Методика Е-Скулс. Вражаючі факти про систему!

E-schools, Е-Скулс, е-школа, електронна школа, електронний щоденник, електронний журнал, найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, заняття в групах, з репетитором, для дітей та дорослих, Чоколівка, Шулявка, Єреванська, Караваєві Дачі, Лобановського, Повітрофлотський проспект, Севастопольська площа, Антонова, Вокзальна, Космонавтів, Солом’янка та в інших мікрорайонах Києва, курси з польської, англійської, української, французької та німецької, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня.

В статті розглянуто застосування методики E-schools  (Е-Скулс) в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови  Солом’янського району Києва, зокрема електронних інструментів для навчання, таких як “електронний щоденник” та “електронний журнал” для студентів та викладачів школи.

Платформа E-school 2022

В цьому розділі розглянемо невелике ноу-хау, яке хоча і невелике, але набуло чималої популярності, і вона безперервно продовжує зростати.  Мова буде йти про електронну платформу E-school.

E-school  (Е-Скулс, Е-Школа, Електронна Школа) –  це електронна платформа, розроблена за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України та представлена на веб –ресурсі https://E-schools.info/ .

(В інших країнах подібний ресурс – E-стонія: як працюють школи в країні цифрового дива,

Щоденник.ру – цифрова освітня платформа

Електронний журнал Елжур)

Основна мета E-school – запровадити електронну систему проведення обліку навчального процесу. Е-Школа працює із застосуванням таких електронних інструментів, як “електронний щоденник”,  “електронний журнал”, “електронні звернення”, “електронні заяви” тощо. Найбільш популярними в  E-school   є “електронний щоденник” та  “електронний журнал”. За допомогою них викладачі та студенти мають доступ до інформації, яка найбільше цікавить, і на якій базується вся робота навчальних закладів – облік успішності.

Проект E-school   уже працює 5 років. За цей час Е-Школа  здобула велику популярність серед навчальних закладів по всій Україні.

Очевидно, що в теперішньому світі необхідно повноцінно застосовувати можливості комунікацій, швидко та безпечно отримувати доступ до будь-якої інформації. Е-Школа  – це можливість повноцінно працювати онлайн всім навчальним закладам, не відчуваючи ніяких обмежень.

Е-Школа  дає шанс як учням так і викладачам зробити процес навчання максимально зручним.

Отже, Платформа E-school  – це сучасне рішення для сучасних вимог.  E-school  дає можливість, не виходячи з дому мати, доступ до електронних засобів контролю успішності: електронний щоденник  та  електронний журнал  завжди з Вами!

В цьому розділі ми познайомилися з програмою E-school  або Е-Школа та розглянули її особливості. В наступному розділі розглянемо тему методика “Е-Скулс” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Методика “Е-Скулс”

Методика E-schools (Е-Скулс) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журнал Солом'янський район Київ (Солом'янка), бульвар Чоколівський (Чоколівка), Севастопольська площа, Антонова Авіаконструктора, Повітрофлотський проспект, Космонавтів, Караваєві Дачі, Валерія Лобановського, метро Шулявська (Шулявка), ВокзальнаВ попередньому розділі ми розглянули платформу E-school  розроблену за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Методика “Е-Школа” також застосовується в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, хоч і не за програмою Міносвіти, бо школа Е‑Ленд Скул не є державною школою.

В цьому розділі розглянемо особливості застосування методики “Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

У нинішні часи Е-Школа – це просто скарб! Коли весь навчальний процес відбувається в електронному вигляді, то жодні карантинні обмеження не завадять навчанню і паралельно можна спокійно берегти власне здоров’я та здоров’я оточуючих, залишаючись удома.

Е-Школа – це можливість навчатися в повному обсязі, в тому числі й у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Адже, крокуючи в ногу з часом, крім традиційної системи навчання, проведення уроків та ведення обліку, наші викладачі чудово володіють електронними засобами і з неабияким задоволенням також використовують всі переваги, які надає Е-Школа.

Методика “Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – це можливість батьків у будь-який час через Інтернет отримати електронний журнал та електронний щоденник їхньої дитини. Е-Школа розкриває нову якісну перспективу щодо контролю успішності та відвідуваності учнів.

