Найкращі додатки для вивчення англійської

Найкращі додатки для вивчення англійської мови, додатки для Андроїд, Плей Маркет, Ап Сторе, школа по методу Е-Скул, найкращі курси, уроки, репетитор, полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд, Солом’янський район, місто Київ

В цій статті описано корисні властивості, які Ви можете відшукати в магазинах додатків Плей Маркет та Ап Сторе (якщо ваш гаджет працює на iOS), зокрема найкращі додатки для вивчення англійської. Також розглянуто застосування додатків в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва та можливості навчання в електронній школі Е-Школа.

Ваші найкращі додатки для вивчення англійської в полілінгвальній школі іноземних мов Е-Ленд Скул

Найкращі додатки для вивчення англійськоїВ цьому розділі поговоримо про те, яку користь можуть принести Вам додатки для вивчення англійської мови, розглянемо їх специфіку та критерії. Визначимо критерії, за якими зможете визначити, які додатки будуть для Вас найкращими. Також поглянемо на сильні та слабкі сторони додатків для вивчення англійської мови.

Які будуть для Вас найкращі додатки для вивчення англійської? Це залежить від Вас, Ваших потреб, Вашого сприйняття матеріалу.

Для того, щоб Вам простіше було визначитися з додатками, яких в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе ви відшукаєте тисячі, спробуйте для початку дати собі відповідь на запитання “чого саме Ви потребуєте?” з наступного переліку:

 • вивчати слова з англійської
 • підняти рівень мови
 • заповнити прогалини у знаннях
 • заглибитися в специфічний напрямок англійської
 • практикувати розмовну мови

Пройдемося по кожному пункті по порядку.

Якщо Вам необхідно просто вивчити англійські слова, то для цього слід ввести в пошуковому рядку магазину додатків такі фрази, наприклад: “вивчення слів англійська”, “тренажер вивчення слів”, і такі подібні.

Далі потрібно вибрати менш-більш привабливий для Вас додаток, встановити його на Ваш гаджет і розпочати вивчення слів. Радимо спробувати відразу кілька додатків, для того, щоб визначити, який з них Вам підходить більше, чи інтуїтивний в ньому інтерфейс, чи все зрозуміло, чи легко дається сам процес вивчення.

Для того, щоб підняти рівень знання англійської мови, використовуючи додатки на Андроїд, необхідно пошукати специфічні додатки, які відповідають встановленим рівням, таким як елементарний рівень (Elementary), середній (Intermediate), вище середнього (Upper Intermediate), високий рівень (Advanced) та інші.

Щоб заповнити прогалини у знаннях, для початку треба визначити, які саме є прогалини. Для цього простіше за все звернутися за допомогою до викладачів в полілінгвальну школу англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва.

Ви можете пройти пробний урок, і Вам допоможуть з визначенням ваших прогалин. Відтак, знаючи, які саме моменти Вам треба підтягнути в знанні мови, зможете відшукати той чи інший додаток. Наприклад, це може бути знання часів, якась специфічна термінологія, тощо.

Під заглибленням в специфічний напрямок англійської мається на увазі необхідність вивчення спеціальної англійської мови за певним напрямком. Наприклад, це може бути наука, бізнес, фінанси, юриспруденція, тощо.

Найкращі додатки для вивчення англійськоїПо напрямкам відшукати додатки буде трохи складніше, але у крайньому разі, якщо не зможете знайти відповідний додаток, можете сміло звертатися в полілінгвальну школу англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва для заглиблення в той напрямок, який Вас цікавить.

Практика розмовної мови через додаток можлива тільки, якщо застосувати додаток з розмовним двигуном. Принцип таких додатків побудований на тому, що Ви повторюєте певні фрази, читаєте з тексту або проговорюєте, а додаток розпізнає Вашу мову, та перевіряє, наскільки правильною є Ваша вимова.

Наприклад, таким додатком може бути всім давно відома програма для вивчення англійської мови “Розетта Стоун”.

Як бачимо, Ви завжди можете Вибрати для себе найкращі додатки для вивчення англійської.

Давайте тепер розглянемо також і слабкі сторони додатків для вивчення англійської мови.

Одна з них, і мабуть основна, полягає в тому, що навіть найкращі додатки для вивчення англійської не замінять викладача, який комплексно оцінить Ваші здобутки і спрямує у правильному напрямку, підкаже, що підтягнути, помітить нюанси Вашої вимови.

Обов’язково використовуйте всі найкращі додатки для вивчення англійської, тільки не забувайте працювати з викладачем для повноцінного вивчення мови!

Викладачі полілінгвлаьної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва, які з Вами працюватимуть, порекомендують найкращі додатки для вивчення англійської, які найбільше підійдуть саме для Вашого рівня, допоможуть визначити прогалини у володінні мовою.

Ми розглянули тему “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської мови” та висвітлили специфіку та основні пріоритети їх застосування. В наступній темі “Найкращі додатки для вивчення англійської в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе” розглянемо більш детально кілька “смачних додатків”

Найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе разом з полілінгвальною школою англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул місто Київ

Найкращі додатки для вивчення англійськоїВ попередньому розділі в темі “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської мови” ми говорили про те, яку вигоду можна отримати при застосуванні додатків для вивчення англійської мови.

