Сайти для спілкування англійською (спілкування з однолітками)

Спілкування англійською, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, курси з французької, англійської, української, польської та німецької, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, Космонавтів, Лобановського, Солом’янка, Караваєві Дачі, Єреванська, Повітрофлотський проспект, Севастопольська площа, Чоколівка, Антонова, Шулявка, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Якщо Вас цікавить спілкування англійською з однолітками і Ви шукаєте сайти для спілкування англійською мовою, Ви потрапили за вірною адресою!

В статті представлені основні принципи та переваги які дає спілкування англійською мовою а також розглянуто Курс “Спілкування англійською мовою” у репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Спілкування англійською мовою. Основні переваги

Спілкування англійською мовою курси англійської французької німецької польської українськоїСпілкування англійською мовою є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Важко собі навіть уявити, яким би було життя без можливості спілкуватися. І хоча є люди, які позбавлені такої можливості, проте людське життя може бути повноцінним лише при наявності даної можливості.

Існує таке прислів’я: “скільки мов знаєш, стільки життів живеш”. Дуже важливо вміти гарно володіти своєю рідною мовою, але також не менш важливим є й вивчати інші мови.

Кожна іноземна мова, якою може володіти людина, надає  їй ряд значних переваг. Спілкування англійською мовою або будь-який іншій іноземній мові, відкриває перед людиною багато нових можливостей, починаючи з того, що вона може вільно почуватися за кордоном, коли подорожує, наприклад, або їде туди по якимось іншим справам. Отже, кожна нова мова – це, безперечно, нові можливості.

Одним з найшвидших методів вивчити будь-яку іноземну мову – це потрапити в те середовище, де на цій мові спілкуються, так зване занурення.

Так часто є, що життєві обставини змушують людину їхати за кордон. При цьому вона може зовсім не знати мову тієї країни, в яку їде. Ось якраз тут дуже гарно і проявляє себе даний метод. Вже за кілька місяців людина починає спілкуватися на тій мові.

В даному методі можна, так би мовити, ізолювати себе від своєї рідної мови, і тоді вищезгаданий курс принесе найбільшу ефективність. Проте, на жаль, чи на щастя, не всім випадає така нагода. У такому випадку є багато інших варіантів, як наприклад почати вивчати іноземну мову у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Першою і основною перевагою є чудова можливість спілкуватися на іноземній мові за кордоном. Багато людей дуже люблять подорожувати, проте дуже часто не наважуються саме по тій причині, що не знають мови. Тому знання англійської або якоїсь іншої іноземної мови відкриває відразу нові можливості для Вас.

Наступною перевагою можна назвати таку. Знання іноземної мови завжди додає людині так би мовити “додатковий бонус”. Наприклад, при пошуку роботи дуже важливо зробити якісне резюме. І великою перевагою для Вас буде, якщо вкажете, якими іноземними мовами володієте.

У наш час, чим більше іноземних мов ти знаєш, тим вартіснішим ти будеш на ринку праці. Сюди варто також додати і те, що на сьогоднішній день дуже багато фірм та підприємств однією з основних вимог до кандидата, якого беруть на певну посаду, ставлять саме знання англійської, чи іншої іноземної мови.

Крім вищезгаданих переваг хотілося б також додати ще одну. Знання іноземної мови може дуже стати у нагоді не тільки для тих хто подорожує, чи шукає гарну роботу, але також, наприклад, для того, аби допомогти своїй дитині у подальшому вивченні іноземної мови в школі. Це насправді є великою проблемою для батьків, коли їхня дитина починає вивчати, припустимо, англійську мову, а допомогти їй у цьому нема кому. Тому знання мови в даному випадку принесе велику користь для Вашої дитини.

Можна приводити ще багато інших прикладів, чому іноземні мови користується таким великим попитом у сучасному світі та на міжнародному ринку.

В цьому розділі ми розглянули тему ” Спілкування англійською мовою. Основні переваги” в якій побачили всі плюси які дає спілкування англійською мовою.

А зараз спробуємо глибше зануритися в розпочату нами тему і представимо до Вашої уваги Курс “Спілкування англійською мовою” у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Курс “Спілкування англійською мовою”

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОКілька слів про переваги курсу “Спілкування англійською мовою” у нашій школі Е-ленд

Найперше варто зазначити, що репетиторська школа за спрямуваннями  курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в  Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва використовує так званий комунікаційний підхід у навчанні іноземних мов. Цей підхід полягає на тому, що на заняттях наші викладачі намагаються приділяти максимум уваги саме застосування курсу “Спілкування англійською мовою”, незалежно від того індивідуальне це заняття чи групове.

Це у свою чергу означає, студенти, які навчаються у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, мають чудову можливість навчитися вільно спілкуватись на англійській або іншій іноземній мові, адже при вивченні будь-якої мови найважливішим є здатність нею вільно володіти. Тому цей підхід і є надзвичайно важливим у вивченні будь-якої мови.

Як уже зазначалося вище, викладачі нашої школи застосовують комунікаційний підхід у навчанні іноземної мови. Кілька слів про сам підхід. Останній, у свою чергу, передбачає такий вид навчання, при якому акцент робиться саме на застосування курсу “Спілкування англійською мовою”, адже найважливіше при вивченні мови є здатність нею вільно володіти.

Викладачі репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва ретельно підбирають навчальні матеріали і намагаються організувати заняття у такий спосіб, щоб воно було максимум орієнтованим на спілкування англійською мовою. Приведемо приклад. Якщо Ви навчаєтесь у групі, одним із таких прийомів буде робота в парах, це може бути завдання типу скласти діалог, відповідно до теми яка вивчається, чи щось подібне.