Е-Школа насправді є дуже зручною та корисною функцією і в цьому вже змогли переконатися батьки багатьох дітей, які відвідують заняття, побудовані на платформі “Е-Скулс”.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва за методикою “Е-Скулс” не тільки можна відвідувати онлайн уроки, а й отримувати оцінки та реєструвати розклад за допомогою електронних засобів, таких як електронний щоденник  та  електронний журнал.

Уявіть собі, що Ви віддаєте в школу вашу дитину і не треба уже більше хвилюватися за те, чи достовірну інформацію ви отримуєте. “Електронний журнал” та “електронний щоденник” зроблять усе за Вас.

Іншою перевагою  “Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва є те, що “електронний журнал” та “електронний щоденник” доступні в мережі Інтернет 24 години на добу. В будь-який час Ви можете зайти у Ваш кабінет на сайті англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул і, відкривши електронний журнал чи  електронний щоденник, отримати інформацію, яка вас цікавить

Крім того, методика “Е-Школа” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва включає можливість крім найпопулярніших сервісів “електронний журнал” та “електронний щоденник” мати доступ також до інтерактивного електронного графіку занять.

Електронний графік занять містить графу, в якій Ви заздалегідь можете відмітити, чи планує буди Ваша дитина на уроці. І таким чином “Е-Школа” – це ще одна перевага, оскільки у разі виникнення змін як викладач так і учень будуть завжди проінформовані.

Методика E-schools (Е-Скулс) курси англійської французької німецької польської українськоїЯк бачимо, методика “Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – це можливість, не виходячи з дому, мати доступ до електронних ресурсів Вашої школи, а саме Ви завжди зможете мати перед очима  “електронний журнал” та “електронний щоденник”, а також електронний розклад. “Е-Школа” завжди доступна у будь-який зручний для Вас час.

В даному розділі ми розглянули методику “Е-Скулс” на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. В наступному розділі буде детальніше висвітлено використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.

Електронний щоденник та електронний журнал

В попередньому розділі було представлено тему методика “Е-Скулс” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Невід’ємною складовою методики “Е-Скулс” є електронний щоденник та електронний журнал. Про це і піде розмова в цьому розділі.

Із розвитком електронних технологій ми щораз більше звикаємо до сервісів у смартфоні, який завше під руками. А таке пристосування, як електронний щоденник, просто знахідка для учнів та студентів.

Електронний щоденник дозволяє не тримати в пам’яті чи носитися із паперовими записами про розклад занять, а просто і зручно заносити нотатки у програму, яка не тільки пам’ятатиме за Вас, а ще й ніколи нічого не сплутає.

Що вивчали на попередньому занятті, що задали на наступне? Не хвилюйтесь, якщо серед щоденних і побутових клопотів, призабули, адже все пам’ятатиме Ваш електронний щоденник!

Електронний щоденник – це така мегазручна штука, яку Ви легко запишете в телефоні, й у будь-який момент, перебуваючи в будь-якому місці, зможете уточнити все, що стосується Вашого розкладу занять у нашій полілінгвальній школі, домашніх завдань тощо

Електронний журнал дозволяє викладачу тримати всі записи занять групи в зручному електронному форматі на комп’ютері, планшеті чи навіть у телефоні

Безперечну перевагу дає електронний журнал не тільки викладачу, але і учням та їхнім батькам (у випадку навчання дітей). Адже Електронний журнал є у вільному доступі для можливості редагувати для викладача і для перегляду учням та батькам. Таким чином Ви завжди будете проінформовані про успішність та відвідуваність на уроках.

Як бачимо, електронний щоденник та Електронний журнал – це технологія майбутнього, яка завжди буде корисна у навчальному процесі і знайшла своє широке застосування в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

В цьому розділі було розглянуто поняття електронний щоденник та електронний журнал, приведено основну специфіку їхнього застосування та переваги.

