Як покращити пам’ять в домашніх умовах (вправи)

Якщо Вас цікавить як покращити пам’ять в домашніх умовах, полілінгвальна школа Е-денді Скул пропонує вправи, за допомогою яких Ви отримаєте шанс зробити це найефективніше.

Тренуємо мозок для доброї пам’яті

Вивчення нової іноземної мови не тільки розширить ваш світогляд, дозволить вільно мандрувати різними країнами, стане стимулом для саморозвитку,  а цим самим убереже Вас від поганого самопочуття, депресії. Про це все частіше пишуть багато науковців.Методи покращення пам'яті

Тренуванню мозку присвячують свої роботи медики, зокрема, пропонуємо Вашій увазі рекомендації Міністерства охорони здоров’я – Як тренувати мозок для покращення пам’яті.

5 стратегій, 6 лайфхаків, 7 підказок… і 15 способів вивчити нові слова

Можна вивчати слова просто зазубрюючи, а можна – використовувати різні, вже випробувані, методи. Отож, ми підібрали для Вас найцікавіші 5 стратегій, найпростіші 6 лайфхаків, найкорисніші 7 підказок і аж 15 різноманітних способів швидко вивчити й на довго зберегти в пам’яті нові слова. Тож, до справи!

Смачне покращення пам’яті

І не забудьте добре підкріпитися, бо навіть відповідна їжа сприяє кращій роботі мозку та покращенню пам’яті! Про їжу для кращої розумової діяльності пише інтернет-журнал “Моє здоров’я”, а також перелік продуктів подається в підбірці від “Сім’я і дім”. Що їсти для ясності думок та доброї пам’яті, розповідає BBC.Методи покращення пам'яті

Справді, коли до організму потрапляють необхідні елементи для інтенсивної роботи мозку, поживні речовини, які покращують працездатність, то і вивчення мови Вам даватиметься значно легше. Тільки не перестарайтесь і калорійними ласощами, щоб замість вивчення нових слів не довелося вивчати нові дієти для схуднення!

Репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва натомість пропонує взяти за хорошу звичку повторювати нові слова під час заняття спортом: на пробіжці, велоподорожі. Або навіть поклавши перед собою текст з новими словами, читати, займаючись на велотренажері. Так Ви непомітно для себе і підтягнете фігуру, і легко запам’ятайте новий матеріал.

Заняття в нашому репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, дозволять Вам не тільки вивчати нові іноземні мови, а й тренувати пам’ять і мозок, зокрема використовуючи наші методи поліпшення пам’яті.

Для Вас завжди відкрита Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, з репетиторськими курсами та уроками, методом занять онлайн та в школах біля Севастопольської площі недалеко від станцій метро Шулявська та Вокзальна Солом’янського району Києва.

17.10.2021

 

Часті запитання:

✎ Як записатися на курси французької з репетитором?

Для того, щоб розпочати навчання на курсах французької, для початку треба пройти пробний урок. Для цього потрібно перейти в головному меню в розділ <Розпочати навчання> та обрати <Пробний урок>

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську та польську мови?

В полілінгвальній школі Е-Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

5/5 - (10 votes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + five =