Пошук курсів англійської мови – експериментуйте та будьте уважні

Полілінгвальна школа, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, Лобановського, Севастопольська площа, Антонова, Караваєві Дачі, Чоколівка, Космонавтів, Шулявка, Вокзальна, Солом’янка, Єреванська, Повітрофлотський проспект та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, курси з української, польської, німецької, англійської та французької, заняття для дітей та дорослих, з репетитором, в групах.

Вас цікавить пошук курсів англійської мови? В цій статті про те, як правильно вибирати школу для вивчення англійської мови. Приведено поради та розглянуто основні помилки при пошуку.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва радить дотримуватися нескладних порад.

Експериментуйте та будьте уважні. Отже, далі – кожна порада детально.

Експериментуйте

Пошук курсів англійської мови курси англійської французької німецької польської українськоїПід експериментом мається на увазі те, що від найшовши одну школу, не пошкодуйте часу також, щоб дослідити більше варіантів. Пройдіть перші три поради також ще для інших шкіл.

Чим більше Ви зможете перевірити шкіл, тим краще. В такий спосіб Ваш пошук буде об’єктивним. Ви будете мати з чого вибирати і зможете зупинитися на найкращому.

До експериментування також можна віднести ще і експерименти з пошуком в Інтернеті.  Пробуйте різні пошукові фрази.

Перегортайте більше ніж 5 сторінок видачі у пошуковій системі. Справа в тому, що дуже часто достойні школи можуть попадати у гірший рейтинг у пошуку, оскільки максимальне зусилля приділяють якості викладання.

Часто початкові школи для того щоб отримати добрий старт роблять велике зусилля і тратять багато коштів на те, щоб займати перші позиції у видачі пошукових систем. Іноді це може бути навіть звичайний комерційний хід, щоб отримувати кошти з реклами.

Не варто заходити також і на дуже дальні сторінки у пошуку (після 10). Такі школи відстають у пошуку не спроста. Про це може свідчити або низька популярність, або нечесні методи розкручування сайту.

Тому найбільш поважні варіанти у видачі якраз можуть бути розміщені між 3 та 7 сторінками. Звертайте на це увагу.

Експериментуйте, але не “перегніть палицю”.

Також будьте уважні до того, що вводите у пошуку. Не допустіть помилок при введенні, наприклад “курси англыйськоъ мови” чи “курси англыйськоъ мови Киъв”. Про це наступна порада.

Будьте уважні

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОДбайте за правильністю введення фраз у пошуковій системі Інтернету. Недбалий набір тексту або неправильна розкладка клавіатури, і виходять кумедні фрази: “курси англыйськоъ мови”, “курси англыйськоъ мови Киъв” і подібні.

Як мінімум, фрази “курси англыйськоъ мови” або “курси англыйськоъ мови Киъввикликають сміх.

Але як би це не дивно звучало, фраза:  “курси англыйськоъ” – користується популярністю у пошуковій системі в кількості до 10 та до 1000 разів в українській та російській мовах відповідно, а фраза  “курси англыйськоъ мови” до 10 та до 10000 разів на місяць в російській та українській мовах відповідно!

В такому варіанті відшукати чогось дійсно достойного навряд чи вийде.

Не поспішайте. Постарайтеся підійти до пошуку дбайливо.

Пошукові системи дуже чутливі до кожного символу, який Ви вводите. Роль грають навіть здавалося б дрібниці, такі як: кількість та послідовність введених слів, велика чи мала літера. Для прикладу: “курси англійської” і “курси англійської мови” видадуть різний результат а “Англійської Мови Курси” – ще інший.

Тому крім правильного введення, для того, щоб збільшити діапазон пошуку, пробуйте вводити різні варіанти.

Отже, пробуйте різні школи: що більше, то краще. Використовуйте розширений пошук. Дбайливо вводьте фрази пошуку.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району – Найкращі курси англійської мови Київ.

Читайте також інші цікаві теми на сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Чоколівки, Лобановського, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Єреванської, Караваєвих Дач, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Tidal.com – музика. – Підвищуйте якість звуку завдяки нашим аудіо без втрат. Ніяких компромісів. Просто чистий звук.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Nydailynews.com – новини. – Актуальні новини, світові новини, американські та місцеві новини.
 • Wired.com – новини технологій. – WIRED – новітні технології, наука, культура та бізнес.
 • Washingtonpost.com – газета. – Політика, найкращі світові новини і не тільки.
 • Dailymail.co.uk – газета. – MailOnline – отримуйте найсвіжіші новини, фотографії шоу- бізнесу та знаменитостей, спортивні новини та чутки, вірусні відео та головні новини.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)