Методи запам’ятовування англійських слів (техніка в 3 етапи)

Якщо Ви шукаєте методи запам’ятовування англійських слів, скористайтеся питва радами в яких представлена краща техніка.

В цій статті будемо говорити про методику вивчення слів в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, а також розглянемо три етапи, як вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Викладачі полілінгвальної школи радять використовувати дану методику для швидкого і якісного вивчення англійських слів.

Методика вивчення слів

Вивчення слів вимагає великого ресурсу часу. А вивчити словник на 2000 – не справа одного дня. Однак варто постаратися, адже словниковий запас дає базу володіння мовою!

Вивчити словник на 2 тис. слів курси англійської французької німецької польської українськоїА якщо ви закінчуєте школу і готуєтеся до ЗНО з іноземної (див. Експрес підготовка до ЗНО з Е‑Ленд Скул), то метод, який пропонує сьогодні репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, буде для Вас просто знахідкою! А додаткових 2000 слів – приємним поповненням до знань мови! Адже знання слів є одним з важливих показників для високого результату!

Кращим методом вивчення нових слів, на наш погляд, є комбінований. З його допомогою можна розміщувати інформацію в короткій пам’яті, а потім і в довгій, використовуючи безпосереднє повторення вивченого матеріалу і, паралельно з ним, опосередковане – через різні заняття на дозвіллі: перегляд фільмів, читання книг і т.д. (Повніший список на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва- в розділі «Навчання в насолоду»).

Три етапи як вивчити словник на 2 тис. слів за 3 місяці

Отже, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва пропонує всім бажаючим пройти три етапи, які дозволять вивчити словник на 2 тисячі слів за все за 3 місяці!

Методика вивчення слів проста і послідовна: за такий короткий період ви зможете запам’ятати в близько 2000 слів, а якщо спробуєте, то і набагато більше!

Етап 1. Для того, щоб вивчити словник слів, візьміть його середньої величини (не переборщіть з розміром!) І розділіть його на блоки. Це може бути, наприклад, розподіл за частинами мови: дієслова, іменники і т.д. або тематичний розподіл. Кількість груп в загальному не повинна перевищувати 5-10.

Етап 2. Переглядайте слова (не зубри, а саме вдумливо переглядайте) 20-30 слів в день, додаючи з кожним днем ​​20-30 нових, поки не пройдете весь блок.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЕтап 3. Пройдіть повторно весь блок через 8:00. Потім через 24 години. Потім через 3 дня. Потім через 9 днів. Потім через місяць. І нарешті через 3 місяці. За цей час додавайте наступні блоки (паралельно) і повторюйте їх у такій же послідовності. І за цей же час, не забуваючи про повторення вивченого, (так само паралельно) намагайтеся проходити ці ж слова, переглядаючи максимальну кількість різних іноземних фільмів, граючи в ігри (на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – в розділі “в ігровому форматі“), читаючи книги тощо.

Дерзайте вчити слова! І ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!

А якщо знайдете друзів для спільного навчання – методика вивчення слів стане в рази ефективніше!

До речі, багато різноманітних онлайн і оффлайн словників з різних мов можна завантажити собі в телефон! А як вивчити словник, ви вже знаєте!

Отже, ми бачимо, що використовуючи нескладну методику, можна дуже швидко і ефективно вивчити пристойну кількість англійських слів. Для цього Вам потрібно пройти всього три нескладних етапи. Цей метод ще називається комбінованим, оскільки в ньому застосовується одночасно три перехресних методу, які в комплексі дають вражаючий ефект. Викладачі полілінгвальной школи рекомендують використання саме цієї методики завдяки її надзвичайно сильною ефективності.

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиЧитайте на нашому сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва також про полілінгвальну освіту.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Єреванської, Караваєвих Дач, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, вулиці Антонова, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, із репетиторськими курсами та уроками, для дорослих та дітей.

(січень місяць, 2022 року)

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Typepad.com – блог. – Поділіться своїми захопленнями зі світом.
 • Euronews.com – новини. – Останні новини доступні у вигляді безкоштовного відео за запитом. Будьте в курсі європейських та світових новин про економіку, політику, дипломатію.
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Washingtonpost.com – газета. – Політика, найкращі світові новини і не тільки.

    Відкрити повний список

5/5 - (1 vote)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − eight =