В цьому розділі поговоримо про те, які є найкращі додатки для вивчення англійської у вільному та платному доступі в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Для початку, відправившись у магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе, подивимося, які взагалі є в наявності додати для вивчення англійської мови.

Перед нами відразу відкриється розмаїття всяких пристосунків для вивчення англійської на різні тематики, починаючи від додатків для вивчення англійських слів і закінчуючи додатками з голосовими двигунами для відточення англійської фонетики.

Основи вимови і правопису, а також граматику важливо вивчати з викладачем, щоб згодом не довелося перевчатися через суб’єктивне і, можливо, не правильне розуміння, вимову, яка Вам здається ідеальною (адже Ви не чуєте себе збоку), тощо. Але вчити, а тим паче повторювати нові слова – любе діло з телефоном!

Крім того, є цікаві додатки, які спрощують роботу, і про них можете почитати тут або тут.

А ще більший список перевірених програм ось тут.

Деякі з цих програм нагадують гру. Проходиш один рівень на певний бал, відкривається наступний, і так поступово збільшуються знання іноземної мови.

Хіба це не класно, вчитись граючи? Це просто супер! І все це у вільному доступі в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Коли захопитися процесом, то можна швидко вивчити і запам’ятати багато нових слів і фраз, тим паче, що розробники програм подбали, аби це було вкрай цікаво. Відповідні сюжети часто мають кумедний характер, застосовуються цікаві малюночки чи комікси, багато життєвих і побутових ситуацій подається у оригінальний спосіб.

І таким чином Ви мимохідь запам’ятовуєте всю інформацію іноземною, не помічаючи, що це нова і невідома мова!

У багатьох програмах з наведених вище переліків можна не тільки вивчати слова і фрази, а навіть складати особистий словник, ба більше – навіть із озвученням!

Ви можете в цікавий спосіб тренуватися в граматиці, долаючи нові рівні зі завданнями. А спілкуючись із іншими користувачами на цьому ресурсі, зможете ще й набагато легше розвивати навички спілкування!

У деяких вказаних програмах навіть передбачене початкове тестування, за допомогою якого вам запропонують рекомендації для найефективнішого початку навчання.

В цьому розділі ми розглянули найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе та переконалися в пріоритетних якостях цих додатків.

Але це ще не все. Технології не стоять не місці. І в наступному розділі пропонуємо Вам тему “Найкращі додатки для вивчення англійської мови, полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Солом’янського району міста Києва, школа по методу Е-Скул”.

Найкращі додатки для вивчення англійської мови, полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва, школа по методу Е-Скул.

Найкращі додатки для вивчення англійськоїВ попередніх розділах ми висвітлили теми “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської” та “Найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе”, побачили їх особливості, сильні та слабкі сторони.

А зараз давайте більш детально розглянемо дані теми на прикладі шкіл викладання іноземних мов, зокрема кращі практики полілінгвальної школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Солом’янського району міста Києва, та новітню методику викладання по методу Е-Скул.

Полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул – це школа сучасних технологій та найновіших методик. За допомогою професійних підходів до вивчення іноземних мов, школа демонструє найкращі умови для якісного, швидкого та одночасно глибокого засвоєння навчального матеріалу.

Серед бонусів, які пропонує полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва, можна виділити:

 • професійний підхід викладачів до викладання уроків з англійської мови та інших мов,
 • невимушену атмосферу для навчання, яка досягається спеціальними практиками,
 • спеціальні методи вивчення граматики на практиці,
 • невеликі груп для комфортного навчання – до 10 осіб в групі,
 • викладання в ігровому форматі уроків англійської мови для дітей (а також інших мов),
 • спеціальний бонус – повернення коштів за пропущене заняття,
 • індивідуальну методику викладання з підходом до кожного учня з урахуванням його індивідуальних якостей,
 • стимул для саморозвитку за допомогою спеціальних методик,
 • розвиток навичок розмовної мови та багато іншого.

Також одним з найважливіших бонусів школи англійської та інших іноземних мов Е-Ленд є застосування сучасної методики по методу Е-Скул. За даною методикою викладачі, учні та їх батьки мають можливість в онлайн режимі мати доступ до електронного щоденника та електронного журналу.

Електронний щоденник та електронний журнал – це найновіший метод, який за допомогою електронної платформи дозволяє контролювати успішність та відвідуваність, не виходячи з дому. Для цього потрібно тільки підключення до мережі Інтернет.

Багато шкіл поступово впроваджують методику викладання онлайн, а деякі навіть працюють із повним переходом на електронну систему викладання.

Найкращі додатки для вивчення англійськоїПолілінгвлаьна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва – це школа сучасних технологій, методів та підходів до викладання, яка найкраще підійде для всіх бажаючих вивчати англійську мову та інші іноземні мови.

Ми розглянули тему “Найкращі додатки для вивчення англійської мови, полілінгвальна школа англійської та інших іноземних мов Е-Ленд, школа по методу Е-Скул” кращу практику та застосування новітніх методик застосування електронної платформи.

В статті описано корисності, якими Ви можете скористатися з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе, зокрема найкращі додатки для вивчення англійської. Також розглянуто застосування додатків в полілінгвальній школі англійської та інших іноземних мов Е-Ленд Скул Солом’янського району міста Києва та можливості електронної школи Е-Школа.