Додатки для поповнення словникового запасу (англійська)

Додатки, словниковий запас, весь спектр послуг в школах та методом онлайн, заняття з репетитором, в групах, для дітей та дорослих, курси з польської, англійської, німецької, української та французької, Вокзальна, Лобановського, Севастопольська площа, Космонавтів, Чоколівка, Солом’янка, Антонова, Повітрофлотський проспект, Караваєві Дачі, Шулявка, Єреванська та в інших мікрорайонах Києва, уроки іноземних мов будь-якого рівня, для початківців та з нуля, підготовка до ЗНО, IELTS та TOEFL, ЄВІ.

Якщо Ви ввели пошуковий запит “Додатки для поповнення словникового запасу англійська”, Ви потрапили за вірною адресою!

В статті описано особливості застосування мобільних гаджетів та додатки для вивчення англійської мови, щоб швидко та якісно освоїти англійську мову.

Переваги додатків для вивчення англійської мови 2022

Додатки для вивчення англійської мови курси англійської французької німецької польської українськоїВ цьому розділі розглянемо тему “Додатки для вивчення англійської мови та їх переваги”, зокрема особливості та специфіку застосування додатків, а також сильні та слабкі сторони.

Навряд чи можна сумніватися в тому, що вивчення англійської мови в сучасному світі – одна з найпопулярніших тем не тільки серед студентів та школярів, а й в середовищі людей, які вже працюють, та навіть пенсіонерів.

Додатки для вивчення англійської – якісно нова і сучасна тема, про яку завжди актуально писати і дискутувати не тільки серед любителів і професіоналів присвятили себе вивченню цієї популярної у всьому світі мови, але особливо серед всіх бажаючих використовувати сучасні технології для вдосконалення своїх знань англійської в найрізноманітніших потребах.

Методика використання додатків для вивчення англійської знайшла своє широке застосування серед багатьох сучасних шкіл іноземних мов та користується великою популярністю серед бажаючих вивчати англійську мову.

Однією з переваг, яку мають додатки для вивчення англійської мови є застосування е-школи, зокрема електронних щоденників та електронних журналів.

Викладачі у репетиторській школі за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва рекомендують застосовувати додатки для вивчення англійської мови паралельно з основним курсом вивчення англійської. Це дає можливість кращого занурення у процес вивчення, ефективно використання часу та цілий ряд інших переваг.

Про різні додатки для вивчення англійської можна дізнатися від викладачів нашої школи, які мають великий досвід. Вони допоможуть вам обрати саме ті додатки для вивчення англійської, які найкраще підійдуть саме вам

Додатки для вивчення англійської дуже прості в користуванні, потребують мінімум зусиль, щоб їх встановити на своєму телефоні, й постійно нагадуватимуть вам своєю присутністю на робочому столі, що ви вивчаєте найпопулярнішу мову серед усіх існуючих у світі. І оскільки англійська найзатребуваніша у всіх країнах, то й відповідно засобів для її вивчення найбільше розмаїття, в тому числі й таких мегазручних засобів, як додатки для вивчення англійської.

Звичайно варто поговорити і про недоліки, які мають додатки для вивчення англійської мови. Найбільший з них полягає у тому, що вивчати іноземну мову все-таки найбільш ефективно з репетитором, або у групі. Правда і тут є свої сильні та слабкі сторони.

Іншим недоліком яким наділені додатки для вивчення англійської мови є недостатньо розвинуті за спрямуваннями мови та тематичний спектри вивчення. Наприклад, дуже важко буде відшукати додаток, який подає той чи інший вузький напрямок вивчення англійської мови, скажімо природничі науки чи медицину.

Ми розглянули тему “Додатки для вивчення англійської мови та їх переваги” висвітливши їх особливості та специфіку застосування.

Наступна тема: “Додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків  Плей Маркет і Ап Сторе” продемонструє на конкретних прикладах корисні цікавинки, які можна застосовувати для вивчення англійської

Додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків Плей Маркет і Ап Сторе

школа онлайн Київ заняття репетитор групі дітей дорослих уроки початківців з нуля ЗНОУ попередньому розділі ми розглядали тему “Додатки для вивчення англійської мови та їх переваги” у загальнішому вигляді. А зараз давайте поговоримо детальніше, які саме додатки можуть принести більше користі у вивченні англійської, та розглянемо тему “Додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків  Плей Маркет і Ап Сторе разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва”

Про додатки для вивчення англійської можна багато говорити й витрачати час, а можна їх спробувати, обрати для себе найкращий прямо на практиці!

Відкриваємо магазин додатків Плей Маркет або Ап Сторе (у випадку роботи пристрою на iOS), і вводимо в пошуку “Додатки для вивчення англійської мови”. Перед нами відкривається цілий спектр додатків за різними напрямками.

Ви можете пробувати будь-які з них починаючи від додатків для вивчення слів, проходження вправ та тестів тощо. Все це буде безумовно корисним для Вас. А ми зупинимося на деяких цікавих додатках.

