Професійні уроки української мови для дорослих та дітей

Уроки української мови, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах, підготовка до IELTS та TOEFL, ЗНО, ЄВІ, курси з англійської, української, французької, польської та німецької, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, Шулявка, Солом’янка, Чоколівка, Севастопольська площа, Караваєві Дачі, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Антонова, Єреванська, Лобановського, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг в школах та методом онлайн.

Все більше українців звертаються з потребою вивчати українську мову. Це пов’язано з багатьма факторами, один з яких дуже актуальний сьогодні – ситуація, що склалася в нашій державі.

Багато українців з дитинства жили в російськомовному середовищі й зараз навіть при великому бажанні їм важко з нуля почати спілкуватися українською. Ми готові простягнути руку допомоги й у невимушеній дружелюбівській атмосфері допомогти освоїти розмовну мову з багатьма нюансами.

Популярність української мови для місцевого населення не підлягає сумніву. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд готові допомогти всім хто бажає.

Особливості вивчення української мови для різних груп населення

Професійні уроки української мови для дорослих та дітейЯк привітатися, представитись, запитати дорогу, здійснити покупку, замовити каву, подякувати, попрощатися та багато інших простих і милозвучних речей запросто навчать наші компетентні викладачі. Спілкування на різні теми з носіями чистої колоритної мови зі Заходу нашої України доповнить словниковий запас і допоможе вільно і приємно спілкуватися.

Вивчати місцевим жителям українську мову не складно. Адже ми відразу знаходимося в мовному середовищі. Проте є певні нюанси і вони полягають на тому, що на жаль на території України це середовище є не скрізь. Але приємно чути, що воно росте.

Для російськомовних українців в полілінгвальній школі Е-Ленд підготовлена спеціальна програма вивчення української мови з застосуванням найновіших практик та методів.

Складність підходу полягає у розподілі на групи, які мотивовані тими чи іншими факторами для вивчення української мови. Можемо виділити такі прошарки населення, які бажають студіювати українську з тими чи іншими потребами:

 • російськомвоні українці, які виросли на території України, а але в російськомовному середовищі, а отже їх рідна мова є російська;
 • російськомовні українці, які народилися в провінції, а навчалися і жили в великих містах, де російська набувала популярності в силу її штучної популяризації з метою не виглядати так би мовити “з села”;
 • україномовні українці, які бажають удосконалювати свій рівень української мови, розвиваючи грамотність, рівень ділової української мови та навички спілкування.

Такі категорії населення як українофоби не розглядаємо, оскільки, виходячи з терміну, сама назва суперечить бажанню вивчати українську мову.

Базові знання – найважливіші. Діалекти – де смачно.

Професійні уроки української мови для дорослих та дітейУникнути чималої кількості непорозумінь можна завдяки щирій усмішці, дружелюбівському настрою і, звісно, хоча би простим фразам українською, які не різатимуть вухо.

Як привітатися, представитись, запитати дорогу, здійснити покупку, замовити каву, подякувати, попрощатися та багато інших простих і милозвучних речей запросто навчать наші компетентні викладачі. Спілкування на різні теми з носіями чистої колоритної мови зі Заходу нашої України доповнить словниковий запас і допоможе вільно і приємно відмовитись від нав’язаної століттями мови ворога.

Начувані прикольних словечок, до прикладу – гуцульського “йо”, що заміняє цілий кошик вигуків – від привітання до прощання, від згоди до здивованого зойку, що означає: “хіба це правда?”, люди, що вивчають українську хочуть знати одразу й різні діалектні особливості. Та не слід забувати, що володіння діалектними колоритними висловами – це як десерт, його всі люблять і запам’ятовують на довго, проте без основної їжі він втратить всі свої переваги, адже наїстись ним замість повноцінного обіду не можливо. Та й харчуючись самими лише тортами та морозивом можна захворіти.

Тому наша програма передбачає помірне вивчення діалектних особливостей різних регіонів – лише у вигляді прикраси, такого собі десерту, а основну увагу ми приділяємо вивченню базової української.

Безкоштовне вивчення української мови методом онлайн для всіх, хто бажає

Професійні уроки української мови для дорослих та дітейВашій увазі посилання на різні ресурси, щоб ви могли вибрати для себе якомога кращий. Будемо раді, якщо у пригоді стануть безкоштовні заняття на платформах, хоча наш досвід показує, що платні заняття дають додатковий стимул і самозаохочення до навчання та якісного результату.

Безкоштовне тестування з визначення рівня володіння українською та можливість відповідно до результату навчатися на освітній платформі “Є-мова” від громадської організації “Український світ”, яка має на меті створити українськомовний культурний простір.

https://emova.language-ua.online/ – українська за 27 уроків – безкоштовне навчання. Курс розроблено проєктною командою “Є-мова” та волонтерською ініціативою “Безкоштовні курси української мови” (Громадська організація “Український світ”) за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами, у межах першого національного конкурсу ІТ-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge.
https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+UKR101+2020/about
– цілий набір безкоштовних курсів!

https://vogue.ua/ua/article/culture/lifestyle/10-bezplatnih-kursiv-dlya-vivchennya-ukrajinskoji-movi.html – ще одна підбірка для вашого успішного навчання української

5 безкоштовних онлайн-ресурсів для вивчення української

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Чоколівки, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, Єреванської, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, початківцями та досвідченими.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.
 

  Часті запитання:

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е-Ленд, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дитини однозначно краще буде очне заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Я хотів би вивчати англійську мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову методом онлайн?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Які переваги має метод вивчення англійської дистанційним методом?

Онлайн метод вивчення англійської мови, як і будь-якої іншої, славиться своєю зручністю, економією часу та коштів. В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул онлайн заняття проводяться з застосуванням найсучасніших технологій, що дає можливість для студентів сприймати звук та зображення з якістю максимально наближеною до реальної. Однією з суттєвих переваг також є можливість оперативної демонстрації екрану, поєднання в віртуальні зали, контролю знань і багато іншого.

 

  Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Accuweather.com – журнал. – “Останні історії” Повний доступ до статей National Geographic.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.

    Відкрити повний список