Викладач англійської мови Київ – мовна школа 2022

Викладач англійської мови Київ, курси з української, французької, англійської, німецької та польської, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, Лобановського, Солом’янка, Шулявка, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект, Космонавтів, Вокзальна, Чоколівка, Караваєві Дачі, Антонова, Єреванська та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, уроки іноземних мов для початківців, будь-якого рівня та з нуля, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Запит “Викладач англійської мови Київ” цікавить усіх бажаючих вивчати англійську мову індивідуально з викладачем у мовній школі Києва.

Не секрет, що якість викладання не так залежить від школи, як від особистих якостей самого викладача.

Важко знайти якісного спеціаліста. Мовна школа Е-Ленд пропонує послуги професіоналів усім охочим.

Експрес курси з англійської у Києві з приватним викладачем

Викладач англійської мови Київ – мовна школа 2022Експрес курси з англійської мови призначені для швидкого та концентрованого проходження навчального матеріалу (часто загального курсу) для наступних цілей:

 • відновлення набутих знань;
 • підготовка до екзаменів (ILES, TOEFL, ЗНО, ЄВІ тощо) контрольних;
 • вступу у ВУЗ, технікум, англомовну школу тощо;
 • влаштування на роботу;
 • виїзд за кордон;
 • інші мотиви.

Часто експрес курси з англійської можуть застосовуватися для вузької тематики або для певного розділу мови: граматика, лексика, фонетика тощо. Такий варіант також трапляється для цілей, які ми перелічили вище але у більш вузькій потребі.

Основна суть експрес курсів зводиться до того, що необхідно за короткий термін (обмеження по часу) отримати певні знання, їх відновити, чи закріпити на практиці.

Приватний викладач – одна з кращих форм проходження експрес курсів. Причиною цього є наступні переваги:

 • можливість індивідуального підходу до студента;
 • графік викладача може бути більш гнучкий;
 • можливість динамічної зміни напрямку викладання;
 • можливість задовольнити проміжні потреби студента.

Індивідуальний підхід до студента є надзвичайно важливий, і саме форма уроків з персональним викладачам дає таку можливість. Викладач враховує всі якості студента: рівень знань студента, спосіб мислення, сильні та слабкі сторони, особливості запам’ятовування тощо.

Більш гнучкий графік викладача пов’язаний з тим, що при групових заняттях для того, щоб змінити час та день занять, необхідно враховувати вимоги всіх студентів у групі. При індивідуальних заняттях підстроюватися необхідно тільки викладачу і студенту, а це є значно простіше.

Динамічна зміна програми пов’язана з тією ж причиною, що і графік. Коли у студентка при проходженні експрес курсів виникає потреб поміняти тему, змінити напрямок викладання, чи щось інше, викладач має можливість піти на зустріч студенту і задовольнити його потребу.

Під проміжними потребами мається на увазі допомога з домашнім завданням, підготовка до контрольної, допомога в якихось складних моментах, з якими студентові важко справитися тощо. Викладач, будучи вільному від групи, при індивідуальному уроці може задовольняти деякі проміжні проблеми студента без ущербу загальній експрес програмі. Звичайно ж у групі такої можливості нема, або вона дуже-дуже незначна.

Отже, експрес курси з англійської мови з приватним викладачем мають цілий ряд переваг та застосовуються у досить широкому спектрі потреб.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, біля Єреванської, Караваєвих Дач, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Чоколівки, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, для дорослих та дітей, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Чи можу я почати навчання з нульовою підготовкою?

У полілінгвальній школі Е-Ленд Скул є можливість почати навчання з будь-яким рівнем знань, навіть з початковим або нульовим.

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е-Ленд, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дітей однозначно найкращими є очні заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Якщо у мене нульовий рівень підготовки, скільки часу необхідно для того щоб освоїти базовий рівень знань?

Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки професійним якостям та застосуванню найновіших засобів вивчення створюють максимально сприятливе середовище для засвоєння матеріалу. Тому швидкість та якість навчання зводиться тільки до старань та прикладених зусиль студента.

✎ З чого початківцю варто розпочати вивчення англійської чи інших іноземних мов?

Напочатку студенту необхідно чітко з'ясувати для себе та розповісти викладачу мету та напрямок вивчення іноземної мови. Далі, в залежності від поставленої цілі, викладач буде пропонувати ту чи іншу ефективну та зручну для студента методику, починаючи з елементарного рівня.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Лучшая практика

Слушайте песни на иностранных сайтах и старайтесь понять их смысл:
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
Просматривайте как можно больше фильмов на иностранном языке:
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Посещайте сайты носителей иностранного языка без применения переводчика:
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Indiatimes.com – газета. – Популярні новини про спосіб життя, культуру, стосунки індійців, їжу, подорожі, розваги, новини та новини нових технологій – Indiatimes.com.
 • Nytimes.com – газета. – Живі новини, розслідування, думки, фотографії та відео журналістів The New York Times з більш ніж 150 країн світу.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.

    Отикрыть полный список

5/5 - (1 vote)