“Курси англыйськоъ мови” – або як не помилитися з вибором школи – 6 порад

Помилка у словосполученні “курси англыйськоъ мови” зроблена не випадково. “Курси англыйскоъ”,”курси англыйськоъ мови”, “курси англыйськоъ мови Киъв” – фрази, які сотні, а то і тисячі разів на місяць вводяться у пошукових системах саме у такому вигляді. Чому?  Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

В даній статті про те, як правильно вибирати школу для вивчення англійської мови. Приведено 5 порад та розглянуто основні помилки при пошуку.

Порада №1. Дивіться “в оба”

"Курси англыйськоъ мови" – або як не помилитися з вибором школи – 6 порадПри пошуку школи англійської мови першим ділом варто звернути увагу на оформлення сайту.

Перебуваючи на сайті тієї чи іншої школи, будьте прискіпливі та приглядайтеся до всього.

По-перше зверніть увагу на якість та наповненість сайту, наявність домену верхнього рівня, відсутність нав’язливої  реклами.

В більшості випадків, якщо недбало зроблений сайт, це говорить про неякісний підхід до організації самої школи. Якщо не знаєте, що таке домен верхнього рівня, прочитайте тут. Наявність нав’язливої реклами свідчить про те, що сайт зроблений трохи в інших цілях, а тому уже під сумнівом буде і сама школа.

По-друге, спробуйте провести невелике дослідження і вияснити: скільки років на ринку школа, чи кваліфіковані викладачі, чи є розгорнуто описана програма школи, чи є можливість проходження пробного уроку, чи є позитивні відгуки про школу.

Ці речі є насправді досить важливі. Якщо школа багато років на ринку, значить має досвід у викладанні мов. Але з іншого боку молода школа може бути більш сучасною, з новішими підходами і може на кілька порядків обходити стару консервативну школу. Якщо кваліфікація школи Вас задовольнить, тоді краще обирати молоду школу. А це Ви найкраще зможете перевірити на пробному уроці.

Порада №2. Телефонуйте

"Курси англыйськоъ мови" – або як не помилитися з вибором школи – 6 порадПри телефонному дзвінку можна визначити багато про школу. Само собою, на початку варто звернути увагу на привітність та як швидко зуміють Вас зорієнтувати по Вашому питанню.

Гарно налагоджена організація школи говорить про те, що і якість викладання в ній швидше за все також буде на високому рівні.  Дбайливе ставлення до потенційного учня говорить про те, що в даній школі цінують своїх клієнтів і тому будуть багато прикладати зусиль, щоб надати Вам якомога якісні послуги у вивченні іноземної мови.

Про це також свідчить наявність зворотного зв’язку, коли Вам запропонують можливість зв’язатися безпосередньо з викладачем.

Під час розмови з викладачем Ви також матимете змогу оцінити деякі важливі моменти: чи приємна Вам ця людина, наскільки вона видається Вам освіченою та культурно розвинутою, чи відчувається в ній професіоналізм.

Не стидайтеся телефонувати по кілька разів, доки не отримаєте відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. У Вас має сформуватися чітке відчуття того, що це саме та школа яка вам потрібна.

Порада №3. Проходьте пробний урок

"Курси англыйськоъ мови" – або як не помилитися з вибором школи – 6 порадНіщо так не промовить, як особистий досвід. Або ще іншими словами: краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути. Цей пункт є чи не найважливіший. Обов’язково запишіться на пробний урок.

Що ви зможете взяти з пробного уроку? Насамперед, як уже було сказано, це Ваш особистий досвід. Пробний урок – це можливість для Вас переконатися особисто на тому, чи підходить Вам цей курс і школа загалом.

Під час пробного уроку необхідно вияснити наступне: наскільки динамічно розвивається урок, чи цікавий і пізнавальний, чи приємний Вам викладач.

Динамічний розвиток – дуже важлива складова. Адже є велика різниця, коли Ви потратите одну  годину і майже нічого для себе не візьмете, і коли за одну годину Вам буде представлена плідна праця, занурившись в яку ви зможете викластися на всі 100, використавши увесь Ваш потенціал.

Явною ознакою плідного заняття має бути невелика втома після пробного уроку але, разом з тим, і  відчуття наповненості новим.

