Вправи з англійської мови. Сайти для вивчення англійської

Вправи з англійської, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, курси з англійської, української, німецької, французької та польської, Шулявка, Севастопольська площа, Чоколівка, Антонова, Вокзальна, Солом’янка, Єреванська, Лобановського, Повітрофлотський проспект, Караваєві Дачі, Космонавтів та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих.

Фільми та музика на англійській мові для початківців, мультики англійською мовою тощо – все це є дуже корисні вправи для вивчення англійської мови. Але ми ще не розглянули складніший, але і ефективний варіант:  вправи з англійської мови, які подані в підручниках.

Також рекомендуємо прогглянути статтю  в якій приведено лайфхак для початківців “Як вивчити місяці англійською мовою?”.

Вправи з англійської мови

Вправи з англійської мови. курси англійської французької німецької польської українськоїВ розрізі теми ” З чого почати вчити англійську”, зауважимо, що різноманітні сайти для вивчення англійської пропонують вправи з англійської мови, які допомагають розвивати лексику, розмовну мову, граматику та допомагають здобувати будь-які рівні англійської.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва вправи з англійської мови – це наче спортивний зал для культуриста. Для того, щоб “накачати” знання англійської, потрібно виконувати вправи з англійської мови в якомога більшій кількості.

Сайти для вивчення англійської в Інтернеті не даремно також рекламують багато підручників, журналів, аудіо уроків. Все покликане до того, щоб донести вправи з англійської мови до всіх хто бажає її вивчати.

Але вправи вправам не рівня! Не кожні вправи з англійської мови будуть настільки якісно створені, щоб давати максимальний ефект від їх проходження. Одні сайти для вивчення англійської можуть пропонувати вправи з англійської мови, які сформовані по застарілій методиці, інші  сайти для вивчення англійської –  з використанням занадто складних прикладів, ще інші можуть передавати занадто літературну лексику, граматику чи звороти.

Тому підбирати вправи з англійської мови варто дбайливо. І не перші, які попалися, сайти для вивчення англійської. Тільки фахівці зможуть якісно допомогти Вам у цій справі.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва кваліфіковані викладачі застосовують найновіші матеріали та методики викладання, які містять найкращі вправи з англійської мови.

Також в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул вправи з англійської мови будуть пропонуватися з урахуванням індивідуальних якостей кожного.

Тому розпочавши навчання у нас, Ви отримуєте не тільки найкращі вправи з англійської мови, але і все інше, необхідне для освоєння рівня будь-якої складності.

Фахівці репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва підшукали також для Вас сайти для вивчення англійської та вправи з англійської мови, які Ви можете пройти прямо зараз.

Перелік сайтів для вивчення англійської

 1. Englishdom – величезний портал для вивчення англійської
 2. Тeacheng – вчи англійську легко та просто
 3. Learn-English – інтерактивні вправи для вивчення англійської
 4. English grammar lesson – When to use “some” and “any”
 5. English grammar – Future simple tense – will and shall
 6. English grammar and exercises – Past Continuous Tense
 7. How to Use To Be in English – Using Be in English Grammar Lesson

Для найменших:

 1. Learn English for Kids – Numbers, Colors and More
 2. Learn English for Kids – 45 minutes Kids Dialogues
 3. Learn English for Kids – Good morning+More Kids Dialogues
 4. English educational video – Kids vocabulary – [Old] House – Parts of the House
 5. Learning English for Kids – ESL Song Story
 6. Action Verbs Vocabulary – Action Verbs
 7. My School Day – Classroom Language and Conversation
 8. Talking about Your Family in English – My family

Посилання “Для найменших” також можна віднести до теми “Мультики англійською мовою”, оскільки створені в мультяшному форматі.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, біля Єреванської, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, досвідченими та початківцями, для дорослих та дітей, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Scribd.com – електронні книги. – “Нескінченні розваги та знання. Читайте або слухайте в будь- який час і в будь- якому місці.”.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.
 • Independent.co.uk – новини. – Останні останні новини, коментарі та функції від The Independent.
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)