Уроки з англійської для дітей

Заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, Чоколівка, Антонова, Севастопольська площа, Лобановського, Солом’янка, Караваєві Дачі, Шулявка, Єреванська, Космонавтів, Вокзальна, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, курси з української, англійської, німецької, польської та французької, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня.

У цій статті будемо говорити про уроки з англійської для дітей. На курсах у нашій школі навчатися можуть не тільки дорослі, але також і діти. Зараз все більше виникає потреба в навчанні насамперед англійської мови для дітей, адже майже в кожній школі вивчається ця мова; більше того батьки зацікавлені, щоб їхня дитина вже з малого віку починала вивчати іноземну мову, оскільки усі розуміють що в сучасному світі без знання мови не обійтися.

Методи та підходи у навчанні англійської мови для дітей

Уроки англійської для дітей курси англійської французької німецької польської українськоїКурси англійської для дітей набувають дедалі більшої популярності. Але питання тут в іншому. Як зацікавити дитину так, так, щоб вона отримувала максимум задоволення і користі від вивчення іноземних мов.

Це уже нелегка задача, бо вимагає безпосередньо від викладача або ж педагога необхідної компетенції, яка полягає насамперед у знанні необхідних методів, прийомів та технік, завдяки яким дитині буде цікаво вивчати мову. Сюди можна також додати і знання вікової психології, яка також є невід’ємною складовою у процесі навчання.

Поговоримо конкретніше про те, які існують методи та підходи у навчанні англійської або іншої іноземної мови для дітей. Найперше, про що хотілося б сказати, це те, що викладач має досконало володіти не лише самою мовою, якщо мова йдеться про навчання дітей, не менш важливими тут будуть знання вікової психології, як уже зазначалося вище  і безпосередньо необхідної компетенції в сучасних підходах  у викладанні іноземної мови дітям. То що ж це за такі методи та підходи?

Тут уперше хотілося б  наголосити на тому, що хоча дітям у малому віці дуже легко дається навчання, проте найбільшою складністю тут буде зробити так, щоб зацікавити дитину навчатися. Ось для цього і потрібно застосовувати професійний підхід, який полягає насамперед на тому, щоб проводити заняття для дітей в ігровій формі. Це найкращий спосіб зацікавити дитину вивчати мову.

Відомо також, що діти швидко втомлюються. Це є наступною проблемою, з якою стикаються усі викладачі. Тут можуть допомогти наступні прийоми. Найпершим і найголовнішим є змінювати вид діяльності на занятті, а саме: включати дітям пісні, робити зарядки, залучати їх  до якоїсь інтерактивної діяльності, як наприклад роботи в групах, участі в грі і подібне.

Що ще важливо знати викладачам, а також і батькам, що до  кожної дитини має бути застосований індивідуальний підхід, незалежно від того індивідуальне це заняття чи групове. Важливість цього підходу полягає у тому, що навіть, якщо викладач вміє так гарно організувати заняття, що дитині буде цікаво і вона не буде втомлюватися, дуже важливим є вміти так пояснити новий матеріал, щоб він був для неї зрозумілим. На нашу думку це є однією з найскладніших задач. Проте для високо компетентного викладача, це завдання не складе жодної трудності. Також і в нашій школі викладачі навчають на дуже високому рівні, діти дуже люблять навчатися на наших курсах  і навчання для них зовсім не є складним.

Підбір матеріалів

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОНаступним важливим пунктом у навчанні дітей англійської або будь-якої іншої іноземної мови є підбір відповідних матеріалів. Матеріали найперше мають відповідати їхньому рівню. Якщо мова йде про молодшу школу,  це мають бути відповідні підручники, в яких буде багато картинок, пісень, завдань в ігровій формі та подібне.

Якщо це уже діти середнього шкільного віку, то це мають бути відповідні підручники для підлітків, у яких будуть згадуватися такі речі, якими цікавляться підлітки, наприклад сучасні тенденції, гаджети, спілкування з друзями і багато іншого. Але звичайно саме навчання не обмежується лише гарно підібраним підручниками.

Викладач має вміти також застосовувати необхідні додаткові матеріали. Це може бути для прикладу перегляд якогось відео або мультфільму, ігрова діяльність, робота в групах і подібне. Такі підходить дійсно роблять процес навчання дуже цікавим  і, як уже зазначалося вище, зміна різних видів діяльності не дає дітям чи то підліткам так швидко втомлюватися.

І також кілька слів про додаткові матеріали, які можуть використовувати викладачі на своїх заняттях. Вище вже трохи згадувалося про це  загальніше, а тепер хотілося б привести безпосередньо вже конкретні приклади даних матеріалів. По-перше, ігри. Викладачі мають використовувати різні наочні матеріали, а саме: іграшки, картки або ж будь-які інші предмети, які пов’язані з темою, яка вивчається. Приведемо кілька прикладів.

