Безкоштовний короткий тест на знання англійської мови (дізнатися рівень за 1 хв)

Короткий тест, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, курси з французької, польської, української, німецької та англійської, Єреванська, Вокзальна, Шулявка, Караваєві Дачі, Чоколівка, Солом’янка, Космонавтів, Антонова, Лобановського, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ.

У статті розглянуто поняття тестів, зокрема на знання англійської мови, а також надана можливість пройти короткий тест на знання англійської мови з можливістю підбору свого рівня.

До Вашої уваги короткий тест на знання англійської, за допомогою якого Ви зможете дізнатися Ваш рівень буквально за 1 хвилину. До того ж тест абсолютно безкоштовний і не вимагає реєстрації!

Короткий тест на знання англійської мови в Полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул

Безкоштовний короткий тест на знання англійської мовиКурси англійської французької німецької польської українськоїРепетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району в Києві пропонує пройти короткий тест на знання англійської мови.

Ви можете дізнатися свій рівень буквально за одну хвилину, пройшовши абсолютно безкоштовний короткий тест, який не вимагає введення e-mail, номери телефону або інших даних, в залежності від Ваше вікової категорії та рівня.

Варто зауважити, що згадана хвилина – середньостатистичний час. Можливо з метою ідеально точного результату і початкового рівня підготовки деяким знадобитися більше хвилини для проходження тесту, а деякі з вищим рівнем підготовки зможуть показати кращий результат, витративши на тест навіть менше хвилини.

У Вашому розпорядженні три варіанти безкоштовних коротких тестів:

 • для дітей – початковий рівень;
 • для дітей – просунутий рівень;
 • для дорослих.

Як ми вже відзначили, кожен з тестів призначений для своєї вікової категорії та рівня. Але це зовсім не обмежує можливість тестів. Ви можете проходити тест як у своїй, так і не в своїй віковій категорії.

Наприклад, якщо Ви вже не дитина, але відчуваєте, що Ваш рівень початковий, сміливо можете проходити “Короткий тест для дітей (початковий рівень)” і так далі.

І навпаки. Якщо, наприклад, Ви є школярем молодших класів, але рівень Ваших знань далеко перевищує початковий, можете пройти відразу просунутий рівень або навіть тест для дорослих.

Короткий тест для дітей (початковий рівень)

Школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЦей тест призначений насамперед для дітей, але як уже було сказано вище, його можуть проходити також і дорослі з початковим (нульовим рівнем).

 

[Пройти тест]

 

Після проходження цього тесту, Ви отримаєте результат, який буде свідчити про рівень Ваших знань на початковому етапі вивчення англійської. Якщо бал буде занадто низький, значить Вам ще потрібно працювати і вдосконалювати базову англійську мову.

Короткий тест для дітей (вищий рівень)

Іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЯкщо Ви школяр старших класів або ставитеся до старшої вікової категорії, і у Вас вже є достатні навички знань англійської, які Ви хочете перевірити, можете приступити до цього тесту:

 

[Пройти тест]

 

Після закінчення тесту Ви побачите результат, за яким зможете зробити висновок, чи варто Вам переходити до більш високих рівнів, або краще ще трохи підучити матеріал з початкового рівня, якщо бал буде зовсім низький.

Короткий тест на знання англійської мови для дорослих

Безкоштовний короткий тест на знання англійської мови (дізнатися рівень за 1 хв)Хоча цей тест судячи з назви призначений для дорослих, викладачі полілінгвальной школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району в Києві рекомендує проходить цей тест не тільки дорослим, але також і дітям, які володіють хорошим темпом навчання і хочуть перевірити свій рівень володіння англійського на більш високому рівні.

 

[Пройти тест]

 

Пройшовши тест, Ви отримаєте результат, який покаже Вашу картину знань англійської. Якщо кількість правильних відповідей буде максимальним, значить Вам варто приступати до вдосконалення англійської вже на більш високих рівнях.

Що таке тести і навіщо вони?

Дуже часто ви можете почути слово тест, коли людина зовсім не має на увазі, то що ми розуміємо під класичним тестом, тобто з варіантами відповідей. Сьогодні тестом можуть називати і іспит чи іншу форму перевірки знань.

У статті розглядаємо класичні тести з іноземної мови, а саме англійської, які є одними з найбільш популярних на сьогоднішній день і в подальшому під словом “тест” мати на увазі саме такий.

Для початку розберемося з поняттям, що таке тест і які бувають їх види.

Тест – це одна з форм перевірки знань з кожного предмету, в будь-який і може бути на будь-яку тему. Зазвичай тести являють собою певне питання, до якого йдуть кілька варіантів відповідей, найчастіше 4, але їх зазвичай може бути і більше. Крім цього, тестовими завданнями вважаються завдання на відповідність, на заповнення пропусків тощо.

Крім вищезгаданої класифікації тести можуть бути тематичними. Візьмемо для прикладу граматику. Це може бути тест на перевірку вивченої граматичної структури або якогось часу тощо. Те ж можна сказати і про лексику. Ви вивчили якусь тему, наприклад сім’я або мій будинок і так само можете пройти тест на перевірку знань в засвоєнні даної теми.

