Причини навіщо вивчати англійську мову і 101 причина, навіщо її не вивчати

Навіщо вивчати англійську моу, курси з німецької, польської, англійської, французької та української, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, заняття в групах, з репетитором, для дітей та дорослих, уроки іноземних мов з нуля, для початківців та будь-якого рівня, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, Караваєві Дачі, Шулявка, Севастопольська площа, Єреванська, Солом’янка, Антонова, Чоколівка, Повітрофлотський проспект, Космонавтів, Вокзальна, Лобановського та в інших мікрорайонах Києва.

Навіщо вивчати англійську мову? Можливо Ви б її вже й вивчили, але постійно щось заважає. І Ви продовжуєте собі твердити: “Потрібно вчити англійську, потрібно вчити англійську!” А чи варто?

Причини навіщо вивчати англійську мову

Причини навіщо вивчати англійську мову і 101 причина, навіщо її не вивчатиЯкби Вас запитали: чи Ви б хотіли прокинутися завтра вранці з досконалим знанням англійської мови? Що Ви на це відповіли б?

Англійську мову бажає знати кожен, нехай навіть “для знадобиться”. І як приємно похвалитися гарною англійською перед друзями чи просто порадіти зі спілкування з якимось приємним іноземцем.

У 21 столітті не знає жодного англійського слова хіба що лише собака. Та й те, вона гавкає англійською! Запевнимо Вас. Якщо Ви вважаєте, що не знаєте англійської, Ви глибоко помиляєтесь. Ви насправді знаєте її. Англійську мову Вам лише потрібно пригадати.

Це хороша філософська думка, про яку писав Аристотель ще у сиву давнину. Всі знання вже закладено у людині. Їй треба їх лише пригадати.

Але відійшовши від філософії, варто зауважити, що англійською мовою світ настільки перенасичений, що важко утримати себе в чистоті абсолютного незнання англійської. Для цього потрібно докласти набагато більше зусиль, ніж поставити собі за мету досконалого його вивчити.

Питання мучить душі людей: навіщо вивчати англійську мову? Мені, мовляв, і так добре!

Для того, щоб змусити себе вивчати англійську мову, потрібна досить потужна мотивація. Якщо Вам не пощастило полюбити англійську в школі (а для цього потрібно лише одне: здібний учень? Ні. Потрібен здібний вчитель. Навчити танцювати можна і ведмедя. Навряд чи ведмедя можна назвати здібним учнем для танців. Вся справа у вчителі), то ви можете спокійно так, кладучи руку на серце, зізнатися: якщо не полюбили англійську досі, то щоб полюбити її, потрібно щось дуже велике.

Проведемо невеликий експеримент. Прочитайте, що Ви бачите на картинці і спробуйте перекласти цей текст:

Причини навіщо вивчати англійську мову і 101 причина, навіщо її не вивчати

А тепер, якщо є сумніви, звірте себе: “Під’єднання пристрою. Введіть код, який ви бачите на пристрої. Введіть код. Далі”.

Сучасній молоді, яка вже тисячу разів бачила цей текст, буде під силу, як “раз плюнути”. Хоча у школі Вас цього ніхто не вчив.

Причини навіщо не вивчати англійську мову

Якщо Ви змушуєте себе вивчати англійську без мотивації, тобто конкретної причини, певного виклику, то зробити це фактично не реально. Людський організм дуже уперте створіння. І якщо воно не хоче, то бий його хоч палицею, хоч батогом. Результат буде один. Як нічого не знав, так і не знаю далі.

Зовсім інший випадок, якщо вдається зацікавитися, заінтригуватись. Деякі зусилля для цього все-таки потрібно докласти.

Пориньте в середовище англійської ще більше. Головне не треба поспішати. Якщо Ви відразу прискочите до перегляду фільмів, то потім плюнете і бігтимете від цього фільму з такою швидкістю, що Вас не зупинить навіть Арнольд Шварценеггер.

Не варто примушувати себе до того, що не цікаво робити. Інакше можна захворіти. Організм сам знаходить собі вихід і часто тікає у хворобу. Адже найважливіше – емоційне самопочуття.

Шаоліньські ченці стверджують, що справжній майстер той, який знає, що він не робить і він не робить це.

Для людської натури, щоб робити не те, що потрібно – цьому навіть вчитися не треба. А робити треба лише одне. Те, до чого лежить і “серце” і “душа”.

Інша річ якщо вона ні до чого не лежить. Тоді, можливо, потрібно шукати причину ззовні. Але коли людина цілком здорова і зі здоровим способом життя, душа обов’язково ляже куди потрібно.

Отже, бажаємо кожному знайти себе, і якщо це виявиться англійська – ласкаво просимо на курси в нашу школу.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Єреванської, Чоколівки, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, Лобановського, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, для дорослих та дітей.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття зараз.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Typepad.com – блог. – Поділіться своїми захопленнями зі світом.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)