Підготовка до IELTS Київ. Міжнародні іспити TOEFL

У статті детально описані особливості міжнародних іспитів з англійської мови, зокрема порушені теми “Підготовка до Ielts Київ”, а також особливу увагу приділено темі “Міжнародні іспити Toefl”. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району в Києві пропонує найкраще за цими напрямками.

Підготовка до IELTS Київ. Міжнародні іспити TOEFLПідготовка до IELTS Київ

На сьогоднішній день популярності набирають міжнародні іспити, які підтверджують рівень володіння іноземною мовою. Навіщо здають такі екзамени? По-перше, деякі роботодавці на своїх фірмах вимагають від працівників, які працюють з іноземною мовою, підтвердження рівня володіння нею. По-друге, ці екзамени є дуже корисними для студентів, які хочуть їхати навчатися за кордон або для людей, які хочуть працювати за кордоном. По-третє, такий екзамен надає велику перевагу будь-якій особі, яка має сертифікат, що підтверджує її рівень володіння англійською, перед іншими кандидатами на якусь певну вакансію. Після здачі такого екзамену, надається сертифікат, як уже згадувалося вище.

Які існують види міжнародних іспитів з англійської? Серед найбільш популярних можна виділити наступні: ielts, тофл, FCE, CAE, PET, TKT та інші. Їх можна також поділити залежно від того, чи здається екзамен на підтвердження певного рівня володіння іноземною мовою, в нашому випадку англійською. Або ж є і такі екзамени з іноземної мови, які  здаються для підтвердження рівня володіння певною компетенцією у викладанні, це екзамени для викладачів, в яких, окрім знання мови, перевіряється також і викладацька компетентність. Існують ще й екзамени для дітей. Якщо говорити про популярність екзаменів, які підтверджують рівень володіння англійською мовою, то можна сказати, що найпопулярнішими на сьогоднішній день є ielts та тофл. Про них ми і поговоримо більш конкретно у цій статті.

Існує два види екзамену IELTS

Підготовка до IELTS Київ. Міжнародні іспити TOEFLДослівно IELTS розшифровується, як міжнародна система тестування англійської мови. Заснована у 1989 році. Спільно керується Британською радою та Кембриджським університетом.

Перша його версія називається Academic і здається тими, хто хоче вступати в університети або стати певними фахівцями, такі як лікарі.

Друга версія іспиту General Training, призначена для тих, хто хоче набути досвід роботи в певній сфері, а також для тих, хто хоче іммігрувати.

Частини читання та письма у версії “академік” є дещо складнішими, ніж у версії General Training.

Структура тесту

Сам тест складається із чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо та усна частина. У кожній із частин тестуються відповідні навички та вміння володіти англійською мовою: сприйняття англійської на слух, розуміння тексту, вміння самому виражати свою  думку в письмовому вигляді. Завдання мають виконуватися у такому порядку: спочатку аудіювання, потім частини читання та письмо.

Частина слухання – складається із 4-х завдань різної складності, в яких треба прослухати запис та відповісти на запитання. Аудіювання можна прослухати лише 1 раз. Триває ця частина 40 хв.

Частина читання – потрібно прочитати 3 тексти та відповісти на 40 питань. На цю частину виділяється 60 хв.

Частина письмо. В академічному варіанті потрібно описати графік, діаграму, чи таблицю, а також аргументувати свою думку. У звичайному ж варіанті, достатньо написати есе на задану тему. Триває 60 хв.

Частина говоріння. Складається із 3-х частин: спочатку екзаменатор запитує про Ваші інтереси, потім треба висловитися на запропоновану тему, а також відповісти на питання екзаменатора.

Екзамен триває 2 години 45 хвилин. Складаються вони в один день, зазвичай без перерви. Усну частину можна здавати в інший день. Можливо складати іспит у паперовій та електронній версії, різниця тут також буде і в ціні. Найвищий бал, який можна отримати при здачі цього іспиту – 9. Рівень В2 – це бал, починаючи з 6,5 і т. д.

Екзамен TOEFL

Підготовка до IELTS Київ. Міжнародні іспити TOEFLЯкщо Вас лякають міжнародні іспити, а ще гірше, незнайомі слова, такі як IELTS, TOEFL та інші, не хвилюйтеся. Все насправді не так погано. Самим страшним здається те, чого не знайєш.

TOEFL дослівно розшифровується як тест з англійської мови як іноземної.

TOEFL тестує знання англійської мови і в більшості його здають ті, хто хоче вступати до вищих навчальних закладів США та Канади. Тест також необхідний для здачі при участі в міжнародних програмах стажування, де навчання проходить на англійській або може бути потрібний  при роботі в деяких зарубіжних компаніях. Однією з його особливостей є те, що він орієнтований на американську англійську. Результат іспиту діє два роки з моменту його здачі.

Кілька слів про історію іспиту

Ідея тесту виникла у 1962 році, коли була створена Національна Рада для вирішення контролю якості щодо професійного знання англійської серед не-носіїв мови, які бажають вчитися в університетах США. Пізніше тест був розроблений під керівництвом Стенфордського університету  професором Чарльзом А. Фергюсоном і вперше запроваджений у 1964 році.

Структура тесту.

Як уже зазначалося, за своєю структурою цей іспит подібний до IELTS.  Існує також кілька його версій: паперовий варіант, комп’ютерний та інтернет-варіант. На відміну від IELTS, під час складання цього іспиту надається 10-хвилинна перерва.

Частина читання, що складається з питань до кількох уривків тексту. Тексти подаються лише на академічні теми  і вимагають розуміння основні ідеї, причинно-наслідкових зв’язків, вміння порівнювати і подібне.

Частина слухання. Також складається з питань до шести-дев’яти уривків, які потрібно прослухати, кожен тривалістю по кілька хвилин. Аудіювання прослуховується лише один раз. І також вимагає як загального розуміння почутого, так і розуміння причинно-наслідкових зв’язків. Тексти підбираються на академічній теми.

Частина говоріння. Складається із чотирьох завдань. У перших двох перевіряються уміння грамотно висловлювати власну думку. В інших  двох завданнях той, хто здає усну частину, має висловити свою думку щодо нього, переказати зміст попереднього почутого висловлювання  або відповісти на питання, які задасть йому екзаменатор.

Частина письмо. Перевіряє здатність висловлювати свою думку в академічному середовищі. Складається із двох завдань. Одне із завдань – написання есе, де потрібно висловити свою думку на задану тему, а також аргументувати її. Друга частина складається з прочитання уривку та слухання обговорення. І задача записати підсумок щодо основної думки з обговорення і пояснити взаємозв’язок між почутим та прочитаним.

Тест оцінюється за шкалою від 0 -120 балів.

Підготовка до міжнародних іспитів у школі Е-ленд

Підготовка до IELTS Київ. Міжнародні іспити TOEFLВ нашій школі ми зможемо підготувати до міжнародних іспитів всіх бажаючих з будь-яким рівнем початкових знань!

Ви матимете чудову можливість підготуватися до ielts і toefl. Наші фахівці знають, як найкраще це зробити. Однією з переваг підготовки до екзаменів у нашій школі є те, що ми використовуємо сучасні матеріали, а наші викладачі підберуть індивідуальний підхід та підкажуть, на чому саме Вам потрібно робити акцент у підготовці до цих іспитів.

Ви також матимете можливість підготовки онлайн, що має і свої позитивні сторони. Тож, бажаємо Вам відваги і чекаємо у нашій школі.