У чому користь цих тестів і навіщо їх взагалі проходити? Почнемо з більш простих. Якщо у вас немає мети використовувати англійську у вашій професійній сфері, а сама мова Ви вивчаєте для себе або для якоїсь іншої непрофесійної мети, то в такому випадку Ви можете проходити тести для того, щоб перевірити свій рівень володіння англійською. Це може бути тест на визначення певного рівня.

Припустимо, Ви вивчаєте англійську протягом одного року і вирішили перевірити Ваші успіхи за цей час, в такому випадку можна скористатися онлайн-тестами, яких існує величезна кількість в Інтернеті. Крім того, багато таких тестів існує і в різних навчальних підручниках. Або інший варіант, якщо Ви колись вивчали англійську і зараз виникла необхідність освіжити свої знання, то можливо так само пройти дані види тестів для визначення вашого поточного рівня володіння англійською.

Іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиГоворячи про тести, можна виділити також і певні недоліки в цій формі перевірки знань. Як вже зазначалося вище, основною характеристикою тесту є кілька варіантів відповідей до певного питання. І що виходить? Той, хто здає тест, у багатьох випадках може просто відгадати правильну відповідь. І навіть якщо людина проходить тест для себе і знає, що двійку їй ніхто за нього не поставить, але вона сама не, усвідомлюючи того, деякі відповіді в тесті, в яких вона сумнівається може просто відгадати. Це є основним недоліком тестів, на нашу думку.

До цих пір мова йшла про звичайні тести з англійської на визначення рівня володіння мовою. А тепер поговоримо трохи про інші різновиди тестів, наприклад міжнародні, які хоча також здаються для визначення рівня мови, проте оскільки є міжнародними, мають дещо іншу специфіку.

Міжнародні тести являють собою особливі форми іспитів, які може здати кожен, хто хоче отримати міжнародний сертифікат, який підтверджуватиме або його рівень володіння англійською або іншою іноземною мовою або дані види міжнародних тестів можуть бути не тільки спрямовані на визначення рівня мови, а й на перевірку викладацької компетенції. До тестів такого типу потрібно вже ретельно готуватися, більш того, вони є платними.

Які бувають види міжнародних тестів? Найпопулярнішими є ielts і toeffl і на нашому сайті є окрема стаття, присвячена ним. Крім них, існує ряд Кембіджськіх іспитів, такі як, KET (Key English Test) – Сертифікат КЕТ підтверджує ваше володіння англійською на базовому рівні (Pre-Intermediate або А2 PET (Preliminary English Test) – для середнього рівня володіння англійською мовою; FCE (First Certificate English) – для рівня вище середнього (Upper-intermediate), який є одним з найпопулярніших серед даних видів, учні, здають ЗНО так само повинні знати мову на цьому рівні; CAE (Certificate Advanced English) – для просунутого рівня; CPE (Certificate Proficiency English) – найвищий рівень володіння англійською, маже Нейт-спікер.

Крім вищезазначених існують також кілька варіантів іспиту для дітей і підлітків різного віку і рівня володіння мовою: Starters, Movers и Flyers. Мета іспитів Cambridge Young Learners Exams – підготувати дітей до здачі тестів Cambridge ESOL для дорослих. І також існує окремий ряд міжнародних тестів, які здають викладачі або вчителя для підтвердження рівня викладацької компетенції. До даних тестів належать ТКТ (Teaching Knowledge Test) – Кембриджський іспит для викладачів англійської мови. Для того щоб претендувати на отримання цього сертифіката, не обов’язково мати досвід викладання, ви зможете підтвердити, що володієте методикою викладання англійської мови.

Варто претендувати на успішне складання цього тесту, якщо ви володієте мовою на рівні Upper-Intermediate і вище (щоб пройти всі модулі іспиту). Подібними є CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) і DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults)
та інші.

Підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВсі ці міжнародні сертифікати, про які говорилося вище, надають Вам дуже велика перевага, а саме: Ви отримуєте документ, тобто сертифікат, що підтверджує Ваш рівень володіння англійською мовою (або підтверджує Вашу викладацьку компетенцію). Це також є для Вас великим бонусом по відношенню, наприклад, до інших кандидатів, яких приймають на роботу і так далі. Більш того, цей сертифікат дає Вам право працювати за кордоном, на відміну від диплома, який не є міжнародним в більшості випадків.

Тому, підсумовуючи вищесказане, варто зазначити, що у вивченні англійської обов’язковим є проходження певного контролю, можна здійснити за допомогою тестів і перевірити Ваш рівень, наприклад. Якщо ж Ви вже більш досвідчений у володінні англійською, в такому випадку радимо Вам пройти міжнародне тестування, до речі можна здати в одному з центрів, що спеціалізуються саме на здачі таких іспитів. А репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е-ленд Скул Солом’янського району в Києві бажає Вам натхнення і успіхів!

Безкоштовні тести на знання англійської мови 2022 (за і проти).

