Найкращі курси англійської мови Київ – або як не помилитися з вибором школи – 5 порад

Найкращі курси англійської мови Київ, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

Вас цікавлять найкращі курси англійської мови Київ? В цій статті про те, як правильно вибирати школу для вивчення англійської мови. Приведено 5 порад та розглянуто основні помилки при пошуку.

Репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва радить дотримуватися нескладних порад.

Дивіться “в обидва”, телефонуйте, проходите пробний урок, експериментуйте, будьте уважні. Отже, далі – кожна порада детально.

Найкращі курси англійської мови Київ – Порада №1. Дивіться “в оба”

Найкращі курси англійської мови Київ - Дивіться "в оба"При пошуку школи англійської мови першим ділом варто звернути увагу на оформлення сайту.

Перебуваючи на сайті тієї чи іншої школи, будьте прискіпливі та приглядайтеся до всього.

По-перше зверніть увагу на якість та наповненість сайту, наявність домену верхнього рівня, відсутність нав’язливої  реклами.

В більшості випадків, якщо недбало зроблений сайт, це говорить про неякісний підхід до організації самої школи. Якщо не знаєте, що таке домен верхнього рівня, прочитайте тут. Наявність нав’язливої реклами свідчить про те, що сайт зроблений трохи в інших цілях, а тому уже під сумнівом буде і сама школа.

По-друге, спробуйте провести невелике дослідження і вияснити: скільки років на ринку школа, чи кваліфіковані викладачі, чи є розгорнуто описана програма школи, чи є можливість проходження пробного уроку, чи є позитивні відгуки про школу.

Ці речі є насправді досить важливі. Якщо школа багато років на ринку, значить має досвід у викладанні мов. Але з іншого боку молода школа може бути сучаснішою, з новішими підходами і може на кілька порядків обходити стару консервативну школу. Якщо кваліфікація школи Вас задовольнить, тоді краще обирати молоду школу. А це Ви найкраще зможете перевірити на пробному уроці.

Найкращі курси англійської мови Київ – Порада №2. Телефонуйте

Найкращі курси англійської мови Київ - ТелефонуйтеПри телефонному дзвінку можна визначити багато про школу. Само собою, на початку варто звернути увагу на привітність та як швидко зуміють Вас зорієнтувати по Вашому питанню.

Гарно налагоджена організація школи говорить про те, що і якість викладання в ній швидше за все також буде на високому рівні.  Дбайливе ставлення до потенційного учня говорить про те, що в даній школі цінують своїх клієнтів і тому будуть багато прикладати зусиль, щоб надати Вам якомога якісні послуги у вивченні іноземної мови.

Про це також свідчить наявність зворотного зв’язку, коли Вам запропонують можливість зв’язатися безпосередньо з викладачем.

Під час розмови з викладачем Ви також матимете змогу оцінити деякі важливі моменти: чи приємна Вам ця людина, наскільки вона видається Вам освіченою та культурно розвинутою, чи відчувається в ній професіоналізм.

Не стидайтеся телефонувати по кілька разів, доки не отримаєте відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. У Вас має сформуватися чітке відчуття того, що це саме та школа яка вам потрібна.

Найкращі курси англійської мови Київ – Порада №3. Проходьте пробний урок

Найкращі курси англійської мови Київ - Проходьте пробний урокНіщо так не промовить, як особистий досвід. Або ще іншими словами: краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути. Цей пункт є чи не найважливіший. Обов’язково запишіться на пробний урок.

Що ви зможете взяти з пробного уроку? Насамперед, як уже було сказано, це Ваш особистий досвід. Пробний урок – це можливість для Вас переконатися особисто на тому, чи підходить Вам цей курс і школа загалом.

Під час пробного уроку необхідно вияснити наступне: наскільки динамічно розвивається урок, чи цікавий і пізнавальний, чи приємний Вам викладач.

Динамічний розвиток – дуже важлива складова. Адже є велика різниця, коли Ви потратите одну  годину і майже нічого для себе не візьмете, і коли за одну годину Вам буде представлена плідна праця, занурившись в яку ви зможете викластися на всі 100, використавши увесь Ваш потенціал.

Явною ознакою плідного заняття має бути невелика втома після пробного уроку але, разом з тим, і  відчуття наповненості новим.

