Як швидко вивчити ділову англійську (6 лайфхак-порад!)

Ділова англійська мова, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, курси з польської, німецької, французької, англійської та української, Чоколівка, Солом’янка, Антонова, Вокзальна, Севастопольська площа, Космонавтів, Єреванська, Шулявка, Лобановського, Повітрофлотський проспект, Караваєві Дачі та в інших мікрорайонах Києва, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

У статті описаний метод як швидко вивчити ділову англійську, а також особливості ділової англійської мови в сучасному світі та елементарної бази знання англійської мови. Запропоновано шість порад для швидкого вивчення, а саме: занурення в ділову англійську, зустрічі з іноземцями, участь в веб-спілкуванні, подорожі, витрачання грошей та прокрастинація. Також на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розглянуто застосування вказаних порад.

Для студентів, які бажають вивчати іноземну мову, незалежно від віку та мети застосування іноземної, завжди найкраще підійдуть зазначені 6 порад.

Для того, щоб швидко та якісно вивчити іноземну мову, викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул рекомендують ці поради як основне знаряддя для підкорення мовних висот.

Ділова англійська мова в сучасному світі

Ділова англійська мова курси англійської французької німецької польської української

Ділова англійська мова дуже популярна в сучасному світі. Про її актуальність на сьогодні не варто і сперечатися. Різноманітні ділові зустрічі, семінари, вебінари, угоди, укладення договорів та інше – все це лише невелика частина тих ситуацій, в яких може знадобитися ділова англійська мова.

Вже не кажучи про поїздки за кордон, де без знання англійської мови буде дуже важко, або значно затратніше через використання перекладача. Та й перекладачеві не завжди можна довіряти. Відомі численні випадки, коли через помилку перекладу розпалювалися цілі війни, гинули люди, а в сучасному світі банкрутували цілі компанії. Краще довіряти відповідальні справи самому собі.

Ділову англійську рано чи пізно вчити доведеться. Але з чого почати? Пропонуємо Вам 6 правил, які допоможуть вирішити це питання якнайкраще.

 1. Отримайте елементарну базу знання англійської.
 2. Заповніть дозвілля зануренням у ділову англійську.
 3. Зустрічайтеся з іноземцями для вирішення ділових питань.
 4. Приймайте участь у веб-спілкуванні діловою англійською мовою
 5. Подорожуйте.
 6. Витрачайте гроші.

Тепер пройдемося кожним пунктом за порядком.

Порада 1. Елементарна база знання англійської

Щоб ефективно вивчити англійську мову, Вам знадобляться базові знання аби розуміти, як побудована мова, які її особливості, яка специфіка вимови і написання слів, тонкощі побудови речення, часові та граматичні особливості. Звучить дуже громіздко й страшно на перший погляд. Але спішимо Вас заспокоїти.

Англійська мова вважається досить таки простою в порівнянні з іншими мовами. Правил не так вже й багато. Більшість з них розуміється на інтуїтивному рівні. Англійська вимагає не стільки зубріння (як наприклад китайська) але більше акцент варто робити на занурення в мову. Тим більше, що дуже багато слів використовується також і в нашій мові.

Вивчати базову англійську самостійно не рекомендується з кількох причин. По-перше, на самостійне вивчення може знадобитися набагато більше часу. По-друге, заняття з фахівцем допоможе Вам уникнути різного роду помилок. Відомо, що краще вчити з нуля, ніж переучувати вже завчене. Пройти базову англійську можна на будь-яких курсах, які себе добре зарекомендували, а також в нашій школі, записавшись на пробний урок.

Порада 2. Заповнити дозвілля зануренням в ділову англійську мову 

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО

Що значить заповнити зануренням? Це значить оточити себе обстановкою, коли скрізь присутня ділова англійська мова: читати ділову літературу англійською, дивитися новини англійською, додати в свій сленг слова, які містяться в діловій англійській.

Ви повинні іменувати себе ім’ям «Ділова Англійська». Ви як Ділова Англійська  повинні: виглядати, ходити, одягатися, їсти, відпочивати, прогулювати собаку, в будь-якій ситуації вести себе постійно не інакше, як тільки Ділова Англійська. І всюди Вас повинні оточувати газети, журнали, книги, відеоролики, бренди, автомобілі, мода, (все що прийде в голову) які будуть Вас наповнювати, формувати, переслідувати. Ви повинні повірити в те, що Ви – Ділова Англійська!

Включивши уяву, можна ще придумати багато чого і вибрати те, що дійсно буде Вам ближче до душі і допоможе отримати те саме середовище, де ділова англійська мова буде дійсно оточувати вас з усіх боків.

Порада 3. Зустрічатися з іноземцями по ділових питаннях

Якщо вам належить працювати з іноземцями, намагайтеся максимум спілкуватися без перекладача. Не бійтеся показати Вашу не надто високу мовну грамотність, оскільки кожна людина може бути безграмотна в якійсь сфері, і дуже сильно розвинена в чомусь іншому. І це завжди шанс дати людині можливість залишатися в очах інших з позитивною думкою: «так дійсно його англійська не дуже, але можливо він дуже добре володіє німецькою …» або щось в цьому дусі.

