Як вивчити англійську мову за місяць – самостійний план 2022

Як вивчити англійську мову за місяць, весь спектр послуг методом онлайн та в школах, підготовка до ЗНО, ЄВІ, IELTS та TOEFL, Солом’янка, Антонова, Чоколівка, Космонавтів, Повітрофлотський проспект, Вокзальна, Севастопольська площа, Караваєві Дачі, Шулявка, Єреванська, Лобановського та в інших мікрорайонах Києва, заняття в групах, для дітей та дорослих, з репетитором, уроки іноземних мов для початківців, з нуля та будь-якого рівня, курси з німецької, англійської, української, польської та французької.

В статті описано як вивчити англійську за місяць і 1 день а також приведено ряд практичних порад, зокрема: короткий практичний опитувальник з порадами для початківців а також приклад найкращої практики.

Напевно кожний хоче говорити англійською,  проте, якщо подивитися англійську граматику, то відразу відпадає бажання вчитися. 16 часів, неправильні дієслова, артиклі  та багато іншого. Мови без граматики не існує, так само як і без лексики, а отже все це треба вчити.

Реально заговорити англійською за місяць? Насправді, так. Все залежить від вас. Якщо Ви дуже вмотивована людина  і готові присвятити достатньо часу для вивчення в нашому випадку англійської мови, ця стаття для вас.

Лексика та граматика – практичні поради

Як вивчити англійську мову за місяць – самостійний план 2022Найперше, з чого варто почати,  це систематичність і регулярність. У вивченні будь-якого предмета надзвичайно важливими є регулярні заняття. Якщо ви починаєте вивчати англійську мову, маєте поставити собі за мету кожен день приділяти їй час. Мінімум 15-20 хвилин, а максимум –  не обмежено. Нашому мозку потрібен час, щоб засвоїти певну інформацію, і це якраз і досягається регулярними заняттями. Виділіть собі певний час протягом дня, коли ви будете займатися лише англійською. Спочатку це може бути дуже важко, як організувати себе, так і увійти в сам процес навчання. Проте з часом ви побачите, на скільки це буде ефективним.

Наступним кроком необхідно почати притримуватися певного плану навчання. Про що йде мова? Йдеться про те,  що потрібно розробити собі певний план. Тут найкраще підібрати підручник одного з іноземних видань, таких як Кембрідж, Оксфорд, Пірсон. Безумовно, найкраще знайти собі вчителя, репетитора, який забезпечить вам  як систематичність і регулярність навчання, так і буде притримуватися певного плану в навчанні. В нашій школі є багато чудових викладачів, які зможуть вам допомогти у вивченні англійської за найкоротший час.

Не менш важливою порадою, щоб вивчити будь-яку мову за мінімальний проміжок часу – застосовувати певні методи і підходи в навчанні. Розглянемо приклад. Мова складається зі слів, які граматично поєднані речення. Отже, потрібно вивчати граматику та лексику. Бувають учні, яким вивчення таких речень дається дуже легко; вони мають феноменальну пам’ять і майже не витрачають часу на заучування.

Але що ж робити, якщо вивчення дається вам важко? Це насправді не вирок. Одним з найкращих підходів в нашому випадку – вивчення мови через асоціації. Візьмемо наприклад таку тему, як неправильні дієслова. Напевно тільки від однієї думки вже стає моторошно.

Проте є чудовий спосіб, як їх можна швидко і без зайвих труднощів запам’ятати. Якщо Ви уважно придивитеся до цих “страшних слів”, то побачите, що багато з них мають схожі форми. Наприклад, слово купувати і думати: buy bought bought / think thought thought,  або слова знати і літати: know knew known / fly flew flown. Отже, як ви бачите, усі ці дієслова можна згрупувати за римою,  і таким чином, навчання стане не лише значно легшим, але і приємним.

І так можна робити із будь-чим. Наприклад вивчаючи  слова з певної теми. Бачите якесь нове слово і Вам важко його запам’ятати, просто придумайте до нього асоціацію!

Те саме можна сказати і про часи в англійській мові. Дію, яка відбувається у даний момент чи тривала у минулому, можна позначити відповідними значком, який означатиме тривалість. В українській мові це також називається недоконаним видом. Ось розглянемо для прикладу такі слова, як робив, тобто дія тривала і зробив, що означає що дія завершена, маємо результат і це вже буде доконаний вид. Тож, як бачите, цей метод асоціацій можна застосовувати до будь-чого. Спробуйте і побачите, наскільки легкою і захопливою стане вивчення англійської мови!

