Моя школа по методу Е-Скулс – електронна платформа освіти

Програма “Моя школа по методу Е-Скулс”, найкращі курси, онлайн уроки, рівні, репетитор, курси з англійської, французької, української, польської та німецької, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, Космонавтів, Вокзальна, Єреванська, Севастопольська площа, Антонова, Чоколівка, Лобановського, Солом’янка, Шулявка, Караваєві Дачі, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором.

В статті описано про застосування найновішої програми “Моя школа” відповідно до державної програми Міністерства науки та освіти України “Цифровізація закладів освіти“. Моя школа – це нова електронна платформа, в якій не тільки учні, але і вчителі та батьки отримують простий доступ до  інформації про навчальні процеси та успішність учнів.

В цій системі Ви відшукаєте понад 100 чудових та корисних функцій. Зокрема, програма включає: електронні журнали, електронні щоденники, а також можливість планування уроків та формування звітності.

Доступ на сайт “Моя школа” – за посланиям а також посилання на сайт Е-Скулс – тут

Програма “Моя школа” – передумови створення

Програма quot;Моя школа по методу Е-Скулсquot; курси англійської французької німецької польської українськоїВ розділі розглянуто передумови становлення та розвитку програми “Моя школа” на основі державної програм та подано аргументи щодо ролі та цінності методики в умовах сучасності.

У сучасному вирі цифровізації зі стрімким розвитком новітніх технологій не відстає також і освіта нашої держави. Так, 28 січня 2022 року було підписано Меморандум про співпрацю між ТОВ “Національні освітні технології” та Асоціацією міст України. Відповідно до даного Меморандуму розпочалася співпраця, зокрема впровадження електронних систем як найсучасніших світових технологій в діяльність освіти.

Меморандум відіграв вирішальну роль щодо впровадження програми “Моя школа”. Для того щоб іти в ногу з викликами, які кидає нам сучасність, неминучим є застосування електронної платформи. Цифровізація освіти – це крок в майбутнє. Сьогодні ми пишаємося розвитком нашої освіти та можемо бути прикладом для інших.

Перевірку практичного застосування програми “Моя школа” було проведено у школі-гімназії №23 Вінниці. Було продемонстровано цифровізовану електронну платформу за допомогою якої учні, вчителі та батьки застосовують електронний журнал та електронний щоденник. Також з надзвичайно ефективної сторони показала себе система звітності на базі даної методики.

Спеціалісти в галузі освіти переконані, що застосування програми “Моя школа” дасть можливість швидкими темпами спростити та зробити дуже ефективним освітні процеси у всіх навчальних закладах по всій території України.

В цьому розділі ми поділилися чудовою новиною про те, як впроваджується електронна платформа за державною освітньою програмою, зокрема розповіли про передумови та історію виникнення програми “Моя школа”.

В наступному розділі опишемо переваги, які можна отримати при застосуванні програми “Моя школа”.

Основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс“ 2022

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЯк ми вже знаємо з попереднього розділу, програма “Моя школа по методу Е-Скулс” – це частина освітньої державної програми, основною метою якої є впровадження електронної платформи в освітній процес. Зокрема передбачається впровадити електронний журнал, електронний щоденник та електронну звітність.

Яку саме користь учні, викладачі та батьки зможуть отримати за допомогою цих новітніх “фіч” розглянемо у цьому розділі – “Основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс”.

Гадаємо, кожен з нас пам’ятає, як навчався в школі чи університеті і стикався з такими речами як щоденник і класний журнал. Кожного разу тути вносилися записи, стосовно занять, оцінок і ще ряду всяких всячин “аля, взяти форму на фізкультуру”.

Тепер же, зі застосуванням програми “Моя школа по методу Е-Скулс” даний процес отримав цифрову платформу, яка дає можливість застосовувати чудові інструменти: “електронний щоденник”, електронний журнал” та “електронну звітність”.

Першою користю для учасників освітнього процесу безумовно є те, що не потрібно писати вручну. Цифрові технології дозволяють швидко заповнювати дані, таблиці, графи, набираючи текст та копіюючи його з потрібного місця в потрібне.

