Моя школа по методу Е-Скулс – електронна платформа освіти

Програма “Моя школа по методу Е-Скулс”, найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, полілінгвальна школа вивчення англійської мови та інших іноземних мов Е-Ленд Скул, Солом’янський район, Київ

В статті описано про застосування найновішої програми “Моя школа” відповідно до державної програми Міністерства науки та освіти України “Цифровізація закладів освіти“. Моя школа – це нова електронна платформа, в якій не тільки учні, але і вчителі та батьки отримують простий доступ до  інформації про навчальні процеси та успішність учнів.

Моя школа – електронна платформа освітиВ цій системі Ви відшукаєте понад 100 чудових та корисних функцій. Зокрема, програма включає: електронні журнали, електронні щоденники, а також можливість планування уроків та формування звітності.

Доступ на сайт “Моя школа” – за посланиям а також посилання на сайт Е-Скулс – тут

Програма “Моя школа” – передумови створення

Програма "Моя школа по методу Е-Скулс" – електронна платформа освітиВ розділі розглянуто передумови становлення та розвитку програми “Моя школа” на основі державної програм та подано аргументи щодо ролі та цінності методики в умовах сучасності.

У сучасному вирі цифровізації зі стрімким розвитком новітніх технологій не відстає також і освіта нашої держави. Так, 28 січня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між ТОВ “Національні освітні технології” та Асоціацією міст України. Відповідно до даного Меморандуму розпочалася співпраця, зокрема впровадження електронних систем як найсучасніших світових технологій в діяльність освіти.

Меморандум відіграв вирішальну роль щодо впровадження програми “Моя школа”. Для того щоб іти в ногу з викликами, які кидає нам сучасність, неминучим є застосування електронної платформи. Цифровізація освіти – це крок в майбутнє. Сьогодні ми пишаємося розвитком нашої освіти та можемо бути прикладом для інших.

Перевірку практичного застосування програми “Моя школа” було проведено у школі-гімназії №23 Вінниці. Було продемонстровано цифровізовану електронну платформу за допомогою якої учні, вчителі та батьки застосовують електронний журнал та електронний щоденник. Також з надзвичайно ефективної сторони показала себе система звітності на базі даної методики.

Спеціалісти в галузі освіти переконані, що застосування програми “Моя школа” дасть можливість швидкими темпами спростити та зробити дуже ефективним освітні процеси у всіх навчальних закладах по всій території України.

В цьому розділі ми поділилися чудовою новиною про те, як впроваджується електронна платформа за державною освітньою програмою, зокрема розповіли про передумови та історію виникнення програми “Моя школа”.

В наступному розділі опишемо переваги, які можна отримати при застосуванні програми “Моя школа”.

Основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс” 2021

Програма "Моя школа по методу Е-Скулс" – електронна платформа освітиЯк ми вже знаємо з попереднього розділу, програма “Моя школа по методу Е-Скулс” – це частина освітньої державної програми, основною метою якої є впровадження електронної платформи в освітній процес. Зокрема передбачається впровадити електронний журнал, електронний щоденник та електронну звітність.

Яку саме користь учні, викладачі та батьки зможуть отримати за допомогою цих новітніх “фіч” розглянемо у цьому розділі – “Основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс”.

Гадаємо, кожен з нас пам’ятає, як навчався в школі чи університеті і стикався з такими речами як щоденник і класний журнал. Кожного разу тути вносилися записи, стосовно занять, оцінок і ще ряду всяких всячин “аля, взяти форму на фізкультуру”.

Тепер же, зі застосуванням програми “Моя школа по методу Е-Скулс” даний процес отримав цифрову платформу, яка дає можливість застосовувати чудові інструменти: “електронний щоденник”, електронний журнал” та “електронну звітність”.

Першою користю для учасників освітнього процесу безумовно є те, що не потрібно писати вручну. Цифрові технології дозволяють швидко заповнювати дані, таблиці, графи, набираючи текст та копіюючи його з потрібного місця в потрібне.

