План вивчення англійської мови самостійно (10 лайфхаків!)

Полілінгвальна школа, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, Антонова, Солом’янка, Лобановського, Чоколівка, Караваєві Дачі, Шулявка, Вокзальна, Космонавтів, Єреванська, Повітрофлотський проспект, Севастопольська площа та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, курси з німецької, англійської, французької, української та польської, підготовка до IELTS та TOEFL, ЗНО, ЄВІ.

В репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовується вказаний розподіл. Давайте розглянемо його детальніше.

Англійські групи з розподілом по частинах англійської мови

План вивчення англійської мови самостійнокурси англійської французької німецької польської українськоїВивчення англійської мови можна розподілити за такими групами:

 • фонетика – вимова
 • лексика – вивчення слів
 • граматика і синтаксис

Фонетика англійської мови або вимова – мабуть, сама фундаментальна опція у вивченні англійської. Тут ви починаєте вивчення з вимови звуків, слів і словосполучень. Ясна річ, на самому початку це алфавіт, а також транскрипція звуків і слів.

Лексика англійської мови – це словниковий запас слів, який Вам потрібно буде накопичувати поступово і регулярно. Для кращого запам’ятовування і відтворення з пам’яті слів рекомендується використовувати різні методики. Деякі з них наведені на сайті англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул в розділ “Вивчити словник на 2 тисячі слів за 3 місяці!”

Також, даній методиці присвячено наступний розділ цієї статті: “Лексичні групи англійської мови”

Граматика і синтаксис – дуже важлива група англійської мови. До її вивчення варто звертається після деяких напрацювань і навичок. Граматика і синтаксис – це вже як полірування виробу. Придбавши певний словниковий запас і вивчивши побудову речення, Ви зможете будувати різні часові конструкції.

Більше почитати на цю тему Ви зможете в таких розділах сайту: Розмовна англійська мова та англійська на слух. Фонетика англійської мови. Лексика англійської мови, Граматика з англійської мови – курс навчання. Лексика і граматика англійської мови онлайн та на практиціГраматика та лексика на практиці – граматика англійської мови

Якщо Вас цікавить комплексне або приватна вивчення англійської, дані англійські групи подаються для вивчення в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Ви можете записатися на пробний урок прямо зараз.

Лексичні групи англійської мови (методика вивчення англійських слів по групах)

Одним з найповажніших методів вивчення англійської лексики є метод вивчення англійських слів по групах, викладений в підручнику Павла Литвинова “3000 англійських слів – техніка запам’ятовування”.

Основною ідеєю вивчення слів за цією технікою є розподіл слів по групах. Якщо вивчати англійські групи, в пам’яті формуються так звані осередки або полички, куди складаються слова з певної групи.

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОТаким чином з цієї методики ми отримуємо такі вигоди:

 1. Зручність вивчення слів
 2. Швидкість вивчення слів
 3. Ефект перенесення слів в довгострокову пам’ять
 4. Швидкість звернення до пам’яті для згадування того чи іншого слова.

Якщо розподіляти англійські слова по групах, очевидним є зручність і швидкість їх вивчення. Розподіливши слова по групах і розділивши їх по днях, тижнях, місяцях – ви рухаєтеся від однієї групи до іншої і таким чином систематизуєте Ваше вивчення слів.

Завдяки періодичним повторенням, а також перехресної методики (візуально, схематично, аудіально) – слова відкладаються в надійній довгострокової пам’яті.

Перейдемо безпосередньо до самої методикою. За Литвиновим існують такі лексичні англійські групи:

Структура дієслів:

 • Дієслова стадії – Verbs of Stage
 • Дієслова руху – Verbs of Movement
 • Дієслова наявності / кількості – Verbs of Presence / Quantity
 • Побутові дієслова – Verbs of Everyday Life
 • Дієслова почуття – Verbs of Feeling
 • Дієслова сприйняття і мислення – Verbs of Perception and Thinking
 • Робочі операції – Working Operations
 • Дієслова спілкування – Verbs of Intercourse
 • Дієслова боротьби – Verbs of Fighting

Ознаки, що сприймаються органами почуттів:

 • Час
 • Здібності людини
 • Емоція / почуття / настрій
 • Мораль / поведінка – Moral / Behaviour
 • Абстрактні прикметники – Abstract Adjectives
 • Стан / статус – Condition / Status

Структура іменників:

 • Світ – World. 49
 • Погода / природні явища – Weather / Natural Phenomena
 • Геометрія – Geometry
 • Час – Time
 • Речовина / матеріал – Substance / Material
 • Рослини – Plants
 • Тварини – Animals
 • Людина – Human Being
 • Житло – Dwelling
 • Одяг – Clothes
 • Харчування – Nourishment
 • Почуття / характер – Feeling / Character
 • Мислення – Thinking
 • Освіта – Education
 • Культура

Книгу Литвинова можна скачати у вільному доступі на сайті Державної установи освіти “Гімназії №2 м. Могілева (Білорусія)” тут.

