Які фільми подивитися на англійській мові для початківців буде найкраще!

Фільми на англійській мові для початківців, полілінгвальна школа, підготовка до ЄВІ, ЗНО, IELTS та TOEFL, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, курси з польської, французької, української, німецької та англійської, Шулявка, Севастопольська площа, Космонавтів, Антонова, Вокзальна, Повітрофлотський проспект, Лобановського, Караваєві Дачі, Чоколівка, Солом’янка, Єреванська та в інших мікрорайонах Києва, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих.

У статті описано про те, які фільми подивитися на англійській мові для початківців, а також про основні переваги, збільшенні ефективності, особливості вивчення англійської мови по фільмах для дітей і початківців.

Основні переваги вивчення англійської мови за фільмами

Англійська мова по фільмах курси англійської французької німецької польської українськоїСьогодні поговоримо з Вами про тему “Англійська мова по фільмах”. І найперше, що хотілося б сказати, це те що даний вид навчання є дуже ефективним. Чому?

По-перше, тому, що слухаючи та дивлячись фільми, серіали чи будь-які інші відео на іноземній мові, а найчастіше це звичайно англійська,  оскільки є мовою міжнародного спілкування, учень розвиває свої слухові навички, а саме сприйняття іноземного мовлення на слух. Це допоможе йому в майбутньому гарно розуміти свого співрозмовника, и, таким чином, він зможе легко спілкуватися з людьми. Але найголовніше – це те що не матиме складнощів зі сприйняттям безпосередньо іншомовного мовлення.

По-друге, навики, які отримує учень з перегляду фільмів, дають можливість звикати до специфіки мови на якій знятий фільм на рівні носія мови. Переглядаючи фільми, дивлячись серіали, слухаючи музику тощо учень чує мову з таким самим акцентом, яким спілкується безпосередньо іноземець і переймає цей навик у вигляді його манери спілкування.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва стверджують, що даний вид навчання іноземної мові є одним з найефективніших, адже, як уже зазначалося вище, допомагає людині розвинути необхідні слухові навички, щоб в майбутньому вона могла з легкістю розуміти, що буде говорити іншомовний співрозмовник.

Які складнощі можуть виникати у процесі даного навчання?

З особистого досвіду викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул, знаємо, що найчастіше складність  на цьому етапі полягає в самоорганізації.

Важко знайти необхідний час  і, звичайно, прикласти певні зусилля, для того, щоб по-перше підібрати фільм або ж серіал, який буде відповідати жанру та тематиці які будуть Вам імпонувати, і по-друге – рівень, на якому будуть спілкуватися герої фільму – щоб був не занадто складний для Вас і не занадто простий.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва Вам буде це зробити значно легше, адже наші викладачі завжди готові допомогти і крім того, на нашому сайті ви можете знайти необхідні статті і матеріали, які допоможуть Вам у цьому.

Давайте детальніше поговоримо про складності, які ми згадали вище.

При підборі того, чи іншого відеофільму, або серіалу (це може бути навіть і мультфільм) важливо розуміти для себе, що саме Вам було б цікаво дивитися. Маємо на увазі жанр, того, чи іншого фільму: це може бути комедія, “мильна опера”, детективні історії тощо.

На сьогоднішній день є безліч різноманітних жанрів, тож ми певні, що кожен зможе знайти відповідний до свого смаку.  Але все ж таки, на початкових етапах викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул найбільше радять дивитись серіали, які безпосередньо зроблені для навчання іноземній мові для початківців.

Такі серіали можна застосовувати як для загального розвитку, так і з якоюсь певною іншою метою, наприклад, на початкових етапах професійного вивчення іноземних мов.

Також, якщо Ви хочете самі підібрати для себе якісь інші серіали, важливим є добре розуміти, який у Вас рівень. На Ютутбі та в Інтернеті в цілому існує безліч відео різного рівня складності, тому якщо Ви хочете, аби даний вид навчання гарно Вам підійшов, треба дуже добре визначитися з Вашим рівнем. Для цього ви можете скористатися статтями на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, такими як “Рівні англійської мови” та “З чого почати вчити англійську? Відео уроки з англійської, фільми, музика, мультики, вправи з англійської мови та інше”.

В цьому розділі ми розглянули тему “Англійська мова по фільмах в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – основні переваги” та змогли переконатися в ефективності даного підходу. В наступному розділі продовжимо наші роздуми, зокрема тему “Англійська мова по фільмах – збільшення ефективності”, в якій представимо методи, як можна досягнути ще кращої віддачі від вивчення англійської за допомогою перегляду фільмів, телесеріалів, передач, мультфільмів тощо.

Англійська мова по фільмах – збільшення ефективності

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі ми торкнулися теми “Англійська мова по фільмах в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – основні переваги” та за допомогою наглядних прикладів та порад викладачів репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул.

В розділі “Англійська мова по фільмах – збільшення ефективності” продовжимо розпочату нами тему, отримавши ще більше порад, та подивимося, наскільки ефективною може бути згадана в статті методика.

Як уже зазначалося вище, учень, слухаючи та дивлячись іноземні фільми, розвиває насамперед свої слухові навички, тобто навички по сприйняттю іноземного мовлення на слух.  Але крім цього, є ще один дуже важливий момент. Він полягає на тому, що зазвичай у подібного роду фільмах та серіалах є багато необхідних розмовних виразів, які вона зможе використати в подальшому для спілкування.

В такому випадку репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул переконливо радять не просто подивитись один раз якийсь певний фільм, чи серіал, а брати якусь одну серію і продивлятися її кілька разів!

