Курси французької мови Київ очно та онлайн (репетитор) 2022

Курси французької мови Київ, заняття з репетитором, для дітей та дорослих, в групах, підготовка до ЗНО, ЄВІ, IELTS та TOEFL, курси з української, англійської, французької, польської та німецької, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, уроки іноземних мов з нуля, будь-якого рівня та для початківців, Севастопольська площа, Антонова, Вокзальна, Караваєві Дачі, Чоколівка, Єреванська, Солом’янка, Космонавтів, Шулявка, Лобановського, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва.

Усім, хто бажає вивчати французьку мову, пропонуємо нову рубрику “Курси французької мови Київ”. Доступна онлайн та очна форма занять.

У статті представлено практичні поради про те, як швидко вивчити французьку мову початківцям з нуля самостійно та на підготовчих курсах, для будь-якого віку, починаючи від дітей-школярів та дорослих у репетиторській школі Е‑Ленд Скул.

Як швидко вивчити французьку мову? Поради на практиці

Курси французької мови Київ курси англійської французької німецької польської українськоїДля того, щоб дуже швидко вивчити французьку мову, Вам потрібно слідувати нехитрим порадам, які ми наведемо нижче. Йтиметься насамперед про комплексний підхід, застосувавши який, кожен отримає можливість за найкоротші терміни перемогти “фортецю” французької мови на найвищому рівні.

Порада № 1. Пориньте у французьке середовище. Слухайте французьку музику, дивіться фільми французькою мовою, читайте французькі сайти, навіть одягайтеся на французький манер. Одним словом, станьте французом, а мова до Вас приліпиться сама.

Порада №2. Вивчіть напам’ять слогани, крилаті фрази, французькі приказки. Намагайтеся озвучувати все, що бачите довкола: машина їде, людина йде, дитина сидить, небо синє тощо. Переходьте до складніших речень.

Порада №3. Більше практикуйтеся у спілкуванні. Вступіть у французький гурток, познайомтесь у соцмережах із французом, знайдіть співрозмовника де завгодно, дістаньте його з-під землі!

Порада №4. Запишіться на курси французької мови. У Вас є чудова можливість взяти участь у новій програмі “Курси французької мови Київ” в онлайн та очній формах за найдоступнішими цінами в репетиторській школі Е‑Ленд Скул. Ретельно вивчіть граматику та поповніть свій словниковий запас якнайкраще.

Отже, для того щоб швидко вивчити французьку мову станьте французом, більше спілкуйтесь французькою, вчіть французькі фрази, слухайте французьку музику, дивіться фільми французькою, запишіться на курси французької мови.

Французька мова для початківців з нуля та досвідчених самостійно та на курсах

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОНаведені у попередньому розділі поради чудово підійдуть для самостійного вивчення французької мови як початківцям, так і тим, хто вже має навички французької.

Давайте детальніше розглянемо, які переваги та недоліки має самостійне вивчення французької мови і відвідування курсів. Отже, “курси vs самостійно”.

Для самоучок можемо виділити низку смакот. Зокрема, людина сама собі господар, нікуди не треба ходити, нікому нічого не потрібно казати чи робити, і головне безкоштовно.

Але ці переваги є одночасно і недоліками. Низька мотивація, висока ймовірність помилок як у підході до навчання і у самому неправильному вивченні вимови, низький прогрес, топтання дома і т.д.

Курси французької мови у репетиторській школі Е‑Ленд Скул – зовсім інший рівень. По-перше, за допомогою професіонала до студента підбирається спеціальна методика з огляду на всі його індивідуальні якості.

По-друге, заняття будуються таким чином, щоб отримати з них якнайбільшу вигоду для студента, зробивши заняття максимально продуктивним та якісним.

І по-третє, навіть той критерій, який здавалося б явно виступає в ролі недоліку, зокрема плата за урок, може також стати перевагою, коли йдеться про додаткову мотивацію.

Як бачимо, заняття з репетитором на курсах французької в Е‑Ленд Скул має суцільні переваги перед самостійним навчанням.

Давайте обговоримо ще одну форму навчання, яка практикується в репетиторській школі Е‑Ленд Скул: заняття онлайн. Про неї і піде мова далі.

Французька мова методом онлайн для дітей та дорослих у репетиторській школі Е‑Ленд Скул

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВзагалі французька мова є досить складною. Але при правильному підході можна дуже швидко осягнути цей “дзен”. І зробити це можна за допомогою ще однієї надзвичайно ефективної форми вивчення французької мови, яка заслуговує на чималої уваги – заняття онлайн. Переваги, які можна отримати від цієї форми навчання, розглянемо далі.

Для всіх студентів, починаючи зі шкільного віку, репетиторська школа Е‑Ленд Скул проводить заняття дистанційним методом, використовуючи програми Zoom, Skype, Teams та інші.

Переваги викладання французької мови методом онлайн очевидні:

 • економія коштів;
 • економія часу;
 • домашній комфорт;
 • зручний доступ до підручних матеріалів.

Але є також деяку переваги онлійн занять, які не одразу очевидні. По-перше, це зручності, які можна отримати від вищезазначених програм. Йдеться про можливість демонструвати викладачем свій екран, створювати віртуальні зали, розподіляти студентів по групах. По-друге, є можливість краще проконтролювати дію самого студента, коли він виконує те чи інше завдання та демонструє при цьому свій екран.

Отже, можемо переконатися, що онлайн уроки французької мови мають більш ніж достатньо переваг, щоб використовувати цю форму навчання з метою швидкого та якісного оволодіння рівнем знань французької.

У цій статті ми розглянули практичні поради від спеціалістів репетиторської школи Е‑Ленд Скул про те, як швидко вивчити французьку мову початківцям з нуля самостійно та на підготовчих курсах, для будь-якого віку, починаючи від дітей-школярів та дорослих а також розглянули переваги онлайн занять.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Лобановського, Караваєвих Дач, Єреванської, Чоколівки, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Edition.cnn.com – новини. – Знаходьте найсвіжіші новини та інформацію про головні новини, погоду, бізнес, розваги, політику тощо.
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (34 votes)