Як здати ЗНО з англійської на 200 (якщо нічого не знаєш!)

Як здати ЗНО з англійської на 200, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, уроки іноземних мов будь-якого рівня, з нуля та для початківців, заняття з репетитором, для дітей та дорослих, в групах, Вокзальна, Севастопольська площа, Космонавтів, Чоколівка, Шулявка, Караваєві Дачі, Єреванська, Антонова, Лобановського, Повітрофлотський проспект, Солом’янка та в інших мікрорайонах Києва, курси з польської, французької, англійської, української та німецької, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

Якщо ти абсолютно нічого не знаєш, як здати ЗНО з англійської на 200?

В цій статті розглянуто загальні відомості щодо здачі ЗНО, що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови ТОП-10 порад, як здати ЗНО з англійської на 200 якщо нічого не знаєш Здача ЗНО з англійської мови (та інших іноземних мов) 2022 – специфіка та вимоги ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови

ЗНО з англійської мови курси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, представивши основні поняття та специфіку.

ЗНО (ВНО, зовнішнє незалежне оцінювання) – це оцінювання учнів, які мають на меті після 11 класу поступати у вищі навчальні заклади; в Україні ЗНО є обов’язковим для всіх учнів, які хочуть поступати у ВУЗи.

ЗНО існує з усіх предметів, які вивчаються в школі, а саме: математика, іноземна мова, це може бути англійська, німецька чи французька, також історія, географія, фізика, хімія, біологія.

Варто зазначити, що українська мова та література є обов’язковими предметами, незалежно від того, в якій ВУЗ хоче поступати той, чи інший абітурієнт.

Тести по ЗНО можна здати в наступних закладах (в тому числі онлайн):

 • На сайті Українського центру оцінювання якості освіти
 • На сайті Київського регіональний центр оцінювання якості освіти
 • МАУП– Міжрегіональна Академія Управління персоналом

Найдостовірнішу інформацію про ЗНО можна отримати на сайті Міністерства освіти і науки України.

Якщо говорити про структуру ЗНО, то воно являє собою, якщо так говорити загально тести. Але є також і письмові розгорнуті завдання не залежно від того, який предмет здається.

Наприклад, якщо говоримо про українську мову, то це звичайно тестові завдання різних рівнів складності, а також розгорнуте завдання, яке являє собою написання твору, що й аналогічно для англійської, чи будь-якої іншої іноземної мови.

Якщо говорити, наприклад, про математику, то це відповідно також ряд тестових завдань, і ще може бути якась задача для розгорнутої відповіді, те саме може стосуватися і фізики.

Що ще важливо знати про ЗНО, вважаємо, так це те, що звичайно завдання є доволі складним і готуватися до них треба починати не за місяць, чи два, а хоча б мінімум за рік, а то й більше. Звичайно це залежить від рівня знань учнів з того, чи іншого предмету.

Існують багато різних приватних шкіл, курсів, які спеціалізуються безпосередньо на підготовці до ЗНО.  Багато хто вибирає собі просто звичайного “тьютора”, або репетитора у своїй власній школі, через знайомих або на сайті в мережі Інтернет.

Але ми рекомендуємо готуватися до ЗНО саме в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. І ось чому.

Школа англійської та інших іноземних мов Е-Land Скул надає унікальну можливість всім абітурієнтам, яким потрібно здавати ЗНО з англійської, української, німецької чи французької мов – пройти підготовку для всіх цих мов на найвищому рівні.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва можуть якнайкраще підготувати майбутніх професіоналів та фахівців. Вони знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня та використають найсучасніші матеріали. Ви отримаєте чудову можливість здати ЗНО на найвищі бали!

Найбільше Вас може зацікавити ЗНО з іноземної мови, англійської, німецької або французької, і ми можемо сміливо заявити: фахівці нашої школи якнайкраще готують майбутніх абітурієнтів до здачі цих нелегких іспитів.

