Курси з англійської Київ ціна (для школярів та дорослих) від 150 грн/год

Курси з англійської Київ ціна, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, Єреванська, Антонова, Лобановського, Чоколівка, Караваєві Дачі, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Солом’янка, Шулявка, Севастопольська площа, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, курси з української, польської, німецької, англійської та французької, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, підготовка до IELTS та TOEFL, ЗНО, ЄВІ.

Якщо Ви ввели пошуковий запит “Курси з англійської Київ ціна”, найкраща пора познайомитися зі школою Е‑Ленд Скул, яка пропонує курси англійської мови в Києві для школярів та дорослих по самим прийнятними цінами!

В статті подано особливості курсів, а також описано про те, які мають переваги та недоліки курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах, розкрито основні поняття та на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва представлено їх особливості щодо використання на практиці.

А також ми дізнаємося про особливості навчання для дітей і початківців, про користь, яку дають курси англійської мови за допомогою електронного журналу та електронного щоденника та безпосередньо про курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

Курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах – поняття та особливості

Курси англійської мови французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо тему “Курси англійської мови – поняття та особливості”, в якій опишемо на звичайній зрозумілій мові, що взагалі таке курси та які їх особливості.

Найперше, з чого хотілося б розпочати, це дати визначення самим курсам.

Поняття курси з’явилося відносно недавно  і навіть тепер у багатьох людей асоціюється саме з навчанням для дорослих.  Проте у сучасному світі це поняття значно ширше і під ним варто також розуміти і навчання для дітей.

Отже, курси – це така форма навчання, яка дає змогу студенту вчити англійську (якщо мова йде про курси англійської мови) чи іншу іноземну мову у спеціальному закладі за спеціальною, частіше скороченою (може бути також і розширеною, поглибленою або спеціалізованою) програмою.

Це може бути як державний так і приватний навчальні заклади. Різниця навчання на курсах в приватній установі і, наприклад, в університеті полягає в наступному. По-перше на приватних курсах  є можливість навчатися, як по спеціальним підручниками, так і за власною авторською методикою. По-друге, що є теж надзвичайно важливим, незалежно від того, яка це форма навчання: індивідуальні заняття або ж групові, підбирається індивідуальний підхід до студентів. Цьому також сприяє і те, що групи є невеликими, зазвичай це максимум 10 осіб.

Як уже зазначалося, заняття можуть проходити в групі або ж це можуть бути індивідуальні заняття і останнє також є значним привілеєм приватного методу навчання.

Останнім часом курси стають дуже популярними не тільки за можливість індивідуальних занять, а ще по тій причині, що проводяться вечірні заняття, тобто це дуже зручно тим людям, які зранку до вечора працюють, а ввечері мають можливість прийти і вивчати іноземну мову. Але і не тільки вечірні. Є багато і таких, яким зручніше навчатися в першій половині дня, тобто курси дають унікальну можливість навчатися іноземній мові усім без винятку, не залежно від їх робочого графіку.

Отож, підводячи підсумки, бачимо очевидні переваги приватних курсів. Як уже зазначалося, це найперше зручна форма навчання. По-перше в тому плані, що людина може підібрати зручний для себе час, адже групи чи то індивідуальні заняття можуть проводитися як вранці, так і ввечері. По-друге, студент може підібрати собі чи то групове чи то індивідуальне заняття. По-третє, є можливість підібрати зручну для себе локацію, тобто вибрати такі курси, які знаходяться ближче до місця його роботи або там, де він проживає. Це щодо так би мовити такої зовнішньої форми курсів.

Ми розглянули тему “Курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах  – поняття та особливості”, в якій розкрили зміст курсів та описали тонкощі щодо їх видів в залежності від форми власності.

Наступне, що є не менш важливе, це те, що групи мають обов’язково відповідати рівню студентів в тій чи іншій групі. Про це поговоримо в розділі ” Курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – індивідуальний підбір”.

Курси англійської мови – індивідуальний підбір та живе спілкування

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОПопередній розділ був присвячений темі “Курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах  – поняття та особливості” для введення в уявлення про курси та розуміння їх різновидів.