Комусь краще даються слова, якщо їх вивчати разом зі своїм телефоном, ніж самотужки. І, уявіть, є чудові вже готові додатки для вивчення англійської, перевірені багатьма студентами. Для засвоєння нових слів підійдуть лексичні тренажери з вивчення мови, до прикладу, безкоштовний додаток на телефон Language Course S.L. , який дозволяє, як і інші схожі додатки для вивчення англійської, запам’ятовувати нову лексику для бізнесу, подорожей, спілкування.

Або програмка, яка як подібні додатки для вивчення англійської, також дозволяє вивчати нові слова ненав’язливим спокійним темпом – Easy Ten

Всього по 10 нових словечок щодня – це ж так просто! Звісно, їх кількість можна збільшувати, це мінімальне завдання, нічого вас не обмежує. Програма вже містить більше двох десятків тисяч слів, і ви можете додавати до неї нові, які треба вивчити саме вам!

Вона працює, як і всі якісні додатки для вивчення англійської, за рівнями, але перевагою є те, що ви завжди можете самотужки його собі підвищити чи обрати легший.

Тут є рівні від найпростішого, до найскладнішого, включаючи складні слова, які треба знати для здачі іспитів IELTS та TOELF.

Ми підшукали для вас ще кілька підбірок найефективніших які ви можете переглянути тут.

Якщо вже розглядати додатки для вивчення англійської, то соромно пропустити цікаву програмку Busuu. Вона найкраща для тих, кому вивчення іноземної стало як цікаве хобі, для дітей, а також для приємного закріплення вивченого чи освоєння нового без особливого напруження, бо пропонує серйозну справу освоєння мови у ігровій формі. Тут багато картинок і тестів, а найцікавіше, що доступні англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, португальська, японська, турецька, арабська, польська і китайська! І додаток дозволяє взаємодіяти з носіями мови з усього світу, які є користувачами додатку.

В даному розділі ми розглянули тему “Додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків  Плей Маркет і Ап Сторе разом з репетиторською школою за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва” та спробували продемонструвати на конкретних прикладах користь додатків, які можна завантажувати у вільному доступі та застосовувати для вивчення англійської мови.

В наступному розділі тема “Додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської та інших іноземних мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва,  школа по методу Е-Скул” покаже розширеніші можливості застосування додатків, які також обов’язково зацікавлять усіх, хто бажає вивчати англійську за допомогою додатків.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, школа по методу Е-Скул

іноземна мова Солом'янка Чоколівка школярів метод ЄВІ початковий рівень вивчитиУ попередньому розділі ми розглядали тему “Додатки для вивчення англійської мови в магазинах додатків  Плей Маркет і Ап Сторе” та на конкретних прикладах переконалися у зручності їх застосування.

В цьому розділі буде розкрито тему “Додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва, школа  по методу Е-Скул”, в якій Ви зможете дізнатися про деякі додаткові можливості додатків, про які не кожен знає, але які можуть принести дуже велику користь у процесі вивчення англійської та інших мов.

Викладачі репетиторської школи за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови рекомендують як додаток до курсів вивчення англійської мови використовувати додатки для вивчення англійської мови на мобільних пристроях.

Ми говорили в інших темах (перелік з посиланнями приведено внизу статті) про переваги та сильні сторони додатків. Хочемо наголосити тільки, що застосування додатків не тільки дає можливість глибше зануритися в процес вивчення, ефективніше вивчати лексику та фонетику англійської мови, але і набувати нові скіли та нові рівні знань англійської.

Досить цікавою темою, яка ще не так широко увійшла в популярність, але у вузьких кругах уже набула досить великої знаності – це електронна школа, або  по методу Е-Скул.

По методу Е-Скул – це технологія сьогоднішнього дня. З бурхливим розвитком телекомунікацій суспільство отримує можливість навчатися, отримувати знання та навіть освіту, не виходячи з дому.

Найбільш популярними опціями, які пропонує  по методу Е-Скул – електронний щоденник та електронний журнал, які також практикуються в репетиторській школі англійської та інших іноземних мов Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва.

Переваги електронного щоденника та електронного журналу є настільки очевидними, що не варто довго пояснювати. Ви завжди зможете контролювати навчальний процес та всі його сторони, успішність, відвідуваність, підбивати підсумки та вести аналітику.

Додатки для вивчення англійської мовиДля батьків електронний щоденник та електронний журнал – це просто знахідка. В будь-який момент, хоч серед ночі, Ви можете увійти у Ваш особистий кабінет і ознайомитися з будь-якими даними електронної платформи, які вас цікавлять: графік занять, домашнє завдання, оцінки і багато іншого.

Репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Е‑Ленд Скул Солом’янського району Києва дбає за своїх студентів, застосовуючи найновіші технології та методики в процесі вивчення іноземних мов. Зокрема, одним з таких проявів є застосування електронної платформи за методом “По методу Е-Скул”.

В даному розділі ми коротко розглянули тему “Додатки для вивчення англійської мови, репетиторська школа за спрямуваннями курси та онлайн уроки вивчення англійської мови Солом’янського району Києва”. Детальніше маєте можливість ознайомитися в інших статтях, які представлені у посиланнях у розділі “Читайте”.