І повірте, після проходження курсів по підготовці до ЗНО у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, здача тестів вам буде здаватися абсолютно легкою. Ви побачите результат вже від перших занять, почнете почуватися впевнено, а головне будете мати можливість скласти тестування на найвищі бали.

Тепер давайте розглянемо структуру самого зовнішнього незалежного оцінювання.

Почнемо з англійської мови. Як уже зазначалося вище, структура ЗНО є такою, що в більшості своїй являється тестами.

З однієї сторони здавалося, що таке тести? Адже можна завжди відгадати правильну відповідь.  Проте, на жаль, не часто це вдається, оскільки тести підготовлені таким чином, щоб виключити таку можливість.

Тому все ж таки кращим варіантом буде гарна підготовка до тестування, яку зможе Вам надати наш репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул.

Детальніший опис структури ЗНО з англійської мови буде розглянуто в наступному розділі. Але, забігаючи трохи наперед, хочемо повідомити приємну новину – такий собі “лайфхак” Тестування складається з чотирьох можливих варіантів відповіді. І якщо учень гарно засвоїв матеріал з цієї теми за допомогою викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, то вибрати правильну відповідь йому не складає абсолютно ніяких труднощів.

В розділі було представлено тему “Що таке ЗНО та які його особливості? ЗНО з англійської мови”, освоївши яку Ви мали можливість відчути тонкощі іспитів ЗНО та підготовки до них.

В наступних розділах ми розглянемо теми “Топ 10 порад, як здати ЗНО з англійської на 200 якщо нічого не знаєш” та “Здача ЗНО з англійської мови (та інших іноземних мов) – специфіка та вимоги”, в якій зможемо краще заглибитися в структуру зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

ТОП-10 порад, як здати ЗНО з англійської на 200 якщо нічого не знаєш

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОНапевно на сьогоднішній день це питання турбує кожного випускника старших класів. Чи реально взагалі здати ЗНО з англійської мови, якщо ти майже повний нуль? Звичайно немає нічого неможливого.

Не так давно по новинах показували про одну дівчинку, котра здала ЗНО з усіх предметів на 200 балів.  Дівчина проживала в місті Ніжин, у  Чернігівській області. Але найцікавіше в цьому було те, що вона майже не вчилася, принаймні зі слів вчителів. Вони мусили скаржитися батькам щодо успіхів її навчання і напевно взагалі думали чи здасть вона його хоча б на якийсь прохідний бал. Можна було уявити їхнє здивування, після того як з усіх предметів вона отримала найвищий бал, який тільки міг бути.

З цього можна зробити відповідний висновок: назвіть найбільш запеклий двієчник має шанси здати ЗНО на найвищий бал. Що для цього потрібно зробити?

Одним із найголовніших чинників є мотивація. Від того наскільки Ви вмотивована людина залежить насправді дуже багато. По-перше, треба скласти план дій. І для цього виділяємо часові рамки, щоб побачити скільки часу є в нашому розпорядженні. Навіть якщо у вас є кілька місяців, а може навіть і менше, нічого страшного. Тому почнемо із самої програми ЗНО з англійської. Однією з найбільших переваг ЗНО з будь-якого предмету є тестова форма цього екзамену.

Звичайно в нашому випадку є також і розгорнуте питання, проте для прохідного балу достатньо буде і тестових завдань. Отож, тестова форма цього виду тестування дозволяє нам маючи певні базові знання методом виключення знайти правильну відповідь.

Звичайно найкращим методом є найняти репетитора, який, так би мовити, введе вас у суть справи, а саме: роз’яснить Вам все по структурі самого тесту, дасть список лексики по темам, яку потрібно вивчити, пройдеться з вами по граматиці і взагалі навчить вас певних методів і прийомів, як можна ефективно знайти правильну відповідь.  Проте, якщо ви все ж таки вирішили робити це самотужки, дамо вам кілька порад.

