Що робити якщо не здав ЗНО?

Що робити якщо не здав ЗНО, полілінгвальна школа, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, курси з французької, німецької, української, англійської та польської, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, Караваєві Дачі, Космонавтів, Вокзальна, Солом’янка, Шулявка, Повітрофлотський проспект, Єреванська, Севастопольська площа, Антонова, Лобановського, Чоколівка та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля.

В статті описано типові випадки коли не вистачило балів, щоб скласти тести по ЗНО, а також надано поради, що робити якщо не здав ЗНО. Кожен, хто не впорався з цією задачею на наступний рік може спробувати ще раз. Але чи варто втрачати час? Про це та інше читайте далі.

Якщо не здав ЗНО 2022, головне не падати в паніку

Що робити якщо не здав ЗНО курси англійської французької німецької польської українськоїПривіт, друже! Ти не здав ЗНО? Не сумуй! У тебе ще все попереду. Що можуть порадити у такому випадку спеціалісти репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул скул в Києві?

Для початку потрібно заспокоїтися.

Один чоловік бажав влаштуватися в компанію Microsoft двірником. І вже, коли були готові його прийняти, попросили електронну пошту для комунікації, на що двірник сумно відповів:

– У мене немає навіть комп’ютера, не те що пошта.

– Вибачте, але ми не можемо вас прийняти, бо це є порушенням комунікації працівників в середині компанії. – відповіли йому.

Чоловік той довго не засмучувався, став торгувати дрібними речами, пізніше відкрив ларьок, пізніше магазин, а потім так гарно пішла справа, що виріс аж до мережі магазинів. І коли прийшов страховий агент, щоб застрахувати його бізнес, попросив електронну пошту для обміну контактами, на що чоловік відповів ту саму фразу:

– У мене немає комп’ютера.

– Ого, – здивувався страховий агент. – Ви такі успішні. А уявіть, який би ви мали бізнес, якби у вас був комп’ютер!?

– Якби я мав комп’ютер, я був би двірником компанії Microsoft, – відповів той.

(Притча про двірника та Microsoft )

Не все що ми маємо, є для нас найкращим. Варто пам’ятати цю притчу.

Також у нагоді може послужити перегляд статистики.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗа даними Українського центру оцінювання якості освіти поріг «склав/не склав» у 2022 році не подолали у наступному відсотковому співвідношенні:

 • англійська мова – 10,68%,
 • іспанська мова – 15,79%,
 • німецька мова – 11,49%,
 • французька мова – 8,94%,
 • з математики – 31,11%,
 • фізика – 8,33%.

Як бачимо, найгірше себе показала математика. Але це може бути пов’язано з тим, що математику зробили обов’язковим тестом, а багато хто може не мати здібностей до цього предмету і тому показник такий не втішний.

Отже, виходячи зі статистичних даних, можна зробити такі висновки:

 • ти не один, хто не склав тести (якщо, наприклад, взяти англійську мову, то зі 100 учнів не здало більше ніж 10 – це досить високий показник)
 • успішність здачі сильно залежить від предмету, який може увійти у здібності того чи іншого учня, а може і не увійти. Можливо варто краще подумати і підібрати предмет, до якого у тебе буде більше хисту
 • можливо спробувати предмети, на які показник порогу «склав/не склав» у 2022 році є найменший, зокрема це французька мова та фізика.

Дуже правдива народна мудрість. Відсутність чогось – це завжди шанс для чогось іншого. Спробуйте оглянутися по сторонах і увімкнути кмітливість.

Поради як вийти з ситуації при неуспішній здачі ЗНО

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЗовнішнє незалежне оцінювання є необхідною умовою для вступу до будь-якого вищого навчального закладу. Здаються різні предмети в залежності від спеціальності, на яку хоче поступити абітурієнт. ЗНО являє собою  тести із варіантами відповіді, може бути також кілька розгорнутих питань; якщо говоримо про англійську мову чи будь-яку іншу іноземну –  це написання невеличкого твору.

До будь-якого ЗНО треба ретельно готуватися. На кожній спеціальності є необхідний прохідний бал, який потрібно набрати, якщо Ви хочете вступити у  певний ВНЗ. Також кожного року цей прохідний бал може змінюватися. І виникає питання:

Що ж робити, якщо не вдалося набрати достатній прохідний бал? І, оскільки це питання звучить дуже “розмито”, тут варто уточнити ще деякі моменти.

Взагалі, зовсім не здати ЗНО неможливо, адже це тестовий формат екзамену, а отже,  навіть якщо ви нічого не знаєте з даного предмету, імовірність вгадати хоч саму мінімальну кількість питань дуже велика. Максимальний бал – це 200. Із цих 200 балів 100 Ви отримуєте автоматично, прийшовши на екзамен. І далі, цей мінімальний прохідний бал вже буде варіюватися в залежності від предмету, який Ви здаєте. Ось припустимо Ви здавали ЗНО з англійської чи будь-якого іншого предмету і Вам буквально не вистачило кілька балів до мінімального прохідного. В такому випадку не все ще втрачено.

Можна зробити наступне. По-перше, подавати документи у такі ВНЗ, у яких цей предмет, який Ви не склали, не є обов’язковим. По-друге, Ви можете скласти ще один додатковий екзамен, на випадок, якщо не наберете мінімальний прохідний бал з якогось предмету, проте, такий варіант потрібно спланувати собі завчасно, адже реєстрація до ЗНО проходить за кілька місяців до його здачі.

І по-третє, якщо жодний з цих варіантів Вам не підійшов і Ви точно знаєте, що Вам потрібно поступати саме на цю спеціальність, а не на якусь іншу, у такому випадку Ви завжди можете виділити собі ще один рік для того, щоб якісно підготуватись до екзамену саме з цього предмету. І хоча ЗНО не можна перездати через місяць чи два, проте завжди є шанс здати його через рік, два і більше.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноІ якщо у матимете труднощі із підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської чи якоїсь іншої іноземної мови, Ви завжди можете звернутися до репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва і отримати необхідну допомогу від наших фахівців.

В статті приведено ситуацію неуспішної здачі тестів ЗНО та подано поради про те, що робити, якщо не здав ЗНО, які можуть знадобитися кожному для подолання цієї неприємності.

Читайте також на нашому сайті “Як здати ЗНО з англійської (якщо нічого не знаєш!)”

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, Єреванської, Лобановського, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками, досвідченими та початківцями.

Бажаємо Вам успіхів!

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Allocine.fr – фільми (французька). – AlloCiné, довідковий сайт про кіно та серіали! Відкрийте для себе пошук розкладів фільмів, телевізійних програм ваших улюблених серіалів та новин про них.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Dailymail.co.uk – газета. – MailOnline – отримуйте найсвіжіші новини, фотографії шоу- бізнесу та знаменитостей, спортивні новини та чутки, вірусні відео та головні новини.
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.
 • Euronews.com – новини. – Останні новини доступні у вигляді безкоштовного відео за запитом. Будьте в курсі європейських та світових новин про економіку, політику, дипломатію.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (23 votes)