Англійська (English)

Розуміння свого рівня володіння мовою завжди корисно. Перш за все, це інформація про те, в якій точці знання мови Ви зараз перебуваєте. Якщо ви вирішили вивчати англійську сьогодні, у Вас є чудова можливість.

  Почніть Ваш зростання, відштовхнувшись від Вашої точки знання іноземної, і тим самим уникнувши “тупцювання на одному місці” і витрати часу на те, що Ви вже й так добре засвоїли!
  Прогнозовано покладайтеся на Ваші сили для їх застосування на практиці!
  Отримайте стрімку можливість підняття Вашої самооцінки і стимулу до саморозвитку!

Почніть Ваш зростання, відштовхнувшись від Вашої точки знання іноземної, і тим самим уникнувши “тупцювання на одному місці” і витрати часу на те, що Ви вже й так добре засвоїли!

Прогнозовано покладайтеся на Ваші сили для їх застосування на практиці!

Отримайте стрімку можливість підняття Вашої самооцінки і стимулу до саморозвитку!

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди готові допомогти Вам. Для того, щоб приступити до навчання, зв’яжіться з нами або перейдіть на піктограму з назвою “Розпочати навчання” і натисніть “Записатися на пробний урок”:

Для того, щоб приступити до тесту на знання англійської мови, а потім перейдіть до піктограм нижче, вибравши відповідний рівень, і натисніть “Пройти тест”:

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Єреванської, Лобановського, Караваєвих Дач, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
 • Independent.co.uk – новини. – найсвіжіші новини, коментарі та функції від The Independent.
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.

    Відкрити повний список

5/5 - (22 votes)