Загадки про тварин англійською мовою – для дітей та дорослих 2022

Загадки англійською мовою для дітей, загадки про тварин, як розгадувати загадки, куди біжить курка і куда, уроки іноземних мов з нуля, будь-якого рівня та для початківців, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, курси з англійської, української, польської, французької та німецької, підготовка до IELTS та TOEFL, ЗНО, ЄВІ, Караваєві Дачі, Антонова, Лобановського, Вокзальна, Єреванська, Повітрофлотський проспект, Космонавтів, Севастопольська площа, Шулявка, Солом’янка, Чоколівка та в інших мікрорайонах Києва, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором.

Для дітей та дорослих дуже цікавими є загадки. Захопливі запитання з відповідями тішать кожного. Загадки бувають дуже чудернацькими з використанням різноманітних образів, гри слів, застосування уяви, підступні та каверзні загадки, з розгадками прихованими в самій загадці тощо.

Загадки для дітей та дорослих. Особливості загадок

Загадки про тварин англійською мовою - для дітей та дорослих 2022Загадка складається з двох частин. Безпосередньо самої загадки – основна частина і розгадки. Основна частина переважно займає більший об’єм. Розгадка зазвичай коротка – дуже часто складається з одного слова.

Зазвичай, при оформленні загадок у літературних джерелах застосовують форму викладення, де спочатку приводиться загадка а далі у дужках – розгадка. Іноді розгадки друкують догори ногами. Це робиться для того, щоб важче було прочитати відповідь, і таким чином дають читачу можливість її самостійно розгадати.

Часом для підтримання інтриги розгадка зовсім не вказується.

По емоційному забарвленні як перша частина так і друга бувають чудово оформленими та дотепними. Розгадка дуже добре вписується в контекст загадки, іноді повертає загадку у дуже неочікуване русло. Такі загадки є особливо цікаві та захопливі.

Розгадка по своїй суті має бути дуже легка та доступна. Іноді навіть елементарна. Але в тому разі, коли вона вже відома. Доки розгадка залишається в таємниці, здогадатися іноді дуже складно, не просто дітям а навіть і дорослим.

Загадки з “каверзом” часто не піддаються розгадуванню. Вони застосовуються для того, щоб повеселитися. Наприклад загадка:

“Чотири лапки стирчать від грядки?”

Що може спасти на думку при розгадуванні такої загадки? Що може бути на грядці? Можливо морква. Але чому чотири? І так далі…

Розгадка ж виявляється, складається з самої загадки: “чотирьохлапчатий грядкостирчатель”.

Смішно, хіба ні? Часом комусь подібні загадки можуть здаватися зовсім безглуздими. Все залежить від почуття гумору у гурманів (фанатів) загадок. Бувають і такі.

Як розгадувати загадки? Тактика та стратегія

Загадки про тварин англійською мовою - для дітей та дорослих 2022Існують цілі стратегії для розгадування загадок. Все зводиться до того, щоб охопити весь можливий спектр типів загадок і перевірити кожен з них. Про різні категорії загадок ми вже згадували. Спробуйте, застосовуючи їх, скласти свій особистий план, за допомогою якого можна буде розгадувати загадки.

Повторимо ще раз категорії загадок, узагальнивши все вищесказане (в наступних розділах приведемо тексти приведених для прикладу загадок з розгадками):

 • загадка з перенесенням образу. Наприклад “На поляні є гора”
 • загадка парадокс. Наприклад “Скільки, якщо нічого?”. Зазвичай розгадки також побудовані такому ж парадоксі.
 • загадки на математичний підрахунок. Часто в таких загадках потрібна уважність а також застосування “каверзу”. Наприклад, “Мисливець та качки”.
 • загадки на уважність. Найчастіше загадка розповідається у вигляді якоїсь довгої розповіді, плутанини або нісенітниці, щоб відвести слухача від умови загадки, яка пізніше стає ключовою.”Летіло два крокодили”, “Уяви що ти машиніст потяга”, “У автобусі їхало 12 пасажирів”.

Часто основою для розгадування є так званий “штурм мозку” коли необхідно фіксувати будь-що що приходить нам на думку. І таким чином дуже часто можна потрапити на правильну відповідь.

