Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

У цій статті розглянемо тему, яка часто цікавить читачів “Е-Скул” реєстрація” або про те, як зареєструватися в 3 кроки.

Одним з найпопулярніших сервісів в сфері освіти на сьогоднішній день є методика Е-Скул. Суть її полягає в використанні електронної платформи, яка містить в собі два ключових інструменти: електронний журнал та електронний щоденник.

Про те, які переваги можна отримати від застосування електронного журналу та електронного щоденника можна прочитати в розділі «Електронний щоденник і електронний журнал» на сайті репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

Отож перейдемо до нашої теми “Е-Скул реєстрація або як зареєструватися в 3 кроки”.

Крок 1. Зайти на сайт Е-Скул і натиснути кнопку «Реєстрація»

Для цього в адресний рядок необхідно ввести назву сайту https://e-schools.info/ або скористатися сторінкою пошуку Google і ввести запит «e-schools.info».

Е-Скул реєстрація (курси англійської французької німецької польської української

Крок 2. Ввести 16-ти значний код запрошення в графу Invitation code і натиснути «Ок»

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО

Якщо код введений правильно, на екрані з’явиться інформація про власника коду: прізвище, ім’я, по батькові та додаткова інформація:

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Крок 3. Придумати логін і пароль, ввести свій e-mail і натиснути кнопку «Зареєструватися»

Після того, як появиться вікно з запрошенням придумати логін і пароль, необхідно зробити це а також ввести свій e-mail і натиснути кнопку “Зареєструватися”. На цьому процес реєстрація завершений.

При реєстрації можуть виникати запитання або складнощі. Ви можете скористатися розділом “Запитання які часто задають” внизу статті для того, щоб вирішити якісь проблеми, які у Вас виникли.

Якщо Ви на шляху застосування електронної платформи за методом Е-Скулс, будьте певні, Ви на вірному шляху. Адже застосування електронного журналу та електронного щоденника набуває дедалі більшої популярності. Нижче з сайту Google Trends приведені діаграма популярності запиту “Е-Скул”, а також популярність цього запиту за територіальними одиницями України.

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Як бачимо з графіку, пік активності припадає на травень 2020 року, а також спостерігаємо деякі стрибки в 2022 році.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити

П’ятірка найактивніших областей відображена на карті а також нижче розшифровка до них:

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійно

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул практикується застосування електронного журналу та електронного щоденника. Але оскільки школа не є державна, то електронна платформа розроблена індивідуально без під’єднання до загальної мережі Е-Скулс. Відверто кажучи, принцип застосування електронного журналу та електронного щоденника скрізь є аналогічний, тому це не вважається недоліком.

Навпаки. Можемо виділити деякі позитивні моменти. Зокрема той, що при застосування індивідуальної електронної платформи навантаження на сервер буде значно меншим, оскільки не буде такої великої кількості користувачів, як при застосуванні електронного журналу та електронного щоденника в державній структурі.

Процес реєстрації в Е‑Ленд Скул дещо простіший і не вимагає введення 16-ти значного коду. Для того щоб зареєструватися в електронній платформі Е‑Ленд Скул та отримати доступ до електронного журналу та електронного щоденника, необхідно зробити заявку з головної сторінки сайту Е‑Ленд Скул.

Після опрацювання Вашої заявки Вам на пошту прийде посилання на доступ до Вашого електронного журналу та щоденника а також логін та пароль, за допомогою якого Ви будете мати доступ до них. Це також є деякою перевагою, оскільки Вам не потрібно вигадувати логін та пароль для того щоб розпочати користуватися електронною платформою.

Застосовувати електронну платформу Ви можете як для державної школи так і для приватної.  Тут немає жодних обмежень. У випадку реєстрації на кількох електронних платформах у Вашому розпорядженні буде кілька журналів та щоденників. Зрештою, навчаючись у кількох навчальних закладах,  у Вас було б те саме в паперовому вигляді, а так перевагу можете відчути однозначно.

В цій статті ми розглянули тему “Е-Скул реєстрація  або як зареєструватися в 3 кроки”. Як ми бачимо, для того щоб зареєструватися на сайті електронної платформи Е-Скулс та відчути повну перевагу застосування електронного журналу та електронного щоденника не складає великих зусиль. Для цього Вам необхідно виконати всього 3 кроки, як наведено вище в інструкції.

Якщо Ви плануєте проходити навчальні репетиторські курси в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул в Солом’янському районі Києва а також з будь-якого іншого куточка України за допомогою методу онлайн, рекомендуємо Вам також застосувати переваги електронної платформи, зокрема електронного журналу та електронного щоденнику з сайту Е-Скул.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Лобановського, Караваєвих Дач, Єреванської, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, для дорослих та дітей, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Nytimes.com – газета. – Живі новини, розслідування, думки, фотографії та відео журналістів The New York Times з більш ніж 150 країн світу.
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Usatoday.com – газета. – Новини, спорт, гроші та думки.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Spiegel.de – журнал (німецька). – Провідний сайт новин Німеччини. Все важливе від політики, бізнесу, спорту, культури, науки, технологій тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (9 votes)