Найкращі додатки для заучування слів англійською (ТОП 5)

Використовуйте найкращі додатки для заучування слів англійською разом з викладачами полілінгвальної школи Е-Ленд.

В статті описано застосування магазину додатків Плей Маркет та Ап Сторе, зокрема хороші додатки для вивчення англійської мови, розглянуто рекомендації викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва на цю тему, а також застосування електронної платформи по методу Е-Скул, а саме електронного журналу та електронного щоденника.

Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів

Хороші додатки для вивчення англійської мовиВ цьому розділі розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул ” та оцінимо основні переваги такого методу вивчення слів англійської та інших іноземних мов.

В залежності від операційної системи Вашого гаджету (Андроїд чи iOS) в магазинах Плей Марект та Ап Сторе є програми, які допомагають суто вчити нові слова, при чому постійно проводять повторювання, концентруючись на тих словах, які Вам важче далися за попереднього вивчення. Отакі от розумні віртуальні вчителі!

І от, наприклад, ви їдете в метро чи маршрутці – вам нема часу нудьгувати – вмикаєте телефон, завантажуєте додаток чи фільм в магазинах Плей Марект та Ап Сторе і вперед – вивчати мову, відкривати нові горизонти!

Повторюєте слова, слухаєте цікаві подкасти чи навіть тихенько наспівуєте іноземну пісню, повторюючи милозвучно слова і фрази, запам’ятовуючи розмовні звороти, які часто можна зустріти у популярних піснях, іноземних хітах.

Повірте, після того, як ви проспіваєте всі фрази, вдумуючись у зміст, ви вже ніколи їх не забудете! Знаєте про нависучі пісні, які часом “крутяться” в голові цілодобово? Хай такими для вас стануть світові хіти іноземною, яку ви вивчаєте! І не залежно, чи вони сучасні, чи ще з минулого тисячоліття, адже хітами вони стали не випадково, а завдяки чудовим мелодії і змісту!

Насолоджуйтесь творчістю і вивчайте мову легко!

Щось схоже можна отримати при перегляді популярних фільмів мовою оригіналу, які також можна відшукати в магазинах Плей Марект та Ап Сторе. Прості розмовні фрази героїв легко запам’ятовуються через життєві ситуації, відображені у фільмі. І чим він драматичніший і захоплюючий, тим легше заляжуть на підсвідомість знайомі фрази!

Коли дійові особи у фільмах емоційно вигукують героїчні заклики чи гасла, а чи романтично шепочуть коханим на вушко романтичні “фразочки” – це найкращі моменти для запам’ятовування іноземної, при чому в розмовному варіанті, від носіїв мови, та ще й у правильній вимові і вжиті з літературною точністю!

Уявіть часи, коли переглянути фільм можна було тільки в кінотеатрі! А тепер всі світові надбання кінематографу – у вас у кишені! Море фільмів, мовою оригіналу чи з перекладом, з субтитрами, чи без. Все до ваших послуг!

А пісні з караоке? Та це ж просто знахідка для вивчення іноземної! Бачиш слова, тут же запам’ятовуєш правопис, і водночас чуєш звучання з правильною вимовою! А якщо під красиву мелодію, то навіть не треба вчити, запам’ятається саме, просто співай!

Цей розділ присвячений темі “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул”, в якому ми оцінили основні переваги методу вивчення англійських слів та слів інших іноземних мов за допомогою мобільних додатків.

В наступному розділ розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки в Е-Ленд Скул, вивчення англійської мови” в якій переконаємося у можливості якісного вивчення англійської мови та інших іноземних мов за допомогою мобільних додатків.

Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе 2021

Хороші додатки для вивчення англійської мовиВ попередньому розділі ми розглядали “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул”, а зараз спробуємо оцінити та подивитися на дану тему під іншим кутом, розглянувши “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки в Е-Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Одним з найкращих методів вивчення англійської мови є перегляд фільмів англійською.

“Окремо для вивчення англійської заслуговують уваги серіали, які можна відшукати в Плей Маркеті, зокрема додаток типу More.tv чи інші . Бажано переглядати щодня по одній серії, поступово вникаючи в сюжет, наче зріднюючись із героями, щоденно вникаючи в їхні справи”, – так радять викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул.

Маєте щодня нудну поїздку до роботи чи універу – включайте на телефоні серіальчик і легенько, ненав’язливо, запам’ятовуйте розмовну іноземну, на якій вони вітаються, спілкуються, вирішують проблеми, жартують, виховують дітей…

Якщо мобільний Інтернет не достатньо добрий у дорозі – не страшно. Ви можете записати, скажімо, звук фільму собі на диктофон під час перебування в зоні доброго Інтернету, або вдома через Wi-Fi підключення і прослуховувати його таким чином під час подорожі.

