Методика Е-Скулс. Вражаючі факти про систему!

E-schools, е-скулс, е-школа, електронна школа, електронний щоденник, електронний журнал, найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, моя полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов, Солом’янський район, Київ

В статті розглянуто застосування методики E-schools  (Е-Скулс) в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови  Солом’янського району Києва, зокрема електронних інструментів для навчання, таких як “електронний щоденник” та “електронний журнал” для студентів та викладачів школи.

Платформа E-school 2021

В цьому розділі розглянемо невелике ноу-хау, яке хоча і невелике, але набуло чималої популярності, і вона безперервно продовжує зростати.  Мова буде йти про електронну платформу E-school.

Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналE-school  (Е-Скулс, Е-Школа, Електронна Школа) –  це електронна платформа, розроблена за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України та представлена на веб –ресурсі https://E-schools.info/ .Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журнал

(В інших країнах подібний ресурс – E-стонія: як працюють школи в країні цифрового дива,

Щоденник.ру – цифрова освітня платформа

Електронний журнал Елжур)

Основна мета E-school – запровадити електронну систему проведення обліку навчального процесу. Е-Школа працює із застосуванням таких електронних інструментів, як “електронний щоденник”,  “електронний журнал”, “електронні звернення”, “електронні заяви” тощо. Найбільш популярними в  E-school   є “електронний щоденник” та  “електронний журнал”. За допомогою них викладачі та студенти мають доступ до інформації, яка найбільше цікавить, і на якій базується вся робота навчальних закладів – облік успішності.

Проект E-school   уже працює 5 років. За цей час Е-Школа  здобула велику популярність серед навчальних закладів по всій Україні.

Очевидно, що в теперішньому світі необхідно повноцінно застосовувати можливості комунікацій, швидко та безпечно отримувати доступ до будь-якої інформації. Е-Школа  – це можливість повноцінно працювати онлайн всім навчальним закладам, не відчуваючи ніяких обмежень.

Е-Школа  дає шанс як учням так і викладачам зробити процес навчання максимально зручним.

Отже, Платформа E-school  – це сучасне рішення для сучасних вимог.  E-school  дає можливість, не виходячи з дому мати, доступ до електронних засобів контролю успішності: електронний щоденник  та  електронний журнал  завжди з Вами!

В цьому розділі ми познайомилися з програмою E-school  або Е-Школа та розглянули її особливості. В наступному розділі розглянемо тему методика “Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва”.

Методика “Е-Скулс”

Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналВ попередньому розділі ми розглянули платформу E-school  розроблену за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Методика “Е-Школа” також застосовується в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва, хоч і не за програмою Міносвіти, бо школа Е-Ленд не є державною школою.

В цьому розділі розглянемо особливості застосування методики “Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва.

У нинішні часи Е-Школа – це просто скарб! Коли весь навчальний процес відбувається в електронному вигляді, то жодні карантинні обмеження не завадять навчанню і паралельно можна спокійно берегти власне здоров’я та здоров’я оточуючих, залишаючись удома.

Е-Школа – це можливість навчатися в повному обсязі, в тому числі й у репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва. Адже, крокуючи в ногу з часом, крім традиційної системи навчання, проведення уроків та ведення обліку, наші викладачі чудово володіють електронними засобами і з неабияким задоволенням також використовують всі переваги, які надає Е-Школа.

Методика “Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд – це можливість батьків у будь-який час через Інтернет отримати електронний журнал та електронний щоденник їхньої дитини. Е-Школа розкриває нову якісну перспективу щодо контролю успішності та відвідуваності учнів.

Е-Школа насправді є дуже зручною та корисною функцією і в цьому вже змогли переконатися батьки багатьох дітей, які відвідують заняття, побудовані на платформі “Е-Скулс”.

В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва за методикою “Е-Скулс” не тільки можна відвідувати онлайн уроки, а й отримувати оцінки та реєструвати розклад за допомогою електронних засобів, таких як електронний щоденник  та  електронний журнал.

Уявіть собі, що Ви віддаєте в школу вашу дитину і не треба уже більше хвилюватися за те, чи достовірну інформацію ви отримуєте. “Електронний журнал” та “електронний щоденник” зроблять усе за Вас.

Іншою перевагою  “Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва є те, що “електронний журнал” та “електронний щоденник” доступні в мережі Інтернет 24 години на добу. В будь-який час Ви можете зайти у Ваш кабінет на сайті англійської та інших іноземних мов Е-Ленд і, відкривши електронний журнал чи  електронний щоденник, отримати інформацію, яка вас цікавить

Крім того, методика “Е-Школа” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва включає можливість крім найпопулярніших сервісів “електронний журнал” та “електронний щоденник” мати доступ також до інтерактивного електронного графіку занять.

Електронний графік занять містить графу, в якій Ви заздалегідь можете відмітити, чи планує буди Ваша дитина на уроці. І таким чином “Е-Школа” – це ще одна перевага, оскільки у разі виникнення змін як викладач так і учень будуть завжди проінформовані.

Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналЯк бачимо, методика “Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд – це можливість, не виходячи з дому, мати доступ до електронних ресурсів Вашої школи, а саме Ви завжди зможете мати перед очима  “електронний журнал” та “електронний щоденник”, а також електронний розклад. “Е-Школа” завжди доступна у будь-який зручний для Вас час.

В даному розділі ми розглянули методику “Е-Скулс” на прикладі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва. В наступному розділі буде детальніше висвітлено використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.

