Школа англійської мови Київ (курси та онлайн уроки) 2022

Школа англійської мови Київ, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, Караваєві Дачі, Космонавтів, Лобановського, Чоколівка, Шулявка, Повітрофлотський проспект, Севастопольська площа, Солом’янка, Єреванська, Вокзальна, Антонова та в інших мікрорайонах Києва, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, курси з української, польської, англійської, французької та німецької.

В статті Ви зможете вивчити тему “Школа англійської мови Київ”, оцінивши переваги шкіл, а також познайомитися з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, зокрема дізнатися переваги шкіл англійської та інших іноземних мов, сучасні підходи, перелік доступних для навчання мов та можливість підготовки до ЗНО.

Популярність шкіл англійської та інших іноземних мов. Школа англійської мови 2022

курси англійської французької німецької польської українськоїУ цьому розділі розглянемо, в чому саме полягає роль англійських шкіл та шкіл інших іноземних мов, та які пріоритети має школа англійської мови.

Сьогодні все більшої популярності набувають школи іноземних мов. Це можуть бути як державні установи, так і приватні. Найбільша потреба насамперед є в англійській мові, оскільки вона є мовою міжнародного спілкування. Все більше людей переконуються у корисності володіння цією мовою.

По-перше, мова є необхідна багатьом для роботи, адже це міжнародна мова. Процес глобалізації також дуже сприяє цьому. З розвитковий міжнародних  відносини між країнами зростає потреба на ринку саме цієї мови.

По —друге, англійська, або ж будь-яка інша іноземна мова, вивчається багатьма учнями у школах. І дуже часто буває так, що дитині потрібна допомога у засвоєнні шкільного матеріалу. Тут на допомогу і приходять школи іноземних мов.

У таких закладах дитина може відвідувати групові заняття, наприклад, щоб удосконалюватися у вивченні певної мови. Або може ходити на індивідуальні заняття, а викладачі будуть допомагати по шкільному матеріалу.

Більше того, дуже часто батьки хочуть, щоб їхня дитина вивчала іноземну мову вже з малого віку. У цьому є велика перевага, яка полягає на тому, що вивчаючи мову у молодому віці, учню буде значно легше у дорослому житті, адже він уже матиме необхідну базу.

Цей список можна продовжувати, але головним є те, що в сучасному світі знання мови є дуже необхідним,  тому школи англійської та іноземних мов є не просто популярними, а безоцінними в своєму “жанрі”.

Школа англійської мови – це, насамперед, школа майбутнього. Адже з розвитком сучасного світу, вона є не замінною і її значення невпинно зростає.

Школа англійської мови – це основна одиниця складової англомовної освіти як в державі загалом, так і кожного індивідуально.

Школа англійської мови – це найкраща перспектива на шляху до розвитку міжнародної комунікації та світової культури.

Школа англійської мови – це основа побудови міцної сталої держави на міжнародній арені.

Школа англійської мови – це там, де дитина стає дорослою, а дорослий стає інтелектуалом.

Школа англійської мови – це школа, в якій людина має можливість вдруге стати людиною.

Хто може хоч на хвилину засумніватися в корисності шкіл іноземних мов? Адже, як казав Гете: скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина…”

Репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул та її переваги

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОУ цьому розділі розглянемо, які переваги має школа англійської мови Е‑Ленд Скул, та яку користь Ви зможете почерпнути, розпочавши навчання в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

Перевага 1. Однією з основних є можливість вивчати різні мови. Це може бути англійська, німецька, французька, польська, а також українська. Ви можете вивчати відразу кілька мов, відвідуючи при цьому різні групи або індивідуальні заняття.

Перевага 2. Наступною є можливість навчатися як у групах, так і мати індивідуальні заняття, один на один з викладачем.

Ви можете також записатися в нашу школу і навчатися у групі разом із іншими студентами. Таке навчання у свою чергу має ряд своїх переваг.

По-перше, сам процес навчання у групі є доволі цікавим, як для дітей так і для дорослих. По-друге, це дає гарну можливість попрактикуватися у навичках спілкування.

По-третє, навчаючись в групі, учень чує, які помилки роблять інші студенти, і це, в свою чергу, допомагає йому уникати подібних помилок.

Окрім групових занять, Ви маєте можливість навчатися індивідуально з викладачем. Тут є також свої переваги, які полягають насамперед у тому, що на таких заняттях викладач застосовує індивідуальний підхід до кожного учня.

Наприклад, якщо учню потрібна допомога із засвоєнням шкільного матеріалу, то індивідуальні заняття будуть чудовою нагодою допомогти йому у цьому. Але це стосується не тільки допомоги зі шкільним матеріальом. Багато хто хоче вивчати іноземну мову для певних інших своїх потреб. Тут також на допомогу прийдуть індивідуальні заняття.

Перевага 3. Ще однією перевагою є те, що наші заняття можуть відвідувати як дорослі, так і діти. В нашій школі немає жодних вікових обмежень, починаючи зі шкільного віку. Для дорослих вік не важливий, єдиною умовою є бажання вивчати іноземну мову.

Перевага 4. Ми також використовуємо найсучасніші підходи та методики. Викладачі нашої школи ретельно підбирають матеріали для навчання. Ми навчаємо за підручниками іноземних видань, а також використовуємо багато додаткових матеріалів з граматики, лексики та багато інших. Більшість занять орієнтовані на розвиток навичок спілкування, адже основною метою вивчення будь-якої мови є можливість спілкуватися на ній.

