Порадьте додаток для вивчення англійської мови – кращі з кращих!

Нам часто задають питання: “Порадьте додаток для вивчення англійської”. Викладачі репетиторського центру за напрямками полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва підготували статтю, в якій розглянуто можливість вивчення англійської мови за допомогою Плей Маркет і Ап Сторе

Англійська мова на "Плей Маркет" та "Ап Сторе"Англійська мова на "Плей Маркет" та "Ап Сторе"

Твій гаджет, “Плей Маркет” і “Ап Сторе” для вивчення англійської мови 2021

Англійська мова на "Плей Маркет" та "Ап Сторе"У сучасному світі час коштує дорожче, ніж речі. Вивчення англійської мови вимагає додаткового часу, якого у нас зазвичай не вистачає. Найшвидший спосіб добути матеріали для навчання англійської – це отримати їх у себе на мобільному пристрої за допомогою магазину додатків. Крім того, це заощадить море часу на саме навчання.

По-перше, Ви не будете витрачати час на доїзд. По-друге, мобільний завжди у Вас під рукою. І в будь-яку вільну хвилину Ви вивчаєте англійську мову.

Отже, Ви стоїте в черзі, їдете в ліфті, переміщується в громадському транспорті і, нарешті, стоїте в нескінченній пробці. Все що від вас вимагають, це зайти Плей Маркет і Ап Сторе і завантажити потрібну програму.

Викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва радять використовувати додатки на Плей Маркет і Ап Сторе для того, щоб ще краще зануритися в середовище англійської мови.

Але “краще зануритися” – це дуже мало сказано. Тому, що випробувавши всі переваги додатків, про існування багатьох з яких Ви навіть і не здогадуєтеся, модно відчути на собі всю міць електронно-наукового прогресу з використанням найсучасніших методик.

Наприклад, однією з інноваційних функцій яка присутня у вільному досупі в магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе – можливість завантаження додатків по методу Е-Скул (електронна школа) для вивчення англійської та інших мов.

Технологія Е-Скул – це справжній прорив для організації навчального процесу. Найбільш популярними фічами електронної платформи, на якій базується методика Е-Скул, є електронний щоденник і електрони журнал.

Про те, що таке електронний щоденник і електрони журнал, і з чим його їдять, Ви можете прочитати в наступних тематичних статтях, посилання на які розміщені внизу цієї статті.

Англійська для ділових людей разом з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва

Англійська мова на "Плей Маркет" та "Ап Сторе"Якщо Ви вирішили вивчати англійську, і Ваше рішення тверде, як дуб, для Вас потрібен комплексний підхід. Найлегший, швидкий і в той же час досить ефективний метод вивчення англійської мови, це використати магазин додатків.

Для ділових людей найкраще підійде цей метод, з огляду на те, що час – це гроші, гроші і ще раз гроші. Коли Ваш час розписано похвилинно, виділити його на вивчення іноземної мови може виявиться досить складним завданням.

Але найгірше те, що хвилиною тут не обійдешся. Потрібен систематичний підхід. І тоді дуже до речі прийде на допомогу Ваш улюблений телефон або планшет і магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе, з якого можна в доступному режимі завантажити додаток для вивчення англійської мови.

У будь-якому місці в будь-який час для ділових людей завжди буде додаткова можливість вивчення англійської мови. Магазин додатків – найкраще рішення для Вашого гаджета.

Плей Маркет та Ап Сторе – це магазини, які продають майбутнє. Чи не побоїмося це заявити. Адже тільки недавно ми могли бачити у фантастичних фільмах, як за допомогою одного пристрою людина могла одночасно керувати пристроями в межах країни, космічними кораблями, цілими арміями космічних військ. І ми бачимо, наскільки бурхливо розвивається прогрес, що ця фантастика вже не за горами втілення в реальність.

Наприклад, досить поглянути на технологію розумного будинку, яка вже стала дуже популярною і набирає розмаху моди з божевільною швидкістю. За допомогою одного пристрою під керуванням системи андроїд або iOS (в залежності від марки пристрою) ви можете керувати цілим будинком: починаючи від підігріву води в бойлері і закінчуючи підняттям кришки унітазу.

І цьому найкращим чином посприяє магазин Плей Маркет та Ап Сторе. Ну а якщо мова йде про вивчення англійської мови, то цілком ймовірно, що скоро Вас замість вчителя почне вчити роботизований додаток, побудований за допомогою штучного інтелекту.

У цій статті ми розглянули одне з кращих додаткових рішень для вивчення англійської, зокрема магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе в якому Ви завжди можете знайти кращі програми для вивчення англійської мови.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

04.05.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси англійської?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах англійської, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (1 vote)