Підготовка до ЗНО та ЄВІ 2022 (ЗНО з англійської мови)

Підготовка до ЗНО та ЄВІ 2022, заняття з репетитором, для дітей та дорослих, в групах, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, підготовка до IELTS та TOEFL, курси з англійської, французької, польської, української та німецької, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, Солом’янка, Караваєві Дачі, Єреванська, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Антонова, Вокзальна, Севастопольська площа, Шулявка, Чоколівка, Лобановського та в інших мікрорайонах Києва.

В цій статті розглянуто загальні відомості щодо здачі ЗНО, що таке ЗНО та які його особливості, здача ЗНО з англійської мови, а також тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови

В цьому розділі розглянемо тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, представивши основні поняття та специфіку.

ЗНО (ВНО, зовнішнє незалежне оцінювання) – це оцінювання учнів, які мають на меті після 11 класу поступати у вищі навчальні заклади; в Україні ЗНО є обов’язковим для всіх учнів, які хочуть поступати у ВУЗи.

ЗНО існує з усіх предметів, які вивчаються в школі, а саме: математика, іноземна мова, це може бути англійська, німецька чи французька, також історія, географія, фізика, хімія, біологія.

Варто зазначити, що українська мова та література є обов’язковими предметами, незалежно від того, в якій ВУЗ хоче поступати той, чи інший абітурієнт.

Тести по ЗНО можна здати в наступних закладах (в тому числі онлайн):

 • На сайті Українського центру оцінювання якості освіти
 • На сайті Київського регіональний центр оцінювання якості освіти
 • МАУП– Міжрегіональна Академія Управління персоналом

Найдостовірнішу інформацію про ЗНО можна отримати на сайті Міністерства освіти і науки України.

Школа англійської та інших іноземних мов Е-Land Скул надає унікальну можливість всім абітурієнтам, яким потрібно здавати ЗНО з англійської, української, німецької чи французької мов – пройти підготовку для всіх цих мов на найвищому рівні.

Детальніше про “Експрес підготовку”

Екзамен ЄВІ

ЄВІ — єдиний вступний іспит — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Більш детально про особливості іспиту ЄВІ та специфіку підготовки можна прочитати тут.

Для того, щоб розпочати підготовку до ЗНО або ЄВІ, Вам необхідно заповнити анкету нижче. Після отримання та обробки Ваших даних, з Вами зв’яжеться один з наших викладачів.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля вулиці Антонова, Лобановського, Караваєвих Дач, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями, із репетиторськими курсами та уроками.

 

Для того, щоб пройти пробне заняття, заповніть анкету нижче:

Поля відмічені зірочкою – обов’язкові для заповнення

   

   

    Часті запитання:

  ✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

  Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

  ✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

  Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

  ✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

  Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

  ✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

  Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

  ✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

  Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

   

   Найкраща практика

  Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
  • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
  • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
  • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
  • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
  • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
  Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
  • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
  • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
  • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
  • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
  • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
  Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
  • Foxnews.com – новини. – Fox News – останні новини, фотографії та відео новин.
  • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
  • Voanews.com – новини. – Англійські новини від «Голосу Америки». VOA забезпечує повне висвітлення подій у США, Азії, Африки та Близького Сходу.
  • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
  • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.

      Відкрити повний список

  4.9/5 - (320 votes)