Англійська з нуля – найзрозуміліші уроки (для початківців і не тільки)

Найзрозуміліші уроки, курси з української, англійської, французької, німецької та польської, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, Караваєві Дачі, Єреванська, Антонова, Вокзальна, Лобановського, Чоколівка, Солом’янка, Севастопольська площа, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Шулявка та в інших мікрорайонах Києва.

У статті представлена тема “Англійська з нуля – найзрозуміліші уроки” з можливістю використання для початківців а також для вищого рівня знання англійської.

У репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва передбачені уроки іноземної для початківців, зокрема: уроки англійської для початківців – курс “Англійська мова з нуля”, німецька мова для початківців – курс “Німецька мова з нуля”, польська мова для початківців, французька мова для початківців та інші мови. Записатися на пробний урок можна тут.

Викладачі в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови та інших іноземних мов в Е‑Ленд Скул працюють за спеціальною програмою з застосуванням найновіших методик, що робить викладання іноземних мов для початківців якісним та глибоким.

Уроки англійської для початківців – англійська мова з нуля в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Англійська з нуля найзрозуміліші уроки Курси англійської французької німецької польської українськоїУявіть собі ситуацію. Вам треба терміново їхати у відрядження за кордон, а ви зовсім не знаєте жодної іноземної? Уроки англійської для початківців в нашій школі підготовлені таким чином, щоб максимально швидко і легко засвоїти ази англійської та отримати базову англійську. Якщо Ви шукайте уроки англійської для початківців, Вам до нас!

Ми підготували для Вас курс “Англійська мова з нуля”. Англійська мова з нуля – навчимо навіть кроля!

Курс “Англійська мова з нуля” організований за спеціальною програмою і побудований таким чином, щоб швидко і ефективно отримати початковий рівень англійської. У нас Ви можете почати уроки англійської для початківців навіть з нульовими знаннями.

У репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул курс “Англійська мова з нуля” організована цікаво і захопливо. Англійська мова з нуля для дорослих і для дітей вивчається легко, адже ми маємо досвід і практику.

Уроки англійської для початківців – це базовий рівень англійської. Освоївши його, Ви отримаєте хороший старт для наступних рівнів! Курс “англійська мова з нуля” також дозволить відновити знання зі школи і продовжити навчання на вищих рівнях.

Якщо вам потрібно поліпшити пам’ять у зрілому віці, то стане в нагоді вивчення іноземної, і навіть якщо ви з ним зовсім не знайомі, то для Вас якраз підійде курс “англійська мова з нуля”.

Але як почати уроки англійської для початківців? Не ламайте голову, ми вже підготували цілу програму швидкого і якісного навчання.

Для того, щоб пройти перші уроки англійської для початківців, Вам потрібно для початку записатися на пробний урок. Для цього в головному меню перейти в розділ “Мови навчання” і вибрати пункт Англійська “English”. В полі “коментарі” можете вказати: “англійська мова з нуля” або “уроки англійської для початківців” Далі, заповнивши всі необхідні поля, потрібно натиснути кнопку “Відправити”… Після отримання та обробки Вашої анкети, з Вами зв’яжеться один з наших викладачів, і Ви зможете почати курс навчання.

Як проходять уроки англійської для початківців? Якщо в нашій школі, то просто! Англійська мова з нуля і до рівня короля! Ми завжди порадимо Вам пройти курс “Англійська мова з нуля” у нас. Адже тільки у нас уроки англійської для початківців проходять так легко і швидко. Англійська мова з нуля з перспективою на професійний рівень – це уроки англійської для початківців в нашій школі. Уроки англійської для початківців в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва завжди принесуть користь і радість знайомства з цією найпопулярнішою мовою в світі!

Німецька мова для початківців разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Київ

Школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗнання німецької мови дозволить кожному вчитися або працювати за кордоном. Німецька мова для початківців відкриє вам двері до широкого світу пізнання загадкової європейської країни Німеччини з цікавою історією та самобутньою культурою.

Ті, хто вивчав німецьку в школі, дуже часто не можуть похвалитися навіть базовим рівнем німецької мови. В такому випадку Курс “Німецька мова з нуля” якраз те, що потрібно !

