Курси з англійської Севастопольська площа (англійська для дітей та дорослих)

Курси з англійської Севастопольська площа, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, Космонавтів, Чоколівка, Антонова, Солом’янка, Повітрофлотський проспект, Єреванська, Вокзальна, Лобановського, Шулявка, Караваєві Дачі та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах, курси з французької, української, польської та німецької, уроки іноземних мов з нуля, будь-якого рівня та для початківців.

Запит “Курси з англійської Севастопольська площа” може стати в нагоді всім, хто бажає вивчати англійську мову недалеко від свого будинку. Якщо Ви живете в Солом’янському районі, недалеко від Севастопольської площі, репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул початківцями і досвідченими, для дітей і дорослих, методом онлайн і в групах – до Ваших послуг.

Курси англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул Севастопольська площа – найкраще рішення для місцевих жителів, як дітей, так і дорослих

Курси англійської Севастопольська площакурси англійської французької німецької польської українськоїУ репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва працюють кращі викладачі, які володіють навичками і професіоналізмом для створення найсприятливішого середовища для вивчення англійської.

Індивідуальний підхід дає можливість викладачеві дуже тонко підлаштуватися під кожного учня. Незалежно від початкового рівня підготовки, фахівці Е‑Ленд Скул, використовуючи сучасні практики та методи викладання, а також завдяки старанню і відповідальному підходу до викладання дають можливість кожному хто бажає, досягти свого “максимуму” в знанні не тільки англійської, але і інших популярних світових мов, таких як французька чи німецька.

До Вашої уваги також – прекрасна можливість удосконалюватися не тільки в англійській чи озвучених вище мовах, але також у не менш релевантних – польській та українській.

Курси англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул – це Ваша школа, яка завжди поруч. Записатися на пробний урок можна прямо зараз перейшовши за посиланням. І не тільки англійську, а й будь-який інший озвучені мови.

Місцеві курси англійської (5 переваг)

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЧи існує школа, в якій Ви будете певні на 100%, що кращої якості Ви не знайдете? Безсумнівно, таку школу можна підшукати, але без територіальної прив’язки, про сто відсотків не може бути й мови. І ось чому:

 • рідні стіни “гріють” а чужі – “мліють”;
 • поки доїдеш, від бажання “пройти курси і повернутися додому” залишається тільки друга частина;
 • вільний графік буде вільним тільки в тому випадку, якщо він не залежить від відстані;
 • візит до репетитора “по терміновому” за 6 хвилин;
 • економія коштів і часу.

Про те, що рідні стіни “гріють”, знає кожен. І навіть не тому, що у Вашому районі кожен кущ Вам знайомий, і все, немов би, сприяє, допомагає Вам відчувати себе в “своїй тарілці”. Стільки тому, що незнайома обстановка часто розбурхує, відволікає, заважає зосередитися на тому, щоб вбирати в себе цінний навчальний матеріал.

Бажання повернутися додому може виникнути навіть при одній лише думці, що потрібно їхати кудись далеко, на різних видах транспорту, а якщо це на інший берег Києва, то таке бажання може виникнути ще до того, як Ви вирушили в Вашу “курсоподорож”.

Ваш вільний графік – ще одна зручність. Зручність – мало сказано. Хто скуштував вільний графік, той знає, що це просто гігант в організації розпорядку дня! Ваш час завжди можна коригувати, підлаштовувати, переміщати. І, в кінці кінців, Ви можете іноді, якщо притисне, планувати Ваш час навіть “на ходу”.

Терміновий візит до репетитора може знадобитися, якщо у Вас завтра контрольна і Ви не встигаєте підготуватися або зробити домашнє завдання. Ваш викладач знайде 5 хвилин і не залишить Вас в біді.

Близька відстань має також і зворотний ефект – терміновий візит додому. Наприклад, коли Ви прийшли на репетиторські курси англійської та забули вдома навчальний матеріал або робочий зошит.

Ну і наостанок – економія грошей і часу. Тут уже ніхто не сперечатиметься з перевагою, яка може конкурувати, або навіть перевершити будь-які з попередніх. Адже нікому не таємниця, що дорога може зайнятий не просто багато часу, а супер багато часу! А регулярні виплати на проїзд виливаються під кінець місяця в кругленьку суму.

Як ми бачимо, курси поруч з Вами мають більше ніж достатньо переваг. І всі ці переваги Ви можете отримати на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул недалеко від Севастопольської площі, якщо живете неподалік.

Раді поділитися хорошою новиною. Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, Лобановського, Єреванської, Чоколівки, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, для дорослих та дітей.

Не пропустить свій шанс!

Ми розглянули тему “Курси англійської Севастопольська площа” для будь-якої вікової категорії (як для дітей, так і для дорослих) та переконалися в перевагах місцевих курсів на прикладі Е‑Ленд Скул.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Abcnews.go.com – новини. – Ваше надійне джерело останніх новин, аналізу, ексклюзивних інтерв’ю, заголовків і відео на ABCNews.com.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.

    Відкрити повний список

5/5 - (50 votes)