Порадьте додаток для вивчення англійської мови – кращі з кращих!

Додатки, уроки іноземних мов з нуля, будь-якого рівня та для початківців, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, Єреванська, Шулявка, Лобановського, Караваєві Дачі, Севастопольська площа, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Антонова, Чоколівка, Солом’янка, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, курси з польської, французької, німецької, української та англійської, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, підготовка до ЗНО, ЄВІ, IELTS та TOEFL.

Нам часто задають питання: “Порадьте додаток для вивчення англійської”. Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва підготували статтю, в якій розглянуто можливість вивчення англійської мови за допомогою Плей Маркет і Ап Сторе

 

Твій гаджет, “Плей Маркет” і “Ап Сторе” для вивчення англійської мови 2022

Англійська мова на quot;Плей Маркетquot; курси англійської французької німецької польської українськоїУ сучасному світі час коштує дорожче, ніж речі. Вивчення англійської мови вимагає додаткового часу, якого у нас зазвичай не вистачає. Найшвидший спосіб добути матеріали для навчання англійської – це отримати їх у себе на мобільному пристрої за допомогою магазину додатків. Крім того, це заощадить море часу на саме навчання.

По-перше, Ви не будете витрачати час на доїзд. По-друге, мобільний завжди у Вас під рукою. І в будь-яку вільну хвилину Ви вивчаєте англійську мову.

Отже, Ви стоїте в черзі, їдете в ліфті, переміщується в громадському транспорті і, нарешті, стоїте в нескінченній пробці. Все що від вас вимагають, це зайти Плей Маркет і Ап Сторе і завантажити потрібну програму.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва радять використовувати додатки на Плей Маркет і Ап Сторе для того, щоб ще краще зануритися в середовище англійської мови.

Але “краще зануритися” – це дуже мало сказано. Тому, що випробувавши всі переваги додатків, про існування багатьох з яких Ви навіть і не здогадуєтеся, модно відчути на собі всю міць електронно-наукового прогресу з використанням найсучасніших методик.

Наприклад, однією з інноваційних функцій яка присутня у вільному досупі в магазині додатків Плей Маркет і Ап Сторе – можливість завантаження додатків по методу Е-Скул (електронна школа) для вивчення англійської та інших мов.

Технологія Е-Скул – це справжній прорив для організації навчального процесу. Найбільш популярними фічами електронної платформи, на якій базується методика Е-Скул, є електронний щоденник і електрони журнал.

Про те, що таке електронний щоденник і електрони журнал, і з чим його їдять, Ви можете прочитати в наступних тематичних статтях, посилання на які розміщені внизу цієї статті.

Англійська для ділових людей разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЯкщо Ви вирішили вивчати англійську, і Ваше рішення тверде, як дуб, для Вас потрібен комплексний підхід. Найлегший, швидкий і в той же час досить ефективний метод вивчення англійської мови, це використати магазин додатків.

Для ділових людей найкраще підійде цей метод, з огляду на те, що час – це гроші, гроші і ще раз гроші. Коли Ваш час розписано похвилинно, виділити його на вивчення іноземних мов може виявиться досить складним завданням.

Але найгірше те, що хвилиною тут не обійдешся. Потрібен систематичний підхід. І тоді дуже до речі прийде на допомогу Ваш улюблений телефон або планшет і магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе, з якого можна в доступному режимі завантажити додаток для вивчення англійської мови.

У будь-якому місці в будь-який час для ділових людей завжди буде додаткова можливість вивчення англійської мови. Магазин додатків – найкраще рішення для Вашого гаджета.

Плей Маркет та Ап Сторе – це магазини, які продають майбутнє. Чи не побоїмося це заявити. Адже тільки недавно ми могли бачити у фантастичних фільмах, як за допомогою одного пристрою людина могла одночасно керувати пристроями в межах країни, космічними кораблями, цілими арміями космічних військ. І ми бачимо, наскільки бурхливо розвивається прогрес, що ця фантастика вже не за горами втілення в реальність.

Наприклад, досить поглянути на технологію розумного будинку, яка вже стала дуже популярною і набирає розмаху моди з божевільною швидкістю. За допомогою одного пристрою під керуванням системи андроїд або iOS (в залежності від марки пристрою) ви можете керувати цілим будинком: починаючи від підігріву води в бойлері і закінчуючи підняттям кришки унітазу.

І цьому найкращим чином посприяє магазин Плей Маркет та Ап Сторе. Ну а якщо мова йде про вивчення англійської мови, то цілком ймовірно, що скоро Вас замість вчителя почне вчити роботизований додаток, побудований за допомогою штучного інтелекту.

У цій статті ми розглянули одне з кращих додаткових рішень для вивчення англійської, зокрема магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе в якому Ви завжди можете знайти кращі програми для вивчення англійської мови.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Чоколівки, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, на площі Космонавтів та Севастопольській, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дорослих та дітей, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Wunderground.com – погода. – Місцевий прогноз погоди, новини та умови | Погода під землею.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Accuweather.com – журнал. – “Останні історії” Повний доступ до статей National Geographic.
 • Msnbc.com – новини. – Останні новини MSNBC та останні новини на сьогодні. Отримуйте щоденні новини від місцевих репортерів та оновлення світових новин за допомогою живого аудіо відео від нашої команди.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.

    Відкрити повний список

5/5 - (1 vote)