Ефективність даного виду навчання полягає в тому, що чим більше разів учень прослухає ці розмовні вирази, які зустрічаються в даному фільмі то, тим краще вони відкладаються у неї в голові, навіть, якщо спочатку буде здаватися, що вона нічого не пам’ятає.  Повірте, воно не пройде безслідно і обов’язково відкладеться у Вас голові навіть, якщо не відразу, то з часом Ви побачите, як в той, чи інший момент спілкування у Вас в голові спливають якісь нові вирази, що виникає від того, що Ви прослуховували, чи передивлялася якусь серію фільму по кілька разів.

Наступною важливою перевагою дивитися іноземні фільми є те, що учень також пізнає культуру та вивчає історію тієї, чи іншої країни. Здавалося б, немає нічого такого важливого, адже культура чи історія не мають безпосереднього відношення до спілкування на англійській мові.

Проте, по-перше, вникаючти в культурну та історичну спадщину країни, учень застосовує так би мовити перехресне запам’ятовування, оскільки не тільки сухо вчить лексику, часи, вислови тощо, але і запам’ятовує якісь цікаві моменти та особливості, які набагато краще відкладаються в постійну пам’ять.

По-друге, дуже часто є так, що їдучи в якусь іншу країну,  учень може бездоганно володіти іноземною мовою, але дуже часто зустрічається з певними культурними елементами, які є зовсім незрозумілими, виникає багато непорозумінь між іноземцями і його бездоганне знання іноземної мови зводиться нанівець.

Тому викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва стверджують, що культурологічний та історичний елементи є надзвичайно важливим для того, щоб ще ефективніше входити в процес вивчення англійської мови та отримувати на виході справжню іноземну мову, за допомогою якої можна порозумітися з місцевими іноземцями.

В цьому розділі “Англійська мова по фільмах – збільшення ефективності” ми переконалися у тому, що перегляд фільмів може давати ще більше ефекту, якщо підійти до цієї справи з дотриманням згаданих вище правил, зокрема повторного перегляду та вивчення культури та історії країни, мову якої Ви вивчаєте.

Наступний розділ буде присвячено для найменших, зокрема розглянуто тему “Англійська мова по фільмах для дітей та початківців”

Вивчення англійської мови за фільмами для дітей і початківців

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередніх розділах  “Англійська мова по фільмах в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – основні переваги” та “Англійська мова по фільмах – збільшення ефективності”, ми переконалися у тому, що вивчення іноземних мов за допомогою фільмів – це є дійсно надзвичайно потужна методика, яка заслуговує особливої уваги.

В контексті даної теми варто також згадати про наших найменших та початківців, які лише розпочинають вивчення англійської.

Як уже зазначалося вище, якщо мова йде про дорослих, то найскладнішим є організувати себе, знайти час і нарешті почати дивитися іноземні фільми.

З дітьми справи є трохи інакшими. Для того, аби перегляд того, чи іншого мультфільму дійсно приніс дитині користь, потрібна допомога професійного фахівця. По-перше, дитині потрібно підібрати відповідні мультфільми, які не будуть їй заскладні і в той же самий час будуть їй подобатися.

Найкраще в цьому питанні Вам допоможуть фахівці репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул, які знайдуть особистий підхід до кожної дитини і зможуть допомогти підібрати їй такі відео, які будуть дійсно цікавим і допоможуть у подальшому навчанні іноземній мові.

Наступний момент, на який треба звернути увагу – це систематичність. Для того, щоб Ваша дитина змогла отримати користь від перегляду мультфільмів англійською мовою, її треба стимулювати для того щоб ці перегляди були систематичними. Інакше, Ваша дитина швидко втратить запал, їй набридне і забуде про те, що має дивитися мультфільми англійською.

Регулярність дійсно дасть можливість Вашій дитині заговорити іноземною мовою з легкістю за дуже короткий час; головне не лінуватися і прикладати необхідних зусиль, адже Ви самі знаєте: без старань нічого не вийде.

Такий вид навчання є дійсно цікавим і ми певні, що він сподобається також і Вам та вашій дитині! Тож відваги всім початківцям та тим, хто хоче далі розвиватися і розширювати свій словниковий запас і прагне пізнавати чогось більшого.

Як Ви вже переконалися, навчання англійській, або будь-які інші іноземній мові по фільмах та серіалах, а дітей – мультфільми, є дуже ефективним. Ключовим моментом тут є знайти для цього час і підібрати для себе цікаві відео; не менш важливим є розуміти підхід, за допомогою якого Ви отримаєте користь які Вам дасть англійська мова по фільмах.

Звертайтеся до репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Ми завжди будемо раді Вам допомогти підібрати найкраще, що тільки може бути для Вас!

В цьому розділі ми розглянули тему “Англійська мова по фільмах для дітей та початківців” в якій описали основні моменти, на які треба звертати особливу увагу. Вибравши цей метод вивчення англійської мови, як на початковому етапі вивчення, так і на пізніших етапах, Ви завжди залишитеся у виграші.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноПрочитавши статтю “Англійська мова по фільмах”, кожен отримав можливість переконатися у високій ефективності методу та за допомогою спеціалістів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул має можливість з максимальною ефективністю навчитися англійської мови на будь-якому етапі, та в будь якому віці: як для дітей, так і для дорослих.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Лобановського, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Чоколівки, Караваєвих Дач, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, в Солом’янському та в інших районах Києва.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.
 • Nytimes.com – газета. – Живі новини, розслідування, думки, фотографії та відео журналістів The New York Times з більш ніж 150 країн світу.
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • Indiatimes.com – газета. – Популярні новини про спосіб життя, культуру, стосунки індійців, їжу, подорожі, розваги, новини та новини нових технологій – Indiatimes.com.
 • Abcnews.go.com – новини. – Ваше надійне джерело останніх новин, аналізу, ексклюзивних інтерв’ю, заголовків і відео на ABCNews.com.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)