По-перше, купіть збірник підготовки до ЗНО. Якщо ваша англійська на зовсім початковому рівні, радимо придбати саме такий, в якому буде коротко поданий увесь необхідний матеріал, який потрібно опрацювати. Наступним кроком якраз і буде його опрацювання. Ті, хто мають гарну пам’ять, у тому числі оперативну, мають доволі високі шанси запам’ятати  якомога більше матеріалу. Виділіть собі кожного дня певний час, коли Ви будете займатися саме підготовкою до ЗНО з англійської. Більшість із нас насправді недооцінюють можливості людської пам’яті.

Більше половини всіх наших дій, роздумів і взагалі сам процес мислення відбувається без участі нашої свідомості. Наприклад, коли ми бачимо певне питання і кілька варіантів відповідей до нього і так би мовити відчуваємо, що саме ця відповідь має бути правильною, так ніби щось нам всередині підказує. Оцим “щось” якраз і є наша підсвідомість, хоча ми звикли називати це інтуїцією. Увесь матеріал, який Ви будете вивчати перед тестом, навіть якщо ви не запам’ятаєте все, відкладається у Вашій пам’яті. Таким чином, методом виключення Ви зможете дійти до правильної відповіді.

Найскладнішим, що є взагалі у даному екзамені це знання відповідної кількості лексики, тобто наш словниковий запас. Чим більше слів Ви будете знати, тим легше Вам буде зрозуміти суть речень. Адже значну частину нашого тесту якраз і складають завдання на розуміння змісту.

Другим по складності є граматика. Хоча вона не потребує багато зусиль на заучування, проте тут ключовим буде розуміння; розуміння правил, часів, граматичних структур. Але і тут немає нічого непосильного. Окрім збірників підготовки до ЗНО в Інтернеті є безліч відео, в яких покроково пояснюється уся граматика англійської.

І нарешті останній етап – практика. Після того, як Ви опрацювали увесь теоретичний матеріал потрібно закріпляти його на практиці. Оце і є якраз суть, щоб могти здати ЗНО, опираючись на ті знанні, які ми маємо або здобули самостійно. Тут головним є просто звикнути вирішувати ці тести, звикнути до їх структури і т. д.

Але звичайно найбільшу ефективність Вам принесуть заняття з репетитором, який зможе Вас направити по правильному шляху. І у цьому Вам допоможе школа Е-ленд, яка надає всім учням якісну підготовку до ЗНО.

Здача ЗНО з англійської мови (та інших іноземних мов) 2022 – специфіка та вимоги

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередніх розділах ми розглянули основні поняття про ЗНО загалом та ЗНО з англійської мови а також ТОП-10 найкращих порад про те, як здати ЗНО з англійської на 200 якщо нічого не знаєш. В цьому розділі буде детальніше представлено структуру ЗНО з англійської мови та інших іноземних мов, його специфіку та вимоги.

Отож, почнемо.

Тестування в англійській мові складається з наступних частин: аудіювання, читання та розгорнутого письмового завдання.

Учень також повинен досконало знати граматику, а саме володіти нею на рівні В2 (Про рівні англійської мови можна прочитати в статті “Рівні англійської мови” в розділі про буквено-цифровому позначення рівнів англійської мови). Те ж саме стосується і лексики – рівень В2.

Окремим компонентом, якій входить до структури ЗНО з англійської мови (як і будь-якої іншої іноземної мови) є письмова частина, тобто відкрите завдання, як вже зазначалося вище, яке являє собою написання твору. Складність цього завдання полягає в тому, що учень має вміти виражати свої думки на англійській мові (якщо це стосується інших мов – на німецькій, французькій відповідно).

Також слід звернути увагу на окрему частину – читання, яке можливо є одним з найскладніших завдань ЗНО з англійської мови. Чому?

