Курси з англійської мови Чоколівка (репетитор з англійської Київ)

Курси з англійської мови Чоколівка, курси з німецької, французької, польської та української, підготовка до IELTS та TOEFL, ЄВІ, ЗНО, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, уроки іноземних мов для початківців, будь-якого рівня та з нуля, Космонавтів, Єреванська, Лобановського, Антонова, Севастопольська площа, Повітрофлотський проспект, Вокзальна, Шулявка, Караваєві Дачі, Солом’янка та в інших мікрорайонах Києва, весь спектр послуг методом онлайн та в школах.

Якщо Ви шукаєте курси з англійської мови Чоколівка, то Ви потрапили за адресою. Репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва пропонує високоякісні репетиторські курси для будь-яких вікових категорій, починаючи зі шкільного віку і закінчуючи зрілими людьми, які здатні навчатися.

В школі Ви знайдете багато бонусів, зокрема широкий спектр послуг, максимальну пристосованість до студента з метою створення найефективнішого середовища викладання, найновіші методи та сучасні підходи, застосування індивідуальної методики, територіальну вигоду, використання новітніх технологій. Про це та інше читайте в цій статті, а також в подібних темах, скориставшись посиланнями нижче.

Репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва та її переваги

Курси англійської мови Чоколівкакурси англійської французької німецької польської українськоїЗавітавши в полілінгвальну школу Е‑Ленд Скул, Ви будете дуже приємно здивовані. У нас працюють професіонали з великим досвідом, які добре знають свою справу.

Крім того, викладачі застосовують найновіші підходи та методики, які найкраще сприяють вивченню навчального матеріалу. Вам не потрібно піклуватися про те, де роздобути підручники, навчальні посібники, робочі зошити тощо. Адже про все це уже подбала за Вас репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Солом’янського району Києва.

Це є насправді дуже приємна новина. Розпочавши репетиторські курси в школі, Ви отримаєте в користування все, що буде потрібно Вам для навчання на кожному рівні залежно від програми, яка буде підібрана індивідуально для Вас.

Ще одним бонусом є той факт, що на репетиторські курси можна записатися в будь-якому віці, починаючи від шкільного, а також з будь-яким початковим рівнем підготовки. Ви можете мати як “нульовий” тобто початковий рівень знань, так і уже досить високий. Ні перше, ні друге не є завадою для того, щоб вчитися, здобувати нові рівні та удосконалюватися.

Навчальна програма підбирається так, щоб навчання було максимально продуктивним та якісним. Основна мета – не гальмувати розвиток студента, а навпаки направляти його в таке русло, де буде максимальна віддача від занять.

До кожного студента в школі Е‑Ленд Скул застосовується індивідуальна методика. Це значить, що кожен, хто розпочне навчання в школі, буде особливим чином підготовлений до навчання: будуть враховані всі особисті якості та специфіка сприйняття навчального матеріалу. І в такий спосіб студент отримає унікальний підхід, який буде призначений тільки йому і за допомогою якого він отримає можливість якнайшвидше та якнайефективніше вивчати ту чи іншу іноземну мову.

Наприклад, у Вас є гарні здібності візуальної пам’яті, Ви краще навчаєтеся у діловій обстановці, але оточення Вас дещо розсіює. В такому випадку для Вас буде підготовлено програму з максимально візуалізованим матеріалом та призначено індивідуального викладача. Таким чином буде уникнуто оточення, неформальної обстановки, яка зазвичай буває у групі (а навпаки навчання направлено на більш ділову обстановку), а також досягнуто максимально сприятливого середовища для застосування Вашої здібності до візуальнго запам’ятовування.

Як бачимо, репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва має багато переваг. Але найцікавіші чекають Вас в наступних розділах, зокрема “Репетиторські курси англійської мови Чоколівка Київ – територіальні переваги” а також “Застосування новітніх практик в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул”.

Репетиторські курси англійської мови Чоколівка Київ – територіальні переваги

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОВ попередньому розділі ми розглянули основні переваг репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва та змогли переконатися в тому, що Е‑Ленд Скул скул – найкраща школа з найвигіднішими умовами не тільки серед своїх конкурентів, але завдяки спеціальним підходам та методам далеко попереду них.

Ви потрапили на цю статтю, і ми переконані, що це не випадково. Репетиторські курси англійської мови Чоколівка Київ – це те, що потрібне саме Вам і саме зараз. Давайте розберемося детальніше.

Чи приходилося Вам їздити на роботу, на навчання чи в будь-яке інше місце, яке розташоване від Вас, скажімо, на іншому березі Києва? Мова йде не про разові чи тимчасові поїздки, а про циклічну щоденну маятникову міграцію з дому – в місце призначення і назад.

Кияни добре знають одну приказку: щасливий той, хто може щодня доїжджати до свого регулярного місця призначення одним видом транспорту без пересадок.

Територіально близьке розміщення навчального закладу, офісу, установи, іншого приміщення, де Ви навчаєтеся, працюєте тощо – це є справжня Божа благодать!

