Підготовка до ЗНО та ЄВІ

В цій статті розглянуто загальні відомості щодо здачі ЗНО, що таке ЗНО та які його особливості, здача ЗНО з англійської мови, а також тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови

В цьому розділі розглянемо тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, представивши основні поняття та специфіку.

ЗНО (ВНО, зовнішнє незалежне оцінювання) – це оцінювання учнів, які мають на меті після 11 класу поступати у вищі навчальні заклади; в Україні ЗНО є обов’язковим для всіх учнів, які хочуть поступати у ВУЗи.

ЗНО існує з усіх предметів, які вивчаються в школі, а саме: математика, іноземна мова, це може бути англійська, німецька чи французька, також історія, географія, фізика, хімія, біологія.

Варто зазначити, що українська мова та література є обов’язковими предметами, незалежно від того, в якій ВУЗ хоче поступати той, чи інший абітурієнт.

Тести по ЗНО можна здати в наступних закладах (в тому числі онлайн):

 • На сайті Українського центру оцінювання якості освіти
 • На сайті Київського регіональний центр оцінювання якості освіти
 • МАУП– Міжрегіональна Академія Управління персоналом

Найдостовірнішу інформацію про ЗНО можна отримати на сайті Міністерства освіти і науки України.

Школа англійської та інших іноземних мов Е-Land Скул надає унікальну можливість всім абітурієнтам, яким потрібно здавати ЗНО з англійської, української, німецької чи французької мов – пройти підготовку для всіх цих мов на найвищому рівні.

Детальніше про “Експрес підготовку”

Екзамен ЄВІ

ЄВІ — єдиний вступний іспит — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

Більш детально про особливості іспиту ЄВІ та специфіку підготовки можна прочитати тут.

Для того, щоб розпочати підготовку до ЗНО або ЄВІ, Вам необхідно заповнити анкету нижче. Після отримання та обробки Ваших даних, з Вами зв’яжеться один з наших викладачів.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

 

Заповніть анкету

  * Поля відмічені зірочкою – обов’язкові для заповнення

  **Надіславши даний лист, Ви надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних та приймаєте умови Політики конфіденційності

   

  Часті запитання:

  ✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

  Так. В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

  ✎Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

  Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

  ✎Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

  Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

  ✎Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

  Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

  ✎Скільки треба часу, щоб підгодовувалися до ЗНО або ЄВІ?

  Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

  4.9/5 - (157 votes)