З огляду на досвід викладачів репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, які вже чимало готували абітурієнтів до здачі ЗНО з англійської мови і не тільки, для того, щоб добре виконати завдання, потрібно дуже добре розуміти сам текст, який представлений на даному етапі тестування.

Мається на увазі те, що учень, приступаючи до виконання цієї частини ЗНО, повинен вміти не просто прочитати текст, адже ЗНО з англійської мови – це не здача читання. Учень повинен насамперед для себе зрозуміти основну думку тексту, а для цього не просто потрібні глибокі знання лексики але і практичне її застосування в англійській мові.

Мова тут іде не тільки про будь-які окремі словосполучення. Це повинні бути знання необхідних виразів, зворотів, фразових дієслів, ідіом тощо. Адже одне й те саме слово в різних контекстах або виразах може означати зовсім інше.

Тестові завдання, які подаються після прочитання тексту, представляються досить непростими. І тяжкість їх полягає також в тому, що питання задаються не дослівно так, як йдеться в тексті, а так, щоб учень подумав і зробив певний висновок. Це зроблено для того, щоб перевірити, чи дійсно учень добре зрозумів суть і основну думку тексту.

Розкажемо також кілька слів про сам рівень, яким повинні володіти абітурієнти для успішної здачі ЗНО з іноземної мови.  Як уже зазначалося, якщо йдеться про англійську мову,  то учень повинен її знати не нижче рівня B2.

Цікавим є те, що при здачі зовнішнього незалежного оцінювання з німецької або французької мови вимоги є трохи нижчими  і тут уже потрібно володіти мовою на рівні B1 або ж B1 +.  Так є тому, що зазвичай в школах більше уваги приділяється англійській мові, а німецька або французька є вже додатковими.  Але даними мовами все одно потрібно володіти на високому рівні, якщо ви хочете почуватися впевнено при здачі тестування.

Нещодавно, а саме кілька років тому, в ЗНО з англійської мови ввели обов’язкову частину аудіювання. Це третя частина ЗНО, про яку йшла мова вище. У чому тут буде полягати складність і важкість? Справа в тому, що потрібно вміти сприймати живе автентичне мовлення на слух, з чим часто і виникають проблеми в учнів. Детальніше про це поговоримо в наступному розділі “ЗНО англійська мова – підготовка в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Структури тестування інших мов є подібними до англійської.  Складаються вони також з частини читання, аудіювання, розгорнутого письмового завдання.  Окремими компонентами є також перевірка знань з граматики та лексики, за допомогою поданих текстів, у яких треба вибрати одну з правильних відповідей.

В розділі ми розглянули тему “Здача ЗНО з англійської мови – методика та вимоги”, в якій показали структуру іспитів та їх специфіку. В наступному розділі буде представлена тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”, в якій поговоримо про особливості підготовки ЗНО англійська мова в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул.

ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВ попередньому розділі ми торкнулися теми “Здача ЗНО з англійської мови – методика та вимоги”, в якій розглянули принципи організації здачі ЗНО з англійської мови та його структуру.

А зараз до Вашої уваги тема “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”, в якій Ви краще зможете познайомитися з полілінгвальною школою Е‑Ленд Скул і дізнатися те, що Вас найбільше цікавить – ЗНО англійська мова

Часто буває, що учень досконало вивчив граматику, володіє необхідною лексикою даного рівня, але не має достатньо навичок у сприйнятті англійського мовлення на слух. Що ж робити в такому випадку?

Найкраще допоможуть з цим справитися викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва. Вони знайдуть особистий підхід до вашої дитини і допоможуть їй розвинути необхідність слухові навички так, що вона зможе сприймати будь-який автентичний текст з іноземної мови.

Наші викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул використовують найсучасніші підходи і новітні методики. І навіть якщо учень має дуже низький рівень, за найкоротший час вони допоможуть йому отримати можливість вийти до необхідного рівня, який буде достатній для здачі ЗНО, пройшовши курс “ЗНО англійська мова в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”.