Розподіл за рівнем вивчення

Англійську мову можна групувати за такими рівнями вивчення:

 • Початковий рівень (Beginner)
 • Елементарний рівень (Elementary)
 • Нижчий середнього (Pre-Intermediate)
 • Середній (Intermediate)
 • Вищий середнього (Upper Intermediate)
 • Високий рівень (Advanced)
 • Супер високий (Mastery)

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиПочатковий рівень (Beginner) – перший щабель знань рівня англійської мови. Він призначений для тих, хто ніколи не вивчав англійську мову: ні в дитячому садочку, ні в школі ні будь-яким іншим чином, або вивчали, але навчання було дуже низької якості, минуло багато часу і в голові не залишилося навіть найменшого уявлення про англійську .

Рівень Beginner як і Elementary позначають буквою A1. Якщо у Вас невеликий словниковий запас, Ви можете побудувати кілька простих речень англійською, знаєте ази граматики і правила читання, то можете вже переходити до наступного рівня Elementary.

Елементарний рівень (Elementary) – включає знання з попереднього рівня, плюс учні цієї групи повинні читати короткі тексти і вміти побудувати та написати прості речення, вести розмову на загальні теми, розповідати про себе. Також Ви можете розуміти співрозмовника, якщо він використовує прості слова і конструкції пропозицій.

Нижчий середнього (Pre-Intermediate) – рівень А2 – рівень знання англійської мови, який включає основи складніших граматичних і лексичних побудов, розмовну практику по тематиці повсякденному житті, вміння написати твір, сприйняття англійської на слух – нескладні пісні, аудіотексти. Також рівень включає знання і навички з попередніх рівнів.

Середній (Intermediate) – рівень В1 – все раніше освоєні навички з попередніх рівнів і до цього: вміння досить вільно розмовляти англійською, обговорювати різні професійні та побутові теми, розуміти і відтворювати на слух практично все сказане англійською мовою в середньому темпі.

Вищий середнього (Upper Intermediate) – рівень В2 – до тих навичок додається володіння мовою достатньою для вільного спілкування майже в усіх сферах. Люди, що займаються англійською на цьому рівні можуть починати готуватися до міжнародних іспитів, отримання міжнародних сертифікатів і т.д.

Високий рівень (Advanced) – рівень С1 – це вже дуже серйозні знання, якими володіють випускники філологічних факультетів вищих навчальних закладів. На цьому рівні найчастіше можна зустріти викладачів різних лінгвістичних шкіл.

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноСупер високий (Mastery) або рівень С2 – найвищий рівень знань англійської. Далеко не всі можуть похвалитися таким високими знанням. Цей рівень ще може бути прирівняний до Proficiency – рівень носія мови. Цим рівнем володіють іноземці англомовних країн з відповідною лінгвістичною освітою. Якщо Ви не народилися, наприклад, в США, досягти цього рівня можливо тільки присвятивши все своє життя вдосконаленню англійської з обов’язковим довготривалим перебуванням в англомовних країнах або відповідному середовищі.

Ви можете пройти безкоштовний тест на визначення Вашого рівня володіння англійською мовою.

У цій статті ми розглянули методи розподілу англійської мови по групах, зокрема англійські групи по частинах англійської мови (лексика, граматика, фонетика і т.д.) і лексичні англійські групи – групи англійських слів (методика вивчення англійських слів по групах) за методикою Литвинова, англійські групи за рівнем вивчення

Все це та багато іншого в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Єреванської, Караваєвих Дач, Чоколівки, Лобановського, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Typepad.com – блог. – Поділіться своїми захопленнями зі світом.
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • Engadget.com – новини технологій. – Знаходьте останні новини технологій та огляди технічних продуктів експертів. Дізнайтеся про новітні гаджети та споживчі технічні продукти для розваг, ігор, способу життя тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)