Найкращі пісні для вивчення англійської мови (ТОП 10 пісень)

Пісні для вивчення англійської, полілінгвальна школа, курси з англійської, французької, польської, німецької та української, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО, уроки іноземних мов для початківців, будь-якого рівня та з нуля, заняття в групах, з репетитором, для дітей та дорослих, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, Солом’янка, Єреванська, Караваєві Дачі, Чоколівка, Антонова, Космонавтів, Шулявка, Лобановського, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект, Вокзальна та в інших мікрорайонах Києва.

Полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул пропонує найкращі пісні для вивчення англійської мови – ТОП 10 пісень – для початківців і не тільки.

В статті описано методику вивчення англійської мови за допомогою пісень на англійській. Представлено основні переваги, а також поради, як найкраще можна скористатися цим чудовим методом для швидкого та ефективного вивчення англійської мови для різних вікових категорій та з різним початковим рівнем: дітей та дорослих, початківців та досвідчених знавців мови.

Також представлено специфіку вивчення іноземних мов по піснях у репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Пісні на англійській – методика вивчення англійської мови та її переваги

Пісні на англійській курси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо методику вивчення англійської мови за допомогою англійських пісень та оцінимо її смаколики.

Пісні на англійській мові набувають дедалі більшої популярності. Це пов’язано насамперед з тим, що  англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Але також є ще і друга причина. У 21-му столітті стало дуже модним слухати англійські пісні. Така тенденція може бути пов’язана  з тим, що молодь (адже в своїй більшості саме вона слухає такі пісні на англійській)  прагне бути ближче до європейської культури. І одним із таких способів якраз і є слухати пісні на англійській мові.

Можна приводити також багато інших причин, чому англійські пісні є такими популярними. Але поговоримо конкретніше про навчання іноземній мові по піснях.

Окрім того, що слухати пісні на англійській або іншій іноземній мові є дуже модним та популярним, вони приносять надзвичайно велику користь у вивченні самої мови.

Перевага 1. Найперше, що варто зазначити це те, що всі люблять англійські пісні: як діти, так і дорослі. У вивченні будь-якої мови надзвичайно важливим є зробити сам процес навчання цікавим для студента.  Ось тому одним з таких способів є вивчати іноземну мову по піснях.

Перевага 2. Наступною користю, яку дають англійські пісні у вивченні іноземної мови  є така, що пісні на англійській легко вчаться і запам’ятовуються, адже містять у собі римування.

Перевага 3. Англійські пісні зазвичай підбираються до певної теми, яку вивчають. Це може бути для прикладу новий граматичний час, певна граматична конструкція або нова лексика.

Перевага 4. Завдяки тому, що кожна пісня має певну мелодію, а також приспів, який повторюється  не один раз, то після кількох разів прослуховувань певної пісні вона починає “звучати” у людини в уяві. Якщо у пісні, для прикладу, використано конструкцію минулого часу, то прослухавши таку пісню кілька разів, дана граматична тема відкладається в учня у пам’яті.

Як бачимо, метод вивчення англійської мови за допомогою пісень має багато переваг та є надзвичайно ефективним у вивченні англійської або іншої іноземної мови. Адже він додає і цікавості, і динаміки, та ще купу інших корисних речей.

В цьому розділі ми розглянули тему “Пісні на англійській – методика вивчення англійської мови та її переваги”, але це ще не все. Це тільки початок. В наступному розділі ” Англійські пісні для дітей” представимо специфіку вивчення англійської мови та інших іноземних мов для наших діток шкільного віку.

Англійські пісні для дітей

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОЗавдяки попередньому розділу “Пісні на англійській – методика вивчення англійської мови та її переваги Ви змогли переконатися в тому, що методика вивчення англійської мови та інших іноземних мов по піснях є надзвичайно корисна і приємна.

А зараз трохи більше заглибимося в нашу тему та розглянемо залежність методики від вікової категорії.

Як відомо, англійські пісні, чи пісні на іншій іноземній мові можуть слухати як діти, так і дорослі. Для дітей це звичайно будуть якісь дитячі пісні, з відповідною лексикою їхнього рівня, веселими мелодіями та подібне.

На відміну від дітей,  дорослих буде більше цікавити сам жанр пісні або її виконавець.  Але як уже зазначалося вище, найважливішим тут буде підібрати відповідну пісню до тієї теми, яка вивчається. Тут є також кілька певних нюансів.

Якщо мова йде про дітей, при виборі пісні дуже важливим критерієм є такий, що пісня має бути зрозумілою для дитини. У ній звичайно будуть використані якісь нові слова, проте тут більше йдеться, щоб пісня за своєю структурою була доступною для дитини. Це мають бути коротенькі речення, багато повторень, щоб дитина краще могла запам’ятати нові слова, наприклад, і так далі.

Спеціалісти репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва рекомендують для ефективного вивчення англійської мови за допомогою пісень застосовувати наступні поради.