Якщо вивчається тема тварин або їжа, то викладач може принести відповідні іграшки цих предметів і таким чином вчити дітей на практиці, гратися з цими предметами. Ігри можуть бути різні:  сховати іграшку і відгадувати цей предмет,  перерахувати, які іграшки запам’ятали, називати кольори предметів та багато іншого.  Не менш важливим критерієм гри є те, що має бути присутній певний елемент змагання, адже діти просто обожнюють даний вид діяльності. Більше того, так вони набагато легше засвоюють новий матеріал, тому залучати дітей у цей процес просто необхідно.

По-друге, окрім ігор  дуже корисним буде запускати перегляд якогось мультфільму, звичайно такого, який відповідає рівню дитини. На сьогоднішній день є безліч різних матеріалів в Інтернеті, особливо для тих, хто вивчає англійську мову. Це можуть бути також пісні. Їхня користь полягає на тому, що після кількох прослуховувань якоїсь пісні, вона починає так би мовити “крутитися у дитини в голові”. Тому дуже корисно підбирати пісні відповідно до теми, яка вивчається. І, як ви вже зрозуміли, ця пісня, яку дитина  прослуховувала на занятті, відкладається у неї і вона таким чином запам’ятовує цей матеріал.

Ефективність та швидкість навчання

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЩе одним важливим моментом є ефективність та швидкість навчання. Дуже часто батьки хочуть, щоб їхня дитина швидко вивчила іноземну мову. Це звичайно можливо, адже, як уже зазначалося, діти вчаться доволі швидко.

Незважаючи на це, вивчення будь-якої мови навіть для дитини не дається так швидко. Щоб вона гарно засвоїла новий матеріал потрібен певний час, але коли вона вже його освоїть, то далі їй буде навчатися значно легше.

Якщо батьки дійсно хочуть, щоб процес навчання був ефективним і приніс максимум користі для їхньої дитини, вони мають розуміти, що на це потрібен відповідний час. Хотілося б також запевнити батьків і в тому, що для дитини насамперед важливим є сам процес навчання, оскільки вона отримує загальний розвиток, особливо якщо йдеться про навчання в ігровій формі, а сам результат є вже наслідком гарно організованого всього цього процесу.

І насамкінець кілька слів про навчання у нашій школі. Викладачі школи Е‑Ленд Скул застосовують сучасні ігрові методи та підходи у навчанні дітей. На наших заняттях, дітям навчатися легко та цікаво, а головне, навчання є орієнтованим на кінцевий результат. Тому  заохочуємо усіх батьків навчатися саме в нашій школі, де дитина зможе отримати максимум користі і задоволення від навчання іноземної мови.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, методом занять онлайн та в школах, біля Єреванської, вулиці Антонова, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, Чоколівки, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, із репетиторськими курсами та уроками, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Моя дитина трохи соромиться нової обстановки, але дуже бажає вивчати іноземну. Як можна їй в цьому допомогти?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул впроваджена спеціальна програма «Невимушена атмосфера», назва якої говорить сама про себе. Програма діє на всіх рівнях та формах навчання. Ваша дитина також має можливість розпочати з індивідуальних уроків, і вже пізніше, після деякої адаптації, поступово перейти в групу.

✎ Яку форму навчання краще обрати для дитини: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дітей однозначно найкращими є очні заняття.

✎ Якщо моя дитина не вивчала англійську в дошкільному віці, чи буде вона сильно відставати від однолітків, які вивчали?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул англійська та інші іноземні мови викладаються для дітей, починаючи зі шкільного віку. Заняття організовані таким чином, щоб навчання було максимально ефективним і одночасно цікавим для дитини. Тому є всі шанси дуже швидко наздогнати англомовних дошкільнят.

✎ Що робити, якщо дитині дуже важно дається процес вивчення англійської мови?

У більшості випадків причина криється у неправильному підході до навчання. Для дітей увесь навчальний процес має бути пов'язаний з грою. Такий підхід застосовується в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, є найбільше мотивованим для дітей, а отже і ефективним.

✎ Моя дитина не хоче вдома займатися, робити домашнє завдання, вчити слова. Як мотивувати її?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди працюють з дітьми, застосовуючи метод заохочення. Для цього, крім гри, азарту, змагання, використовуються призи, подарунки та похвала, які дуже мотивують дітей до навчання як на заняттях, так і вдома. Тому Вашій дитині варто розпочати навчання в Е‑Ленд Скул і проблема вирішиться сама.

5/5 - (1 vote)