Можемо також дати кілька практичних порад. Перш за все, це слухати якомога більше іноземне мовлення, а саме: англійські пісні, якщо мова йде про здачу ЗНО безпосередньо з англійської мови; дивитися більше фільмів і серіалів.

На сайті репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва Ви можете знайти статті, в яких викладена необхідна інформація з вивчення англійської або іншої іноземної мови по фільмах і серіалах; подані конкретні приклади для прослуховування іноземної мови на різних рівнях.

В наш час є безліч можливостей: на Ютубі та в просторах Інтернету – безмежна кількість відеороликів. Але все ж таки, як радять викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул , найкращим буде дивитися або слухати безпосередньо ті фільми і серіали, які призначені для навчання іноземній мові,адже в них ви зможете почути живе мовлення таке, яке воно є насправді.

В цьому розділі ми розглянули тему “ЗНО англійська мова – підготовка сприйняття мови на слух в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва” та змогли детальніше пізнати тонкощі курсів “ЗНО англійська мова в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”.

ЗНО з англійської мовиЯк бачимо, ЗНО з англійської мови не таке вже і страшне. Разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва Ви завжди зможете досягнути найкращих висот. Якщо Вас цікавить здача ЗНО з англійської мови, сміливо звертайтеся до нас та чимшвидше проходіть курс “ЗНО англійська мова в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул”.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Повітрофлотського проспекту, Єреванської, вулиці Антонова, Лобановського, Чоколівки, Караваєвих Дач, для дорослих та дітей.

Ми завжди з Вами, та готові допомогти!

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Мені потрібно за дуже короткий термін підготуватися до ЗНО та ЄВІ. Чи є у Вас така можливість?

Так. В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул передбачений спеціальний курс із цією метою: «Експрес підготовка до ЗНО – від 10 днів»

✎ Чи буде продуктивною підготовка до ЗНО чи ЄВІ методом онлайн?

Підготовка до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул пропонує будь-яку зручну для Вас форму навчання: в групі, індивідуально або методом онлайн. Всі форми є ефективними та підбираються залежно від індивідуальних вимог.

✎ Я розпочав підготовку до ЗНО, але пропустив кілька занять. Що робити?

Якщо Ви пропустили заняття з поважної причини, не засмучуйтеся. Ви можете спробувати домовитися з викладачем про додатковий урок. Також в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул є чудова можливість повернення коштів за пропущені заняття.

✎ Якщо я пройду курс навчання по підготовці до ЗНО чи ЄВІ, чи є гарантія що я складу іспит на найвищий бал?

Підготовчі курси до ЗНО та ЄВІ в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул побудовані таким чином, щоб якомога якісніше організувати процес вивчення матеріалу за найкоротші терміни. При сумлінному підході студента до навчання, він має всі шанси скласти іспит по ЗНО чи ЄВІ на найвищу оцінку.

✎ Скільки треба часу, щоб підготуватися до ЗНО або ЄВІ?

Підготовка до ЗНО може бути за експрес програмою або звичайною. Перша триває від 10 днів і застосовується у випадку, якщо у студента мала кількість часу на підготовку. Звичайна програма підбирається індивідуально і триває від 1 місяця.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Premiumbeat.com – музика. – Розкажіть свою унікальну історію за допомогою унікального саундтреку.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Shazam.com – музика. – Визначте пісні, що грають навколо вас. Shazam дасть назву вашій пісні за секунди.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Reuters.com – новини. – Глобальні новини світу.
 • Euronews.com – новини. – Останні новини доступні у вигляді безкоштовного відео за запитом. Будьте в курсі європейських та світових новин про економіку, політику, дипломатію.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Scribd.com – електронні книги. – “Нескінченні розваги та знання. Читайте або слухайте в будь- який час і в будь- якому місці.”.

    Відкрити повний список

5/5 - (17 votes)