Але якщо дійсно ситуація з якихось причин не дає можливості практикувати Вашу ділову англійську при зустрічах на роботі, спробуйте самі створити ситуацію де Ви зможете застосувати Вашу ділову англійську мову. Наприклад, спробувати познайомитися з іноземцем і завести з ним якусь розмову, мабуть спочатку більш особистісного характеру, але з діловим ухилом.

Можливо, Вам припаде до душі якийсь підробіток в середовищі іноземців або просто попросіть вашого шефа дати Вам якийсь проект, який би сприяв спілкуванню англійською.

Порада 4. Проводити або брати участь в веб-спілкуванні англійською мовою

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити

Не завжди умови сприяють живій бесіді. У такому випадку на допомогу прийде мережа Інтернет.

На ринку послуг підвищення кваліфікації безліч можливостей записатися на онлайн курси зі спілкуванням англійською. Це може бути навіть у вигляді спеціально організованої веб-зустрічі для вдосконалення англійської.

Але цілком ймовірно, і може бути навіть краще, записатися на якісь тематичні курси на тему, яка Вас цікавить, але з проведенням їх англійською. Якщо не виходить знайти місцеві курси, а бюджет Вам дозволяє, завжди можна пошукати щось подібне за кордоном. Для прикладу можна пошукати курси вдосконалення бізнес-спілкування прямо на Американському сайті.

Якщо ваш бюджет скромніший, проявивши трохи ініціативи, можна організувати самому або взяти участь в якомусь діловому спілкуванні англійською. Ділова англійська мова оточує нас всюди. Її потрібно просто трохи пошукати.

Порада 5. Подорожувати

Подорожувати можна не тільки в країни, мова яких Вам цікава. Адже співрозмовника англійською можна знайти всюди. Їздити в інші країни, щоб максимум використовувати ділова англійська мова – це дуже потужний метод, який сприяє відразу декільком позитивним ефектам.

По-перше, у Вас створюється дуже потужне середовище, в яке Ви занурюєтеся цілком разом з тілом і душею. По-друге, не доведеться довго шукати співрозмовника, з яким можна буде попрактикуватися. І, по-третє, і це, мабуть, найважливіше: умови будуть Вас змушувати розмовляти англійською. Може це буде не зовсім ділова англійська мова, але база будь-якої мови з будь-яким напрямком все одно залишається базою. А завести тему спілкування у справі завжди можна.

Все у Ваших руках.

Порада 6. Тратити гроші

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійно

Спочатку може здаватися, що це за порада? Але зараз Ви зрозумієте, про що йде мова. Витрачати гроші потрібно не тому, що платні заняття або придбані матеріали для навчання завжди кращі (хоча і це теж в якійсь мірі аргумент). Але коли Ви записуєтеся на курси або вступаєте до школи з програмою, де Вас цікавить ділова англійська мова, або купуєте якісь книги чи підручники, де представлена ділова англійська мова Ви, витративши гроші, отримуєте потужний стимул для вивчення. Гроші витрачені. І тепер щоб вони не пропали дарма, Вам потрібно використовувати ті засоби, за які Ви заплатили, на 100%

Є таке поняття як лінь і так звана «прокрастинація». Це найголовніші вороги для вивчення чого-небудь, і в цю категорію також потрапляє ділова англійська мова. З лінню тут все зрозуміло. Прокрастинація за визначенням – це такий стан, коли людина відкладає щось на потім. Але прокрастинація, на відміну від звичайного відкладання на потім має один дуже неприємний момент. Людина уникаючи думок про те, що їй належить щось робити, все далі відкладає цю справу, і чим ближче кінець терміну виконання, тим більше зростає тривога, і тим сильніше людина намагається не думати про це і відкладає далі.

І таким чином під дією прокрастинації Ви готуєтеся до іспиту в останню ніч. Але якщо до іспиту за останню ніч ще можна хоч сяк-так підготуватися (хоча це дуже сумнівно), то вивчити ділову англійську мову практично неможливо. А якщо ви ще на етапі базової англійської, то потрапивши в прокрастинацію, ділова англійська мова можете для Вас дорівнювати польоту в космос.

Таким чином, витративши гроші, які Вам вартують, Ви будете вже певним чином захищені від прокрастинації та це завжди буде для Вас стимулом до навчання. І не просто, а до ефективного навчання.

Ви можете також віднайти багато іншого цікавого для себе в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля Повітрофлотського проспекту, Лобановського, Караваєвих Дач, Чоколівки, вулиці Антонова, Єреванської, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Jstor.org – архів наукових журналів. – Досліджуйте світові знання, культури та ідеї.
 • Thetimes.co.uk – газета. – Останні новини про місцеві події та події в світі.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Digg.com – новини. – Digg — це домашня сторінка Інтернету, на якій представлені найкращі статті, відео та оригінальний вміст, про які зараз говорить Інтернет.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)