Фонетика англійської мови самостійно

Як вивчити англійську мову за місяць – самостійний план 2022До цього ми з вами говорили про лексику і граматику.  А як же бути із говорінням і сприйняттям мови на слух, скажете Ви. І тут все не так складно, як здається. Щоб могти розуміти, про що говорить наш співрозмовник, та й загалом зрозуміти сенс, коли чуємо іншомовне мовлення, немає кращого способу,  ніж якомога більше все слухати англійською. Найкраще до цього підходять пісні.

На щастя в наш час існує безліч пісень  англійською відповідно до рівня мови, а також і тематичні пісні для вивчення якоїсь граматичної структури тощо. Можна також слухати і різні серіали, які так само існують як для початкових рівнів, так і для просунутих. І про них, до речі, є окрема стаття на нашому сайті. І навіть, якщо Ви не будете розуміти кожне слово, в чому і не має потреби, тут основне, аби Ваш мозок звикав до іноземного мовлення. Отже, наше гасло – «слухати якомога більше!»

А як же бути з говорінням, скажете Ви? А от тут якраз уся суть і полягає у тому, щоб наше вухо було настільки натренованим на сприйняття англійської мови, щоб цей процес відбувався уже автоматично. І, отже, як результат – Ви зможете висловлювати і власну думку. Не вірите? Спробуйте! Єдине, пам’ятайте, що найважливішим є підбір відповідних пісень, чи то серіалів Вашому рівню володіння мовою. А школа Е-ленд бажає Вам успіхів!)

Освоїти фонетику англійської мови так само просто, як і будь яку іншу частину англійської мови. Потрібно якомога більше слухати та розмовляти. В тренуванні фонетики дуже добре підійде розділ “Найкраща практика”, який приведений вкінці цієї статті.

Переглядайте якомога більше іноземних фільмів з мовою оригіналу та носіями мови, слухайте багато пісень, вчіть їх напам’ять, співайте, переглядайте різноманітні відеоролики англійською та слухайте іноземні новини. Все це допоможе Вам покращити рівень вашої фонетики англійської мови.

Не забувайте також звертатися до спеціалістів, оскільки самостійне вивчення фонетики може привести до деяких помилок у вимові. Бажаємо всім приємного спілкування англійською!

Як вивчити англійську за один місяць

Як вивчити англійську мову за місяць – самостійний план 2022Давайте спочатку розберемося, що означає знати англійську. Більшість із нас вчили в школі англійську мову, але якщо Ви зараз опинитеся за кордоном чи в якійсь англомовній країні, то більшість із Вас навряд чи зможе порозумітися з іноземцем. Чому ж так відбувається?

Як Ви вже здогадалися, це все через неправильний підхід в навчанні іноземної мови. Звичайно мова не про всіх без винятку, певні, що серед Вас є багато і таких, які досить непогано володіють англійською. Якщо ні, то з нашого досвіду можемо сказати, що основна причина полягає у неправильному підході навчання іноземної мови, як уже зазначалося вище.

У школі традиційний акцент робиться на навчання письму і читанню, а говорінню і сприйняттю мови на слух майже не приділяється часу. Ще однією причиною неефективного вивчення мови є надто велика кількість учнів у класах. Щоб вивчення будь-якої іноземної мови було ефективним, у групі має бути не більше 10 людей; і взагалі чим менше – тим краще.

Щоб навчити учня говорити англійською, вільно висловлювати свої думки, потрібне також застосування відповідних  методів та прийомів. Цей список вимог можна ще довго продовжувати.

Але основним тут є не це. Можна просто сидіти собі і шкодувати, що нас так погано вчили в школі, і які ці погані вчителі, і лише даремно витрачати час на роздуми. А ми пропонуємо Вам кращий підхід: можна нарешті взятися і почати дійсно вчити англійську!

Чи можна зробити це самотужки? Звичайно, але не забувайте, що усе залежить від Вас, а саме – наскільки Ви організована та цілеспрямована особистість. Тож поговоримо з Вами далі про те, як взагалі можливо осягнути мову, якщо маємо, наприклад, місяць часу.

Колись до нас звернулася одна студентка з такою метою: вивчити англійську. Звичайне прохання  — нічого особливого, проте якщо не брати до уваги той факт, що на це вона мала лише місяць, бо мала їхати за кордон. І тут ми якраз підходимо до суті нашого питання: вивчення англійської за місяць – міф чи реальність?

