Е Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

У цій статті розглянемо тему, яка часто цікавить читачів “Е Скул реєстрація” або про те, як зареєструватися в 3 кроки.

Одним з найпопулярніших сервісів в сфері освіти на сьогоднішній день є методика Е Скул. Суть її полягає в використанні електронної платформи, яка містить в собі два ключових інструменти: електронний журнал та електронний щоденник.

Про те, які переваги можна отримати від застосування електронного журналу та електронного щоденника можна прочитати в розділі «Електронний щоденник і електронний журнал» на сайті полілінгвальної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд.

Отож перейдемо до нашої теми “Е Скул реєстрація або як зареєструватися в 3 кроки”.

Крок 1. Зайти на сайт Е Скулс і натиснути кнопку «Реєстрація»

Для цього в адресний рядок необхідно ввести назву сайту https://e-schools.info/ або скористатися сторінкою пошуку Google і ввести запит «e-schools.info».

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Крок 2. Ввести 16-ти значний код запрошення в графу Invitation code і натиснути «Ок»

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Якщо код введений правильно, на екрані з’явиться інформація про власника коду: прізвище, ім’я, по батькові та додаткова інформація:

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Крок 3. Придумати логін і пароль, ввести свій e-mail і натиснути кнопку «Зареєструватися»

Після того, як появиться вікно з запрошенням придумати логін і пароль, необхідно зробити це а також ввести свій e-mail і натиснути кнопку “Зареєструватися”. На цьому процес реєстрація завершений.

При реєстрації можуть виникати запитання або складнощі. Ви можете скористатися розділом “Запитання які часто задають” внизу статті для того, щоб вирішити якісь проблеми, які у Вас виникли.

Якщо Ви на шляху застосування електронної платформи за методом Е Скулс, будьте певні, Ви на вірному шляху. Адже застосування електронного журналу та електронного щоденника набуває все більшої популярності. Нижче з сайту Google Trends приведені діаграма популярності запиту “Е Скул”, а також популярність цього запиту за територіальними одиницями України.

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

Як бачимо з графіку, пік активності припадає на травень 2020 року, а також спостерігаємо деякі стрибки в 2021 році.

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

П’ятірка найактивніших областей відображена на карті а також нижче розшифровка до них:

Е-Скул реєстрація (як зареєструватися в 3 кроки)

В полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд практикується застосування електронного журналу та електронного щоденника. Але оскільки школа не є державна, то електронна платформа розроблена індивідуально без під’єднання до загальної мережі Е Скулс. Відверто кажучи, принцип застосування електронного журналу та електронного щоденника скрізь є аналогічний, тому це не вважається недоліком.

Навпаки. Можемо виділити деякі позитивні моменти. Зокрема той, що при застосування індивідуальної електронної платформи навантаження на сервер буде значно меншим, оскільки не буде такої великої кількості користувачів, як при застосуванні електронного журналу та електронного щоденника в державній структурі.

Процес реєстрації в Е-Ленд дещо простіший і не вимагає введення 16-ти значного коду. Для того щоб зареєструватися в електронній платформі Е-Ленд та отримати доступ до електронного журналу та електронного щоденника, необхідно зробити заявку з головної сторінки сайту Е-Ленд.

Після опрацювання Вашої заявки Вам на пошту прийде посилання на доступ до Вашого електронного журналу та щоденника а також логін та пароль, за допомогою якого Ви будете мати доступ до них. Це також є деякою перевагою, оскільки Вам не потрібно вигадувати логін та пароль для того щоб розпочати користуватися електронною платформою.

Застосовувати електронну платформу Ви можете як для державної школи так і для приватної.  Тут немає жодних обмежень. У випадку реєстрації на кількох електронних платформах у Вашому розпорядженні буде кілька журналів та щоденників. Зрештою, навчаючись у кількох навчальних закладах,  у Вас було б те саме в паперовому вигляді, а так перевагу можете відчути однозначно.

В цій статті ми розглянули тему “Е Скул реєстрація  або як зареєструватися в 3 кроки”. Як ми бачимо, для того щоб зареєструватися на сайті електронної платформи Е Скулс та відчути повну перевагу застосування електронного журналу та електронного щоденника не складає великих зусиль. Для цього Вам необхідно виконати всього 3 кроки, як наведено вище в інструкції.

Якщо Ви плануєте проходити навчальні курси в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд в Солом’янському районі Києва а також з будь-якого іншого куточка України за допомогою методу онлайн, рекомендуємо Вам також застосувати переваги електронної платформи, зокрема електронного журналу та електронного щоденнику з сайту Е Скул.

Запитання, які часто задають:

✎ Де можна отримати код запрошення?

Код запрошення можна отримати в навчальному закладі (школі або гімназії)

✎ Чи існує спосіб реєстрації без коду, чи можливо обійти введення коду будь-яким чином або ввести «ламаний» код?

Ні. Введення коду є обов'язковим з огляду на те, що код підтягує інформацію про власника коду, без якої реєстрація в системі втрачає сенс.

✎ У мене не відкривається сайт Е Скулс. Що робити?

Необхідно перевірити точність введення адреси, а також наявність інтернет-підключення на комп'ютері (смартфоні)

✎ Що робити, якщо з'являється помилка «Користувач за цим кодом запрошення не знайдений»?

e skul yakshho vinikla pomilka 4

Потрібно звірити правильність введення коду і, якщо він вірний, звернутися за допомогою до навчального закладу (школи, гімназії) де Ви отримували запрошення код.