Другою користю є те, що дані електронні інструменти є доступними в режимі онлайн 24/7. Тобто в будь-який час викладач, студент, учень, батьки зможуть доступитися до електронного журналу, щоденника тощо і скористатися необхідною інформацією.

І третя, не менш важлива перевага – зручність та мобільність застосування електронної платформи за допомогою додатку “Моя школа“. Даний додаток кожен може встановити на свій смартфон під керуванням операційної системи Андроїд, завантаживши його у Плей Маркеті, чи у випадку застосування Мак ОС – у Плей Сторе.

Ну і четверта користь – широка аудиторія використання, в яку входять як вчителі, так і учні та їх батьки.

Уявіть собі, що ви їдете у автобусі на заняття і забули подивитися, в якому корпусі та в якому кабінеті буде проходити урок. Відкриваєте додаток на телефоні, який завжди при Вас і за лічені хвилини уже знаєте, куди Вам іти на заняття.

І таких прикладів можна приводити дуже багато. Мобільність, швидкість, зручність, доступність – все це дає програма “Моя школа по методу Е-Скулс”

В цому розділі ми описали основні переваги програми “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема користь від цифрового формату, доступності, мобільності та широкого кола застосування.

Але хочемо поділитися ще однією приємною новиною. Репетиторська школа за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва також застосовує програму “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема електронний журнал та електронний щоденник. Про це ви зможете прочитати в наступному розділі.

Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВивчення іноземних мов – це одна з частин освітнього процесу, яка займає далеко не останнє місце. Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” при вивченні англійської мови та інших мов, таких як французька, німецька, польська а також ділова українська – це справжній скарб для викладачів та студентів.

В цьому розділі ми опишемо специфіку застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

При вивченні англійської мови та інших іноземних мов на допомого учням, викладачам та батькам дітей, які навчаються, прийдуть електронні журнал та щоденник. Електронна звітність потрібна тільки викладачам.

Розпочавши курси англійської в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул, Вам стане доступна опція застосування електронного журналу. Зареєструвавшись та заповнивши анкету на сайті, Ви отримуєте доступ до електронного журналу, який буде вести викладач. В будь який-час журнал буде доступний і ви зможете переглядати графік занять, також вносити свої пропозиції та підтвердження щодо того чи іншого заняття.

Припустимо, Ваші плани різко змінилися і Ви не можете підтвердити Вашу присутність на занятті. І треба попередити про це викладача. Ви ставите відповідну відмітку в електронному журналі і викладач уже знає про те, що Ви не зможете прийти. Також завжди можете перенести Ваше заняття на інший день та погодити це з Вашим викладачем.

Електронний щоденник більше знадобиться для дітей та їх батьків, які бажають контролювати успішність їхньої дитини. Батьки можуть бути обізнані про те, які оцінки отримує їх дитина.

Також ведення електронного щоденника значно спрощує задачу викладачам. Але особлива допомога кожному викладачу – це електронна звітність. Форма звітності побудована таким чином, щоб максимально спростити викладачам підготовку звітів. Застосовуючи електронний журнал та електронний щоденник, сформувати звіт стає дуже просто.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійно

Як бачимо, програма “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – це завжди і зручність, і користь як для викладачів, так і для учнів, а також для батьків, які віддають своїх дітей на вивчення іноземних мов в школу Е‑Ленд Скул.

В розділі ми розглянули тему “Застосування програми “Моя школа по методу Е-Скулс” в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва” та змогли переконатися в корисності такої чудової можливості, як застосування електронної платформи для вивчення англійської та інших мов.

В статті ми представили особливості програми “Моя школа по методу Е-Скулс”, зокрема описавши її передумови створення, основні переваги та застосування в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Лобановського, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, для дітей та дорослих, із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • Indiatimes.com – газета. – Популярні новини про спосіб життя, культуру, стосунки індійців, їжу, подорожі, розваги, новини та новини нових технологій – Indiatimes.com.
 • Dailymail.co.uk – газета. – MailOnline – отримуйте найсвіжіші новини, фотографії шоу- бізнесу та знаменитостей, спортивні новини та чутки, вірусні відео та головні новини.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.

    Відкрити повний список

5/5 - (6 votes)