Порада №4 Експериментуйте

"Курси англыйськоъ мови" – або як не помилитися з вибором школи – 6 порадПід експериментом мається на увазі те, що від найшовши одну школу, не пошкодуйте часу також, щоб дослідити більше варіантів. Пройдіть перші три поради також ще для інших шкіл.

Чим більше Ви зможете перевірити шкіл, тим краще. В такий спосіб Ваш пошук буде об’єктивним. Ви будете мати з чого вибирати і зможете зупинитися на найкращому.

До експериментування також можна віднести ще і експерименти з пошуком в Інтернеті.  Пробуйте різні пошукові фрази.

Перегортайте більше ніж 5 сторінок видачі у пошуковій системі. Справа в тому, що дуже часто достойні школи можуть попадати у гірший рейтинг у пошуку, оскільки максимальне зусилля приділяють якості викладання.

Часто початкові школи для того щоб отримати добрий старт роблять велике зусилля і тратять багато коштів на те, щоб займати перші позиції у видачі пошукових систем. Іноді це може бути навіть звичайний комерційний хід, щоб отримувати кошти з реклами.

Не варто заходити також і на дуже дальні сторінки у пошуку (після 10). Такі школи відстають у пошуку не спроста. Про це може свідчити або низька популярність, або нечесні методи розкручування сайту.

Тому найбільш поважні варіанти у видачі якраз можуть бути розміщені між 3 та 7 сторінками. Звертайте на це увагу.

Експериментуйте, але не “перегніть палицю”.

Також будьте уважні до того, що вводите у пошуку. Не допустіть помилок при введенні, наприклад “курси англыйськоъ мови” чи “курси англыйськоъ мови Киъв”. Про це наступна порада.

Порада №5. Як вам фрази: “курси англыйськоъ мови” або “курси англыйськоъ мови Киъв”?  Будьте уважні

"Курси англыйськоъ мови" – або як не помилитися з вибором школи – 6 порадДбайте за правильністю введення фраз у пошуковій системі Інтернету. Недбалий набір тексту або неправильна розкладка клавіатури, і виходять кумедні фрази: “курси англыйськоъ мови”, “курси англыйськоъ мови Киъв” і подібні.

Як мінімум, фрази “курси англыйськоъ мови” або “курси англыйськоъ мови Киъввикликають сміх.

Але як би це не дивно звучало, фраза:  “курси англыйськоъ” – користується популярністю у пошуковій системі в кількості до 10 та до 1000 разів в українській та російській мовах відповідно, а фраза  “курси англыйськоъ мови” до 10 та до 10000 разів на місяць в російській та українській мовах відповідно!

В такому варіанті відшукати чогось дійсно достойного навряд чи вийде.

Не поспішайте. Постарайтеся підійти до пошуку дбайливо.

Пошукові системи дуже чутливі до кожного символу, який Ви вводите. Роль грають навіть здавалося б дрібниці, такі як: кількість та послідовність введених слів, велика чи мала літера. Для прикладу: “курси англійської” і “курси англійської мови” видадуть різний результат а “Англійської Мови Курси” – ще інший.

Тому крім правильного введення, для того, щоб збільшити діапазон пошуку, пробуйте вводити різні варіанти.

Отже, підходьте дбайливо до пошуку мовної школи. Звертати увагу на якість та наповненість сайту, наявність домену першого рівня, відсутність реклами. Чи кваліфіковані викладачі, скільки років на ринку, чи є розгорнуто описана програма школи, чи є можливість проходження пробного уроку, чи є позитивні відгуки про школу? Телефонуйте. При телефонному дзвінку звертайте увагу на привітність, як швидко зуміють Вас зорієнтувати по Вашому питанню, наявність зворотного зв’язку. Проходьте  пробний урок. Під час пробного уроку зможете вияснити, наскільки динамічно розвивається урок. Чи цікавий,  пізнавальний та приємний Вам викладач? Пробуйте різні школи: чим більше, тим краще. Користуйтеся розширеним пошуком. Дбайливо вводьте фрази пошуку.

Читайте також інші цікаві теми на сайті полілінгвальної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул в Солом’янському районі міста Києва.

.