Другою користю є те, що дані електронні інструменти є доступними в режимі онлайн 24/7. Тобто в будь-який час викладач, студент, учень, батьки зможуть доступитися до електронного журналу, щоденника тощо і скористатися необхідною інформацією.

І третя, не менш важлива перевага – зручність та мобільність застосування електронної платформи за допомогою додатку “Моя школа“. Даний додаток кожен може встановити на свій смартфон під керуванням операційної системи Андроїд, завантаживши його у Плей Маркеті, чи у випадку застосування Мак ОС – у Плей Сторе.

Ну і четверта користь – широка аудиторія використання, в яку входять як вчителі, так і учні та їх батьки.

Уявіть собі, що ви їдете у автобусі на заняття і забули подивитися, в якому корпусі та в якому кабінеті буде проходити урок. Відкриваєте додаток на телефоні, який завжди при Вас і за лічені хвилини уже знаєте, куди Вам іти на заняття.

І таких прикладів можна приводити дуже багато. Мобільність, швидкість, зручність, доступність – все це дає програма “Моя школа по методу Е-Скулс”

В цому розділі ми описали основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема користь від цифрового формату, доступності, мобільності та широкого кола застосування.

Але хочемо поділитися ще однією приємною новиною. Репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва також застосовує програму “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема електронний журнал та електронний щоденник. Про це ви зможете прочитати в наступному розділі.

Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Програма "Моя школа по методу Е-Скулс" – електронна платформа освітиВивчення іноземних мов – це одна з частин освітнього процесу, яка займає далеко не останнє місце. Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” при вивченні англійської мови та інших мов, таких як французька, німецька, польська а також ділова українська – це справжній скарб для викладачів та студентів.

В цьому розділі ми опишемо специфіку застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва.

При вивченні англійської мови та інших іноземних мов на допомого учням, викладачам та батькам дітей, які навчаються, прийдуть електронні журнал та щоденник. Електронна звітність потрібна тільки викладачам.

Розпочавши курси англійської в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул, Вам стане доступна опція застосування електронного журналу. Зареєструвавшись та заповнивши анкету на сайті, Ви отримуєте доступ до електронного журналу, який буде вести викладач. В будь який-час журнал буде доступний і ви зможете переглядати графік занять, також вносити свої пропозиції та підтвердження щодо того чи іншого заняття.

Припустимо, Ваші плани різко змінилися і Ви не можете підтвердити Вашу присутність на занятті. І треба попередити про це викладача. Ви ставите відповідну відмітку в електронному журналі і викладач уже знає про те, що Ви не зможете прийти. Також завжди можете перенести Ваше заняття на інший день та погодити це з Вашим викладачем.

Електронний щоденник більше знадобиться для дітей та їх батьків, які бажають контролювати успішність їхньої дитини. Батьки можуть бути обізнані про те, які оцінки отримує їх дитина.

Також ведення електронного щоденника значно спрощує задачу викладачам. Але особлива допомога кожному викладачу – це електронна звітність. Форма звітності побудована таким чином, щоб максимально спростити викладачам підготовку звітів. Застосовуючи електронний журнал та електронний щоденник, сформувати звіт стає дуже просто.

Програма "Моя школа по методу Е-Скулс" – електронна платформа освіти

Як бачимо, програма “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва – це завжди і зручність, і користь як для викладачів, так і для учнів, а також для батьків, які віддають своїх дітей на вивчення іноземної мови в школу Е-Ленд.

В розділі ми розглянули тему “Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва” та змогли переконатися в корисності такої чудової можливості, як застосування електронної платформи для вивчення англійської та інших мов.

В статті ми представили особливості програми “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема описавши її передумови створення, основні переваги та застосування в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

29.03.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси французької з репетитором?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах французької, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську та польську мови?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (6 votes)