Що робити якщо не здав ЗНО/НМТ (практичні поради)

Що робити якщо не здав ЗНО/НМТ, підготовка до екзаменів та тестів ЄВІ, ЗНО, IELTS та TOEFL, віддалено по Україні та для українців у всьому світі через Інтернет та Скайп, Спікнг Клаб – Ваш найкращий розмовний клуб, для бізнесу, корпоративних та приватних клієнтів, заняття для дорослих та дітей-школярів, з репетитором, в групах, навчання в школах та методом онлайн, уроки іноземних мов для початківців, на будь-який рівень та з нуля, курси з німецької, англійської, української, польської та французької, Севастопольська площа, Космонавтів, Солом'янка, Антонова, Повітрофлотський проспект, Караваєві Дачі, Лобановського, Шулявка, Вокзальна, Єреванська, Чоколівка та в інших мікрорайонах Києва, вивчення граматики офлайн та дистанційно.

В статті описано типові випадки коли не вистачило балів, щоб скласти тести по ЗНО/НМТ, а також надано поради, що робити якщо не здав ЗНО/НМТ. Кожен, хто не впорався з цією задачею на наступний рік може спробувати ще раз. Але чи варто втрачати час? Про це та інше читайте далі.

Якщо не здав ЗНО/НМТ 2022, головне не падати в паніку

Що робити якщо не здав ЗНО/НМТ підготовка до екзаменів та тестів, заняття з репетитором, в групах, для дітей-школярів та дорослихПривіт, друже! Ти не здав ЗНО/НМТ? Не сумуй! У тебе ще все попереду. Що можуть порадити у такому випадку спеціалісти репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд в Києві?

Для початку потрібно заспокоїтися.

Один чоловік бажав влаштуватися в компанію Microsoft двірником. І вже, коли були готові його прийняти, попросили електронну пошту для комунікації, на що двірник сумно відповів:

– У мене немає навіть комп’ютера, не те що пошта.

– Вибачте, але ми не можемо Вас прийняти, бо це є порушенням комунікації працівників в середині компанії. — відповіли йому.

Чоловік той довго не засмучувався, став торгувати дрібними речами, пізніше відкрив ларьок, пізніше магазин, а потім так гарно пішла справа, що виріс аж до мережі магазинів. І коли прийшов страховий агент, щоб застрахувати його бізнес, попросив електронну пошту для обміну контактами, на що чоловік відповів ту саму фразу:

– У мене немає комп’ютера.

– Ого, — здивувався страховий агент. — Ви такі успішні. А уявіть, який би Ви мали бізнес, якби у Вас був комп’ютер!?

– Якби я мав комп’ютер, я був би двірником компанії Microsoft, — відповів той.

(Притча про двірника та Microsoft )

Не все що ми маємо, є для нас найкращим. Варто пам’ятати цю притчу.

Також у нагоді може послужити перегляд статистики.

курси з польської, французької, німецької, англійської та української, для бізнесу, корпоративних та приватних клієнтівЗа даними Українського центру оцінювання якості освіти поріг «склав/не склав» у 2022 році не подолали у наступному відсотковому співвідношенні:

  • англійська мова — 10,68%,
  • іспанська мова — 15,79%,
  • німецька мова — 11,49%,
  • французька мова — 8,94%,
  • з математики — 31,11%,
  • фізика — 8,33%.

Як бачимо, найгірше себе показала математика. Але це може бути пов’язано з тим, що математику зробили обов’язковим тестом, а багато хто може не мати здібностей до цього предмету і тому показник такий не втішний.

Отже, виходячи зі статистичних даних, можна зробити такі висновки:

  • ти не один, хто не склав тести (якщо, наприклад, взяти англійську мову, то зі 100 учнів не здало більше ніж 10 — це досить високий показник)
  • успішність здачі сильно залежить від предмету, який може увійти у здібності того чи іншого учня, а може і не увійти. Можливо варто краще подумати і підібрати предмет, до якого у тебе буде більше хисту
  • можливо спробувати предмети, на які показник порогу «склав/не склав» у 2022 році є найменший, зокрема це французька мова та фізика.

Дуже правдива народна мудрість. Відсутність чогось — це завжди шанс для чогось іншого. Спробуйте оглянутися по сторонах і увімкнути кмітливість.

Поради як вийти з ситуації при неуспішній здачі ЗНО/НМТ

навчання в школах та методом онлайн, вивчення граматики офлайн та дистанційноЗовнішнє незалежне оцінювання є необхідною умовою для вступу до будь-якого вищого навчального закладу. Здаються різні предмети в залежності від спеціальності, на яку хоче поступити абітурієнт. ЗНО/НМТ являє собою  тести із варіантами відповіді, може бути також кілька розгорнутих питань; якщо говоримо про англійську мову чи будь-яку іншу іноземну –  це написання невеличкого твору.

До будь-якого ЗНО/НМТ треба ретельно готуватися. На кожній спеціальності є необхідний прохідний бал, який потрібно набрати, якщо Ви хочете вступити у  певний ВНЗ. Також кожного року цей прохідний бал може змінюватися. І виникає питання:

Що ж робити, якщо не вдалося набрати достатній прохідний бал? І, оскільки це питання звучить дуже “розмито”, тут варто уточнити ще деякі моменти.

Взагалі, зовсім не здати ЗНО/НМТ неможливо, адже це тестовий формат екзамену, а отже,  навіть якщо Ви нічого не знаєте з даного предмету, імовірність вгадати хоч саму мінімальну кількість питань дуже велика. Максимальний бал — це 200. Із цих 200 балів 100 Ви отримуєте автоматично, прийшовши на екзамен. І далі, цей мінімальний прохідний бал вже буде варіюватися в залежності від предмету, який Ви здаєте. Ось припустимо Ви здавали ЗНО/НМТ з англійської чи будь-якого іншого предмету і Вам буквально не вистачило кілька балів до мінімального прохідного. В такому випадку не все ще втрачено.

