Ділова англійська мова: 6 порад для швидкого вивчення

В статті:

Ділова англійська мова в сучасному світі. Елементарна база знання англійської. Занурення в ділову англійську. Зустрічі з іноземцями. Участь в веб-спілкуванні. Подорожі. Витрачання грошей та прокрастинація. Найкращі курси, уроки, репетитор. Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, місто Київ

Ділова англійська мова в сучасному світі та полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул

Ділова англійська мова - люди

Ділова англійська мова дуже популярна в сучасному світі. Про її актуальність на сьогодні не варто і сперечатися. Різноманітні ділові зустрічі, семінари, вебінари, угоди, укладення договорів та інше – все це лише невелика частина тих ситуацій, в яких може знадобитися ділова англійська мова.

Вже не кажучи про поїздки за кордон, де без знання англійської мови буде дуже важко, або значно затратніше через використання перекладача. Та й перекладачеві не завжди можна довіряти. Відомі численні випадки, коли через помилку перекладу розпалювалися цілі війни, гинули люди, а в сучасному світі банкрутували цілі компанії. Краще довіряти відповідальні справи самому собі.

Ділову англійську рано чи пізно вчити доведеться. Але з чого почати? Пропонуємо Вам 6 правил, які допоможуть вирішити це питання якнайкраще.

  1. Отримайте елементарну базу знання англійської.
  2. Заповніть дозвілля зануренням у ділову англійську.
  3. Зустрічайтеся з іноземцями для вирішення ділових питань.
  4. Приймайте участь у веб-спілкуванні діловою англійською мовою
  5. Подорожуйте.
  6. Витрачайте гроші.

Тепер пройдемося кожним пунктом за порядком.

Елементарна база знання англійської в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул місто Київ

Щоб ефективно вивчити англійську мову, Вам знадобляться базові знання аби розуміти, як побудована мова, які її особливості, яка специфіка вимови і написання слів, тонкощі побудови речення, часові та граматичні особливості. Звучить дуже громіздко й страшно на перший погляд. Але спішимо Вас заспокоїти.

Англійська мова вважається досить таки простою в порівнянні з іншими мовами. Правил не так вже й багато. Більшість з них розуміється на інтуїтивному рівні. Англійська вимагає не стільки зубріння (як наприклад китайська) але більше акцент варто робити на занурення в мову. Тим більше, що дуже багато слів використовується також і в нашій мові.

Вивчати базову англійську самостійно не рекомендується з кількох причин. По-перше, на самостійне вивчення може знадобитися набагато більше часу. По-друге, заняття з фахівцем допоможе Вам уникнути різного роду помилок. Відомо, що краще вчити з нуля, ніж переучувати вже завчене. Пройти базову англійську можна на будь-яких курсах, які себе добре зарекомендували, а також в нашій школі, записавшись на пробний урок.

Заповнити дозвілля зануренням в ділову англійську мову разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

Ділова англійська мова - робочий стіл

Що значить заповнити зануренням? Це значить оточити себе обстановкою, коли скрізь присутня ділова англійська мова: читати ділову літературу англійською, дивитися новини англійською, додати в свій сленг слова, які містяться в діловій англійській.

Ви повинні іменувати себе ім’ям «Ділова Англійська». Ви як Ділова Англійська  повинні: виглядати, ходити, одягатися, їсти, відпочивати, прогулювати собаку, в будь-якій ситуації вести себе постійно не інакше, як тільки Ділова Англійська. І всюди Вас повинні оточувати газети, журнали, книги, відеоролики, бренди, автомобілі, мода, (все що прийде в голову) які будуть Вас наповнювати, формувати, переслідувати. Ви повинні повірити в те, що Ви – Ділова Англійська!

Включивши уяву, можна ще придумати багато чого і вибрати те, що дійсно буде Вам ближче до душі і допоможе отримати те саме середовище, де ділова англійська мова буде дійсно оточувати вас з усіх боків.

Зустрічатися з іноземцями по ділових питаннях разом з полілінгвальною школою Е-Ленд Скул англійської та інших іноземних мов

Якщо вам належить працювати з іноземцями, намагайтеся максимум спілкуватися без перекладача. Не бійтеся показати Вашу не надто високу мовну грамотність, оскільки кожна людина може бути безграмотна в якійсь сфері, і дуже сильно розвинена в чомусь іншому. І це завжди шанс дати людині можливість залишатися в очах інших з позитивною думкою: «так дійсно його англійська не дуже, але можливо він дуже добре володіє німецькою …» або щось в цьому дусі.

