Вправи з англійської мови. Сайти для вивчення англійської

З чого почати вчити англійську? Відео уроки з англійської, фільми, музика, мультики, вправи з англійської мови та іншеФільми та музика на англійській мові для початківців, мультики англійською мовою тощо – все це є дуже корисні вправи для вивчення англійської мови. Але ми ще не розглянули складніший, але і ефективний варіант:  вправи з англійської мови, які подані в підручниках.

Також рекомендуємо прогглянути статтю  в якій приведено лайфхак для початківців “Як вивчити місяці англійською мовою?”.

В розрізі теми ” З чого почати вчити англійську”, зауважимо, що різноманітні сайти для вивчення англійської пропонують вправи з англійської мови, які допомагають розвивати лексику, розмовну мову, граматику та допомагають здобувати будь-які рівні англійської.

В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва вправи з англійської мови – це наче спортивний зал для культуриста. Для того, щоб “накачати” знання англійської, потрібно виконувати вправи з англійської мови в якомога більшій кількості.

Сайти для вивчення англійської в Інтернеті не даремно також рекламують багато підручників, журналів, аудіо уроків. Все покликане до того, щоб донести вправи з англійської мови до всіх хто бажає її вивчати.

Але вправи вправам не рівня! Не кожні вправи з англійської мови будуть настільки якісно створені, щоб давати максимальний ефект від їх проходження. Одні сайти для вивчення англійської можуть пропонувати вправи з англійської мови, які сформовані по застарілій методиці, інші  сайти для вивчення англійської –  з використанням занадто складних прикладів, ще інші можуть передавати занадто літературну лексику, граматику чи звороти.

Тому підбирати вправи з англійської мови варто дбайливо. І не перші, які попалися, сайти для вивчення англійської. Тільки фахівці зможуть якісно допомогти Вам у цій справі.

В репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва кваліфіковані викладачі застосовують найновіші матеріали та методики викладання, які містять найкращі вправи з англійської мови.

Також в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул вправи з англійської мови будуть пропонуватися з урахуванням індивідуальних якостей кожного.

Тому розпочавши навчання у нас, Ви отримуєте не тільки найкращі вправи з англійської мови, але і все інше, необхідне для освоєння рівня будь-якої складності.

Фахівці репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва підшукали також для Вас сайти для вивчення англійської та вправи з англійської мови, які Ви можете пройти прямо зараз.

Перелік сайтів для вивчення англійської

 1. Englishdom – величезний портал для вивчення англійської
 2. Тeacheng – вчи англійську легко та просто
 3. Learn-English – інтерактивні вправи для вивчення англійської
 4. English grammar lesson – When to use “some” and “any”
 5. English grammar – Future simple tense – will and shall
 6. English grammar and exercises – Past Continuous Tense
 7. How to Use To Be in English – Using Be in English Grammar Lesson

Для найменших:

 1. Learn English for Kids – Numbers, Colors and More
 2. Learn English for Kids – 45 minutes Kids Dialogues
 3. Learn English for Kids – Good morning+More Kids Dialogues
 4. English educational video – Kids vocabulary – [Old] House – Parts of the House
 5. Learning English for Kids – ESL Song & Story
 6. Action Verbs Vocabulary – Action Verbs
 7. My School Day – Classroom Language and Conversation
 8. Talking about Your Family in English – My family

Посилання “Для найменших” також можна віднести до теми “Мультики англійською мовою”, оскільки створені в мультяшному форматі.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

05.10.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

Rate this page