Методика E-school (Е-Скул) в Полілінгвальній школі Е-Ленд. Електронний щоденник та електронний журнал

E-school, е-скул, е-школа, електронна школа, електронний щоденник, електронний журнал, найкращі курси, уроки, репетитор, полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

В статті розглянуто застосування методики E-school  (Е-Скул) в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва, зокрема електронних інструментів для навчання, таких як “електронний щоденник” та “електронний журнал” для студентів та викладачів школи.

Платформа E-school

В цьому розділі розглянемо невелике ноу-хау, яке хоча і невелике, але набуло чималої популярності яка безперестанку продовжує зростати.  Мова буде йти про електронну платформу E-school .

Методика E-school (Е-Скул) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналE-school  (Е-Скул, Е-Школа, Електронна Школа) –  це електронна платформа, розроблена за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України та представлена на веб –ресурсі https://E-schools.info/ .Методика E-school (Е-Скул) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журнал

(В Російській Федерації подібний ресурс – https://dnevnik.ru/ )

Основна мета E-school   запровадити електронну систему проведення обліку навчального процесу. Е-Школа працює із застосуванням таких електронних інструментів, як “електронний щоденник”,  “електронний журнал”, “електронні звернення”, “електронні заяви”, тощо. Найбільш популярними в  E-school   є “електронний щоденник” та  “електронний журнал”. За допомогою них викладачі та студенти мають доступ до інформації яка найбільше цікавить, і на якій базується вся робота навчальних закладів – облік успішності.

Проект E-school   уже працює 5 років. З цей час Е-Школа  здобула велику популярність серед навчальних закладів по всій Україні.

Очевидно, що в теперішньому світі необхідно повноцінно застосовувати можливості комунікацій, швидко та безпечно отримувати доступ до будь-якої інформації. Е-Школа  – це можливість повноцінно працювати онлайн всім навчальним закладам не відчуваючи ніяких обмежень.

Е-Школа  дає шанс як учням так і викладачам зробити процес навчання максимально зручним.

Отже, Платформа E-school  – це сучасне рішення для сучасних вимог.  E-school  дає можливість не виходячи з дому мати доступ до електронних засобів контролю успішності: електронний щоденник  та  електронний журнал  завжди з Вами!

В цьому розділі ми познайомилися з програмою E-school  або Е-Школа та розглянули її особливості. В наступному розділі розглянемо тему методика “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва”.

Методика “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва

Методика E-school (Е-Скул) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналВ попередньому розділі ми розглянули платформу E-school  розроблену за проектом під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Методика “Е-Школа” також застосовується в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Соломянського району міста Києва, хоч і не за програмою Міносвіти, бо школа Е-Ленд не є державною школою.

В цьому розділі розглянемо особливості застосування методики “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва.

У нинішні часи Е-Школа – це просто скарб! Коли весь навчальний процес відбувається в електронному вигляді, то жодні карантинні обмеження не завадять навчанню і паралельно можна спокійно берегти власне здоров’я та здоров’я оточуючих, залишаючись удома.

Е-Школа – це можливість навчатися в повному обсязі, в тому числі й у полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Соломянського району міста Києва. Адже крокуючи в ногу з часом, крім традиційної системи навчання, проведення уроків та ведення обліку, наші викладачі чудово володіють електронними засобами і з неабияким задоволенням також використовують всі переваги, які надає Е-Школа.

Методика “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд – це можливість батьків у будь який час через Інтернет отримати електронний журнал та електронний щоденник їхньої дитини. Е-Школа розкриває нову якісну перспективу щодо контролю успішності та відвідуваності учнів.

Е-Школа насправді є дуже зручною та корисною функцією і в цьому вже змогли переконатися батьки багатьох дітей, які відвідують заняття, побудовані на платформі “Е-Скул”.

В полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва за методикою “Е-Скул” не тільки можна відвідувати онлайн-уроки, а й отримувати оцінки та реєструвати розклад за допомогою електронних засобів таких як електронний щоденник  та  електронний журнал.