А все зводиться до того, якого рівня прагнула  досягти ця студентка. Будь-який компетентний викладач перед тим, як починати навчати якогось студента, обов’язково має розпитати усі деталі щодо його мети його навчання.

З нашою студенткою було так. Як вияснилось далі, те, що вона насправді називала вивчити англійську, зводилося до того, аби вона могла просто порозумітися з іноземцями на елементарному рівні. Тож їй не потрібно було знати усі часи англійської мови, чи то лексику з певних специфічних тем і багато іншого. Вона мала в розпорядженні місяць і за цей час хотіла навчитися спілкуванню англійської на такому розмовному рівні, якого їй буде достатньо, щоб вона могла їхати за кордон і не переживати, що матиме труднощі у порозумінні з іноземцями.

А тепер дайте самі відповідь на питання, чи можливо вивчити мову за такий короткий проміжок часу). Думаємо, що так!

Залишимо поки жарти і поговоримо глибше про вивчення англійської відповідно різних рівнів.

У випадку нашої студентки, яка майже зовсім нічого не знала в англійській мові, мета була заговорити англійською на елементарному рівні. І, як Ви могли переконатися, це було абсолютно реально досягти навіть за місяць (звичайно не варто забувати про старанність, якою, на щастя, студентка володіла).

Так само можна сказати і про інші рівні англійської. Що варто взагалі розуміти під цими рівнями? Детальніше Ви зможете прочитати про них в іншій статті на нашому сайті, а наразі обговоримо лише певні ключові моменти.

Кожен рівень англійської характеризується певним набором лексики, граматичних структур, які необхідно засвоїти на даному етапі. Сюди можна також додати і відповідні навички говоріння, сприйняття мови на слух. У ході вивчення кожного рівня подаються відповідні теми, в яких усі ці структури та навички опрацьовуються.

Тож, візьмемо для прикладу якраз початковий рівень – Starter або, якщо Ви хоч трохи володієте мовою, це може бути навіть Elementary. Теми, які опрацьовуються на цих рівнях, багато в чому є схожими. Наприклад: “Моя родина”, “Про себе”, “Мій день”, “На відпочинку”, “У місті”, “У кафе” та інші. І, як уже зазначалося вище, повинна бути відповідна лексика, граматика, розмовні структури у цих темах.

І ось, нам потрібно опрацювати кілька таких тем, щоб могти поїхати за кордон, вміти завести розмову з іноземцем, і при тому почувати себе впевнено. За місяць досягти такого результату абсолютно реально!

Те саме можна сказати і про кожний наступний рівень у вивченні англійської. І напевно найважливіший висновок: відваги! Кожний, хто прикладає зусилля – неодмінно отримає результат!

Також Ви завжди можете звернутися до нашої школи і отримати необхідну підтримку наших фахівців!

Опитувальник з порадами для самостійного вивчення англійської

Цей опитувальник допоможе кожному зорієнтуватися і правильно поставити собі планку для того, щоб у задані терміни осягнути той чи інший рівень англійської.

1 Що означає знати англійську?

 • Розуміти, що говорять
 • Розуміти слова
 • Розуміти фрази за допомогою інтонації
 • Могти самому висловити думку
 • Могти їх вимовити

Що дасть цей рівень? – Можна поїхати за кордон і порозумітися на простому рівні, висловлюючи свої потреби; можна зустріти іноземця і також просто з ним порозумітися.

Практичні поради:

 1. Вивчити алфавіт і цифри
 2. Базово освоїти граматику
 3. Візуальний словничок (або створити самому, або скачати готовий)
 4. Загальні розмовні вирази
 5. Вивчити на пам’ять кілька англійських пісень (віршів)
 6. Вивчити на пам’ять базові тексти (розповідь про себе, про товариша, про подорож тощо)
 7. Багато слухати та читати зі словником

2. Що означає гарно знати англійську?

Все те що в попередньому пункті, плюс:

 • Добре знати граматику та базову орфографію
 • Знати специфічну термінологію
 • Могти вільно спілкуватися на довільні соціальні теми

Практичні поради:

 1. Багато спілкуватися
 2. Переглядати фільми англійською мові з субтитрами і без них
 3. Вчити спеціалізовані слова
 4. Читати спеціалізовані тексти зі словником
 5. Вправлятися в граматиці у всіх часових групах

3. Що означає дуже добре знати англійську?

