Школа англійської мови – 5 переваг

В статті Ви зможете прочитати про англійські школи та школи іноземних мов, оцінивши їх переваги, а також познайомитися з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, зокрема дізнатися переваги шкіл англійської та інших іноземних мов, сучасні підходи, перелік доступних для навчання мов та можливість підготовки до ЗНО.

Популярність шкіл англійської та інших іноземних мов. Школа англійської мови 2021

Школа англійської мови – 5 перевагУ цьому розділі розглянемо, в чому саме полягає роль англійських шкіл та шкіл інших іноземних мов, та які пріоритети має школа англійської мови.

Сьогодні все більшої популярності набувають школи іноземних мов. Це можуть бути як державні установи, так і приватні. Найбільша потреба в першу чергу є в англійській мові, так як вона є мовою міжнародного спілкування. Все більше людей переконуються у корисності володіння цією мовою.

По-перше, мова є необхідна багатьом для роботи, адже це міжнародна мова. Процес глобалізації також дуже сприяє цьому. З розвитковий міжнародних  відносини між країнами – потреба на ринку саме цієї мови.

По —друге, англійська, або ж будь-яка інша іноземна мова, вивчається багатьма учнями у школах. І дуже часто є так, що дитині потрібна допомога у засвоєнні шкільного матеріалу. Тут на допомогу і приходять школи іноземних мов.

У таких закладах дитина може відвідувати групові заняття, наприклад, щоб удосконалюватися у вивченні певної мови. Або може ходити на індивідуальні заняття, а викладачі будуть допомагати по шкільному матеріалу.

Більше того, дуже часто батьки хочуть, щоб їхня дитина вивчала іноземну мову вже з малого віку. У цьому є велика перевага, яка полягає на тому, що вивчаючи мову у молодому віці, учню буде значно легше у дорослому житті, адже він уже матиме необхідну базу.

Цей список можна продовжувати, але головним є те, що в сучасному світі знання мови є дуже необхідним,  тому школи англійської та іноземних мов є не просто популярними, а безоцінними в своєму “жанрі”.

Школа англійської мови – це, передусім, школа майбутнього. Адже з розвитком сучасного світу, вона є не замінною і її значення безперестанку зростає.

Школа англійської мови – це основна одиниця складової англомовної освіти як в державі загалом, так і кожного індивідуально.

Школа англійської мови – це найкраща перспектива на шляху до розвитку міжнародної комунікації та світової культури.

Школа англійської мови – це основа побудови міцної сталої держави на міжнародній арені.

Школа англійської мови – це там, де дитина стає дорослою, а дорослий стає інтелектуалом.

Школа англійської мови – це школа, в якій людина має можливість вдруге стати людиною.

Хто може хоч на хвилину засумніватися в корисності шкіл іноземних мов?

Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул та її переваги

Школа англійської мови – 5 перевагУ цьому розділі розглянемо, які переваги має школа англійської мови Е-Ленд, та які користі Ви зможете почерпнути, розпочавши навчання в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул.

Перевага 1. Однією з основних переваг є можливість вивчати різні мови. Це може бути англійська, німецька, французька, польська, а також українська. Ви можете вивчати відразу кілька мов, відвідуючи при цьому різні групи, або індивідуальні заняття.

Перевага 2. Наступною перевагою є можливість навчатися як у групах, так і мати індивідуальні заняття, один на один з викладачем.

Ви можете також записатися в нашу школу і навчатися у групі разом з іншими студентами. Таке навчання у свою чергу має ряд своїх переваг.

По-перше, сам процес навчання у групі є доволі цікавим, як для дітей так і для дорослих. По-друге, це дає гарну можливість попрактикуватися у навичках спілкування.

По-третє, навчаючись в групі, учень чує, які помилки роблять інші студенти, і це, в свою чергу, допомагає йому уникати подібних помилок.

Окрім групових занять, Ви маєте можливість навчатися індивідуально з викладачем. Тут є також свої переваги, які полягають в першу чергу на тому, що на таких заняттях викладач застосовує індивідуальний підхід до кожного учня.

Наприклад, якщо учню потрібна допомога із засвоєнням шкільного матеріалу, то індивідуальні заняття будуть чудовою нагодою допомогти йому у цьому. Але це стосується не тільки допомоги по шкільному матеріалі. Багато хто хоче вивчати іноземну мову для певних інших своїх потреб. Тут також на допомогу прийдуть індивідуальні заняття.

Перевага 3. Ще однією перевагою є те, що наші заняття можуть відвідувати як дорослі, так і діти. В нашій школі немає жодних вікових обмежень. Ми навчаємо дітей починаючи зі шкільного віку. Для дорослих немає жодних обмежень, єдиною умовою є бажання вивчати іноземну мову.

Перевага 4. Ми також використовуємо найсучасніші підходи та методики. Викладачі нашої школи ретельно підбирають матеріали для навчання. Ми навчаємо по підручниках іноземних видань, а також використовуємо багато додаткових матеріалів з граматики, лексики та багато інших. Більшість занять орієнтовані на розвиток навичок спілкування, адже основною метою вивчення будь-якої мови є можливість спілкуватися на ній.

Перевага 5. Наступною перевагою є можливість підібрати час, який буде для Вас зручним. Ви можете відвідувати наші заняття, як в ранковий час, так і у вечірній. У нас є багато викладачів, які зможуть пристосуватися під потреби кожного студента.