Електронний щоденник та електронний журнал

В попередньому розділі було представлено тему методика “Е-Скулс” в репетиторському центрі Е-Ленд за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва. Невід’ємною складовою методики “Е-Скулс” є електронний щоденник та електронний журнал. Про це і піде розмова в цьому розділі.

Із розвитком електронних технологій ми щораз більше звикаємо до сервісів у смартфоні, який завше під руками. А таке пристосування, як електронний щоденник, просто знахідка для учнів та студентів.

Електронний щоденник дозволяє не тримати в пам’яті чи носитися із паперовими записами про розклад занять, а просто і зручно заносити нотатки у програму, яка не тільки пам’ятатиме за Вас, а ще й ніколи нічого не сплутає.

Що вивчали на попередньому занятті, що задали на наступне? Не хвилюйтесь, якщо серед щоденних і побутових клопотів, призабули, адже все пам’ятатиме Ваш електронний щоденник!

Електронний щоденник – це така мегазручна штука, яку Ви легко запишете в телефоні, й у будь-який момент, перебуваючи в будь-якому місці, зможете уточнити все, що стосується Вашого розкладу занять у нашій полілінгвальній школі, домашніх завдань тощо

Електронний журнал дозволяє викладачу тримати всі записи занять групи в зручному електронному форматі на комп’ютері, планшеті чи навіть у телефоні

Безперечну перевагу дає електронний журнал не тільки викладачу, але і учням та їхнім батькам (у випадку навчання дітей). Адже Електронний журнал є у вільному доступі для можливості редагувати для викладача і для перегляду учням та батькам. Таким чином Ви завжди будете проінформовані про успішність та відвідуваність на уроках.

Як бачимо, електронний щоденник та Електронний журнал – це технологія майбутнього, яка завжди буде корисна у навчальному процесі і знайшла своє широке застосування в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва.

В цьому розділі було розглянуто поняття електронний щоденник та електронний журнал, приведено основну специфіку їхнього застосування та переваги.

Електронна платформа Е-Скулс – Ваш зекономлений час

Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі Е-Ленд. Електронний щоденник та електронний журналУ цьому розділі, як підсумок, детальніше розглянемо, що таке електронна платформа Е-Скулс нашого репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, та яким чином, використовуючи дану платформу, Ви зможете зекономити купу часу.

Як ми уже зазначали, електронну платформу складають такі компоненти, як електронний журнал та електронний щоденник.

Поговоримо конкретніше про них. Кожен учень, який навчається в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, є внесений до електронної бази. На основі цієї бази викладачі нашої школи формують так звані електронні журнали. В цих журналах знаходиться інформація про того чи іншого учня, а саме: ПІБ учня, вік,  його рівень володіння мовою, мета навчання, мова яку він вивчає, і подібне.

Така інформація звичайно найперше необхідна викладачам для того, щоб гарно могти організувати весь процес навчання. Але окрім вищезазначеної інформації, яка міститься в цих журналах, після кожного заняття викладачі мають відмічати присутність усіх учнів, хто був на занятті. Це в свою чергу допомагає також і батькам контролювати відвідуваність занять своїх дітей.

Тож протягом місяця викладачі ведуть електронні щоденники по відвідуваності учнів, а наприкінці місяця надсилають батькам відповідну інформацію. Але батьки звичайно можуть також цікавитися відвідуваністю своїх учнів і протягом місяця.

Якщо ж мова йде про індивідуальні заняття, тут звичайно трошки простіше, адже в даному електронному щоденнику відмічається загальна кількість пройдених учнем занять за поточний місяць.

Крім електронного журналу репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва працює також з електронними щоденниками. Що ж це за щоденники?

Електронні щоденники має кожен учень, і вкінці кожного заняття викладач, незалежно від того,  індивідуальне це заняття, чи групове, має поставити відповідні бали учню, відповідно до наступних пунктів: по-перше, це поведінка учня на занятті, по-друге — його старанність, по-третє — успішність.

Такі щоденники передусім слугують для того, щоб батьки мали можливість проглядати кожен тиждень і тим самим контролювали успішність та поведінку своєї дитини. Більше того, викладач після кожного заняття  також записує домашні завдання  і відповідно ставить оцінку за попередньо виконане домашнє завдання.

Варто також зазначити, що в своїй більшості електронні щоденники ведуться для групових занять, особливо для дітей шкільного віку, так як для дорослих  немає такої потреби, в тому плані, щоб контролювати їхню поведінку чи старанність на уроці. Проте все ж таки ведеться журнал відвідувань і для дорослих.

Отож, яку користь ми маємо від електронного щоденника?

По-перше, це те, що батьки мають змогу контролювати відвідуваність занять своєї дитини, як уже зазначалося вище.  Якщо учень забувся прийти на заняття, або якщо мова йде про дистанційне навчання, то не мав змоги підключитися по тій чи іншій причині, то все це буде відомо батькам.

По-друге, знову ж таки батьки можуть переглядати оцінки своїх дітей. Насамперед тут ідеться про успішність учнів, наскільки вони наполегливо вчаться, чи виконують домашні завдання і подібне.

І по-третє, дана форма організації навчання допомагає гарно контролювати сам процес навчання, адже приносить велику користь і значно полегшує задачі самих викладачів. Кожен викладач просто має після кожного заняття або наприкінці дня внести в базу електронного журналу та щоденника відвідуваність учнів за поточний день  і звичайно виставити відповідні оцінки.

В статті ми розглянули методику “Е-Скулс” на прикладі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва, а також  використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

29.05.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси французької з репетитором?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах французької, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську та польську мови?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (9 votes)