Методи запам’ятовування англійських слів (техніка в 3 етапи)

Якщо Ви шукаєте методи запам’ятовування англійських слів, скористайтеся питва радами в яких представлена краща техніка.

В цій статті будемо говорити про методику вивчення слів в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул, а також розглянемо три етапи, як вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Викладачі полілінгвальної школи радять використовувати дану методику для швидкого і якісного вивчення англійських слів.

Методика вивчення слів

Вивчення слів вимагає великого ресурсу часу. А вивчити словник на 2000 – не справа одного дня. Однак варто постаратися, адже словниковий запас дає базу володіння мовою!

Вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці!А якщо ви закінчуєте школу і готуєтеся до ЗНО з іноземної (див. Експрес підготовка до ЗНО з Е-Ленд Скул), то метод, який пропонує сьогодні репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, буде для Вас просто знахідкою! А додаткових 2000 слів – приємним поповненням до знань мови! Адже знання слів є одним з важливих показників для високого результату!

Кращим методом вивчення нових слів, на наш погляд, є комбінований. З його допомогою можна розміщувати інформацію в короткій пам’яті, а потім і в довгій, використовуючи безпосереднє повторення вивченого матеріалу і, паралельно з ним, опосередковане – через різні заняття на дозвіллі: перегляд фільмів, читання книг і т.д. (Більш повний список на сайті репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва- в розділі «Навчання в насолоду»).

Три етапи як вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці

Отже, репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва пропонує всім бажаючим пройти три етапи, які дозволять вивчити словник на 2 тисячі слів за все за 3 місяці!

Методика вивчення слів проста і послідовна: за такий короткий період ви зможете запам’ятати в близько 2000 слів, а якщо спробуєте, то і набагато більше!

Етап 1. Для того, щоб вивчити словник слів, візьміть його середньої величини (не переборщіть з розміром!) І розділіть його на блоки. Це може бути, наприклад, розподіл за частинами мови: дієслова, іменники і т.д. або тематичний розподіл. Кількість груп в загальному не повинна перевищувати 5-10.

Етап 2. Переглядайте слова (не зубри, а саме вдумливо переглядайте) 20-30 слів в день, додаючи з кожним днем ​​20-30 нових, поки не пройдете весь блок.

Вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці!Етап 3. Пройдіть повторно весь блок через 8:00. Потім через 24 години. Потім через 3 дня. Потім через 9 днів. Потім через місяць. І нарешті через 3 місяці. За цей час додавайте наступні блоки (паралельно) і повторюйте їх у такій же послідовності. І за цей же час, не забуваючи про повторення вивченого, (так само паралельно) намагайтеся проходити ці ж слова, переглядаючи максимальну кількість різних іноземних фільмів, граючи в ігри (на сайті репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – в розділі “в ігровому форматі“), читаючи книги тощо.

Дерзайте вчити слова! І ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

А якщо знайдете друзів для спільного навчання – методика вивчення слів стане в рази ефективніше!

До речі, багато різноманітних онлайн і оффлайн словників з різних мов можна завантажити собі в телефон! А як вивчити словник, ви вже знаєте!

Отже, ми бачимо, що використовуючи нескладну методику, можна дуже швидко і ефективно вивчити пристойну кількість англійських слів. Для цього Вам потрібно пройти всього три нескладних етапи. Цей метод ще називається комбінованим, оскільки в ньому застосовується одночасно три перехресних методу, які в комплексі дають вражаючий ефект. Викладачі полілінгвальной школи рекомендують використання саме цієї методики завдяки її надзвичайно сильною ефективності.

Вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці!Читайте на нашому сайті репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва також про полілінгвальну освіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =