Найкращі додатки для вивчення англійської

Додатки для Андроїд, курси з української, польської, англійської, німецької та французької, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, заняття в групах, з репетитором, для дітей та дорослих, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ, Чоколівка, Космонавтів, Солом’янка, Вокзальна, Повітрофлотський проспект, Лобановського, Севастопольська площа, Єреванська, Шулявка, Антонова, Караваєві Дачі та в інших мікрорайонах Києва.

В цій статті описано корисні властивості, які Ви можете відшукати в магазинах додатків Плей Маркет та Ап Сторе (якщо ваш гаджет працює на iOS), зокрема найкращі додатки для вивчення англійської. Також розглянуто застосування додатків в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва та можливості навчання в електронній школі Е-Школа.

Ваші найкращі додатки для вивчення англійської в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул

Найкращі додатки для вивчення англійської курси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі поговоримо про те, яку користь можуть принести Вам додатки для вивчення англійської мови, розглянемо їх специфіку та критерії. Визначимо критерії, за якими зможете визначити, які додатки будуть для Вас найкращими. Також поглянемо на сильні та слабкі сторони додатків для вивчення англійської мови.

Які будуть для Вас найкращі додатки для вивчення англійської? Це залежить від Вас, Ваших потреб, Вашого сприйняття матеріалу.

Для того, щоб Вам простіше було визначитися з додатками, яких в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе ви відшукаєте тисячі, спробуйте для початку дати собі відповідь на запитання “чого саме Ви потребуєте?” з наступного переліку:

 • вивчати слова з англійської
 • підняти рівень мови
 • заповнити прогалини у знаннях
 • заглибитися в специфічний напрямок англійської
 • практикувати розмовну мови

Пройдемося по кожному пункті по порядку.

Якщо Вам необхідно просто вивчити англійські слова, то для цього слід ввести в пошуковому рядку магазину додатків такі фрази, наприклад: “вивчення слів англійська”, “тренажер вивчення слів”, і такі подібні.

Далі потрібно вибрати менш-більш привабливий для Вас додаток, встановити його на Ваш гаджет і розпочати вивчення слів. Радимо спробувати відразу кілька додатків, для того, щоб визначити, який з них Вам підходить більше, чи інтуїтивний в ньому інтерфейс, чи все зрозуміло, чи легко дається сам процес вивчення.

Для того, щоб підняти рівень знання англійської мови, використовуючи додатки на Андроїд, необхідно пошукати специфічні додатки, які відповідають встановленим рівням, таким як елементарний рівень (Elementary), середній (Intermediate), вище середнього (Upper Intermediate), високий рівень (Advanced) та інші.

Щоб заповнити прогалини у знаннях, для початку треба визначити, які саме є прогалини. Для цього простіше за все звернутися за допомогою до викладачів в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Ви можете пройти пробний урок, і Вам допоможуть з визначенням ваших прогалин. Відтак, знаючи, які саме моменти Вам треба підтягнути в знанні мови, зможете відшукати той чи інший додаток. Наприклад, це може бути знання часів, якась специфічна термінологія тощо.

Під заглибленням в специфічний напрямок англійської мається на увазі необхідність вивчення спеціальної англійської мови за певним напрямком. Наприклад, це може бути наука, бізнес, фінанси, юриспруденція тощо.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОПо напрямкам відшукати додатки буде трохи складніше, але у крайньому разі, якщо не зможете знайти відповідний додаток, можете сміло звертатися в репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва для заглиблення в той напрямок, який Вас цікавить.

Практика розмовної мови через додаток можлива тільки, якщо застосувати додаток з розмовним двигуном. Принцип таких додатків побудований на тому, що Ви повторюєте певні фрази, читаєте з тексту або проговорюєте, а додаток розпізнає Вашу мову, та перевіряє, наскільки правильною є Ваша вимова.

Наприклад, таким додатком може бути всім давно відома програма для вивчення англійської мови “Розетта Стоун”.

Як бачимо, Ви завжди можете Вибрати для себе найкращі додатки для вивчення англійської.

Давайте тепер розглянемо також і слабкі сторони додатків для вивчення англійської мови.

Одна з них, і мабуть основна, полягає в тому, що навіть найкращі додатки для вивчення англійської не замінять викладача, який комплексно оцінить Ваші здобутки і спрямує у правильному напрямку, підкаже, що підтягнути, помітить нюанси Вашої вимови.

Обов’язково використовуйте всі найкращі додатки для вивчення англійської, тільки не забувайте працювати з викладачем для повноцінного вивчення мови!

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, які з Вами працюватимуть, порекомендують найкращі додатки для вивчення англійської, які найбільше підійдуть саме для Вашого рівня, допоможуть визначити прогалини у володінні мовою.

Ми розглянули тему “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської мови” та висвітлили специфіку та основні пріоритети їх застосування. В наступній темі “Найкращі додатки для вивчення англійської в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе” розглянемо більш детально кілька “смачних додатків”

Найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Київ

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередньому розділі в темі “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської мови” ми говорили про те, яку вигоду можна отримати при застосуванні додатків для вивчення англійської мови.

В цьому розділі поговоримо про те, які є найкращі додатки для вивчення англійської у вільному та платному доступі в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Для початку, відправившись у магазин додатків Плей Маркет і Ап Сторе, подивимося, які взагалі є в наявності додати для вивчення англійської мови.

Перед нами відразу відкриється розмаїття всяких пристосунків для вивчення англійської на різні тематики, починаючи від додатків для вивчення англійських слів і закінчуючи додатками з голосовими двигунами для відточення англійської фонетики.

Основи вимови і правопису, а також граматику важливо вивчати з викладачем, щоб згодом не довелося перевчатися через суб’єктивне і, можливо, не правильне розуміння, вимову, яка Вам здається ідеальною (адже Ви не чуєте себе збоку) тощо. Але вчити, а тим паче повторювати нові слова – любе діло з телефоном!

Крім того, є цікаві додатки, які спрощують роботу, і про них можете почитати тут або тут.

А ще більший список перевірених програм ось тут.

Деякі з цих програм нагадують гру. Проходиш один рівень на певний бал, відкривається наступний, і так поступово збільшуються знання іноземної мови.

Хіба це не класно, вчитись граючи? Це просто супер! І все це у вільному доступі в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе.

Коли захопитися процесом, то можна швидко вивчити і запам’ятати багато нових слів і фраз, тим паче, що розробники програм подбали, аби це було вкрай цікаво. Відповідні сюжети часто мають кумедний характер, застосовуються цікаві малюночки чи комікси, багато життєвих і побутових ситуацій подається у оригінальний спосіб.

І таким чином Ви мимохідь запам’ятовуєте всю інформацію іноземною, не помічаючи, що це нова і невідома мова!

У багатьох програмах з наведених вище переліків можна не тільки вивчати слова і фрази, а навіть складати особистий словник, ба більше – навіть із озвученням!

Ви можете в цікавий спосіб тренуватися в граматиці, долаючи нові рівні зі завданнями. А спілкуючись із іншими користувачами на цьому ресурсі, зможете ще й набагато легше розвивати навички спілкування!

У деяких вказаних програмах навіть передбачене початкове тестування, за допомогою якого вам запропонують рекомендації для найефективнішого початку навчання.

В цьому розділі ми розглянули найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе та переконалися в пріоритетних якостях цих додатків.

Але це ще не все. Технології не стоять не місці. І в наступному розділі пропонуємо Вам тему “Найкращі додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул  Солом’янського району Києва, школа по методу Е-Скул”.

Найкращі додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, школа по методу Е-Скул

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередніх розділах ми висвітлили теми “Ваші найкращі додатки для вивчення англійської” та “Найкращі додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе”, побачили їх особливості, сильні та слабкі сторони.

А зараз давайте більш детально розглянемо дані теми на прикладі шкіл викладання іноземних мов, зокрема кращі практики репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, та новітню методику викладання по методу Е-Скул.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул – це центр сучасних технологій та найновіших методик. За допомогою професійних підходів до вивчення іноземних мов, школа демонструє найкращі умови для якісного, швидкого та одночасно глибокого засвоєння навчального матеріалу.

Серед бонусів, які пропонує репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул, можна виділити:

 • професійний підхід викладачів до викладання уроків з англійської мови та інших мов,
 • невимушену атмосферу для навчання, яка досягається спеціальними практиками,
 • спеціальні методи вивчення граматики на практиці,
 • невеликі груп для комфортного навчання – до 10 осіб в групі,
 • викладання в ігровому форматі уроків англійської мови для дітей (а також інших мов),
 • спеціальний бонус – повернення коштів за пропущене заняття,
 • індивідуальну методику викладання з підходом до кожного учня з урахуванням його індивідуальних якостей,
 • стимул для саморозвитку за допомогою спеціальних методик,
 • розвиток навичок розмовної мови та багато іншого.

Також одним з найважливіших бонусів школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул є застосування сучасної методики по методу Е-Скул. За даною методикою викладачі, учні та їх батьки мають можливість в онлайн режимі мати доступ до електронного щоденника та електронного журналу.

Електронний щоденник та електронний журнал – це найновіший метод, який за допомогою електронної платформи дозволяє контролювати успішність та відвідуваність, не виходячи з дому. Для цього потрібно тільки підключення до мережі Інтернет.

Багато шкіл поступово впроваджують методику викладання онлайн, а деякі навіть працюють із повним переходом на електронну систему викладання.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноРепетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул – це школа сучасних технологій, методів та підходів до викладання, яка найкраще підійде для всіх бажаючих вивчати англійську мову та інші іноземні мови.

Ми розглянули тему “Найкращі додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, школа по методу Е-Скул” кращу практику та застосування новітніх методик застосування електронної платформи.

В статті описано корисності, якими Ви можете скористатися з магазину додатків Плей Маркет і Ап Сторе, зокрема найкращі додатки для вивчення англійської. Також розглянуто застосування додатків в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва та можливості електронної школи Е-Школа.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, методом занять онлайн та в школах, біля Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, Чоколівки, Єреванської, вулиці Антонова, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, з уроками та репетиторськими курсами, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.
 • Thetimes.co.uk – газета. – Останні новини про місцеві події та події в світі.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Ft.com – бізнес- семінари (тренінги). – Новини, аналіз і коментарі від Financial Times, провідного світового видання для бізнесу.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)