Вартість

Полілінгвальна школа іноземних мов E-Land пропонує навчання для дійтей шкільного віку та дорослих. Вартість встановлена по ринкових цінах і є оптимальною на сьогоднішній день за співвідношенням “ціна – якість”. Ви маєте можливість обрати для себе оптимальний тарифний план, підібравши для себе той, який найкраще відповідає вашим вимогам:

ПРОБНИЙ УРОК

БЕЗКОШТОВНО

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ

350 грн.

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

1700 грн./міс.

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

2000 грн./міс.

 

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, методом занять в школах та онлайн, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, біля вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Єреванської, Лобановського, Караваєвих Дач, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих.

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (124 votes)