Даний підхід можна застосовувати не лише під час групових занять, але також і на індивідуальних. У такому випадку викладач організовує урок таким чином, щоб допомогти учню за допомогою різних методів, вільно виражати свою думку на іноземній мові. Одним із таких методів є такий, коли викладач задає учню питання, а учень у свою чергу має дати відповідь, опираючись на це питання, тобто саме питання служить наче підказкою.

Одним із найкращих методів вільно спілкуватись на іноземній мові – це вивчати діалоги та тексти з різних тем. Приведемо приклад. Якщо вивчається тема родина, учню можна задати вивчити текст або написати з ним свій власний, в якому буде розповідатися про його родину. Таким чином, він уже матиме готову розмовну тему, тобто зможе вільно розказати про свою родину. Або інший приклад. Якщо вивчається тема кафе та ресторани, найкраще буде задати учню вивчити діалог про те, як замовити їжу у кафе, наприклад.

Отже, підсумовуючи дані методи та прийоми, а їх можна перераховувати і значно більше, можна сказати, що всі вони допомагають розвивати навички спілкування англійською мовою. Найважливішим для викладача у даному випадку є грамотно підібрати відповідний курс та прийом, який буде найкраще підходити для того, чи іншого учня.

Варто також згадати і про спілкування англійською мовою методом онлайн, якому і буде присвячено наступний розділ

Спілкування англійською мовою за методом онлайн 2022

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередньому розділі ми говорили про Курс “Спілкування англійською мовою” у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Давайте зараз більше детально розглянемо дану методику, зокрема, метод спілкування англійською мовою – онлайн.

Відомо, що в нашій школі навчатися можна також дистанційно. Дистанційне навчання не виключає нашого комунікативного підходу у навчанні. Якщо учень вибирає навчатися онлайн, викладач зробить все можливе, аби студент міг максимум розвинути свої комунікаційні здібності. Для цього будуть використовуватися ті ж самі прийоми та методи, як і при очному навчанні, але крім них, будуть застосовуватися і деякі нові. Серед них можна зазначити наступні: завдання інтерактивного типу на розвиток навичок спілкування англійською мовою, комунікативні завдання до відео та багато іншого.

При навчанні за допомогою методу онлайн, надзвичайно важливим є занурення у середовище тієї мови, яка вивчається. Яким чином викладач досягає цього? Насамперед викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва намагаються якомога менше спілкуватися на рідній мові. 70% уроку, вони ведуть на іноземній мові, якої навчають студентів. Всі завдання також пояснюються на іноземній мові.

Також варто згадати про навчання дітей та початківців у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул з використанням методу онлайн.

З дітьми та початківцями викладачі також намагаються мінімум спілкуватись на рідній мові протягом заняття. Якщо учень не розуміє пояснень викладача, в такому випадку викладач звичайно може перекласти те, що він сказав. Але суть лишається та сама: максимум застосування курсу “Спілкування англійською мовою”. І хоча спершу їм це може видатися складним, проте з часом, до цього дуже швидко звикають.

Такі учні починають дуже швидко включатися у процес навчання і в майбутньому будуть почуватися набагато вільніше, потрапивши в іншомовне середовище.

Завдяки методу онлайн стає доступним цілий ряд інструментів, які надають перевагу даному методу перед очними уроками. Мова йде про програми комунікації, зокрема Zoom. Викладач, проводячи урок, має можливість демонструвати свій екран, дивитися екран учня, поєднувати учнів у зали, та багато інших корисних функцій. Завдяки цим інструментам, навчання стає насичене, цікаве і продуктивне не тільки для дітей і початківців але у всіх інших категоріях студентів курсу вивчення іноземних мов.

Як ми бачимо, онлайн метод є дуже ефективний і має багато переваг. Ви можете також почитати інші статті на цю та подібні теми, перейшовши за посиланнями внизу статті.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВ розділі ми розглянули тему “Спілкування англійською мовою методом онлайн” та на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва переконалися в ефективності його застосування.

В статті були представлені основні принципи та переваги які можна отримати, застосовуючи спілкування англійською мовою, розглянуто Курс “Спілкування англійською мовою” у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, а також описано основні принципи спілкування англійською мовою за допомогою методу онлайн.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Єреванської, Караваєвих Дач, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Лобановського, в Солом’янському та в інших районах Києва, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Я хочу краще знати граматику англійської мови. Як я можу цього досягнути?

В перелік програм полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул скул включена програма щодо інтенсивної підготовки по граматиці та лексиці. Більше того, застосовується спеціальна методика «Граматика та лексика на практиці», яка дає ще більше ефекту.

✎ Як поповнити свій словниковий запас максимально швидко?

Методів є багато і всі вони по своєму гарні. Все залежить від старань та прикладених зусиль студента. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул найчастіше радять метод розділення слів по групах, зокрема по частинах мови, таких як дієслова, прикметники тощо.

✎ Не маю зовсім часу на вивчення англійських слів. Як вирішити цю проблему?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул радять використовувати будь-який можливий час для вивчення лексики, наприклад під час подорожі, в пробці, при очікуванні в черзі, тощо. Для зручності можна встановити додаток на смартфон або написати слова на невеликі картки з перекладом на протилежній стороні.

✎ Як можна краще засвоїти вивчені правила з граматики?

Викладачі Е‑Ленд Скул радять студентам намагатися побільше самостійно вживати різні часові форми та застосовувати інші правила. Але це слід робити під наглядом викладачів для уникнення помилок.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Scribd.com – електронні книги. – “Нескінченні розваги та знання. Читайте або слухайте в будь- який час і в будь- якому місці.”.
 • Digg.com – новини. – Digg — це домашня сторінка Інтернету, на якій представлені найкращі статті, відео та оригінальний вміст, про які зараз говорить Інтернет.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)