Уявіть собі, що Ви віддаєте в школу вашу дитину і не треба уже більше хвилюватися за те, чи достовірну інформацію ви отримуєте. “Електронний журнал” та “електронний щоденник” зроблять усе за Вас.

Іншою перевагою  “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва є те, що “електронний журнал” та “електронний щоденник” доступні в мережі Інтернет 24 години на добу. В будь-який час Ви можете зайти у Ваш кабінет на сайті англійської та інших іноземних мов Е-Ленд і, відкривши електронний журнал чи  електронний щоденник, отримати інформацію яка вас цікавить

Крім того методика “Е-Школа” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Соломянського району міста Києва включає можливість крім найпопулярніших сервісів “електронний журнал” та “електронний щоденник” мати доступ також до інтерактивного електронного графіку занять.

Електронний графік занять містить графу в якій Ви заздалегідь можете відмітити, чи планує буди Ваша дитина на уроці. І таким чином “Е-Школа” – це ще одна перевага, оскільки у разі виникнення змін як викладач так і учень будуть завжди проінформовані.

Методика E-school (Е-Скул) в Полілінгвальній школі E-Land. Електронний щоденник та електронний журналЯк бачимо, методика “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд – це можливість не виходячи з дому мати доступ до електронних ресурсів Вашої школи, а саме Ви завжди зможете мати перед очима  “електронний журнал” та “електронний щоденник” а також електронний розклад. “Е-Школа” завжди доступна у будь-який зручний для Вас час.

В даному розділі ми розглянули методику “Е-Скул” на прикладі полілінгвальної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва. В наступному розділі буде більш детально висвітлено використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.

Електронний щоденник та електронний журнал в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул англійської та інших іноземних мов

В попередньому розділі було представлено тему методика “Е-Скул” в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва. Невід’ємною складовою методики “Е-Скул” є електронний щоденник та електронний журнал. Про це і піде розмова в цьому розділі.

Із розвитком електронних технологій ми щораз більше звикаємо до сервісів у смартфоні, який завше під руками. А таке пристосування, як електронний щоденник, просто знахідка для учнів та студентів.

Електронний щоденник дозволяє не тримати в пам’яті чи носитися із паперовими записами про розклад занять, а просто і зручно заносити нотатки у програму, яка не тільки пам’ятатиме за Вас, а ще й ніколи нічого не сплутає.

Що вивчали на попередньому занятті, що задали на наступне? Не хвилюйтесь, якщо серед щоденних і побутових клопотів, призабули, адже все пам’ятатиме Ваш електронний щоденник!

Електронний щоденник – це така мегазручна штука, яку Ви легко запишете в телефоні, й у будь-який момент, перебуваючи в будь-якому місці, зможете уточнити все, що стосується Вашого розкладу занять у нашій полілінгвальній школі, домашніх завдань тощо

Електронний журнал дозволяє викладачу тримати всі записи занять групи в зручному електронному форматі на комп’ютері, планшеті чи навіть у телефоні

Безперечну перевагу Електронний журнал не тільки викладачу але і учням та їх батькам (у випадку навчання дітей). Адже Електронний журнал є у вільному доступі для можливості редагувати для викладача і для перегляду учням та батькам. Таким чином Ви завжди будете проінформовані про успішність та відвідуваність на уроках.

Як бачимо, електронний щоденник та Електронний журнал – це технологія майбутнього, яка завжди буде корисна у навчальному процесі і знайшла своє широке застосування в полілінгвальій школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Соломянського району міста Києва

В цьому розділі було розглянуто поняття електронний щоденник та електронний журнал, приведено основну специфіку їх застосування та переваги.

В статті ми розглянули методику “Е-Скул” на прикладі полілінгвальної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Соломянського району міста Києва а також  використання електронних засобів за методикою “Е-Школа”, зокрема електронний щоденник та електронний журнал.