Дистанційне навчання англійської мови під час карантину для дорослих та дітей

Не важливо, для наших дітей чи нас самих – дорослих, дистанційне навчання англійської мови в домашніх умовах, зокрема під час карантину, це ще одна класна витівка, яку ми можемо утнути при свіжих ідеях та доброму бажанні.

Карантин – дуже цікавий час, коли ми можемо його просто даремно втрачати, або використовувати на користь. Дістаньте “з полиць” завдання, які ви дуже довго відкладали на потім за браком пріоритету. І нумо до справи! Наприклад вивчення англійської мови. В цьому найкраще може послужити дистанційний метод.

В статті про те, як отримати якісну англійська мова дистанційним методом застосовуючи прогарму Зум, яким чином організовані групові курси английської мови для початківців з нуля та досвідчених а також головні переваги вивчення розмовної англійської мови та граматикии разом з репетиторською школою Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Якісна англійська мова по Зуму в репетиторській школі Е‑Ленд Скул 2022

Ще не так давно розпочала свій старт, а сьогодні – дуже популярна онлайн платформа – Зум. Дистанційне вивчення англійської мови за допомогою цієї програми є насправді якісним. І ось чому.

Віртуальний дебаркадер Зум – це:

  • Проведення спільних групових занять;
  • Можливість демонстрації екранів користувача та викладача
  • Створення віртуальних залів та кімнати для колективного навчання;
  • Групові чати для обміну мультимедіа
  • Можливість поділу екрану не тільки на комп’ютері але і на смартфоні;
  • Синхронізація з Dropbox та Google Drive

І цей перелік можна продовжувати далі. Але суть не в тому. Якісна англійська мова може бути якісною тільки коли зустрічаються разом професіонал з якісним програмним устаткуванням.

Для того, щоб Ви отримали достойний рівень знань англійської мови, полілінгвальна школа Е-Ленд підбирає самих досвідчених, та професійних викладачів.

Ви можете розпочати безкоштовне  пробне заняття вже зараз і переконатися в цьому.

Наступний розділ буде присвячений ще одній перевазі, яку дає програма Зум, і який потребує особливої уваги.

Групові курси английської мови для початківців (з нуля) та досвідчених

Стомившись у пошуках шикарної і одночасно недорогої школи з доступним графіком занять, Ви рано чи пізно потрапите на Е-Ленд. Дистанційний метод навчання, який дуже широко практикується в цій школі – спростить цю задачу для Вас до мінімума.

Заняття в групах – дуже хороша практика, яка має ряд переваг. І якщо вам потрібні саме групові заняття, ви потрапили по адресу.

Весела, дружня атмосфера наповнить Ваше серце відчуттям свята. А метушня перед уроком нагадає шкільні та студентські роки. Група зближує. Пам’ять про проведені цікаві години назавжди залишиться з Вам. Але найважливіше – це ефективні курси. І вони ефективні в групі.

Розмовнна англійська мова та граматикиа разом з репетиторською школою Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Rate this page