Посібник 1. “Як вивчати англійську на слух” (для початківців але і не тільки)

Англійська на слух, полілінгвальна школа, Караваєві Дачі, Антонова, Чоколівка, Космонавтів, Севастопольська площа, Шулявка, Солом’янка, Вокзальна, Лобановського, Єреванська, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, курси з польської, української, німецької, англійської та французької, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, заняття в групах, з репетитором, для дітей та дорослих.

В дані статті розглянуті особливості вивчення англійської мови, зокрема як вивчати англійську на слух не тільки для початківців, а й для професіоналів, а також розмовна англійська і її специфіка, як працює англійська на слух, фонетика англійської мови, зокрема фонетика англійської мови для дітей, фонетика англійської мови в таблицях, а також лексика англійської мови.

Розмовна англійська і англійська на слух

Розмовна англійська мова та англійська на слух курси англійської французької німецької польської українськоїРозмовна англійська мова – одна з найбільш популярних програм сучасної школи англійської мови. Адже необхідним засобом комунікації є власне розмовна англійська. Щоб якісно і швидко висловлювати свої думки, розмовна англійська необхідна як повітря.

Крім необхідності якісно висловлюватися, для чого покликана розмовна англійська, є ще друга сторона медалі: англійська на слух – здатність добре чути і розуміти англійську на слух.

У репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розмовна англійська мова поділяється на дві окремі складові: перша – здатність якісно говорити, дохідливо висловлюючи свою думку; і друга – англійська на слух – здатність чути, розрізняючи англійські слова і розуміючи їх суть в контексті речення. Звідси, можна умовно розділити два поняття: перше – розмовна англійська як вміння говорити, і друге – розмовна англійська – вміння чути.

Причина поділу цих понять, перш за все, робиться з метою застосування окремих вправ. Добре відточені окремо розмовна англійська з умінням говорити і розмовна англійська з умінням слухати – це велика сила: коли вони об’єднаються докупи, розмовна англійська досягає свого апогею!

Чому англійська на слух вимагає окремої практики? Коли ви чуєте, як спілкується іноземець, іноді його фраза може здатися Вам як одне довге слово. І часом, навіть практикуючому англійську мову на досить високому рівні, англійська на слух може погано сприйматися. Особливо це відчутно у випадку швидкої, щільної мови.

Англійська на слух – це як своєрідна мелодія. Слухаючи її, вухо звикає до того, як зливаються слова з артиклями або між собою, як звучать фрази. Англійська на слух сприймається з практикою. Причому практика повинна бути досить специфічна, з урахуванням вимови, акценту тощо.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва викладання ведеться з допомогою підготовленої програми з урахуванням індивідуальних властивостей кожного учня. Спеціальні вправи і спілкування в живу дають можливість розвинути лінгвістичні навики.

Розмовна англійська і англійська на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул – це завжди можливість досягнення високого рівня підготовки.

Для того, щоб краще заглибитися в тему “Розмовна англійська мова”, виділяють такі поняття як фонетика і лексика англійської мови. Про це і поговоримо в наступних розділах.

Фонетика англійської мови. Фонетика англійської мови для дітей. Фонетика англійської мови в таблицях

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО“Фонетика” – це розділ мови, який вивчає звуки, їх вимову та специфіку.

Фонетика англійської  важлива перш за все для грамотної вимови.

Питання, як і в якому контексті звучать англійські звуки, вирішує фонетика англійської.

На початкових етапах для ефективного вивчення англійської особливо важлива фонетика англійської мови для дітей.

Хоча дітям часто на початку важче даються ті чи інших звуки навіть на рідній мові, перевага у відточуванні фонетики в ранньому віці очевидна. Діти ще не до кінця сформовані – вони, як губка, вбирають в себе інформацію. І це якраз є великим полюсом у придбанні хорошої стійкої мови.

Фонетика англійської мови для дітей покликана сформувати у них правильну вимову і дати потужний старт в вивченні англійської.

Фонетика англійської мови для дітей – це як “шпаргалка” для розуміння мови. З її допомогою звуки англійської мови піддаються вивченню зовсім легко.

