Як здати ЗНО з англійської на 200 (якщо нічого не знаєш!)

Якщо ти абсолютно нічого не знаєш, як здати ЗНО з англійської на 200?

В цій статті розглянуто загальні відомості щодо здачі ЗНО, що таке ЗНО та які його особливості, здача ЗНО з англійської мови, а також тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови

ЗНО з англійської мовиВ цьому розділі розглянемо тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, представивши основні поняття та специфіку.

ЗНО (ВНО, зовнішнє незалежне оцінювання) – це оцінювання учнів, які мають на меті після 11 класу поступати у вищі навчальні заклади; в Україні ЗНО є обов’язковим для всіх учнів, які хочуть поступати у ВУЗи.

ЗНО існує з усіх предметів, які вивчаються в школі, а саме: математика, іноземна мова, це може бути англійська, німецька чи французька, також історія, географія, фізика, хімія, біологія.

Варто зазначити, що українська мова та література є обов’язковими предметами, незалежно від того, в якій ВУЗ хоче поступати той, чи інший абітурієнт.

Якщо говорити про структуру ЗНО, то воно являє собою, якщо так говорити загально тести. Але є також і письмові розгорнуті завдання не залежно від того, який предмет здається.

Наприклад, якщо говоримо про українську мову, то це звичайно тестові завдання різних рівнів складності, а також розгорнуте завдання, яке являє собою написання твору, що й аналогічно для англійської, чи будь-якої іншої іноземної мови.

Якщо говорити, наприклад, про математику, то це відповідно також ряд тестових завдань, і ще може бути якась задача для розгорнутої відповіді, те саме може стосуватися і фізики.

Що ще важливо знати про ЗНО, вважаємо, так це те, що звичайно завдання є доволі складним і готуватися до них треба починати не за місяць, чи два, а хоча б мінімум за рік, а то й більше. Звичайно це залежить від рівня знань учнів з того, чи іншого предмету.

Існують багато різних приватних шкіл, курсів, які спеціалізуються безпосередньо на підготовці до ЗНО.  Багато хто вибирає собі просто звичайного “тьютора”, або репетитора у своїй власній школі, через знайомих або на сайті в мережі Інтернет.

Але ми рекомендуємо готуватися до ЗНО саме в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва. І ось чому.

Школа англійської та інших іноземних мов Е-Land Скул надає унікальну можливість всім абітурієнтам, яким потрібно здавати ЗНО з англійської, української, німецької чи французької мов – пройти підготовку для всіх цих мов на найвищому рівні.

Викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва можуть якнайкраще підготувати майбутніх професіоналів та фахівців. Вони знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня та використають найсучасніші матеріали. Ви отримаєте чудову можливість здати ЗНО на найвищі бали!

Найбільше Вас може зацікавити ЗНО з іноземної мови, англійської, німецької або французької, і ми можемо сміливо заявити: фахівці нашої школи якнайкраще готують майбутніх абітурієнтів до здачі цих нелегких іспитів.

І повірте, після проходження курсів по підготовці до ЗНО у репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, здача тестів вам буде здаватися абсолютно легкою. Ви побачите результат вже від перших занять, почнете почуватися впевнено, а головне будете мати можливість скласти тестування на найвищі бали.

Тепер давайте розглянемо структуру самого зовнішнього незалежного оцінювання.

Почнемо з англійської мови. Як уже зазначалося вище, структура ЗНО є такою, що в більшості своїй являється тестами.

З однієї сторони здавалося, що таке тести? Адже можна завжди відгадати правильну відповідь.  Проте, на жаль, не часто це вдається, оскільки тести підготовлені таким чином, щоб виключити таку можливість.

Тому все ж таки кращим варіантом буде гарна підготовка до тестування, яку зможе Вам надати наш репетиторський центр за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул.

Більш детальний опис структури ЗНО з англійської мови буде розглянуто в наступному розділі. Але, забігаючи трохи наперед, хочемо повідомити приємну новину – такий собі “лайфхак” Тестування складається з чотирьох можливих варіантів відповіді. І якщо учень гарно засвоїв матеріал з цієї теми за допомогою викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, то вибрати правильну відповідь йому не складає абсолютно ніяких труднощів.

В розділі було представлено тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, освоївши яку Ви мали можливість відчути тонкощі іспитів ЗНО та підготовки до них.

В наступному розділі розглянемо тему “Здача ЗНО з англійської мови (та інших іноземних мов) – специфіка та вимоги”, в якій зможемо краще заглибитися в структуру зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Здача ЗНО з англійської мови (та інших іноземних мов) – специфіка та вимоги

ЗНО з англійської мовиВ попередньому розділі ми розглянули основні поняття про ЗНО загалом та ЗНО з англійської мови. В цьому розділі буде детальніше представлено структуру ЗНО з англійської мови та інших іноземних мов, його специфіку та вимоги.

Отож, почнемо.

Тестування в англійській мові складається з наступних частин: аудіювання, читання та розгорнутого письмового завдання.

Учень також повинен досконало знати граматику, а саме володіти нею на рівні В2 (Про рівні англійської мови можна прочитати в статті “Рівні англійської мови” в розділі про буквено-цифровому позначення рівнів англійської мови). Те ж саме стосується і лексики – рівень В2.

Окремим компонентом, якій входить до структури ЗНО з англійської мови (як і будь-якої іншої іноземної мови) є письмова частина, тобто відкрите завдання, як вже зазначалося вище, яке являє собою написання твору. Складність цього завдання полягає в тому, що учень має вміти виражати свої думки на англійській мові (якщо це стосується інших мов – на німецькій, французькій відповідно).

