Найкращі додатки для заучування слів англійською (ТОП 5)

Додатки для заучування слів, курси з польської, англійської, української, німецької та французької, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, Солом’янка, Чоколівка, Лобановського, Космонавтів, Антонова, Єреванська, Караваєві Дачі, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект, Шулявка, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Використовуйте найкращі додатки для заучування слів англійською разом з викладачами полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул.

В статті описано застосування магазину додатків Плей Маркет та Ап Сторе, зокрема хороші додатки для вивчення англійської мови, розглянуто рекомендації викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва на цю тему, а також застосування електронної платформи по методу Е-Скул, а саме електронного журналу та електронного щоденника.

Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів

Хороші додатки для вивчення англійської мови курси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул ” та оцінимо основні переваги такого методу вивчення слів англійської та інших іноземних мов.

В залежності від операційної системи Вашого гаджету (Андроїд чи iOS) в магазинах Плей Марект та Ап Сторе є програми, які допомагають суто вчити нові слова, при чому постійно проводять повторювання, концентруючись на тих словах, які Вам важче далися за попереднього вивчення. Отакі от розумні віртуальні вчителі!

І от, наприклад, ви їдете в метро чи маршрутці – вам нема часу нудьгувати – вмикаєте телефон, завантажуєте додаток чи фільм в магазинах Плей Марект та Ап Сторе і вперед – вивчати мову, відкривати нові горизонти!

Повторюєте слова, слухаєте цікаві подкасти чи навіть тихенько наспівуєте іноземну пісню, повторюючи милозвучно слова і фрази, запам’ятовуючи розмовні звороти, які часто можна зустріти у популярних піснях, іноземних хітах.

Повірте, після того, як ви проспіваєте всі фрази, вдумуючись у зміст, ви вже ніколи їх не забудете! Знаєте про нависучі пісні, які часом “крутяться” в голові цілодобово? Хай такими для вас стануть світові хіти іноземною, яку ви вивчаєте! І не залежно, чи вони сучасні, чи ще з минулого тисячоліття, адже хітами вони стали не випадково, а завдяки чудовим мелодії і змісту!

Насолоджуйтесь творчістю і вивчайте мову легко!

Щось схоже можна отримати при перегляді популярних фільмів мовою оригіналу, які також можна відшукати в магазинах Плей Марект та Ап Сторе. Прості розмовні фрази героїв легко запам’ятовуються через життєві ситуації, відображені у фільмі. І чим він драматичніший і захоплюючий, тим легше заляжуть на підсвідомість знайомі фрази!

Коли дійові особи у фільмах емоційно вигукують героїчні заклики чи гасла, а чи романтично шепочуть коханим на вушко романтичні “фразочки” – це найкращі моменти для запам’ятовування іноземної, при чому в розмовному варіанті, від носіїв мови, та ще й у правильній вимові і вжиті з літературною точністю!

Уявіть часи, коли переглянути фільм можна було тільки в кінотеатрі! А тепер всі світові надбання кінематографу – у вас у кишені! Море фільмів, мовою оригіналу чи з перекладом, з субтитрами, чи без. Все до ваших послуг!

А пісні з караоке? Та це ж просто знахідка для вивчення іноземної! Бачиш слова, тут же запам’ятовуєш правопис, і водночас чуєш звучання з правильною вимовою! А якщо під красиву мелодію, то навіть не треба вчити, запам’ятається саме, просто співай!

Цей розділ присвячений темі “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”, в якому ми оцінили основні переваги методу вивчення англійських слів та слів інших іноземних мов за допомогою мобільних додатків.

В наступному розділ розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки в Е‑Ленд Скул, вивчення англійської мови” в якій переконаємося у можливості якісного вивчення англійської мови та інших іноземних мов за допомогою мобільних додатків.

Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе 2022

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі ми розглядали “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе – особливості вивчення слів в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”, а зараз спробуємо оцінити та подивитися на дану тему під іншим кутом, розглянувши “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки в Е‑Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Одним з найкращих методів вивчення англійської мови є перегляд фільмів англійською.

“Окремо для вивчення англійської заслуговують уваги серіали, які можна відшукати в Плей Маркеті, зокрема додаток типу More.tv чи інші . Бажано переглядати щодня по одній серії, поступово вникаючи в сюжет, наче зріднюючись із героями, щоденно вникаючи в їхні справи”, – так радять викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул.

Маєте щодня нудну поїздку до роботи чи універу – включайте на телефоні серіальчик і легенько, ненав’язливо, запам’ятовуйте розмовну іноземну, на якій вони вітаються, спілкуються, вирішують проблеми, жартують, виховують дітей…

Якщо мобільний Інтернет не достатньо добрий у дорозі – не страшно. Ви можете записати, скажімо, звук фільму собі на диктофон під час перебування в зоні доброго Інтернету, або вдома через Wi-Fi підключення і прослуховувати його таким чином під час подорожі.