Що  також є не менш важливе, це те, що групи мають обов’язково відповідати рівню студентів в тій чи іншій групі. Про це поговоримо в цьому розділі, розглянувши курси англійської мови – індивідуальний підбір та живе спілкування на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Отож, наступною перевагою, яку дають курси англійської мови – це є індивідуальний підбір. Учень, який бажає відвідувати курси, має можливість підібрати собі групу відповідно до її рівня, звичайно, якщо мови йде про групові заняття. Сюди варто додати також і те, що зазвичай на курсах намагаються створювати невеличкі групи, щоб можна було підібрати максимум індивідуального підходу до кожного студента.

Як уже зазначалося в попередньому розділі “Курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах – поняття та особливості”, заняття на курсах проходять по спеціально підібраним для цього підручникам. Проте, це можуть бути не обов’язково підручники якихось іноземних видань. Інколи є так, що використовується своя власна авторська методика, тобто певна організація, в цьому випадку школа, оскільки йдеться про вивчення іноземних мов, сама створює власні підручники.

І однією з найважливіших переваг курсів по вивченню іноземних мов є те, що вони орієнтовані на розмовне (живе) спілкування. Найбільша увага на заняттях приділяється саме вмінню вільно виражати свою думку на англійській чи то іншій іноземній мові, розуміти мовлення свого співрозмовника і загалом розвивати навички спілкування.

Дуже часто курси також можуть бути орієнтовані на вивчення іноземних мов в певних галузях, таких як IТ, медицина, юриспруденція та інші, що останнім часом стає дуже популярним.

Варто зазначити також ще одну перевагу від курсів. Якщо якийсь учень або студент не розуміє певного матеріалу, він завжди має змогу запитати додаткові пояснення як у викладача курсів, так і у свої колег по курсу.

Тож, як Ви бачите, індивідуальний підбір та живе спілкування – безспірні переваги, які дають курси англійської мови.

Наступний розділ присвячений темі “Навчання для дітей та початківців – курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”.

Навчання для дітей та початківців 2022

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі була представлена тема “Курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – індивідуальний підбір та живе спілкування

Давайте поговоримо з Вами ще про одну особливість: курси англійської мови – навчання для дітей та початківців та розглянемо її на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул.

Тут можна виділити також свої переваги. Якщо мова йде про групові заняття для дітей,  то варто зазначити, що на курсах зазвичай вони проводяться в ігровій формі, щоб дітям було цікаво. Як показує досвід, дітям дуже подобається навчатися, коли процес навчання організовано саме так. Крім цього, вони також мають чудову можливість розвивати свої навички спілкування.

Як відомо, діти вчаться дуже швидко, важливо тільки підібрати правильний підхід і зацікавити дитину. Якщо дитина починає вчити іноземну мову у малому віці, їй потім буде значно легше, аніж вона почала б її вивчати будучи вже дорослою. Більше того, це допомагає її загальному розвитку.

Якщо дитина має якісь труднощі у вивченні матеріалу за шкільною програмою, то на курсах вона завжди має можливість проходити індивідуальні заняття, де їй зможуть краще пояснити шкільний матеріал, який вона не розуміє, а також допоможуть у виконанні домашніх завдань.

Специфіка викладання для початківців також стосується згаданої теми. Курси англійської мови для початківців організовані за спеціальною методикою.

По-перше, дуже детально пророблені початкові етапи навчання, які дають можливість оцінити здібності та можливості того чи іншого учня-початківця. По-друге, методика викладання побудована таким чином, що кожен учень має можливість навчатися з урахуванням темпів освоєння навчального матеріалу. І таким чином виключається ефект “гальмування” навчання.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул проходять курси англійської мови для дітей та початківців. Усі переваги, про які Ви мали можливість читати вище, стосуються також Е‑Ленд Скул.

В наступному розділі детальніше зупинимося на перевагах які дають курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – курси англійської мови

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередньому розділі ми розглянули тему ” Навчання для дітей та початківців – курси англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”.