Кожен бажає дізнатися свій рівень знання англійської. А про те, що він присутній у кожного, про це можна навіть не сумніватися. Адже ми занурені в цю світову мову, хочемо ми того чи ні.

Техніка, фільми, музика, буденні слова, жаргони, сленги – все наповнене англійською.

Для того, щоб знання які у нас уже є, ми могли застосовувати, їх потрібно якось систематизувати. А для цього якраз і потрібні тести з англійської мови, які покажуть Вам, на що Ви можете розраховувати.

Хочемо Вас запевнити, що пройшовши самий простий тест, який є у вільному доступі (пройшовши за посилання вище “Пройти тест” в розділі “Короткий тест для дітей (початковий рівень), Ви будете здивовані, що все-таки щось та знаєте.

Але тести тестам різниця. Найчастіше різноманітні сайти пропонують пройти тести, але в більшості випадків мета цих тестувань направлена не на допомогу потребуючим дізнатися свій рівень знань англійської мови, а на притягнення потенційних клієнтів. Для цього вживаються наступні заходи:

 

 1. Пропонується зареєструватися.
 2. Пропонується ввести номер мобільного телефону.

 

Перший випадок дуже простий і привичний. Мовляв, ми Вам надішлемо результат на Вашу скриньку. Але як тільки Ви вводите Ваші особисті дані в анкету, вони моментально потрапляють до бази тієї чи іншої школи, на сайті якої Ви проходите тест. І тоді тільки справа час. Вам розпочнуть приходити на Вашу поштову скриньку, яку Вводили під час реєстрації для проходження тесту, всілякі різні пропозиції з тим, щоб розпочати навчання в цій школі.

У другому випадку трохи складніше. Введіть свій мобільний телефон, мовляв для того, щоб впевнитися, що Ви “жива людина” а не якийсь там комп’ютерний бот. І тут все подібно. Також справа часу. Невдовзі ви звернете увагу на те, що у вас пропущені дзвінки з невідомих номерів. А можливо, взявши слухавку ви почуєте не тільки пропозицію розпочати навчання в тій чи іншій школі іноземних мов, а вам, наприклад, запропонують придбати електром’ясорубку за привабливою ціною, або взяти кредит на “дуже вигідних умовах”.

Якщо до цього всього виявиться, що Ваш номер телефону, який ви вводили при проходженні тесту є зареєстрований на вайбері, то з великою ймовірністю чекайте непрошених гостей також і там.

Ну і зрозуміло, що за кошти Ви можете отримати тест, який дасть Вам можливість дізнатися Ваш рівень і отримати сертифікат. Але хочемо Вас застерегти, що не завжди те що за кошти – є якісне. Мало того, що тест може виявитися просто “скопійований” з якогось сайту, який пропонує цей тест у вільному доступі, тобто безкоштовно, та ще й крім того, заплативши кошти, ви можете отримати “липовий сертифікат” (або і не отримати зовсім) і на додаток ті самі пропозиції на пошту, мобільний номер телефону, вайбер тощо.

На сайті репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва ви знайдете тести, які не потребують введення жодних з вищенаведених реквізитів.

Безкоштовний короткий тест на знання англійської мови (дізнатися рівень за 1 хв)Яка користь з проходження цих тестів? По-перше, Ви завжди зможете задовольнити Вашу цікавість, дізнавшись про те, яким рівнем знань англійської володієте. По-друге, зможете оцінити свій початковий рівень знань для того, щоб знати, з якого рівня Вам найкраще починати. Бо хочемо Вас запевнити, що починати з нуля є помилкою, бо з таким підходом Ви можете починати з нуля все своє життя так і не навчившись англійської. Ну і зрештою. для чого витрачати зайвий час на те, що Ви вже і так знаєте.

І по-третє і це важливо. Пройшовши тестування на сайті полілінгвалної школи Е‑Ленд Скул, якщо Ви будете мати бажання продовжити Ваше навчання саме в ній, Ви одразу зможете визначити, в яку групу та з яким початковим рівнем Вам буде найкраще це зробити.

Насолоджуйтеся на здоров’я безкоштовними тестами на нашому сайті без жодної реєстрації, введення пошти чи мобільного номеру телефону.

Для проходження тестів з отриманням сертифікату Вам необхідно звернутися до наших спеціалістів зателефонувавши за номерами телефонів, які є на сайті.

Веб-версія тестів з можливістю отримати сертифікат уже в розробці, і незабаром буде також доступна в онлайн-доступі.

У цій статті Ви отримали абсолютно безкоштовний короткий тест на знання англійської мови, який дозволяє дізнатися рівень Ваших знань фактично за одну хвилину без реєстрації, а також дізналися ще багато цікавого про тести.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, біля Караваєвих Дач, Єреванської, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, вулиці Антонова, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на площі Космонавтів та Севастопольській, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської ?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Jstor.org – архів наукових журналів. – Досліджуйте світові знання, культури та ідеї.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Foxnews.com – новини. – Fox News – останні новини, фотографії та відео новин.

    Відкрити повний список

5/5 - (7 votes)