“Труситеся” під кабінетом в черзі на прийом до лікаря, наприклад, стоматолога? Забудьте про страх і біль, вмикайте додаток для вивчення іноземної і ви не матимете часу на хвилювання! Можете навіть підшукати “фразочки”, якими Ви б звернулися до лікаря за кордоном, як би пояснили, що вас турбує, як би подякували за роботу лікарю.

Шукайте креатив у вивченні мови – обов’язково не забувайте про надійного помічника в цьому – Ваш телефон.

Важко уявити, як вивчали іноземну мову наші предки. Не треба йти далеко, а глянути якихось двадцять років тому, коли тільки люди в нас починали користуватися мобілками і не мали доступу до Інтернету. Отак “коптіли” над підручниками і словниками, які ще й не так просто можна було купити в магазинах.

А тепер фактично можливості безмежні завдяки телефону й Інтернету в ньому! В один-два кліки ти слухаєш іноземну пісню, при чому на власний смак!

Дивишся найкращі фільми мовою оригіналу. При чому ідеально відчуваючи настрій героїв через оригінальність фраз іноземною, яка для них рідна. Чуєш бездоганну вимову та навіть тембр голосу і його переливи! Це допомагає фразам “записатися” на підсвідомість і пам’ять, і мозок з легкістю зможе відтворити їх у потрібну мить.

А нові слова? З мобільними додатками є безліч можливостей їх запам’ятати. Чи це початковий рівень і прості слова, навіть дитячі, а чи високопрофесійниі чи навіть фахові терміни за вашою спеціальністю!

Якщо ви навчаєтесь у нашій репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, то можете вивчати кілька мов одночасно. І в цьому також неабияк допоможе Ваш гаджет і додатки на ньому з магазинів Плей Маркет та Ап Сторе.

Наприклад, фільм можна переглянути рідною мовою, а потім не одною іноземною, а двома! Тоді ще тонше Ви зможете зрозуміти зміст подій та ще краще запам’ятати слова і фрази різними мовами!

В цьому розділі ми оцінили “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки в Е‑Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Розглянемо наступну тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиПопередній розділ був присвячений темі “Хороші додатки для вивчення англійської мови в магазинах Плей Маркет та Ап Сторе за рекомендацією викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки в Е‑Ленд Скул, вивчення англійської мови”.

Давайте зараз розглянемо тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

В попередніх статтях, посилання на які Ви можете знайти в самому кінці статті, ми вже розглядали подібну тему.

В даному розділі ми пропонуємо детальніше зупинитися на електронній платформі, та розглянути особливості додатків, які дозволяють застосовувати електронний щоденник та електронний журнал.

В магазині додатків Плей Маркет та Ап Сторе подібних додатків на сьогодні представлено досить багато. Якщо Ви введете в пошуку фразу “електронний щоденник” або “електронний журнал” Ви зможете побачити назви електронних шкіл які застосовують дану можливість.

Для того, щоб скористатися одним з них, Вам потрібно для початку відшукати назву Вашої школи, в якій Ви навчаєтеся (при умові, якщо школа застосовує електронну платформу для організації процесу навчання) та встановити відповідний додаток.

Після встановлення додатку, та проходження процесу реєстрації, перед Вами відкриється чудова можливість користуватися “електронним щоденником” та “електронним журналом відвідуваності”.

Крім зручності та доступності застосування, перед вами відкривається можливість контролювати успішність та відвідуваність Вашої дитини, а також повідомляти про можливу її відсутність, читати різні оголошення по школі, отримувати “пуш” повідомлення тощо.

Про інші переваги електронного щоденника та електронного журналу ми говорили в попередніх статтях, і Ви можете також з ними ознайомитися, використовуючи посилання внизу статті.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноЯк бачимо, все надзвичайно просто. Вам необхідно тільки мати мобільний гаджет та доступ до магазинів Плей Маркет чи Ап Сторе (в залежності від того, на якій платформі працює Ваш смартфон: на Андроїд чи на iOS).

В цьому розділі було висвітлено тему “Хороші додатки для вивчення англійської мови, електронна платформа по методу Е-Скул, електронний щоденник та електронний журнал в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва” та представлено особливості застосування цих додатків.

В статті ми розглянули застосування магазину додатків Плей Маркет та Ап Сторе, зокрема хороші додатки для вивчення англійської мови, рекомендації викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва на цю тему, а також застосування електронної платформи по методу Е-Скул, а саме електронного журналу та електронного щоденника.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дорослих та дітей, досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, біля вулиці Антонова, Чоколівки, Єреванської, Лобановського, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Last.fm – погода. – AccuWeather має місцеві та міжнародні прогнози погоди з найточнішою технологією прогнозування погоди, що містить звіти про погоду з точністю до хвилини.
 • Nydailynews.com – новини. – Актуальні новини, світові новини, американські та місцеві новини.
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)