Варто відзначити, що фонетика англійської мови для дітей найкраще засвоюється з практикою. І не з проста в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва фонетика англійської мови для дітей побудована таким чином, щоб максимально застосовувати практичні напрацювання учня.

Почавши навчання в школі, наші фахівці приділять увагу кожному учневі з застосуванням індивідуальної методики.

Також в школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул фонетика англійської мови для дітей вивчається із залученням оригінальних відео- і аудіо текстів, що також важливо.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиОтримати найкращі практичні посібники на тему “Фонетика англійської мови для дітей” Ви можете в нашій школі. Але наші фахівці підшукали деякі вправи в вільному доступі, рекомендовані для початківців. При бажанні Ви можете пройти їх прямо зараз:

 1. ” Казка про язичок ” – всі англійські звуки за 4 хвилини. Фонетика англійської мови для дітей
 2. Легке засвоєння англійської мови для дітей . фонетика англійської мови для дітей
 3. Звуки англійської мови для дітей . Фонетика англійської мови для дітей

Одним з найбільш зручних методів вивчення звуків є фонетика англійської мови в таблицях. Про це поговоримо далі.

Фонетика англійської мови в таблицях – це базове пояснення вимови звуків представлене в таблицях.

Англійська фонетика в таблицях допоможе розуміти англійську на слух, і висловлюватися на “зрозумілій мові”.

В кінці кінців, фонетика англійської мови в таблицях – це просто незамінне представлення вимови англійської.

Наприклад, Ви дивитесь фільм на англійській або розмовляєте з іноземцем, або просто намагаєтеся розібратися з вимовою в будь-якій інший ситуації – все це фонетика англійської.

Англійська фонетика в таблицях найбільш поширена в формі поєднання написання звуків і їх транскрипції.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва при проходженні відповідної теми викладачі пропонують для учнів роздатковий матеріал “Фонетика англійської мови в таблицях”, який допомагає розкрити повне розуміння особливості вимови слів на англійській.

Легко орієнтуватися в англійських текстах, сприймати мову на слух, вирішувати вправи під час занять – за допомогою фонетики англійської мови в таблицях. Вивчіть її “на зубок” і Ви відчуєте прилив величезної сили!

Коли почнете вивчення основ фонетики англійської мови в таблицях у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Вам буде запропоновано чітку впорядковану схему звуків, а також детальний коментар до неї і практичне застосування.

Фонетика англійської мови в таблицях може стати в нагоді Вам як для вивчення англійської, так і в повсякденному житті.

Поставивши позначку “вивчено” навпроти пункту “Фонетика англійської мови в таблицях” можна сміливо читати незнайомі тексти або, наприклад, легко використовувати голосовий пошук Google. Фонетика англійської мови в таблицях сильно спрощує і прискорює розуміння суті тексту.

Підводячи підсумок, ми бачимо, що фонетика англійської мови в таблицях – це перш за все розкладена по поличках специфіка вимови звуків на англійській.

Якщо потрібно швидко вивчити фонетику англійської мови, найкраще пригодиться фонетика англійської мови в таблицях для запам’ятовування через візуальне сприйняття. Фонетика англійської мови в таблицях може дуже стати в нагоді як перед підготовкою на іспиті, так і для того, щоб освіжити знання в пам’яті і перевірити ще раз себе.

Тут ви зможете знайти багато цікавого, в тому числі і таблиці по фонетиці англійської мови.

До сих пір ми говорили про фонетику англійської мови. У наступному розділі буде розглянута також дуже важлива тема “Лексика англійської мови ”

Лексика англійської мови

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноУ попередніх розділах ми розглядали теми “Розмовна англійська”, “Англійська на слух”, “Фонетика англійської”, “Фонетика англійської мови для дітей” а також “Фонетика англійської мови в таблицях”.

Дуже популярною і важливою темою, яка має тісний зв’язок з попередніми, є “Лексика англійської мови”.

В разі пошуку найкращого підходу до вивчення англійської мови “Лексика англійської мови” завжди займає особливе місце.

У даній статті “Лексика англійської мови” отримала окремий розділ.

Розберемося з поняттям.

Лексика англійської мови – це сукупність слів англійської мови, її певної сфери та діалекту.

Лексика англійської мови поєднує в собі сприйняття англійської на слух, вимову (фонетику), і написання.

