Найкращі додатки на Андроїд для вивчення англійської (ТОП 5)

Найкращі  додатки на Андроїд для вивчення англійської, полілінгвальна школа, Вокзальна, Антонова, Повітрофлотський проспект, Солом’янка, Чоколівка, Космонавтів, Шулявка, Севастопольська площа, Караваєві Дачі, Лобановського, Єреванська та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, курси з української, англійської, французької, німецької та польської, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Найпоширенішою фішкою на сьогодні для гаджетів є додатки на андроїд для вивчення англійської, або як їх ще називають, доповнення, які можна відшукати у вільному і платному доступах в магазині додатків Плей Маркет та Ап Сторе. Доповнення для Android та iOS так міцно увійшли в наше сьогодення, що ми навіть не замічаємо, як кожного дня стикаємося з ними, використовуючи наш смартфон. Сьогоднішня тема: “Додатки на Плей Маркет і Ап Сторе та вивчення англійської мови”.

Додатки та їх різновиди для вивчення англійської в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

При вивченні англійської мови, одним з найважливіших критеріїв успіху є занурення безпосередньо в середовище вивчення. Даним середовищем може стати будь-яке англомовне оточення, наприклад поїздка за кордон, відвідування англомовних гуртків, англомовна робота, перегляд фільмів та прослуховування музики на англійській.

Одним з найдоступніших методів занурення у вивчення англійської мови є додатки або доповнення. Їх простота та доступність дають значну перевагу перед іншими методами.

Додатки і англійська мова курси англійської французької німецької польської українськоїЯкі саме доповнення Android та iOS доцільно використовувати? Приведемо для цього невеликий перелік.

Доповнення для вивчення слів. Англійська лексика – дуже важливий критерій у вивченні англійської мови. За допомогою доповнень вивчати англійські слова набагато зручніше та простіше

Доповнення -тренажери для тренування часів. У магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе легко можна відшукати у вільному доступі додатки-тренажери для тренування часів. За допомогою таких доповнень Ви дуже швидко можете освоїти часи англійської та почувати себе в кожному часі як риба у воді.

Доповнення для вимови слів (фонетика). Дані доповнення – це справжній скарб для тренування вимови англійських слів. Ви можете тренувати Вашу вимову у будь-який зручний час, а доповнення зробить все замість Вас, щоб проконтролювати, вимова яких слів у Вас виходить недуже точно, щоб ви змогли виправити себе.

Доповнення для дітей. Замість того, щоб ваша дитина гралася в безкінечні ігри, краще встановіть їй додаток-гру для вивчення англійської. Таким чином Ви зможете вбити двох зайців одночасно: поєднати і приємне, і корисне для вашого малюка.

Доповнення за методом Е-Школа. Доповнення за методом Е-Школа (електронна школа) дозволяють Вам не тільки дуже просто, зручно і доступно застосовувати електронний щоденник і електронний журнал вашої дитини, але також в повній мірі використовувати електронну платформу для ще зручнішого вивчення англійської та інших іноземних мов.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗ розвитком новітніх технологій за методом Е-Школа починає набувати дедалі більшої популярності. У багатьох країнах метод Е-Школа став доступним не тільки для застосування електронних щоденників і та електронних журналів, а й дозволяє проводити повноцінне навчання в електронній школі. Таке вивчення можливе за допомогою підручних засобів: комп’ютера та Інтернету, а також за допомогою доповнень для Android та iOS.

У цьому розділі ми розглянули тему “Програми та їх різновиди для вивчення англійської”, а також використання електронної платформи для побудови електронної школи Е-Школа.

Переваги доповнень для Android та iOS у вивченні англійської мови разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Вивчення англійської мови – досить ресурсномісткий процес. Найбільше процес вивчення потребує часу. Додатки, за допомогою яких можна вивчати англійську мову, якнайкраще приходять Вам на допомогу у вирішенні даної проблеми та ще цілого ряду проблем.

Розглянемо детальніше, про які проблеми іде мова, і які переваги Ви можете отримати від застосування доповнень.

По-перше, додатки є досить доступними. Маючи смартфон чи планшет з операційною системою Андроїд Ви завжди можете вибрати для себе доповнення, яке буде найкраще підходити Вам для вивчення англійської

По-друге, мобільність. Для того, щоб вивчати англійську з репетитором, Вам необхідно за щораз виконувати ряд дій, щоб забезпечити процес навчання. У випадку застосування доповнення Вам необхідно просто відкрити його на вашому пристрої і розпочати навчання.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиПо-третє, застосовуючи додатки, Ви економите багато часу. Перебуваючи будь-де та маючи вільну хвилину, завжди можна скористатися доповненням та продовжити розпочати вами вивчення англійської мови.

По-четверте, додатки – це економія коштів, оскільки більшість з них є доступними у вільному доступі.

Як бачимо, застосування доповнень для Android та iOS має досить багато переваг. Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва настійливо рекомендують застосовувати доповнення для вивчення англійської мови, зокрема для вивчення слів, тренування часів, вимови, використання доповнень-ігор для дітей, застосування електронного щоденника та електронного журналу через додатки по методу Е-Скул.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов з уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Лобановського, Чоколівки, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Foxnews.com – новини. – Fox News – останні новини, фотографії та відео новин.
 • Indiatimes.com – газета. – Популярні новини про спосіб життя, культуру, стосунки індійців, їжу, подорожі, розваги, новини та новини нових технологій – Indiatimes.com.
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.

    Відкрити повний список

5/5 - (5 votes)