Оцініть самі. Той хто їздив, скажімо, з Шуляки на Осокорки, чи з Вокзальної на Оболонь, а тоді ще продовжував подорож наземним транспортом, може по-справжньому це зрозуміти. Не кажучи вже про випадки, коли необхідно спочатку доїхати до тієї ж Шулявки чи Вокзальної, а також випадки коли необхідно доїжджати з таких віддалені районів Києва, як Софіївська Борщагівка чи Троєщина.

Репетиторські курси англійської мовив в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул територіально розміщені в різних куточках Києва, одним з яких є Чоколівка. Якщо Ви бажаєте вивчати англійську мову та мешкаєте неподалік від Чоколівського бульвару в Києві, наша школа є справжньою знахідкою для Вас.

Зрештою, навіть якщо Ви не планували проходження репетиторських курсів англійської, школа, яка знаходиться прямо біля Вашого будинку – чудова нагода розпочати навчання.

Репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, окрім зекономленого часу та коштів є також чудовою можливістю для Вас отримати допомогу у різних життєвих ситуаціях. Наприклад, це може бути як підготовка до контрольної чи допомога з домашнім завданням, так і більш серйозні завдання, такі як підготовка до здачі ЗНО та ЄВІ, міжнародних екзаменів IELTS и TOEFL тощо.

Отже, територіальні переваги Е‑Ленд Скул – це не просто бонус. Це справдженій шанс отримати чудові послуги у себе біля дому. Це не тільки репетиторські курси з англійської чи інших іноземних мов, але і багато інших важливих послуг, які можуть знадобитися кожному в процесі навчання.

Наступний розділ, який може неменше зацікавити потенційних студентів – це ще одна перевага репетиторської школи англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва – застосування сучасних практик, зокрема електронного журналу та електронного щоденника.

Застосування новітніх практик в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчити В попередньому розділі “Репетиторські курси англійської мови Чоколівка Київ – територіальні переваги” на прикладі школи Е‑Ленд Скул та мешканців Києва які проживають неподалік Чоколівськаого бульвару та Севастопольської площі було продемонстровано практичну користь близького розміщення навчального закладу для студентів.

Давайте зараз розглянемо особливу перевагу школи Е‑Ленд Скул, яка вирізняється поміж іншими і робить школу ще більше привабливою для всіх, хто бажає вивчати англійську на репетиторських курсах.

Як ми вже згадували, в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва застосовуються найновіші методи та підходи до викладання. Це і найновіші навчальні матеріали, і спеціальні методики викладання, і добре підготовлені сучасні викладачі.

Але ще однією цікавою новинкою, на яку б хотіли звернути увагу, є застосування в школі Е‑Ленд Скул електронної платформи, зокрема електронного щоденнику та електронного журналу.

Якщо Ви не чули раніше про такі “цікавинки”, то будете приємно здивовані дізнавшись, яку велику користь вони приносять не тільки студентам але і викладачам.

Електронний щоденник – це аналог звичайного щоденника, але його особливість полягає на тому, що він розміщується і ведеться в інтернет-доступі. В процесі навчання студент має можливість вести щоденник інтерактивно, заповнюючи його в цілодобовому доступі. І в будь-який час може подивитися все що необхідно стосовно навчання. Електронний щоденник є зручним також для батьків, оскільки в такий спосіб вони можуть легко контролювати успішність своїх дітей.

Так само і електронний журнал – надзвичайно корисна опція. Електронний журнал – це і можливість ведення графіку занять, в якому можна підстосовуватися викладачам щоб для студентів графік був максимально зручним, і можливість подивитися графік занять в будь-який зручний час, і також додатковий контроль успішності.

Тому, Ви можете легко переконатися, що репетиторська школа англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва йде у ногу з прогресом.

Так, Ви, розпочавши навчання на репетиторських курсах англійської чи інших іноземних мов зможете насолодитися застосуванням всіх доступних новітніх методик, в тому числі електронного журналу та електронного щоденника.

Величезна кількість переваг робить школу завжди привабливою та вигідною.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дорослих та дітей, досвідченими та початківцями, з уроками та репетиторськими курсами, методом занять онлайн та в школах, в Солом’янському та в інших районах Києва, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля Лобановського, Єреванської, Повітрофлотського проспекту, вулиці Антонова, Караваєвих Дач, Чоколівки.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Audiojungle.net – музика. – Безкоштовна музика та аудіодоріжки від $1.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Discovery.com – телевізійна мережа. – Дивіться улюблені шоу Discovery Channel про науку, технології, природу тощо на Discovery.com.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Ventusky.com – погода. – Живі карти вітру, дощу та температури, детальний прогноз для вашого місця, дані з найкращих моделей прогнозу погоди.
 • Latimes.com – газета. – L.A. Times є провідним джерелом останніх новин, розваг, спорту, політики тощо для Південної Каліфорнії та всього світу.
 • Accuweather.com – журнал. – “Останні історії” Повний доступ до статей National Geographic.
 • Typepad.com – блог. – Поділіться своїми захопленнями зі світом.
 • Foxsports.com – спортивні новини. – Дивіться FOX Sports і переглядайте результати в прямому ефірі, коефіцієнти, командні новини, новини гравців, трансляції, відео, статистику тощо.

    Відкрити повний список

5/5 - (2 votes)