Твір My school near Sevastopol square. “Моя школа біля Севастопольської площі” (англійський текст та переклад)

Твір, англійський текст та переклад, полілінгвальна школа, курси з англійської, французької, української, польської та німецької, уроки іноземних мов для початківців, будь-якого рівня та з нуля, заняття для дітей та дорослих, в групах, з репетитором, Шулявка, Космонавтів, Вокзальна, Караваєві Дачі, Севастопольська площа, Солом’янка, Повітрофлотський проспект, Лобановського, Антонова, Чоколівка, Єреванська та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, підготовка до ЄВІ, IELTS та TOEFL, ЗНО.

Моя школа курси англійської французької німецької польської українськоїТвір My school near Sevastopol square (Моя школа біля Севастопольської площі) входить до програми шкільної загальної середньої освіти з предмету англійської мови.

До вашої уваги взірець написання твору для самостійної роботи. Пропонується англійський текст і переклад до нього

Твір може бути застосований для середнього шкільного віку на етапі вивчення часів Present Continuous, Present Simple, Past Simple, Future Simple, неправильних дієслів та прямої мови.

Сюжет: школярка Єва пригадує про свою школу, в якій навчалася з початкових класів. Єва описує свої перші враження та пригоди. Школярці Єві не щастить на першому ж занятті. Вчителька змушена розповісти про цю пригоду батькам. Проте у Єви все-таки більше приємних спогадів. Друзі та оточення допомагають Єві бути щасливою.

My school near Sevastopol square (English text)

Hello!

My name is Eve. I am fourteen. I’m from Kyiv. My house is located on Sevastopol Square. There is also a school there. This school is unique for me. This is my childhood school. I want to tell about it.

That was eight years ago. I saw the school for the first time. Classes, stairs and corridors were somewhat new. I was interested in everything. We sat in the class. My place was by the window. A green board hung on the wall. I didn’t know what it was for.

A teacher came to the classroom. The lesson started. There was a great silence. Everyone was looking at the teacher. Her name was Maria. She was very friendly. She wore glasses and a blue scarf. Everyone liked her very much!

My first adventure happened in the classroom. We  were playing. I jumped. The flowerpot fell down and crashed.

– Oh no! What will mom say?

We made up a story. There was a strong wind and it opened the window. So the pot fell and crashed.

The teacher Maria entered the classroom. I was very scared!

I told the story but the teacher didn’t believe it. I had to tell the truth. My mother was very angry with me that day. I was not allowed to go to the park on Sunday.

I feel like an adult now. School is my home. We have a small gym. My favorite subjects are sports and music. I play the violin.

I like my school very much. I have many friends. My best friend Natalia asks me, “Hey! Do you remember the pot?” Oh yeah! We laugh.

School is a great time! Teachers, friends and adventures. I want to be here!

Goodbye!

Також до Вашої уваги приведено переклад тексту “Моя школа біля Севастопольської площі” для практичного використання у процесі навчання англійської мови.

Моя школа біля Севастопольської площі (переклад тексту)

Привіт!

Мене звати Єва. Мені чотирнадцять років. Я родом із Києва. Мій будинок знаходиться на Севастопольській площі. Також неподалік розташована школа. Ця школа є незвичайна для мене. Ця школа мого дитинства. Про неї хочу розповісти.

Це було вісім років тому. Школу побачила вперше. Класи, сходи та коридори були такі нові. Мене все цікавило. Ми сиділи в класі. Моє місце було біля вікна. Якась зелена дошка висіла на стіні. Я не знала для чого вона.

Вчителька зайшла у клас. Настала велика тиша. Всі дивилися на вчительку. ЇЇ звали Марія. Вона була дуже привітна. Носила окуляри і синій шарф. Вона всім дуже подобалася!

У класі трапилася моя перша пригода. Ми гралися. Я підстрибнула. Вазон упав додолу і розбився.

– О, ні! Що скаже мама?

Ми вигадали історію. Дув сильний вітер і відчинив вікно. Отож горщик упав і розбився.

Вчителька Марія зайшла в клас. Мені було дуже страшно!

Я розповіла історію, але вчителька не повірила. Прийшлося сказати правду. В той день мама була дуже сердита на мене. В неділю мені не дозволили піти в парк.

Тепер я відчуваю себе дорослою. Школа – це моя домівка. У нас є невеликий спортивний зал. Мої улюблені предмети фізкультура та музика. Я граю на скрипці.

Школа мені дуже подобається. Я маю багато друзів. Моя найкраща подруга Наталія запитує мене: “Агов! Пам’ятаєш горщик?”. О, так! Ми сміємося.

Школа – чудовий час! Вчителі, друзі і пригоди. Хочу бути тут!

Бувайте!

Твір “My school near Sevastopol square. Моя школа неподалік біля Севастопольської площі” (англійський текст та переклад до нього) підготований викладачем полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул для дітей середнього шкільного віку як взірець для застосування при самостійній підготовці.

Під час написання твору обов’язково зважте на специфіку, подану у Вашій школі вчителем.

Не рекомендується списувати твір, а використовувати його лише для прикладу.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов із репетиторськими курсами та уроками, початківцями та досвідченими, методом занять онлайн та в школах, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Єреванської, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Чоколівки, Лобановського, Караваєвих Дач, в Солом’янському та в інших районах Києва, для дітей та дорослих.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Bandcamp.com – музика. – Відкрийте для себе дивовижну нову музику та безпосередньо підтримайте виконавців, які її створюють.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • Typepad.com – блог. – Поділіться своїми захопленнями зі світом.
 • Allrecipes.com – кулінарні рецепти. – Все про їжу та кулінарні рецепти.
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.
 • Theguardian.com – газета. – Новини, спорт та думки від світового видання.

    Відкрити повний список

5/5 - (4 votes)