Перевага 5. Наступною є можливість підібрати час, який буде для Вас зручним. Ви можете відвідувати наші заняття, як в ранковий час, так і у вечірній. У нас є багато викладачів, які зможуть пристосуватися під потреби кожного студента.

Перевага 6. І не менш важливим є індивідуальний підхід до кожного учня. Незалежно від того, відвідуєте Ви групові чи індивідуальні заняття, до кожного учня в нашій школі викладачі застосовують індивідуальний підхід. У нас царює невимушена атмосфера на занятті. Наша мета – щоб кожен студент міг почуватися вільно. Лише у такій обстановці можна якісно вивчати мову.

Більше того, якщо Вам щось незрозуміло, Ви зможете завжди перепитати і викладач охоче роз’яснить Вам новий матеріал.

У розділі ми побачили, який колорит переваг має школа англійської мови Е-ленд.

У нас є можливість також навчатися дистанційно, що має ряд своїх переваг. Але про це буде йтися в наступному розділі.

Сучасні підходи до навчання у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЧитаючи попередній розділ, Ви змогли переконатися, що школа англійської мови Е‑Ленд Скул – це найкраща школа для вивчення як англійської, так і інших не менш популярних іноземних мов. Адже крім англійської у школі викладається ще три іноземні мови, такі як французька, німецька, польська, а також українська ділова мови.

Одним із таких сучасних підходів є дистанційне навчання. Всі охочі мають можливість навчатися дистанційно через такі платформи як Zoom або Skype. За останній час такий вид навчання набуває дедалі більшої слави, адже навчатися з дому приємно і практично. І практичність ця насамперед полягає у тому, що не потрібно витрачати час,  щоб добратися до школи. Можна просто перейти за посиланням і вивчати мову.

У такому навчанні є ще ряд інших переваг. Онлайн-урок дає чудову можливість використовувати різні інтерактивні матеріали,  запускати перегляд відео  та багато іншого.  Усе це дуже цікаве не лише для дітей, але і для дорослих. А головне – Ви затрачаєте мінімум зусиль, а отримуєте максимум користі.

Окрім дистанційного навчання, наша репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул має електронні щоденники та журнали. В електронному журналі відмічається присутність учнів на занятті.  Електронні щоденники також служать для того,  щоб відзначати успішність, старанність та поведінку учня протягом уроку. Щоденники призначені для навчання дітей та є дуже корисними і практичними у навчанні не лише для викладачів, але і для батьків.

Як уже згадувалося на початку статті, у нашій школі вивчаються європейські мови: англійська, німецька, французька, польська, а також українська. Звичайно найбільший інтерес створює англійська, оскільки у сучасному світі  вона – королева мов. Але й інші іноземні мови,  хоча і менш бажані, проте також користуються досить великою популярністю.

Так, німецьку і французьку діти вивчають в школі, як другу іноземну. Тому дуже часто їм потрібна допомога зі шкільним матеріалом. Якщо ж говорити про дорослих, то ці мови швидше можуть бути корисними для  роботи. Але є й такі, які хочуть розпочинати вивчати ці мови в дорослому віці для себе і з погляду на їх користь у світі.

Подорожі визначають ще одну потребу в знанні мов. Вивчаючи будь-яку іноземну мову, Ви зможете  спілкуватися нею, перебуваючи за кордоном. Багато людей не подорожують саме тому, що просто-напросто не знають мови.

Крім вищезазначених потреб вивчати європейські мови, є ще одна достатньо популярна мова в Україні, хоч може менш популярна в Європі як іноземна. Це полька мова. Цінність її в нашій країні визначена тим, що Польща – найпростіший спосіб потрапити в Європу. Цій мові віддають перевагу студенти, які бажають навчатися в Європі. Але все ж переважна більшість емігрантів вибирають польську для працевлаштування.

І наостанок варто згадати українську мову. Живучи в Україні, соромно не знати рідної мови, виблискуючи своєю безграмотністю.

Крім того, у зв’язку з новим законом, працівники,  які працюють з клієнтами,  мають спілкуватися українською мовою. Тому попит на українську також немало зріс. Мова йде насамперед про ділову українську.

Окрім спілкування, багато роботодавців  вимагають від своїх працівників вміння грамотно писати  своєю рідною державною мовою.

У цьому та у багато іншому Вам якраз і допоможе репетиторська школа англійської та інших іноземних мов. А зараз давайте ще кілька слів скажемо про тему, яка так лоскоче серця багатьом, а саме: “Підготовка до ЗНО”.

Підготовка до ЗНО у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноБезумовно репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києв – найкраще рішення для всіх, хто бажає стати справжнім студентом та отримати відповідний рівень підготовки як англійської мови, так і інших популярних іноземних мов, про які велася мова в попередньому розділі.

Окрім всього вищезгаданого, наша полілінгвальна школа надає чудову можливість підготовки до ЗНО. ЗНО є невід’ємною частиною навчального процесу. У нашому випадку йдеться про підготовку до ЗНО з іноземної мови: англійської, німецької та французької. Ви можете відвідувати групові заняття з підготовки до ЗНО  або записатися на індивідуальні. Наші викладачі знають, як найкраще підготувати студента до цього іспиту.

З особливостями підготовки до ЗНО Ви можете ближче познайомитися, прочитавши статтю “Підготовка до ЗНО” і ще ряд тематичних статей на нашому сайті.

На прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва ми змогли переконатися в популярності шкіл англійської та інших іноземних мов, зокрема розглянули переваги школи Е‑Ленд Скул, сучасні підходи, перелік доступних для навчання мов, можливість підготовки до ЗНО.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дорослих та дітей, досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Чоколівки, Лобановського, вулиці Антонова, Єреванської, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)