Також слід звернути увагу на окрему частину – читання, яке можливо є одним з найскладніших завдань ЗНО з англійської мови. Чому?

З огляду на досвід викладачів репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва, які вже чимало готували абітурієнтів до здачі ЗНО з англійської мови і не тільки, для того, щоб добре виконати завдання, потрібно дуже добре розуміти сам текст, який представлений на даному етапі тестування.

Мається на увазі те, що учень, приступаючи до виконання цієї частини ЗНО, повинен вміти не просто прочитати текст, адже ЗНО з англійської мови – це не здача читання. Учень повинен в першу чергу для себе зрозуміти основну думку тексту, а для цього не просто потрібні глибокі знання лексики але і практичне її застосування в англійській мові.

Мова тут іде не тільки про будь-які окремі словосполучення. Це повинні бути знання необхідних виразів, зворотів, фразових дієслів, ідіом тощо. Адже одне й те саме слово в різних контекстах або виразах може означати зовсім інше.

Тестові завдання, які подаються після прочитання тексту, представляються досить непростими. І тяжкість їх полягає також в тому, що питання задаються не дослівно так, як йдеться в тексті, а так, щоб учень подумав і зробив певний висновок. Це зроблено для того, щоб перевірити, чи дійсно учень добре зрозумів суть і основну думку тексту.

Розкажемо також кілька слів про сам рівень, яким повинні володіти абітурієнти для успішної здачі ЗНО з іноземної мови.  Як уже зазначалося, якщо йдеться про англійську мову,  то учень повинен її знати не нижче рівня B2.

Цікавим є те, що при здачі зовнішнього незалежного оцінювання з німецької або французької мови вимоги є трохи нижчими  і тут уже потрібно володіти мовою на рівні B1 або ж B1 +.  Так є тому, що зазвичай в школах більше уваги приділяється англійській мові, а німецька або французька є вже додатковими.  Але даними мовами все одно потрібно володіти на високому рівні, якщо ви хочете почуватися впевнено при здачі тестування.

Нещодавно, а саме кілька років тому, в ЗНО з англійської мови ввели обов’язкову частину аудіювання. Це третя частина ЗНО, про яку йшла мова вище. У чому тут буде полягати складність і важкість? Справа в тому, що потрібно вміти сприймати живе автентичне мовлення на слух, з чим часто і виникають проблеми в учнів. Більш детально про це поговоримо в наступному розділі “ЗНО англійська мова – підготовка в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Структури тестування інших мов є подібними до англійської.  Складаються вони також з частини читання, аудіювання, розгорнутого письмового завдання.  Окремими компонентами є також перевірка знань з граматики та лексики, за допомогою поданих текстів, у яких треба вибрати одну з правильних відповідей.

В розділі ми розглянули тему “Здача ЗНО з англійської мови – методика та вимоги”, в якій показали структуру іспитів та їх специфіку. В наступному розділі буде представлена тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва”, в якій поговоримо про особливості підготовки ЗНО англійська мова в полілінгвальній школі Е-Ленд Скул.

ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух

ЗНО з англійської мовиВ попередньому розділі ми торкнулися теми “Здача ЗНО з англійської мови – методика та вимоги”, в якій розглянули принципи організації здачі ЗНО з англійської мови та його структуру.

А зараз до Вашої уваги тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва”, в якій Ви краще зможете познайомитися з полілінгвальною школою Е-Ленд Скул і дізнатися те, що Вас найбільше цікавить – ЗНО англійська мова

Часто буває, що учень досконало вивчив граматику, володіє необхідною лексикою даного рівня, але не має достатньо навичок у сприйнятті англійського мовлення на слух. Що ж робити в такому випадку?

Найкраще допоможуть з цим справитися викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва. Вони знайдуть особистий підхід до вашої дитини і допоможуть їй розвинути необхідність слухові навички так, що вона зможе сприймати будь-який автентичний текст з іноземної мови.

Наші викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул використовують найсучасніші підходи і новітні методики. І навіть якщо учень має дуже низький рівень, за найкоротший час вони допоможуть йому отримати можливість вийти до необхідного рівня, який буде достатній для здачі ЗНО, пройшовши курс “ЗНО англійська мова в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул”.

Можемо також дати кілька практичних порад. Перш за все, це слухати якомога більше іноземне мовлення, а саме: англійські пісні, якщо мова йде про здачу ЗНО безпосередньо з англійської мови; дивитися більше фільмів і серіалів.

На сайті репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва Ви можете знайти статті, в яких викладена необхідна інформація по вивченню англійської або іншої іноземної мови по фільмах і серіалах; подані конкретні приклади для прослуховування іноземної мови на різних рівнях.

В наш час є безліч можливостей: на Ютубі та в просторах Інтернету – безмежна кількість відеороликів. Але все ж таки, як радять викладачі репетиторського центру за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул , найкращим буде дивитися або слухати безпосередньо ті фільми і серіали, які призначені для навчання іноземній мові,адже в них ви зможете почути живе мовлення таке, яке воно є насправді.

В цьому розділі ми розглянули тему “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва” та змогли детальніше пізнати тонкощі курсів “ЗНО англійська мова в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул”.

ЗНО з англійської мовиЯк бачимо, ЗНО з англійської мови не таке вже і страшне. Разом з репетиторським центром за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул Солом’янського району Києва Ви завжди зможете досягнути найкращих висот. Якщо Вас цікавить здача ЗНО з англійської мови, сміливо звертайтеся до нас та чимшвидше проходіть курс “ЗНО англійська мова в репетиторському центрі за спрямуваннями полілінгвальна школа, курси та онлайн уроки, вивчення англійської мови в Е-Ленд Скул”.

Ми завжди з Вами, та готові допомогти!