А зараз давайте більш детально зупинимося на перевагах репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва в розрізі курсів англійської мови.

Курси англійської мови – одні з найбільш затребуваних курсів в сучасному світі. В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул є можливість проходити курси англійської мови в будь-якій доступній формі – навчання в групі чи індивідуальні заняття.

Про переваги та недоліки індивідуальних занять та занять в групі Ви можете почитати в інших статтях сайту, перейшовши за посиланнями внизу цієї статті.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва Ви матиме також можливість навчатися дистанційно. Останнім часом така форма навчання стає дуже популярною, адже дає змогу студенту не виходячи з дому навчатися англійській або будь-які іншій іноземній мові. Це дуже практично в сучасному світі, коли необхідно багато працювати, а ритм життя дуже швидкий.

Що більше, дистанційна форма навчання дає чудову можливість використовувати багато інших цікавих прийомів і технік, що буде цікаво не лише для дітей, а й для дорослих.

Методисти репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва підбирають найкращі підручники, які відповідають рівню студентів, а також їхньому віку.  У нас є також безліч інтерактивних матеріалів для тих, хто навчається з нами дистанційно на таких платформах, як Зум. Наші викладачі завжди намагаються знайти індивідуальний підхід  до кожного студента незалежно від того навчається він в групі чи індивідуально.

В цьому розділі ми розглянули тему “Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – курси англійської мови” та змогли переконатися в перевагах цього чудового навчального закладу.

Наступна тема, яку ми розглянемо, це “Курси англійської мови – застосування електронного журналу та електронного щоденника за методикою Е-Скул”.

Курси англійської мови – застосування електронного журналу та електронного щоденника за методикою Е-Скул

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВ попередньому розділі ми розглянули тему “Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – курси англійської мови”.

А зараз представимо нову тему ” Курси англійської мови – застосування електронного журналу та електронного щоденника за методикою Е-Скул”.

В сучасному світі все більше набуває популярності електронна платформа. Її застосування в навчальних закладах безперечно викликає цікавість, оскільки сучасні технології можуть дуже допомагати та суттєво спрощувати навчальні процеси.

Зокрема мова йде про електронний журнал та електронний щоденник. Записавшись на репетиторські курси англійської мови в навчальних закладах, де вони застосовуються, Ви маєте можливість відчути на практиці ці новомодні “фічі”.

Електронний журнал та електронний щоденник нічим не відрізняються від звичайного за виключенням однієї дуже важливої особливості – вони є електронними. А це в свою чергу дає можливість отримати доступ до них через мережу Інтернет. Це і робить їх настільки зручними та корисними.

В будь-який час, скориставшись мережею Інтернет, Ви маєте доступ до Вашого електронного журналу та електронного щоденника. Завжди перед очима може постати вся інформація, яка може знадобитися Вам в процесі навчання.

Також, якщо курси проходить Ваша дитина – безперечну перевагу має електронний щоденник, оскільки – це легкодоступна інформація про успішність Вашої дитини.

Якщо Вас цікавить розклад чи якась інша інформація, погодження часу для навчання тощо – користуйтеся електронним журналом та електронним щоденником.

Хочемо також повідомити про приємну новину. Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовує електронний журнал та електронний щоденник за допомогою електронної платформи. Отож не пропустіть Вашу можливість!

В розділі була представлена тема: “Курси англійської мови – застосування електронного журналу та електронного щоденника за методикою Е-Скул”.

В статті ми розглянули особливості курсів, зокрема були представлені курси англійської мови. А також на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району розглянули переваги та недоліки які мають курси англійської мови в приватних та державних навчальних закладах. Теми, які подані в статті розкрили основні поняття курсів та їх особливості щодо використання на практиці, а також розглянули користь, яку дають курси англійської мови.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов з уроками та репетиторськими курсами, для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, біля Лобановського, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Єреванської, Чоколівки, Караваєвих Дач, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, на площі Космонавтів та Севастопольській, початківцями та досвідченими.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)