику на практиці;
 • викладання для дітей у ігровому форматі;
 • уроки з репетитором
 • онлайн режим.
 • інноваційні методи викладання з застосуванням електронної платформи;

Висока кваліфікація та професіоналізм викладачів школи Е‑Ленд Скул дають можливість впроваджувати ефективні програми для швидкого та якісного оволодіння всіма рівнями знань.

Програми підбираються індивідуально незалежно від початкового рівня студента: починаючи з нульового і закінчуючи професійним.

Індивідуальний підхід дає можливість врахувати всі здібності студента щодо його здатності навчатися. Це дає можливість підбирати індивідуальну програму вивчення для кожного окремо.

Усім відома неефективна важка обстановка при великій кількості студентів у навчальному класі з недостатнім рівнем кисню та підвищеним шумом. В полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул репетиторські курси та заняття в класах проходять в групах з відносно невеликою кількістю – до 10 осіб. Це дає можливість створити сприятливу плідну обстановку для навчання та полегшити умови перебування в групі роблячи їх приємними та захопливими.

Вивчення граматики та лексики відбувається на практиці. Такий підхід дає можливість уникнути важкого сприйняття сухої теорії, та термінів, які і без того часто-густо є складними та незвичними.

Крім того, навчальний процес стає цікавішим. Викладачі задають студентам різного роду вікторини, конкурси, практичні роботи в малих групах тощо.

Більше того, викладання для дітей проводиться у ігровому форматі. Він робить урок динамічним та цікавим для дитини. Заняття в такому форматі настільки захоплюють дітей, що вони зовсім забувають про звиклий у школах процес навчання і відвідують уроки з великим задоволенням та натхненням.

Для тих, хто з якихось причинах віддає перевагу індивідуальним урокам (або з причини особистих якостей) – в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул в Солом’янському районі, Чоколівці, на Севастопольській площі та інших мікрорайонах Києва є можливість займатися індивідуально з репетитором.

Такий метод занять добре знаний всім через свої переваги. По-перше, це територіальна зручність. По-друге, – значне заощадження коштів та часу, які витрачаються на проїзд. Але найбільшу ціну має той момент, що репетитор займається під час уроку лише з одним учнем і може приділяти йому найбільше уваги, найкраще вникаючи в його особисті особливості, може краще контролювати процес вивчення тощо.

Уроки онлайн мають свій надзвичайно великий плюс. Це можливість навчатися з дому та можливість гнучкого графіку. Крім того онлайн викладання дає можливість викладачам використовувати різні веб-інструменти, такі як демонстрація екрану, розподіл студентів по залах тощо.

Під кінець, ще одна особливість, на яку хочемо звернути увагу є застосування електронної платформи, зокрема електронного журналу та електронного щоденника. Специфіка цих веб-застосунків у тому, що вони є постійно доступними для студентів та викладачів, дітей та їх родичів. Це дає можливість дуже легко та зручно організувати навчальний процес, здійснювати контроль успішності та відвідуваності тощо.

Отож, Ви змогли переконатися, що репетиторські курси англійської мови в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва заслуговують особливої уваги. Кваліфіковані викладачі, граматика та лексика на практиці, викладання для дітей у ігровому форматі, можливість навчатися індивідуально з репетитором та багато іншого роблять школу не замінимою серед шкіл подібного напрямку.

В цій статті ми розглянули тему “Хороші курси з англійської мови Київ – для початківців та досвідчених 2022”, зокрема передумови виникнення школи з поглибленим вивченням іноземних мов, переваги інтенсивного навчання в умовах сучасності, особливості репетиторських курсів англійської мови в Е‑Ленд Скул.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, із репетиторськими курсами та уроками, для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Лобановського, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Караваєвих Дач, вулиці Антонова.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Washingtonpost.com – газета. – Політика, найкращі світові новини і не тільки.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)