Найкращі додатки на андроїд для вивчення англійської (ТОП 5)

Найпоширенішою фішкою на сьогодні для гаджетів є додатки на андроїд для вивчення англійської, або як їх ще називають, доповнення, які можна відшукати у вільному і платному доступах в магазині додатків Плей Маркет та Ап Сторе. Доповнення для Android та iOS так міцно увійшли в наше сьогодення, що ми навіть не замічаємо, як кожного дня стикаємося з ними, використовуючи наш смартфон. Сьогоднішня тема: “Додатки на Плей Маркет і Ап Сторе та вивчення англійської мови”.

Додатки на "Плей Маркет", "Ап Сторе" і англійська мова

Додатки на "Плей Маркет", "Ап Сторе" і англійська мова

 

Додатки та їх різновиди для вивчення англійської в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул

При вивченні англійської мови, одним з найважливіших критеріїв успіху є занурення безпосередньо в середовище вивчення. Даним середовищем може стати будь-яке англомовне оточення, наприклад поїздка за кордон, відвідування англомовних гуртків, англомовна робота, перегляд фільмів та прослуховування музики на англійській.

Одним з найдоступніших методів занурення у вивчення англійської мови є додатки або доповнення. Їх простота та доступність дають значну перевагу перед іншими методами.

Додатки на "Плей Маркет", "Ап Сторе" і англійська моваЯкі саме доповнення Android та iOS доцільно використовувати? Приведемо для цього невеликий перелік.

Доповнення для вивчення слів. Англійська лексика – дуже важливий критерій у вивченні англійської мови. За допомогою доповнень вивчати англійські слова набагато зручніше та простіше

Доповнення -тренажери для тренування часів. У магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе легко можна відшукати у вільному доступі додатки-тренажери для тренування часів. За допомогою таких доповнень Ви дуже швидко можете освоїти часи англійської та почувати себе в кожному часі як риба у воді.

Доповнення для вимови слів (фонетика). Дані доповнення – це справжній скарб для тренування вимови англійських слів. Ви можете тренувати Вашу вимову у будь-який зручний час, а доповнення зробить все замість Вас, щоб проконтролювати, вимова яких слів у Вас виходить недуже точно, щоб ви змогли виправити себе.

Доповнення для дітей. Замість того, щоб ваша дитина гралася в безкінечні ігри, краще встановіть їй додаток-гру для вивчення англійської. Таким чином Ви зможете вбити двох зайців одночасно: поєднати і приємне, і корисне для вашого малюка.

Доповнення за методом Е-Школа. Доповнення за методом Е-Школа (електронна школа) дозволяють Вам не тільки дуже просто, зручно і доступно застосовувати електронний щоденник і електронний журнал вашої дитини, але також в повній мірі використовувати електронну платформу для ще більш зручного вивчення англійської та інших іноземних мов.

Додатки на "Плей Маркет", "Ап Сторе" і англійська моваЗ розвитком новітніх технологій за методом Е-Школа починає набувати все більшої популярності. У багатьох країнах метод Е-Школа став доступним не тільки для застосування електронних щоденників і та електронних журналів, а й дозволяє проводити повноцінне навчання в електронній школі. Таке вивчення можливе за допомогою підручних засобів: комп’ютера та Інтернету, а також за допомогою доповнень для Android та iOS.

У цьому розділі ми розглянули тему “Програми та їх різновиди для вивчення англійської”, а також використання електронної платформи для побудови електронної школи Е-Школа.

Переваги доповнень для Android та iOS у вивченні англійської мови разом з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Вивчення англійської мови – досить ресурсномісткий процес. Найбільше процес вивчення потребує часу. Додатки, за допомогою яких можна вивчати англійську мову, якнайкраще приходять Вам на допомогу у вирішенні даної проблеми та ще цілого ряду проблем.

Розглянемо детальніше, про які проблеми іде мова, і які переваги Ви можете отримати від застосування доповнень.

По-перше, додатки є досить доступними. Маючи смартфон чи планшет з операційною системою Андроїд Ви завжди можете вибрати для себе доповнення, яке буде найкраще підходити Вам для вивчення англійської

По-друге, мобільність. Для того, щоб вивчати англійську з репетитором, Вам необхідно за щораз виконувати ряд дій, щоб забезпечити процес навчання. У випадку застосування доповнення Вам необхідно просто відкрити його на вашому пристрої і розпочати навчання.

Додатки на "Плей Маркет", "Ап Сторе" і англійська моваПо-третє, застосовуючи додатки, Ви економите багато часу. Перебуваючи будь-де та маючи вільну хвилину, завжди можна скористатися доповненням та продовжити розпочати вами вивчення англійської мови.

По-четверте, додатки – це економія коштів, оскільки більшість з них є доступними у вільному доступі.

Як бачимо, застосування доповнень для Android та iOS має досить багато переваг. Викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва настійливо рекомендують застосовувати доповнення для вивчення англійської мови, зокрема для вивчення слів, тренування часів, вимови, використання доповнень-ігор для дітей, застосування електронного щоденника та електронного журналу через додатки по методу Е-Скул.