Перевага 6. І не менш важливою перевагою є індивідуальний підхід до кожного учня. Незалежно від того, відвідуєте Ви групові, чи індивідуальні заняття, до кожного учня в нашій школі викладачі застосовують індивідуальний підхід. У нас царює невимушена атмосфера на занятті. Наша мета, аби кожен студент міг почуватися вільно. Лише у такій обстановці можна якісно вивчати мову.

Більше того, якщо Вам щось незрозуміло, Ви зможете завжди перепитати і викладач охоче роз’яснить Вам новий матеріал.

У розділі ми побачили, який колорит переваг має школа англійської мови Е-ленд.

У нас є можливість також навчатися дистанційно, що має ряд своїх переваг. Але про це буде йтися в наступному розділі.

Сучасні підходи до навчання у репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Школа англійської мови – 5 перевагУ попередньому розділі Ви змогли переконатися, що школа англійської мови Е-Ленд – це найкраща школа для вивчення як англійської, так і інших не менш популярних іноземних мов. Адже крім англійської, в школі викладається ще 3 іноземні мови, такі як французька, німецька, польська, а також українська ділова мови.

Одним з таких сучасних підходів є дистанційне навчання. Всі охочі мають можливість навчатися дистанційно через такі платформи, як Zoom або Skype. За останній час такий вид навчання набуває все більшої слави, адже навчатися з дому є так приємно і практично. І практичність ця найперше полягає на тому, що не потрібно витрачати час,  щоб добратися до школи. Можна просто перейти за посиланням і вивчати мову.

У такому навчанні є ще ряд і інших переваг. Онлайн-урок дає чудову можливість використовувати різні інтерактивні матеріали,  запускати перегляд відео  та багато іншого.  Усе це дуже цікаве не лише для дітей, але і для дорослих. А головне – Ви затрачаєте мінімум зусиль, а отримуєте максимум користі.

Окрім дистанційного навчання, наша полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул має електронні щоденники та журнали. В електронному журналі відмічається присутність учнів на занятті.  Електронні щоденники також служить для того,  щоб відмічати успішність, старанність та поведінку учня протягом уроку. Щоденники призначені для навчання дітей та є дуже корисними і практичними у навчанні не лише для викладачів, але і для батьків.

Як уже згадувалося на початку статті, у нашій школі вивчаються європейські мови: англійська, німецька, французька, польська, а також українська. Звичайно найбільший інтерес створює англійська, так, як у сучасному світі  вона – королева мов. Але і інші іноземні мови,  хоча і менш бажані, проте також користуються досить великою популярністю.

Так, німецьку і французьку діти вивчають в школі, як другу іноземну. Тому дуже часто їм потрібна допомога зі шкільним матеріалом. Якщо ж говорити про дорослих, то ці мови швидше можуть бути корисними для  роботи. Але є й такі, які хочуть розпочинати вивчати ці мови в дорослому віці для себе і з погляду на їх користь у світі.

Подорожі – це ще одна велика потреба в знанні мов. Вивчаючи будь-яку іноземну мову, є можливість спілкуватися нею перебуваючи за кордоном. Багато людей не подорожують саме по тій причині, що просто-напросто не знають мови.

Крім вищезазначених потреб вивчати європейські мови, є ще одна достатньо популярна мова в Україні, хоч може менш популярна в Європі як іноземна. Це полька мова. Цінність її в нашій країні визначена тим, що Польща – найпростіший спосіб потрапити в Європу. Цій мові віддають перевагу студенти, які бажають навчатися в Європі. Але все ж переважна більшість емігрантів вибирають польську по причині працевлаштування.

І наостанок варто згадати українську мову. Живучи в Україні соромно не знати рідної мови, виблискуючи своєю безграмотністю.

Крім того, у зв’язку з новим законом, працівники,  які працюють з клієнтами,  мають спілкуватися українською мовою. По цій причині попит на мову також немало зріс. Мова йде насамперед про ділову мову.

Окрім спілкування, багато роботодавців  вимагають від своїх працівників вміння грамотно писати  на своїй рідній мові.

У цьому та у багато іншому Вам якраз і допоможе полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов. А зараз давайте ще кілька слів обмовимо про тему, яка так лоскоче серця багатьом, а саме: “Підготовка до ЗНО”.

Підготовка до ЗНО у репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Школа англійської мови – 5 перевагБезумовно школа англійської мови Е-ленд та репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києв – найкраще рішення для всіх, хто бажає стати справжнім студентом та отримати відповідний рівень підготовки як англійської мови, так і інших популярних іноземних мов, про які велася мова в попередньому розділі.

Окрім всього вищезгаданого, наша полілінгвальна школа надає чудову можливість підготовки до ЗНО. ЗНО є невід’ємною частиною навчального процесу. У нашому випадку йдеться про підготовку до ЗНО з іноземної мови: англійської, німецької та французької. Ви можете відвідувати групові заняття з підготовки до ЗНО  або записатися на індивідуальні. Наші викладачі знають, як найкраще підготувати студента до цього іспиту.

З особливостями підготовки до ЗНО Ви можете ближче познайомитися, відвідавши статтю “Підготовка до ЗНО” і ще рядок тематичних статей на нашому сайті.

На прикладі репетиторського центру за напрямками полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва ми змогли переконатися в популярності шкіл англійської та інших іноземних мов, зокрема розглянули переваги школи Е-Ленд, сучасні підходи, перелік доступних для навчання мов, можливість підготовки до ЗНО.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

30.03.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (3 votes)