В статті описано специфіку та особливості застосування, сильні та слабкі сторони, які мають Додатки для вивчення англійської мови, а також на конкретних прикладах розглянуто переваги їхнього застосування.

Для Вас завжди відкрита полілінгвальна школа Е‑Ленд Скул по вивченню англійської та інших іноземних мов початківцями та досвідченими, для дітей та дорослих, методом занять в школах та онлайн, неподалік від станцій метро Шулявська та Вокзальна, біля Чоколівки, вулиці Антонова, Повітрофлотського проспекту, Лобановського, Єреванської, Караваєвих Дач, в Солом’янському та в інших районах Києва, на Севастопольській та площі Космонавтів, з уроками та репетиторськими курсами.

(січень місяць, 2022 року)

Надішліть заявку на безкоштовне пробне заняття зараз.

 

  Часті запитання:

✎ Що пропонує школа Е‑Ленд Скул на репетиторських курсах англійської?

Розпочавши навчання на курсах англійської в полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул, Ви можете обрати для себе найзручнішу програму будь-якого ступеня інтенсивності, зручної форми та локації навчання, зокрема: онлайн, заняття з репетитором або в школі.

✎ Чи потрібен мені пробний урок?

Пробний урок має кілька переваг. Ви можете оцінити свої сили, а також оцінити якість викладання. Крім цього, викладач оцінює рівень Ваших знань для того, щоб якомога ефективніше для Вас почати навчання.

✎ Яку форму навчання краще обрати: в групі, чи індивідуально з репетитором?

Залежно від поставленої мети. Кожна з форм навчання має свої переваги. Зокрема, навчання в групі має дещо кращий стимул до засвоєння матеріалу, тоді як на індивідуальних заняттях викладач має кращу можливість підібрати індивідуальний підхід та методику до кожного студента.

✎ Чи можу я за дуже короткий строк досконало вивчити англійську мову?

Все залежить від прикладених Вами зусиль. Викладачі полілінгвальної школи Е‑Ленд Скул завдяки своїй компетенції та професіоналізму створюють максимально сприятливе середовище для максимально швидкого засвоєння матеріалу. Також для пришвидшення навчання можна застосовувати будь-які форми навчання, в тому числі метод онлайн.

✎ Як можна покращити свою розмовну англійську мову?

В полілінгвальній школі Е‑Ленд Скул працює спеціальна програма «Розвиток навичок розмовної мови», яка відразу включена у базову підготовку на високому рівні. За потреби студент має можливість за рахунок зменшення навантаження в інших напрямках, робити ще більший акцент в напрямку розмовної мови.

 

 Найкраща практика

Слухайте пісні на іноземних сайтах та намагайтеся зрозуміти їх сенс:
 • Skyrock.com – радіо. – Блоги, профілі, зустрічі, чати, фото, відео, музика… Ви можете створювати мережу друзів і ділитися своїми зображеннями та кліпами.
 • Azlyrics.com – музичні файли та тексти. – Це місце, де закінчуються всі пошуки! У нас є великий, легальний, щодня зростаючий всесвіт лірики, де сяють зірки всіх жанрів і віків.
 • Last.fm – музика. – Досліджуйте найкращу музику на основі Ваших Scrobbles.
 • Songkick.com – музика. – Знайдіть свій ідеальний концерт. Відкрийте для себе найкращу живу музику, яка відповідає вашому музичному смаку.
 • Lyricsmode.com – музичні файли та тексти. – Переглядайте тексти ваших улюблених пісень, поділіться своїми думками та почуттями щодо пісень, які ви любите.
Переглядайте якомога більше фільмів іноземною мовою:
 • Themoviedb.org – фільми. – Ласкаво просимо. Мільйони фільмів, телешоу та людей, які потрібно відкрити. Досліджуйте зараз.
 • Fandango.com – фільми. – Дивіться трейлери, читайте огляди фільмів тощо на Fandango.
 • Imdb.com – фільми. – IMDb є найпопулярнішим і найавторитетнішим джерелом у світі фільмів, телепередач та оглядів найновіших фільмів і серіалів.
 • Kimcartoon.li – мультфільми. – Дивіться мультфільми онлайн у високій якості та безкоштовно скачуйте.
 • Wcofun.com – мультфільми. – У нас є широкий вибір мультфільмів та аніме, які ви можете дивитися в HD та високій якості безкоштовно.
Відвідуйте сайти носіїв іноземної мови без застосовання перекладача:
 • Sciencedirect.com – науковий ресурс. – ScienceDirect є провідним світовим джерелом наукових, технічних і медичних досліджень. Перегляньте журнал, книги та статті.
 • Time.com – журнал. – Актуальні новини та аналіз від TIME.com. Політика, світові новини, фотографії, відео, технічні огляди, новини здоров’я, науки та розваг.
 • Nydailynews.com – новини. – Актуальні новини, світові новини, американські та місцеві новини.
 • News.yahoo.com – новини. – Останні новини та заголовки від Yahoo! Новини. Отримуйте останні новини та детальне висвітлення за допомогою відео та фотографій.
 • Cnet.com – новини технологій. – Огляди продуктів, інструкції, пропозиції та останні технічні новини.

    Відкрити повний список

5/5 - (3 votes)