Німецька мова для початківців в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул, як і уроки англійської для початківців, може бути корисним і дітям, і дорослим, які ще не знайомі з цією чудовою мовою недалеких від нас сусідів. Курс “Німецька мова з нуля” – це німецька мова для початківців і не тільки. Адже вивчати німецьку мову для початківців можна в будь-якому віці.

Якщо ви мрієте про подорож до Німеччини, але не знаєте ні слова на тамтешній мові – наші заняття вам допоможуть. Німецька мова для початківців – чекає саме вас!

Курс “Німецька мова з нуля” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва організований з використанням найкращих сучасних методик і практик.

Якщо Вам треба за короткий термін познайомитися з мовою, вивчити базові поняття та основні для спілкування слова, то курс “Німецька мова з нуля” саме для Вас.

Німецька мова для початківців містить базові поняття про граматику мови, кілька десятків найнеобхідніших слів і фраз. Курс “Німецька мова з нуля” включає основи спілкування, базові правила і найбільш вживані слова та фрази.

Для того щоб записатися на курс “Німецька мова з нуля” вам потрібно на головній сторінці сайту в головному меню перейти в розділ “Мови навчання” і вибрати пункт Німецький “Deutsch”. У коментарях можете вказати “Німецька мова з нуля” або “Німецька мова для початківців” Наступним кроком Вам потрібно заповнити анкету та натиснути кнопку “Відправити”. Після отримання та обробки Вашої анкети, з Вами зв’яжеться один з наших викладачів, і Ви почнете навчання.

В нашій школі ви зможете отримати будь-який рівень німецької мови, зокрема німецьку мову для початківців. Курс “Німецька мова з нуля” проллє світло на темряву незнання, і допоможе принаймні орієнтуватися в простих фразах, виразах, простих реченнях.

Після проходження в нашій школі курсу “Німецька мова з нуля” ви вже не заблукаєте серед невідомих вуличок в будь-якому місті чи селі Німеччини.

Німецька мова для початківців допоможе, принаймні, знайти кафе для перекусу в Німеччині і ніколи не залишатися голодним і розгубленим в чужій країні.

Німецька мова для початківців також допоможе орієнтуватися в оголошеннях, щоб підібрати для себе цікаву виставку, скористатися вигідною розпродажем в магазині або послугами в перукарні.

Дивіться, скільки плюсів від курсу “Німецька мова з нуля”! І цей список можна продовжувати ще довго.

Після курсу “Німецька мова з нуля” Ви станете справжнім асом!

Отже, ми бачимо, що німецька мова для початківців – це і користь, і задоволення. Німецька мова для початківців – це база і це перспектива. Курс “Німецька мову з нуля” – це двері в світ пізнання Німеччини. Курс “Німецька мову з нуля” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – це Ваш шанс!

Польська мова для початківців в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району

Іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиПольська мова завжди користувалася великою популярністю через сусіднє розміщення Польщі та України, починаючи ще з давніх часів формування держав і закінчуючи до сьогодні.

Польська мова для початківців у полілінгвальній школі в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва дозволить познайомитися з мовою наших близьких сусідів. Поспішайте почати навчання.

Польська мова для початківців – одна з програм полілінгвальній школи в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул. У Вас є можливість почати вивчення польської як “з нуля” так і з будь-якого іншого рівня. Програма “Польська мова для початківців” принесе задоволення спілкування на простому рівні, розумінні загальних фраз і виразів.

Індивідуальний підхід, невимушена атмосфера, викладання з використанням ігор все це і багато іншого в програмі “Польська мова для початківців”

Програма “Польська мова для початківців” – це тільки старт. Освоївши базовий рівень, Ви отримаєте можливість переходити далі до наступних рівнів, поки не досягнете досконалості.

Щоб записатися на польську мову для початківців, вам потрібно в головному меню на головній сторінці сайту перейти в розділ “Мови навчання” і вибрати пункт Польський ” Polski”. У коментарях можете вказати ” Польська мова для початківців”. Потім потрібно заповнити анкету та натиснути кнопку “Відправити”. Після отримання та обробки Вашої анкети, з Вами обов’язково зв’яжеться один з наших викладачів.

Програма “Польська мова для початківців” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва розроблена таким чином, щоб якнайкраще дати базовий рівень знання польської. Для цього підібрані найкращі викладачі, а викладання здійснюється за допомогою найсучасніших методик.