Якщо поєднати штурм мозку з категоріями і провести штурм по кожній з них, шанси на розгадування загадки зростають.

Веселе проведення часу з загадками також пропонує полілінгвальна школа Е-Ленд. Досить часто викладачі застосовують цей засіб для заохочення студентів, привернення уваги дітей, відпочинку між частинами навантажувальних програм тощо.

Where the chicken runs and whither? – Куди біжить курка і куда?

Загадки про тварин англійською мовою - для дітей та дорослих 2022

Існує старовинна англійська загадка: “Where the chicken runs and whither?” – Перекладається приблизно так: “Куди біжить курка і куда?” Двічі повторюється одне і те саме запитання: куди і куда? Масло масляне. Як же знайти розгадку?

Неважко збагнути, що тип цієї загадки – абсурд. Отже десь приблизно тут і буде розгадка.

“Where the chicken runs and whither?” – solution: “The chicken runs there  and thither, що в перекладі буде значити: “Куди біжить курка і куда?” – “Курка біжить туди і туда”. Абсурдно, в риму, кумедно!

Пригадаємо загадки, які ми приводили як приклади в попередніх розділах та їх категорії:

 • “На поляні є гора”
 • “Скільки, якщо нічого?”.
 • “Мисливець та горобці”.
 • “Летіло два крокодили”.
 • “Уяви що ти машиніст потяга”.
 • “У автобусі їхало 12 пасажирів”.

Загадка з перенесенням образу:

За поляною – гора,
Під горою є нора.
А в горі дві пічки:
День і ніч жарою чмихають,
То сопуть, то рівно дихають.
(Поляна - чоло, нора - рот, гора - ніс)
Англійська версія:
Behind the glade - a mountain,
Under the mountain there is a hole.
And in the mountain there are two stoves:
Day and night they sneeze with heat,
Then they breathe, then they breathe evenly.
(Glade - forehead, hole - mouth, mountain - nose)

Загадка парадокс:

Скільки, якщо нічого?
(Менше, ніж якби хоч щось було)
Англійська версія:
How much, if nothing? 
(Less than if anything)

Загадки на математичний підрахунок:

Летіло сім качок.
Мисливець вистрелив і в дві поцілив.
Скільки залишилося?
(Дві, бо інші полетіли)
Англійська версія:
Seven ducks were flying. The hunter fired and shot at two. How much is left? 
(Two, because the others flew)

Загадки на уважність:

Летіло два крокодили: один – зелений, а другий – на північ.
Як звати тата Романа Петровича?
(Петро)
Англійська версія:
Відсутня.
Уяви що ти машиніст потяга який їздить з Києва в Стамбул. В потязі 15 вагонів, які обслуговує 19 осіб. Начальнику потягу 45 років. Помічник начальника старший за машиніста на 2 роки. Скільки років машиністу потяга?
(Стільки, скільки тому, хто розгадує загадку)
Англійська версія:
Imagine that you are a train driver traveling from Kiev to Istanbul. There are 15 cars in the train, which serves 19 people. The head of the train is 45 years old. The assistant chief is 2 years older than the driver. How old is the train driver?
(As much as to the one who solves the riddle)
У автобусі їхало 12 пасажирів. На зупинці вийшло 2 пасажири, зайшло 3. На наступній зупинці вийшло 2 пасажири, зайшло 2. На наступній зупинці вийшло 3 пасажири, зайшло 2. На наступній зупинці вийшло 2 пасажири, зайшов 1. На наступній зупинці вийшло 2 пасажири, не зайшов ні один. Скільки було зупинок?
(П'ять)
Англійська версія:
There were 12 passengers on the bus. At the stop there were 2 passengers, there were 3. At the next stop there were 2 passengers, there were 2. At the next stop there were 3 passengers, there were 2. At the next stop there were 2 passengers, there were 1. At the next stop there were 2 passengers, none . How many stops were there? 
(Five)

Як бачимо, загадки бувають різних типів. Але всіх їх об’єднує одна суть.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дорослих та дітей, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, Єреванської, вулиці Антонова, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е-Ленд займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.

    Відкрити повний список

5/5 - (12 votes)