Німецька (Deutsch)

Насолоджуючись знанням іноземної мови, дуже корисно орієнтуватися в рівні, яким Ви володієте за цією мовою. Якщо Вам до вподоби німецька і Ви плануєте її вивчати, почніть це прямо зараз!

  Почніть удосконалювати німецьку мову з того рівня, на якому Ви зараз перебуваєте!
  Зіпріться на практиці на свої сили з можливістю розуміння того, на що Ви можете розраховувати!
  Підвищіть свою самооцінку та отримайте додатковий стимул розвиватися далі!

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди готові допомогти Вам. Для того, щоб приступити до навчання, зв’яжіться з нами або перейдіть на піктограму з назвою “Розпочати навчання” і натисніть “Записатися на пробний урок”:

Для того, щоб приступити до тесту на знання німецької мови, перейдіть на піктограму з назвою “Тест на знання французької мови” та натисніть “Пройти тест”:

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, біля Чоколівки, Лобановського, Єреванської, Караваєвих Дач, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, на Севастопольській та площі Космонавтів, досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

 

Часті запитання:

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Мене цікавлять заняття з польської та ділової української. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

Rate this page