Порада 1. Дуже важливо підбирати динамічну та веселу пісню, оскільки діти по своїй природі дуже люблять активну діяльність.

Порада 2. Одним з гарних методів є також показувати, про що співається у пісні.

Порада 3. Дитині набагато легше запам’ятовувати слова, коли вона приписує слово до певного образу. Наприклад, корова – рогата, собака – гавкає  тощо.

Порада 4. Для дітей молодшого шкільного віку для запам’ятовування надзвичайно важливим є не просто приписувати слова до певного образу в уяві чи на словах, але й імітувати нові слова.

Як бачите, навчання дітей по піснях є доволі ефективним методом у вивченні англійської або іншої іноземної мови.

Для того, щоб ваші діти змогли розпочати вивчення англійської за допомогою цього методу прямо зараз, викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва підготували збірку “Англійські пісні для дітей”:

 1. Do You Like Spaghetti Yogurt? – Super Simple Songs
 2. Yes, I Can! – Animal Song For Children
 3. Days of the Week Song – English Songs For Kids
 4. I Have A Pet – Animal Song
 5. Stand Up, Sit Down – Actions Songs for Children
 6. Action Songs for kids – The Singing Walrus
 7. Weather – How’s the weather? It’s sunny
 8. My Day – Daily Routine
 9. Hello! – Super Simple Songs
 10. The Numbers Song – Super Simple Songs

В цьому розділі ми розглянули тему “Англійські пісні для дітей” та отримали корисні поради дітям щодо застосування методу вивчення англійської мови за допомогою пісень.

В наступному розділі розглянемо чергову категорію бажаючих вивчати англійську мову по піснях – початківців.

Пісні на англійській для початківців

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиВ попередньому розділі ми мали змогу отримати цілий ряд “лайфхаків” для освоєння англійської мови за допомогою пісень нашими школярами.

Розглянемо наступну тему “Пісні на англійській для початківців”, яка безперечно буде цікавити всіх, хто тільки розпочинає вивчення англійської мови та бажає зробити цей процес швидким та ефективним.

Для початківців дорослого віку вивчення іноземних мов по піснях є не менш значущим. Найперше, студент має отримувати задоволення від вивчення мови, чому якраз англійські пісні дуже сприяють.

Але найбільшою користю  тут буде та, що  пісні на англійській легко запам’ятовуються. Найскладнішим при вивченні будь-якої іноземної мови є процес запам’ятовування. Ось у цьому якраз дуже і допоможуть англійські пісні. Вони зроблять навчання не тільки приємним, але й корисним.

Для початку викладачу важливо підібрати пісні на англійській, які будуть відповідати рівню студента. Хоча він є початковий, але кожен з нас в душі скритий талант. Тим паче, існує думка, що кожен з нас уже знає англійську мову. Її просто треба пригадати.

Тому, оцінюючи початковий рівень, не варто брати надто легкі англійські пісні.

Наступним критерієм є підбір пісні відповідно до теми, яка буде вивчатися. На сьогоднішній день в Інтернеті існує безліч спеціально розроблених пісень для вивчення  іноземної мови. Тому будь-який початківець зможе підібрати собі пісні на англійській до смаку.

Варто зауважити також, що не обов’язково прослуховувати англійські пісні лише протягом заняття. Заохочується самому підбирати улюблені жанри і просто багато разів прослуховувати такі пісні на англійській. Але не просто так, а потрібно розуміти переклад. В умовах сучасності це зробити нескладно, бо завжди можна знайти повний переклад до пісень в мережі Інтернет.

Сама по собі цінність пісень полягає в тому, що їх можна слухати будь-де: у транспорті, на вулиці, перебуваючи в черзі. Для цього достатньо лише завантажити улюблені англійські пісні на телефон і мати якісну гарнітуру.

Таким чином, де б Ви не знаходилися, Ви завжди можете включити музику і насолоджуватися прослуховуванням пісні на англійській мові. Це має велику вигоду, оскільки Ви можете постійно чути англійську чи іншу іноземну мову.

А головне – це практичність: мобільний телефон можна носити з собою всюди. Тож, як Ви бачите, вищевказаний метод є дуже вигідним.

На початковому рівні англійські пісні – це саме воно! Але хочемо звернути увагу на те, що не тільки початківці можуть почерпнути користь з прослуховування англійських пісень. Бо англійські тексти – це насамперед занурення в мову і вони будуть також не менш корисні і для тих, які уже мають певні надбання у вивченні англійської мови.

Під кінець, хочемо поділитися збіркою пісень для початківців, яку підготували для Вас наші викладачі:

 1. Abba – Thank You For The Music
 2. Elvis Presley – Always On My Mind
 3. I’ve Been Everywhere – Johnny Cash
 4. Beyoncé – Halo
 5. Bruno Mars – Just The Way You Are
 6. Sting – Shape of my heart
 7. James Blunt You`re beautiful
 8. Louis Armstrong – What A Wonderful World
 9. Adele – Someone Like You
 10. Whitney Houston – I Have Nothing

В розділі “Пісні на англійській для початківців” ми змогли переконатися в тому, що вивчати англійську мову тим, які вирішили робити це вперше – є дуже приємно та цікаво, якщо мова йде про вивчення іноземної за допомогою прослуховування пісень.

Наступний розділ буде присвячений тему ” Вивчення іноземної мови по піснях у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”.

Вивчення іноземної мови по піснях у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва

підготовка Шулявка Вокзальна IELTS TOEFL місяці 2022 вивчити скайп зум самостійноВище вже трохи згадувалося про методику, яка застосовується у вивченні іноземної мови з пісень. Тепер поговоримо про це конкретніше.

У репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва викладачі охоче радять вивчати англійську за допомогою прослуховування пісень на англійській мові. І для цього також застосовується спеціальна методика.

Суть даної методики полягає на гарному підборі англійських пісень відповідно до рівня та вікової групи студентів. Інколи треба витратити чимало часу, аби підібрати пісню, яка дійсно принесе користь у навчанні.

Ось що радить викладач репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул, яку звуть Інна Олегівна:

“Якщо говорити про структуру уроку, то пісню краще всього прослуховувати на початку, а також можна ще раз вкінці. На початку прослуховуємо, тому що пісня є ніби вступом до уроку, в якому  таким чином згадується вивчення минулої теми, або презентується нова. А наприкінці уроку,  щоб студенти після заняття “мали її в уяві”. Коли викладач запускає студентам пісню в перший раз, основним завданням є її розбір, а саме правильне читання та переклад. І вже потім можна пояснити учню, яка саме нова тема розкривається у ній (граматична конструкція, лексика). Після того, як зміст пісні на англійській стає зрозумілим студенту, лишається просто багато разів її прослуховувати”.

Так, наші викладачі ретельно підбирають англійські пісні, які мають найперше відповідати рівню та віку студентів, далі мають бути максимально спрямовані на вивчення нової теми і на останок – підбираються найпопулярніші пісні на англійській.

Багато шкіл та курсів не використовують дану методику, яка, як Ви вже переконалися, приносить надзвичайну користь у вивчення англійської чи інших іноземних мов. Даний підхід вимагає чимало зусиль, проте швидко показує свою ефективність.

Тому репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва заохочує всіх – і початківців, і не тільки – не боятися слухати англійські пісні!

Навіть, якщо спочатку буде важко, нехай це Вас не зупиняє. Слухайте якомога більше, і вже найближчим часом Ви побачите, наскільки легше Вам стало вивчати мову!

В цьому розділі ми розглянули тему “Вивчення іноземної мови по піснях у репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва” та почерпнули для себе корисні поради, яких може бути ще більше.

Викладачі нашої школи підібрали вибірку пісень, які Ви можете застосувати для вивчення англійської мови вже зараз:

 1. Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow
 2. Shakira – Waka Waka
 3. Maroon 5 – Memories
 4. Justin Bieber – Yummy
 5. Shakira – Hips Don’t Lie ft. Wyclef Jean
 6. Adele – Rolling in the Deep
 7. Michael Jackson – Earth Song
 8. Justin Bieber – Baby
 9. Michael Jackson – You Are Not Alone
 10. The Beatles – Yesterday

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – це навчальна установа для тих, які бажають покоряти висоти іноземних мов. Слухайте пісні на англійській, а ми охоче допоможемо Вам в цьому!

Пісні на англійськійВ статті описано методику вивчення англійської мови за допомогою англійських пісень. Подано основні переваги, а також на прикладі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул – поради, як ефективно та швидко можна вивчати іноземні мови, скориставшись цим прекрасним методом для різних вікових категорій та з різним початковим рівнем. Тема “Англійські пісні” подає метод, який є універсальний для всіх бажаючих і підійде як для дітей та дорослих, так і для початківців та вже досвідчених знавців іноземної мови.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов досвідченими та початківцями, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, біля Чоколівки, Єреванської, вулиці Антонова, Лобановського, Караваєвих Дач, Повітрофлотського проспекту, на Севастопольській та площі Космонавтів, неподалік від станцій метро Вокзальна та Шулявська, для дорослих та дітей, із репетиторськими курсами та уроками.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Wsj.com – газета. – Актуальні новини та аналіз зі США та всього світу на WSJ.com. Політика, економіка, ринки, життя та мистецтво, а також поглиблені звіти.
 • Vaticannews.va – релігія. – Відвідайте Vatican News, щоб отримати всі останні новини про Папу Франциска, Святий Престол і Церкву у світі.
 • Cbsnews.com – новини. – CBS News, останні новини, національні, новини США, світові, відео новини, розважальні, політичні, спортивні, бізнес- новини, туристичні, здоров’я, технологічні, фінансові новини.
 • Fc2.com – блог. – FC2 – це сайт- портал, який приносить вам приємне веб- життя, надаючи послуги блогу/веб- сайту/аналізатора та інші.

    Відкрити повний список

5/5 - (11 votes)