Як покращити пам’ять в домашніх умовах (вправи)

Якщо Вас цікавить як покращити пам’ять в домашніх умовах, полілінгвальна школа Е-денді Скул пропонує вправи, за допомогою яких Ви отримаєте шанс зробити це найефективніше.

Тренуємо мозок для доброї пам’яті

Вивчення нової іноземної мови не тільки розширить ваш світогляд, дозволить вільно мандрувати різними країнами, стане стимулом для саморозвитку,  а цим самим убереже Вас від поганого самопочуття, депресії. Про це все частіше пишуть багато науковців.Методи покращення пам'яті курси англійської французької німецької польської української

Тренуванню мозку присвячують свої роботи медики, зокрема, пропонуємо Вашій увазі рекомендації Міністерства охорони здоров’я – Як тренувати мозок для покращення пам’яті.

5 стратегій, 6 лайфхаків, 7 підказок… і 15 способів вивчити нові слова

Можна вивчати слова просто зазубрюючи, а можна – використовувати різні, вже випробувані, методи. Отож, ми підібрали для Вас найцікавіші 5 стратегій, найпростіші 6 лайфхаків, найкорисніші 7 підказок і аж 15 різноманітних способів швидко вивчити й на довго зберегти в пам’яті нові слова. Тож, до справи!

Смачне покращення пам’яті

І не забудьте добре підкріпитися, бо навіть відповідна їжа сприяє кращій роботі мозку та покращенню пам’яті! Про їжу для кращої розумової діяльності пише інтернет-журнал “Моє здоров’я”, а також перелік продуктів подається в підбірці від “Сім’я і дім”. Що їсти для ясності думок та доброї пам’яті, розповідає BBC.школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНО

Справді, коли до організму потрапляють необхідні елементи для інтенсивної роботи мозку, поживні речовини, які покращують працездатність, то і вивчення мови Вам даватиметься значно легше. Тільки не перестарайтесь і калорійними ласощами, щоб замість вивчення нових слів не довелося вивчати нові дієти для схуднення!

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва натомість пропонує взяти за хорошу звичку повторювати нові слова під час заняття спортом: на пробіжці, велоподорожі. Або навіть поклавши перед собою текст з новими словами, читати, займаючись на велотренажері. Так Ви непомітно для себе і підтягнете фігуру, і легко запам’ятайте новий матеріал.

Заняття в нашій репетиторські школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, дозволять Вам не тільки вивчати нові іноземні мови, а й тренувати пам’ять і мозок, зокрема використовуючи наші методи поліпшення пам’яті.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Єреванської, Лобановського, вулиці Антонова, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, для дітей та дорослих, досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами.

 

  Часті запитання:

✎ Яким чином я можу підтягнути свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Tf1.fr – телевізійна мережа (французька). – Усі ваші повтори у HD- якості без рекламних перерв!
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Foxsports.com – спортивні новини. – Дивіться FOX Sports і переглядайте результати в прямому ефірі, коефіцієнти, командні новини, новини гравців, трансляції, відео, статистику тощо.
 • News.sky.com – новини. – Sky News публікує останні новини, заголовки та головні новини з бізнесу, політики, розваг тощо у Великобританії та в усьому світі.
 • Web.de – розважальний ресурс (німецька). – Найпопулярніший інтернет- портал у Німеччині з пропозицією всього, що пов’язано з пошуком, спілкуванням, інформацією та послугами.
 • Gazeta.pl – газета (польська). – Портал Gazeta.pl – Остання інформація, тематичні сайти: Бізнес, Спорт, Розваги, Погода. Електронна пошта, форум, блог.

    Відкрити повний список

5/5 - (13 votes)