Закінчивши програму “Польська мова для початківців” у Вас завжди є можливість приступити до наступних рівнів.

Вивчати польську мову для початківців можна в будь-якому віці і отримати не тільки користь, але і задоволення.

Польська мова для початківців на території України – завжди приємний бонус для тих, хто працює в польських фірмах або орієнтованих на Польщу.

Таким чином, пройшовши курс в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва “Польська мова для початківців” Ви зможете отримати базовий рівень знання польської мови, отримати маса приємних бонусів і потужний потенціал для навчання наступних рівнів.

Французька мова для початківців з репетиторською школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

Підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноДо цих пір в статті ми розглядали курси “Англійська мова з нуля”, “Німецька мова з нуля”, “Польська мова для початківців”. Але є ще одна мова, який без спору дуже популярна серед шанувальників іноземної мови. Якщо ви ще не знаєте французької мови, неодмінно запишіться на курс “Французька мова для початківців” в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки, вивчення іноземних мов в Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Французька мова для початківців об’єднує в собі всі кращі методики та практики вивчення французької мови. В курсі “Французька мова для початківців” Ви знайдете і захопливі заняття з базової французької та вивчення розмовної мови.

“Французька мова для початківців” відкриє базові поняття цієї романтичної мелодійної мови. Ви з задоволенням впізнаватимете слова в піснях і фрази при спілкуванні.

Після освоєння курсу “Французька мова для початківців” ви зможете познайомитися з французьким партнером по бізнесу або колегою по спеціальності без участі перекладача.

Навіть якщо мрієте вийти заміж за іноземця, то курс “Французька мова для початківців” просто необхідний для знайомства на сайтах або в соцмережах. Ви ж не хочете запросити перекладача на побачення?

Зрештою, якщо нудьгуєте, відкрийте в собі нову людину! Наприклад, француза, записавшись на курс в нашу школу “Французька мова для початківців”.

Для того щоб записатися на курс “Французька мова для початківців”, Вам потрібно на головній сторінці сайту в головному меню перейти в розділ “Мови навчання” і вибрати пункт Французький “Français”. В поле для коментарів також можете вказати “Французька мова для початківців”. Наступний крок Вам потрібно заповнити анкету та натиснути кнопку “Відправити”. Після отримання та обробки Вашої анкети, з Вами зв’яжеться один з наших викладачів, і Ви зможете приступити до курсу “Французька мова для початківців”.

Отож, французька мова для початківців – це велика перспектива, а також багато користі і задоволення від процесу навчання. На курсі “Французька мова для початківців” Ви знайдете себе.

У цій статті ми розглянули можливість вивчення іноземних мов в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, зокрема: уроки англійської для початківців – англійську мову з нуля, німецьку мову для початківців – німецьку мову з нуля, польську мову для початківців, французьку мову для початківців.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Лобановського, досвідченими та початківцями, для дорослих та дітей, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Чи можу я почати навчання з нульовою підготовкою?

У полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є можливість почати навчання з будь-яким рівнем знань, навіть з початковим або нульовим.

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дітей однозначно найкращими є очні заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Якщо у мене нульовий рівень підготовки, скільки часу необхідно для того щоб освоїти базовий рівень знань?

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки професійним якостям та застосуванню найновіших засобів вивчення створюють максимально сприятливе середовище для засвоєння матеріалу. Тому швидкість та якість навчання зводиться тільки до старань та прикладених зусиль студента.

✎ З чого початківцю варто розпочати вивчення англійської чи інших іноземних мов?

Напочатку студенту необхідно чітко з'ясувати для себе та розповісти викладачу мету та напрямок вивчення іноземних мов. Далі, в залежності від поставленої цілі, викладач буде пропонувати ту чи іншу ефективну та зручну для студента методику, починаючи з елементарного рівня.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Yummly.com – кулінарні рецепти. – Розумний кулінар, який дізнається, що вам подобається, і налаштовує досвід відповідно до ваших особистих смаків, потреб у харчуванні, рівня навичок тощо.
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Mashable.com – новини технологій. – Mashable — це глобальна мультиплатформна медіа та розважальна компанія.
 • Edition.cnn.com – новини. – Знаходьте найсвіжіші новини та інформацію про головні новини, погоду, бізнес, розваги, політику тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (8 votes)