Можна зробити наступне. По-перше, подавати документи у такі ВНЗ, у яких цей предмет, який Ви не склали, не є обов’язковим. По-друге, Ви можете скласти ще один додатковий екзамен, на випадок, якщо не наберете мінімальний прохідний бал з якогось предмету, проте, такий варіант потрібно спланувати собі завчасно, адже реєстрація до ЗНО/НМТ проходить за кілька місяців до його здачі.

І по-третє, якщо жодний з цих варіантів Вам не підійшов і Ви точно знаєте, що Вам потрібно поступати саме на цю спеціальність, а не на якусь іншу, у такому випадку Ви завжди можете виділити собі ще один рік для того, щоб якісно підготуватись до екзамену саме з цього предмету. І хоча ЗНО/НМТ не можна перездати через місяць чи два, проте завжди є шанс здати його через рік, два і більше.

уроки іноземних мов для початківців, з нуля та на будь-який рівень, віддалено по Україні та для українців у всьому світі через Інтернет та СкайпІ якщо у матимете труднощі із підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської чи якоїсь іншої іноземної мови, Ви завжди можете звернутися до репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Солом’янського району Києва і отримати необхідну допомогу від наших фахівців.

В статті приведено ситуацію неуспішної здачі тестів ЗНО/НМТ та подано поради про те, що робити, якщо не здав ЗНО/НМТ, які можуть знадобитися кожному для подолання цієї неприємності.

Читайте також на нашому сайті “Як здати ЗНО/НМТ з англійської (якщо нічого не знаєш!)”

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд по вивченню англійської та інших іноземних мов з найкращим розмовним клубом – Вашим Спікнг Клабом, з підготовкою до екзаменів та тестів, з навчанням граматики офлайн та дистанційно, для дорослих та дітей-школярів, досвідченим та початківцям, із уроками та репетиторськими курсами, для бізнесу, приватних та корпоративних клієнтів, через Інтернет та Скайп віддалено по Україні та для українців у всьому світі, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом'янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Єреванської, Чоколівки, Лобановського, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Караваєвих Дач, на будь-який рівень та з нуля.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття прямо зараз!

(січень місяць, 2024 року)

👉 Версію сторінки англійською та іншими мовами можна переглянути за допомогою онлайн‑сервісу Google Translate:

EnglishFrenchGermanPolishUkrainian

 

Запитання щодо навчання

✎ Як школа Е-Ленд підтримує навчання дорослих студентів через Інтернет та Скайп?

Ми надаємо дорослим студентам можливість вивчати англійську, французьку, польську, німецьку та українську мови в онлайн режимі через Інтернет та Скайп, дозволяючи вам навчатися вдома чи в офісі.

✎ Де можна проходити навчання в школі Е-Ленд у Києві?

Ми маємо пункти навчання в різних мікрорайонах Києва, включаючи Севастопольську площу, Чоколівку, Солом'янку, Вокзальну, Повітрофлотський проспект, Єреванську, Антонову, Космонавтів, Караваєві Дачі, Лобановського, Шулявку та інші.

✎ Які особливості для дітей-школярів має школа Е-Ленд?

Ми пропонуємо спеціальні курси для дітей-школярів на будь-якому рівні вивчення, включаючи заняття в групах та індивідуальні уроки з репетитором.

✎ Які місця навчання доступні у Києві для студентів школи Е-Ленд?

Ви можете обрати для навчання зручне місце з нашого списку, яке включає Севастопольську площу, Чоколівку, Солом'янку, Вокзальну, Повітрофлотський проспект, Єреванську, Антонову, Космонавтів, Караваєві Дачі, Лобановського, Шулявку та інші мікрорайони Києва.

✎ Які можливості для навчання пропонує Е-Ленд для дорослих, які цікавляться вивченням мов для бізнесу?

Для дорослих бізнес-клієнтів, Е-Ленд пропонує спеціальні корпоративні курси з англійської, французької, польської, німецької та української мов, які можна проходити в офісі або в онлайн-форматі.

 

Найкраща практика

Слухайте англійську музику та пісні на іноземних сайтах і намагайтеся зрозуміти їх сенс:
  • Premiumbeat.com — музика. — Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
  • Skyrock.com — радіо. — Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
  • Azlyrics.com — музичні файли та тексти. — Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
  • Audiojungle.net — музика. — Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
  • Songkick.com — музика. — Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
Переглядайте якомога більше англійських фільмів та кінокартин іншими мовами:
  • Allmovie.com — фільми. — AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
  • Discovery.com — телевізійна мережа. — Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
  • Allocine.fr — фільми (французька). — AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
  • Imdb.com — фільми. — IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
  • Tf1.fr — телевізійна мережа (французька). — Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
Відвідуйте англійські сайти та сторінки носіїв інших мов без застосування перекладача:
  • Dailymail.co.uk — газета. — MailOnline — отримуйте найсвіжіші новини, фотографії шоу- бізнесу та знаменитостей, спортивні новини та чутки, вірусні відео та головні новини.
  • Cnet.com — новини технологій. — Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.
  • Euronews.com — новини. — Останні новини доступні у вигляді безкоштовного відео за запитом. Будьте в курсі європейських та світових новин про економіку, політику, дипломатію.
  • Web.de — розважальний ресурс (німецька). — Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
  • Gazeta.pl — газета (польська). — Портал Gazeta.pl — Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список