Електронна платформа Е-Скулс – Ваш зекономлений час

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОУ цьому розділі, як підсумок, детальніше розглянемо, що таке електронна платформа Е-Скулс нашого репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, та яким чином, використовуючи дану платформу, Ви зможете зекономити купу часу.

Як ми уже зазначали, електронну платформу складають такі компоненти, як електронний журнал та електронний щоденник.

Поговоримо конкретніше про них. Кожен учень, який навчається в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, є внесений до електронної бази. На основі цієї бази викладачі нашої школи формують так звані електронні журнали. В цих журналах знаходиться інформація про того чи іншого учня, а саме: ПІБ учня, вік,  його рівень володіння мовою, мета навчання, мова яку він вивчає, і подібне.

Така інформація звичайно найперше необхідна викладачам для того, щоб гарно могти організувати весь процес навчання. Але окрім вищезазначеної інформації, яка міститься в цих журналах, після кожного заняття викладачі мають відмічати присутність усіх учнів, хто був на занятті. Це в свою чергу допомагає також і батькам контролювати відвідуваність занять своїх дітей.

Тож протягом місяця викладачі ведуть електронні щоденники по відвідуваності учнів, а наприкінці місяця надсилають батькам відповідну інформацію. Але батьки звичайно можуть також цікавитися відвідуваністю своїх учнів і протягом місяця.

Якщо ж мова йде про індивідуальні заняття, тут звичайно трошки простіше, адже в даному електронному щоденнику відмічається загальна кількість пройдених учнем занять за поточний місяць.

Крім електронного журналу репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва працює також з електронними щоденниками. Що ж це за щоденники?

Електронні щоденники має кожен учень, і вкінці кожного заняття викладач, незалежно від того,  індивідуальне це заняття, чи групове, має поставити відповідні бали учню, відповідно до наступних пунктів: по-перше, це поведінка учня на занятті, по-друге — його старанність, по-третє — успішність.

Такі щоденники насамперед слугують для того, щоб батьки мали можливість проглядати кожен тиждень і тим самим контролювали успішність та поведінку своєї дитини. Більше того, викладач після кожного заняття  також записує домашні завдання  і відповідно ставить оцінку за попередньо виконане домашнє завдання.

Варто також зазначити, що в своїй більшості електронні щоденники ведуться для групових занять, особливо для дітей шкільного віку, оскільки для дорослих  немає такої потреби, в тому плані, щоб контролювати їхню поведінку чи старанність на уроці. Проте все ж таки ведеться журнал відвідувань і для дорослих.

Отож, яку користь ми маємо від електронного щоденника?

По-перше, це те, що батьки мають змогу контролювати відвідуваність занять своєї дитини, як уже зазначалося вище.  Якщо учень забувся прийти на заняття, або якщо мова йде про дистанційне навчання, то не мав змоги підключитися по тій чи іншій причині, то все це буде відомо батькам.

По-друге, знову ж таки батьки можуть переглядати оцінки своїх дітей. Насамперед тут ідеться про успішність учнів, наскільки вони наполегливо вчаться, чи виконують домашні завдання і подібне.

І по-третє, дана форма організації навчання допомагає гарно контролювати сам процес навчання, адже приносить велику користь і значно полегшує задачі самих викладачів. Кожен викладач просто має після кожного заняття або наприкінці дня внести в базу електронного журналу та щоденника відвідуваність учнів за поточний день  і звичайно виставити відповідні оцінки.

В статті ми розглянули методику “Е-Скулс” на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, а також  використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, з уроками та репетиторськими курсами, для дорослих та дітей, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля Лобановського, Чоколівки, Єреванської, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Boston.com – газета. – Те, що зараз хвилює Бостон: отримуйте останні оновлення про новини, спорт та погоду. Місцеві сповіщення, чим зайнятися та багато іншого на сайті Boston.com.
 • Foxsports.com – спортивні новини. – Дивіться FOX Sports і переглядайте результати в прямому ефірі, коефіцієнти, командні новини, новини гравців, трансляції, відео, статистику тощо.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Independent.co.uk – новини. – найсвіжіші новини, коментарі та функції від The Independent.

    Відкрити повний список

5/5 - (9 votes)