Все те що в попередніх пунктах, плюс:

 • Знати специфіку мови
 • Мати велику практику у спілкуванні з різними тематичними групам
 • Вміти писати без помилок.
 • Могти вільно спілкуватися на спеціалізовані теми

Практичні поради:

 1. Приймати участь у іноземномовних заходах, гуртках, клубах тощо
 2. Намагатися якомога більше спілкуватися з носіями мови
 3. Збільшити словниковий запас до максимуму, додавши синоніми слів і діалекти
 4. Відвідувати сайти носіїв мови, читати спеціалізовані книги, журнали тощо

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е-Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов для дорослих та дітей, початківцями та досвідченими, методом занять онлайн та в школах, на Севастопольській та площі Космонавтів, біля вулиці Антонова, Лобановського, Караваєвих Дач, Єреванської, Чоколівки, Повітрофлотського проспекту, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, в Солом’янському та в інших районах Києва, із уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

  Часті запитання:

✎ Чи можу я почати навчання з нульовою підготовкою?

У полілінгвальній школі Е-Ленд Скул є можливість почати навчання з будь-яким рівнем знань, навіть з початковим або нульовим.

✎ Яку форму навчання краще обрати для початківця: онлайн чи в школі?

Кожна з наявних форм навчання в полілінгвальній школі Е-Ленд, очна чи онлайн, має свої переваги. Для дітей однозначно найкращими є очні заняття. Для дорослого студента - залежно від потреб.

✎ Якщо у мене нульовий рівень підготовки, скільки часу необхідно для того щоб освоїти базовий рівень знань?

Викладачі полілінгвальної школи Е-Ленд Скул завдяки професійним якостям та застосуванню найновіших засобів вивчення створюють максимально сприятливе середовище для засвоєння матеріалу. Тому швидкість та якість навчання зводиться тільки до старань та прикладених зусиль студента.

✎ З чого початківцю варто розпочати вивчення англійської чи інших іноземних мов?

Напочатку студенту необхідно чітко з'ясувати для себе та розповісти викладачу мету та напрямок вивчення іноземної мови. Далі, в залежності від поставленої цілі, викладач буде пропонувати ту чи іншу ефективну та зручну для студента методику, починаючи з елементарного рівня.

✎ Чи варто приступати до вивчення граматики, лексики та розмовної мови на початковому рівні знань?

Для початківців у полілінгвальній школі Е-Ленд Скул передбачений рівень Beginer (або Starter) на якому викладається елементарна граматика, елементарна лексика та елементарна розмовна.

 

  Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
 • Ultimate- guitar.com – музичні файли та тексти. – Ваше джерело №1 для акордів та гітарних табів. Повний архів вкладок із понад 1 100 000 вкладок! Уроки гри на гітарі.
 • Soundcloud.com – музика. – Звукова хмара. Відкривайте, транслюйте та діліться постійно зростаючою комбінацією музики від нових і провідних виконавців з усього світу.
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Pitchfork.com – музика. – Найцікавіші та найважливіші нові альбоми, що виходять сьогодні.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Allmovie.com – фільми. – AllMovie надає вичерпну інформацію про фільми, включаючи огляди, рейтинги та біографії.
 • Netflix.com – фільми. – Необмежена кількість фільмів, телешоу тощо.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Metacritic.com – фільми. – Metacritic об’єднує музику, ігри, телевізійні та кінорецензії від провідних критиків.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Foodnetwork.com – кулінарні рецепти. – Любите шоу Food Network, шеф- кухарів і рецепти? Знайдіть найкращі ідеї рецептів, відео, поради щодо здорового харчування, ідеї вечірок та методи приготування від провідних кухарів, шоу та експертів.
 • Thesun.co.uk – газета. – Найкраще для новин, спорту, шоу- бізнесу, знаменитостей.
 • Hindustantimes.com – новини. – Ексклюзивні головні новини дня, сьогоднішні заголовки з політики, бізнесу, технологій, фотографій, відео, останніх англійських новин та багато іншого.
 • Simplyrecipes.com – кулінарні рецепти. – Simply Recipes тут, щоб допомогти вам готувати смачні страви з меншим стресом і більше радості. Пропонуємо рецепти та кулінарні поради для домашніх кулінарів від домашніх кулінарів.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.

    Відкрити повний список