“Труситеся” під кабінетом в черзі на прийом до лікаря, наприклад, стоматолога? Забудьте про страх і біль, вмикайте додаток для вивчення іноземної і ви не матимете часу на хвилювання! Можете навіть підшукати “фразочки”, якими Ви б звернулися до лікаря за кордоном, як би пояснили, що вас турбує, як би подякували за роботу лікарю.

Шукайте креатив у вивченні мови – обов’язково не забувайте про надійного помічника в цьому – Ваш телефон.

Важко уявити, як вивчали іноземну мову наші предки. Не треба йти далеко, а глянути якихось двадцять років тому, коли тільки люди в нас починали користуватися мобілками і не мали доступу до Інтернету. Отак “коптіли” над підручниками і словниками, які ще й не так просто можна було купити в магазинах.

А тепер фактично можливості безмежні завдяки телефону й Інтернету в ньому! В один-два кліки ти слухаєш іноземну пісню, при чому на власний смак!

Дивишся найкращі фільми мовою оригіналу. При чому ідеально відчуваючи настрій героїв через оригінальність фраз іноземною, яка для них рідна. Чуєш бездоганну вимову та навіть тембр голосу і його переливи! Це допомагає фразам “записатися” на підсвідомість і пам’ять, і мозок з легкістю зможе відтворити їх у потрібну мить.

А нові слова? З мобільними додатками є безліч можливостей їх запам’ятати. Чи це початковий рівень і прості слова, навіть дитячі, а чи високопрофесійниі чи навіть фахові терміни за вашою спеціальністю!

Якщо ви навчаєтесь у нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, то можете вивчати кілька мов одночасно. І в цьому також неабияк допоможе Ваш гаджет і додатки на ньому з магазинів Плей Маркет та Ап Сторе.

Наприклад, фільм можна переглянути рідною мовою, а потім не одною іноземною, а двома! Тоді ще тонше Ви зможете зрозуміти зміст подій та ще краще запам’ятати слова і фрази різними мовами!

В цьому розділі ми оцінили “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки в Е-Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Розглянемо наступну тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва”.

Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал

Хороші додатки для вивчення англійської мовиПопередній розділ був присвячений темі “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки в Е-Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Давайте зараз розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва”.

В попередніх статтях, посилання на які Ви можете знайти в самому кінці статті, ми вже розглядали подібну тему.

В даному розділі ми пропонуємо детальніше зупинитися на електронній платформі, та розглянути особливості додатків, які дозволяють застосовувати електронний щоденник та електронний журнал.

В магазині додатків Плей Маркет та Ап Сторе подібних додатків на сьогодні представлено досить багато. Якщо Ви введете в пошуку фразу “електронний щоденник” або “електронний журнал” Ви зможете побачити назви електронних шкіл які застосовують дану можливість.

Для того, щоб скористатися одним з них, Вам потрібно для початку відшукати назву Вашої школи, в якій Ви навчаєтеся (при умові, якщо школа застосовує електронну платформу для організації процесу навчання) та встановити відповідний додаток.

Після встановлення додатку, та проходження процесу реєстрації, перед Вами відкриється чудова можливість користуватися “електронним щоденником” та “електронним журналом відвідуваності”.

Крім зручності та доступності застосування, перед вами відкривається можливість контролювати успішність та відвідуваність Вашої дитини, а також повідомляти про можливу її відсутність, читати різні оголошення по школі, отримувати “пуш” повідомлення тощо.

Про інші переваги електронного щоденника та електронного журналу ми говорили в попередніх статтях, і Ви можете також з ними ознайомитися, використовуючи посилання внизу статті.

Хороші додатки для вивчення англійської мовиЯк бачимо, все надзвичайно просто. Вам необхідно тільки мати мобільний гаджет та доступ до магазинів Плей Маркет чи Ап Сторе (в залежності від того, на якій платформі працює Ваш смартфон: на Андроїд чи на iOS).

В цьому розділі було висвітлено тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Солом’янського району Києва” та представлено особливості застосування цих додатків.

В статті ми розглянули застосування магазину додатків Плей Маркет та Ап Сторе, зокрема хороші додатки для вивчення англійської мови, рекомендації викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва на цю тему, а також застосування електронної платформи по методу Е-Скул, а саме електронного журналу та електронного щоденника.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

12.05.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (2 votes)