Лексика англійської мови – це цеглинки (будівельний матеріал) для побудови будинку – англійської мови. Лексика англійської мови – це також і фундамент. І в кінці кінців, лексика англійської мови – це дах самого будинку англійського мови.

Будиночок, який у нас вийшов – це житло, де живе наша англійська мова. І як ми бачимо, лексика англійської мови червоною ниткою прошиває всі її сфери. І стіни, і фундамент, і дах – все це лексика англійської мови. Без неї англійській мові просто не буде де жити.

Лексика англійської мови, зокрема специфіка вивчення англійських слів а також корисні вправи представлені на британському сайті вивчення англійської. Також тут Ви можете завантажити безкоштовний тест перевірки рівня англійської мови.

Лексика англійської мови – ключова складова у вивченні англійської мови.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розроблені свої методики для вивчення англійської лексики. Деякі з них представлені у нас на сайті в статті: “Вивчити словник на 2000 слів за 3 місяці!”

Розглядаючи тему “Лексика англійської мови” слід зауважити, що при вивченні англійської не варто гнатися за кількістю. Почніть з якісного вивчення. Вивчайте спочатку базову лексику, а потім додавайте іншу, включаючи в неї тільки ті слова, які тематично підходять для Вашого напрямку.

Розпочніть вивчення лексики англійської мови в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Вам будуть представлені кращі методики, з допомогою яких Ви зможете швидко вивчити необхідну кількість слів.

Великий словниковий запас – безперечна перевага кожного, хто бажає швидко досягти вільного володіння англійською мовою. Навіть при незнанні якихось інших особливостей, наприклад, граматики, лексика англійської мови завжди дає хоч і примітивну, але тим не менш розмовну англійську. Ви, маючи великий лексичний запас, можете з легкістю сприймати англійську на слух. А це в свою чергу розкриває можливості для використання таких потужних інструментів для вивчення англійської, як, наприклад, перегляд фільмів на англійській.

Отже, лексика англійської мови як ключова складова в вивченні англійської мови, вимагає особливого уваги та “левової ” частки витраченого часу. Не варто ігнорувати її і сподіватися, що Ви зможете добре розмовляти на англійській мові без належного підходу до її вивчення.

У даній статті ми розглянули специфіку вивчення англійської мови, зокрема було  розглянуто наступні теми: “Розмовна англійська”, “Англійська на слух”, “Фонетика англійської”, “Фонетика англійської мови для дітей”, “Фонетика англійської мови в таблицях” а також “Лексика англійської мови”.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, для дорослих та дітей, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Чоколівки, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, Єреванської, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва, досвідченими та початківцями.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Я хочу краще знати граматику англійської мови. Як я можу цього досягнути?

В перелік програм полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул скул включена програма щодо інтенсивної підготовки по граматиці та лексиці. Більше того, застосовується спеціальна методика «Граматика та лексика на практиці», яка дає ще більше ефекту.

✎ Як поповнити свій словниковий запас максимально швидко?

Методів є багато і всі вони по своєму гарні. Все залежить від старань та прикладених зусиль студента. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул найчастіше радять метод розділення слів по групах, зокрема по частинах мови, таких як дієслова, прикметники тощо.

✎ Не маю зовсім часу на вивчення англійських слів. Як вирішити цю проблему?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул радять використовувати будь-який можливий час для вивчення лексики, наприклад під час подорожі, в пробці, при очікуванні в черзі, тощо. Для зручності можна встановити додаток на смартфон або написати слова на невеликі картки з перекладом на протилежній стороні.

✎ Як можна краще засвоїти вивчені правила з граматики?

Викладачі Е‑Ленд Скул радять студентам намагатися побільше самостійно вживати різні часові форми та застосовувати інші правила. Але це слід робити під наглядом викладачів для уникнення помилок.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Msnbc.com – новини. – Останні новини MSNBC та останні новини на сьогодні. Отримуйте щоденні новини від місцевих репортерів та оновлення світових новин за допомогою живого аудіо відео від нашої команди.
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Accuweather.com – журнал. – “Останні історії” Повний доступ до статей National Geographic.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.

    Відкрити повний список

5/5 - (7 votes)