Найкращі курси англійської мови Київ – Порада №4 Експериментуйте

Найкращі курси англійської мови Київ - ЕкспериментуйтеПід експериментом мається на увазі те, що від найшовши одну школу, не пошкодуйте часу також, щоб дослідити більше варіантів. Пройдіть перші три поради також ще для інших шкіл.

Чим більше Ви зможете перевірити шкіл, тим краще. В такий спосіб Ваш пошук буде об’єктивним. Ви будете мати з чого вибирати і зможете зупинитися на найкращому.

До експериментування також можна віднести ще і експерименти з пошуком в Інтернеті.  Пробуйте різні пошукові фрази.

Перегортайте більше ніж 5 сторінок видачі у пошуковій системі. Справа в тому, що дуже часто достойні школи можуть попадати у гірший рейтинг у пошуку, оскільки максимальне зусилля приділяють якості викладання.

Часто початкові школи для того щоб отримати добрий старт роблять велике зусилля і тратять багато коштів на те, щоб займати перші позиції у видачі пошукових систем. Іноді це може бути навіть звичайний комерційний хід, щоб отримувати кошти з реклами.

Не варто заходити також і на дуже дальні сторінки у пошуку (після 10). Такі школи відстають у пошуку не спроста. Про це може свідчити або низька популярність, або нечесні методи розкручування сайту.

Тому найбільш поважні варіанти у видачі якраз можуть бути розміщені між 3 та 7 сторінками. Звертайте на це увагу.

Експериментуйте, але не “перегніть палицю”.

Також будьте уважні до того, що вводите у пошуку. Не допустіть помилок при введенні, наприклад “курси англыйськоъ мови” чи “курси англыйськоъ мови Киъв”. Про це наступна порада.

Найкращі курси англійської мови Київ – Порада №5. Як вам фрази: “курси англыйськоъ мови” або “курси англыйськоъ мови Киъв”?  Будьте уважні

Найкращі курси англійської мови Київ - Будьте уважніДбайте за правильністю введення фраз у пошуковій системі Інтернету. Недбалий набір тексту або неправильна розкладка клавіатури, і виходять кумедні фрази: “курси англыйськоъ мови”, “курси англыйськоъ мови Киъв” і подібні.

Як мінімум, фрази “курси англыйськоъ мови” або “курси англыйськоъ мови Киъввикликають сміх.

Але як би це не дивно звучало, фраза:  “курси англыйськоъ” – користується популярністю у пошуковій системі в кількості до 10 та до 1000 разів в українській та російській мовах відповідно, а фраза  “курси англыйськоъ мови” до 10 та до 10000 разів на місяць в російській та українській мовах відповідно!

В такому варіанті відшукати чогось дійсно достойного навряд чи вийде.

Не поспішайте. Постарайтеся підійти до пошуку дбайливо.

Пошукові системи дуже чутливі до кожного символу, який Ви вводите. Роль грають навіть здавалося б дрібниці, такі як: кількість та послідовність введених слів, велика чи мала літера. Для прикладу: “курси англійської” і “курси англійської мови” видадуть різний результат а “Англійської Мови Курси” – ще інший.

Тому крім правильного введення, для того, щоб збільшити діапазон пошуку, пробуйте вводити різні варіанти.

Отже, підходьте дбайливо до пошуку мовної школи. Звертайте увагу на якість та наповненість сайту, наявність домену першого рівня, відсутність реклами. Чи кваліфіковані викладачі, скільки років на ринку, чи є розгорнуто описана програма школи, чи є можливість проходження пробного уроку, чи є позитивні відгуки про школу? Телефонуйте. При телефонному дзвінку звертайте увагу на привітність, як швидко зуміють Вас зорієнтувати по Вашому питанню, наявність зворотного зв’язку. Проходьте  пробний урок. Під час пробного уроку зможете вияснити, наскільки динамічно розвивається урок. Чи цікавий,  пізнавальний та приємний Вам викладач? Пробуйте різні школи: чим більше, тим краще. Користуйтеся розширеним пошуком. Дбайливо вводьте фрази пошуку.

Репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району – Найкращі курси англійської мови Київ.

Читайте також інші цікаві теми на сайті репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

12.04.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (3 votes)