Французька (Français)

Французька мова завжди інтригувала своєю милозвучністю. Якщо Ви вивчали мову раніше чи бажаєте вивчати її зараз, для Ваших послуг можливість почати навчання, а перед тим пройти тест на визначення рівня знань.

  Продовжіть Ваше навчання з того рівня, на якому Ви зараз знаходитеся без зайвого витрачання часу!
  Отримайте можливість заздалегідь розрахувати свої сили для застосунку їх на практитці!
  Потіштеся гарною самооцінкою та отримайте новий стимулу до саморозвитку!

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди готові допомогти Вам. Для того, щоб приступити до навчання, зв’яжіться з нами або перейдіть на піктограму з назвою “Розпочати навчання” та  натисніть “Записатися на пробний урок”:

Для того, щоб приступити до тесту на знання французької мови, перейдіть на піктограму з назвою “Тест на знання французької мови” та натисніть “Пройти тест”:

 

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, початківцями та досвідченими, із репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Чоколівки, Караваєвих Дач, Єреванської, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Лобановського.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

Часті запитання:

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

Rate this page