Але якщо дійсно ситуація з якихось причин не дає можливості практикувати Вашу ділову англійську при зустрічах на роботі, спробуйте самі створити ситуацію де Ви зможете застосувати Вашу ділову англійську мову. Наприклад, спробувати познайомитися з іноземцем і завести з ним якусь розмову, мабуть спочатку більш особистісного характеру, але з діловим ухилом.

Можливо, Вам припаде до душі якийсь підробіток в середовищі іноземців або просто попросіть вашого шефа дати Вам якийсь проект, який би сприяв спілкуванню англійською.

Проводити або брати участь в веб-спілкуванні англійською мовою разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул

Ділова англійська мова - вебінар

Не завжди умови сприяють живій бесіді. У такому випадку на допомогу прийде мережа Інтернет.

На ринку послуг підвищення кваліфікації безліч можливостей записатися на онлайн курси зі спілкуванням англійською. Це може бути навіть у вигляді спеціально організованої веб-зустрічі для вдосконалення англійської.

Але цілком ймовірно, і може бути навіть краще, записатися на якісь тематичні курси на тему, яка Вас цікавить, але з проведенням їх англійською. Якщо не виходить знайти місцеві курси, а бюджет Вам дозволяє, завжди можна пошукати щось подібне за кордоном. Для прикладу можна пошукати курси вдосконалення бізнес-спілкування прямо на Американському сайті.

Якщо ваш бюджет більш скромний, проявивши трохи ініціативи, можна організувати самому або взяти участь в якомусь діловому спілкуванні англійською. Ділова англійська мова оточує нас всюди. Її потрібно просто трохи пошукати.

Подорожувати разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул м. Київ

Подорожувати можна не тільки в країни, мова яких Вам цікава. Адже співрозмовника англійською можна знайти всюди. Їздити в інші країни, щоб максимум використовувати ділова англійська мова – це дуже потужний метод, який сприяє відразу декільком позитивним ефектам.

По-перше, у Вас створюється дуже потужне середовище, в яке Ви занурюєтеся цілком разом з тілом і душею. По-друге, не доведеться довго шукати співрозмовника, з яким можна буде попрактикуватися. І, по-третє, і це, мабуть, найважливіше: умови будуть Вас змушувати розмовляти англійською. Може це буде не зовсім ділова англійська мова, але база будь-якої мови з будь-яким напрямком все одно залишається базою. А завести тему спілкування у справі завжди можна.

Все у Ваших руках.

Тратити гроші разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва

Ділова англійська мова - радість

Спочатку може здаватися, що це за порада? Але зараз Ви зрозумієте, про що йде мова. Витрачати гроші потрібно не тому, що платні заняття або придбані матеріали для навчання завжди кращі (хоча і це теж в якійсь мірі аргумент). Але коли Ви записуєтеся на курси або вступаєте до школи з програмою, де Вас цікавить ділова англійська мова, або купуєте якісь книги чи підручники, де представлена ділова англійська мова Ви, витративши гроші, отримуєте потужний стимул для вивчення. Гроші витрачені. І тепер щоб вони не пропали дарма, Вам потрібно використовувати ті засоби, за які Ви заплатили, на 100%

Є таке поняття як лінь і так звана «прокрастинація». Це найголовніші вороги для вивчення чого-небудь, і в цю категорію також потрапляє ділова англійська мова. З лінню тут все зрозуміло. Прокрастинація за визначенням – це такий стан, коли людина відкладає щось на потім. Але прокрастинація, на відміну від звичайного відкладання на потім має один дуже неприємний момент. Людина уникаючи думок про те, що їй належить щось робити, все далі відкладає цю справу, і чим ближче кінець терміну виконання, тим більше зростає тривога, і тим сильніше людина намагається не думати про це і відкладає далі.

І таким чином під дією прокрастинації Ви готуєтеся до іспиту в останню ніч. Але якщо до іспиту за останню ніч ще можна хоч сяк-так підготуватися (хоча це дуже сумнівно), то вивчити ділову англійську мову практично неможливо. А якщо ви ще на етапі базової англійської, то потрапивши в прокрастинацію, ділова англійська мова можете для Вас дорівнювати польоту в космос.

Таким чином, витративши гроші, які Вам вартують, Ви будете вже певним чином захищені від прокрастинації та це завжди буде для Вас стимулом до навчання. І не просто, а до ефективного навчання.

Ви можете також віднайти багато іншого цікавого для себе в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва.