Польська (Polski)

Чи знаєте Ви на якому рівні Ваша польська мова? Можливо, навіть і не приходила думка про те, що можна його перевірити. І дуже ймовірно, що ніколи не вивчавши цю мову, Ви здивуєтеся, дізнавшись результат. Але незважаючи на інтерес, часто необхідно розуміти свій рівень із практичною потребою. Якщо Ви вирішили вивчати польську мову, почніть це негайно!

  Продовжуйте вивчати польську мову не «з нуля», а почати з того рівня, на якому Ви зараз перебуваєте і тим самим заощадите час та зусилля!
  Отримайте краще розуміння рівня знання мови для можливості застосувати її на практиці, наприклад, за кордоном!
  Удосконалюйтеся та перевіряйте наново свій рівень знань. Завдяки цьому не тільки зросте ваша самооцінка, а й стимул до вивчення мови!

Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завжди готові допомогти Вам визначити рівень знань іноземної мови.

Для того, щоб приступити до навчання, зв’яжіться з нами або, перейдіть на піктограму з назвою “Розпочати навчання” і натисніть “Записатися на пробний урок”:

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дорослих та дітей, методом занять онлайн та в школах, на площі Космонавтів та Севастопольській, біля Караваєвих Дач, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, вулиці Антонова, Чоколівки, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

Часті запитання:

✎ Мене цікавлять заняття з польської мови. Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи є можливість в школі Е‑Ленд Скул займатися особисто з репетитором французької?

Так. Ви можете отримувати індивідуальні заняття з репетитором. Це можуть бути уроки в школі, візити репетитора до Вас додому, на Ваш вибір.

✎ Я хотів би вивчати німецьку мову методом онлайн. Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання. При дистанційному навчанні за бажанням можна відмовитися від пробного уроку.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити німецьку чи французьку мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

Rate this page